Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 420 — The Mathematician
Na Brees pályafutásának coloradoi lezárásának viszont örülnék !
Zalán
lemaradtam valamiről?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Na Brees pályafutásának coloradoi lezárásának viszont örülnék !

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ha már visszatértem, ide is beköszönök. 😊 BÚÉK mindenkinek és gratulálok a győzelemhez!

Talib meg egy hatalmas fasszopó köcsög játékos, óriásit esett a szememben a gyerekes viselkedésével. De hát fokozottan hátrányos helyzetű, mivel a Pats-ben is játszott és tőle többet nem is várhattunk.

Sajnálom, de ez kikívánkozott belőlem! 😊
Bruce
Üdv vissza, BUÉK Neked is meg grat a POhoz

Nincs ezzel a véleménnyel semmi gond.
Én csak azt remélem, hogy nem követi a korábbi hasonló személyiségű Bronco playák útját, mint pl Alzado vagy Romanowski, azaz nem köt ki végül Raidersben 😊
Black_Adder
Az azért már tényleg a legalja lenne! 😊
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha már visszatértem, ide is beköszönök. 😊 BÚÉK mindenkinek és gratulálok a győzelemhez!

Talib meg egy hatalmas fasszopó köcsög játékos, óriásit esett a szememben a gyerekes viselkedésével. De hát fokozottan hátrányos helyzetű, mivel a Pats-ben is játszott és tőle többet nem is várhattunk.

Sajnálom, de ez kikívánkozott belőlem! 😊
Bruce
Üdv vissza, BUÉK Neked is meg grat a POhoz

Nincs ezzel a véleménnyel semmi gond.
Én csak azt remélem, hogy nem követi a korábbi hasonló személyiségű Bronco playák útját, mint pl Alzado vagy Romanowski, azaz nem köt ki végül Raidersben 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ha már visszatértem, ide is beköszönök. 😊 BÚÉK mindenkinek és gratulálok a győzelemhez!

Talib meg egy hatalmas fasszopó köcsög játékos, óriásit esett a szememben a gyerekes viselkedésével. De hát fokozottan hátrányos helyzetű, mivel a Pats-ben is játszott és tőle többet nem is várhattunk.

Sajnálom, de ez kikívánkozott belőlem! 😊
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yg9kbqfkhavbvpnwdi1g
Falcons OC Kyle Shanahan eyeing Broncos opening
Falcons offensive coordinator Kyle Shanahan has emerged as the hottest head coaching candidate. Find out why NFL Network's Mike Garafolo believes Shanahan is eyeing the Broncos.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ez is várható volt.

ESPN Broncos reporter Jeff Legwold reports Denver will interview Bills OC Anthony Lynn for its head-coaching vacancy next week.
Lynn is a new name added to the Broncos' list, joining Dave Toub, Kyle Shanahan, and Vance Joseph. Lynn played for the Broncos in the 1990s alongside John Elway. And Lynn began his coaching career as a special teams assistant in Denver. Lynn has been connected to four of the six coaching vacancies.
empty taxi
Gyorsan cáfolva lett (Legwold azért nem mindig van a helyzet magaslatán):
 twitter.com/MikeKlis/status/816673597192183808

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 822 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tight End poszton mi van ? Heuermann jó megoldás a jövőre nézve? Hiába szakította el a térdszallagját, és még a 3. körben van esélyünk vinni, szerintem egy próbát megér

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ian Rapoport
#Chiefs special teams coach Dave Toub will interview with the #Broncos on Friday and then he has the #Chargers on Sunday, source said.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ez is várható volt.

ESPN Broncos reporter Jeff Legwold reports Denver will interview Bills OC Anthony Lynn for its head-coaching vacancy next week.
Lynn is a new name added to the Broncos' list, joining Dave Toub, Kyle Shanahan, and Vance Joseph. Lynn played for the Broncos in the 1990s alongside John Elway. And Lynn began his coaching career as a special teams assistant in Denver. Lynn has been connected to four of the six coaching vacancies.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Amíg az interjúkra várunk, addig összeszedtem h ha én lennék Elway helyében, akkor mit tartanék fontosnak az új HC személyében:

- ne a többször bukott/kiégett brigádba (Rex Ryan, Jeff Fisher és társaik) tartozzon
- tudjon és akarjon együtt dolgozni a D# jelenlegi edzőivel (Wade Phillips, Bill Kollar, de kb bárkit mondhatnék)
- lehetőleg O# guru legyen (vagy legalábbis hozzon magával egy jó OC-t)
- legyen naprakész és nyitott az új dolgokra
- lehessen vele hosszútávon tervezni (sarkítva ne 65 és a halál között álljon)
- legyenek tökei (értsd: anti John Fox)
+ ha lehet, akkor legyen vmilyen kötődése a Broncoshoz (de ez tényleg csak hab a tortán).

Általános Doktor
Annyival egészíteném ki, hogy ne newenglandi koordinátort.

Egyébként Shanny és Kubes is bukott HC-ként jött vissza Denverbe (igaz, egyikük se többszörösen)
Black_Adder
Mondjuk azt nem tudom, hogy Shanny mennyire volt bukott HC előtte, egy 5-10-es szezon után érkezett, csinált egy 7-9-et és utána 1-3-nál rúgta ki Al. Igaz, 6-5-ös kezdés után lett egy 2-7-es mérlege, de azért ennél gyengébb mérleggel is maradtak a helyükön már HC-k, nem is kevesen... 😊
StormST
Bukás alatt arra gondoltam, hogy kirúgva lett.

btw Belichick is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
3 ex-Bronco jutott be a HoF 15 döntőse közé, TD, Dawkins és Lynch....

Tomlinson valszeg bemegy, így még egy RB bejutása karcosnak tűnik, szóval TD esélyei idén se túl rózsásak, a két S-ből egy talán bemegy, kiderül...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Amíg az interjúkra várunk, addig összeszedtem h ha én lennék Elway helyében, akkor mit tartanék fontosnak az új HC személyében:

- ne a többször bukott/kiégett brigádba (Rex Ryan, Jeff Fisher és társaik) tartozzon
- tudjon és akarjon együtt dolgozni a D# jelenlegi edzőivel (Wade Phillips, Bill Kollar, de kb bárkit mondhatnék)
- lehetőleg O# guru legyen (vagy legalábbis hozzon magával egy jó OC-t)
- legyen naprakész és nyitott az új dolgokra
- lehessen vele hosszútávon tervezni (sarkítva ne 65 és a halál között álljon)
- legyenek tökei (értsd: anti John Fox)
+ ha lehet, akkor legyen vmilyen kötődése a Broncoshoz (de ez tényleg csak hab a tortán).

Általános Doktor
Annyival egészíteném ki, hogy ne newenglandi koordinátort.

Egyébként Shanny és Kubes is bukott HC-ként jött vissza Denverbe (igaz, egyikük se többszörösen)
Black_Adder
Mondjuk azt nem tudom, hogy Shanny mennyire volt bukott HC előtte, egy 5-10-es szezon után érkezett, csinált egy 7-9-et és utána 1-3-nál rúgta ki Al. Igaz, 6-5-ös kezdés után lett egy 2-7-es mérlege, de azért ennél gyengébb mérleggel is maradtak a helyükön már HC-k, nem is kevesen... 😊
StormST
Al amúgy is szerette kirúgdosni az edzőket. Shannyvel konkrétan utálták is egymást.
Amadeus91
A végére biztosan, főleg mert nem fizette ki Shanny fennmaradó garantált pénzét, miután eljött... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Amíg az interjúkra várunk, addig összeszedtem h ha én lennék Elway helyében, akkor mit tartanék fontosnak az új HC személyében:

- ne a többször bukott/kiégett brigádba (Rex Ryan, Jeff Fisher és társaik) tartozzon
- tudjon és akarjon együtt dolgozni a D# jelenlegi edzőivel (Wade Phillips, Bill Kollar, de kb bárkit mondhatnék)
- lehetőleg O# guru legyen (vagy legalábbis hozzon magával egy jó OC-t)
- legyen naprakész és nyitott az új dolgokra
- lehessen vele hosszútávon tervezni (sarkítva ne 65 és a halál között álljon)
- legyenek tökei (értsd: anti John Fox)
+ ha lehet, akkor legyen vmilyen kötődése a Broncoshoz (de ez tényleg csak hab a tortán).

Általános Doktor
Annyival egészíteném ki, hogy ne newenglandi koordinátort.

Egyébként Shanny és Kubes is bukott HC-ként jött vissza Denverbe (igaz, egyikük se többszörösen)
Black_Adder
Mondjuk azt nem tudom, hogy Shanny mennyire volt bukott HC előtte, egy 5-10-es szezon után érkezett, csinált egy 7-9-et és utána 1-3-nál rúgta ki Al. Igaz, 6-5-ös kezdés után lett egy 2-7-es mérlege, de azért ennél gyengébb mérleggel is maradtak a helyükön már HC-k, nem is kevesen... 😊
StormST
Al amúgy is szerette kirúgdosni az edzőket. Shannyvel konkrétan utálták is egymást.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Amíg az interjúkra várunk, addig összeszedtem h ha én lennék Elway helyében, akkor mit tartanék fontosnak az új HC személyében:

- ne a többször bukott/kiégett brigádba (Rex Ryan, Jeff Fisher és társaik) tartozzon
- tudjon és akarjon együtt dolgozni a D# jelenlegi edzőivel (Wade Phillips, Bill Kollar, de kb bárkit mondhatnék)
- lehetőleg O# guru legyen (vagy legalábbis hozzon magával egy jó OC-t)
- legyen naprakész és nyitott az új dolgokra
- lehessen vele hosszútávon tervezni (sarkítva ne 65 és a halál között álljon)
- legyenek tökei (értsd: anti John Fox)
+ ha lehet, akkor legyen vmilyen kötődése a Broncoshoz (de ez tényleg csak hab a tortán).

Általános Doktor
Annyival egészíteném ki, hogy ne newenglandi koordinátort.

Egyébként Shanny és Kubes is bukott HC-ként jött vissza Denverbe (igaz, egyikük se többszörösen)
Black_Adder
Mondjuk azt nem tudom, hogy Shanny mennyire volt bukott HC előtte, egy 5-10-es szezon után érkezett, csinált egy 7-9-et és utána 1-3-nál rúgta ki Al. Igaz, 6-5-ös kezdés után lett egy 2-7-es mérlege, de azért ennél gyengébb mérleggel is maradtak a helyükön már HC-k, nem is kevesen... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Olvasnivaló (Von Miller Kubiakról):
 mmqb.si.com/mmqb/2017/01/03/nfl-denver-broncos-von-miller-gary-kubiak-tribute

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 822 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ha D guru lenne következő az edző, az jelentheti hogy Wade távozik, vagy nem ő hívja a játékokat. új offense-t kell építeni (kivéve WR-ek) + fel kell építeni az egyik QBt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne is 😊

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Amíg az interjúkra várunk, addig összeszedtem h ha én lennék Elway helyében, akkor mit tartanék fontosnak az új HC személyében:

- ne a többször bukott/kiégett brigádba (Rex Ryan, Jeff Fisher és társaik) tartozzon
- tudjon és akarjon együtt dolgozni a D# jelenlegi edzőivel (Wade Phillips, Bill Kollar, de kb bárkit mondhatnék)
- lehetőleg O# guru legyen (vagy legalábbis hozzon magával egy jó OC-t)
- legyen naprakész és nyitott az új dolgokra
- lehessen vele hosszútávon tervezni (sarkítva ne 65 és a halál között álljon)
- legyenek tökei (értsd: anti John Fox)
+ ha lehet, akkor legyen vmilyen kötődése a Broncoshoz (de ez tényleg csak hab a tortán).

Általános Doktor
Annyival egészíteném ki, hogy ne newenglandi koordinátort.

Egyébként Shanny és Kubes is bukott HC-ként jött vissza Denverbe (igaz, egyikük se többszörösen)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Amíg az interjúkra várunk, addig összeszedtem h ha én lennék Elway helyében, akkor mit tartanék fontosnak az új HC személyében:

- ne a többször bukott/kiégett brigádba (Rex Ryan, Jeff Fisher és társaik) tartozzon
- tudjon és akarjon együtt dolgozni a D# jelenlegi edzőivel (Wade Phillips, Bill Kollar, de kb bárkit mondhatnék)
- lehetőleg O# guru legyen (vagy legalábbis hozzon magával egy jó OC-t)
- legyen naprakész és nyitott az új dolgokra
- lehessen vele hosszútávon tervezni (sarkítva ne 65 és a halál között álljon)
- legyenek tökei (értsd: anti John Fox)
+ ha lehet, akkor legyen vmilyen kötődése a Broncoshoz (de ez tényleg csak hab a tortán).


Elway "3-4 bright, young guys"-ra utalt, aki felkeltette az érdeklődésüket, közülük 1 interjú le van zsírozva (K. Shanahan), 2 pedig az insiderek egybehangzó véleménye szerint tervben van (Vance Joseph és Dave Toub).

A fentiek közül -ahogy már említettem is- én a kis Shannyt szeretném | (megjegyzem két éve Kubiakot szerettem volna 😀 ) | , az előzetes hírek szerint az FO-ban is ő az elsődleges célpont, így ha jól sikerül az interjú és Elwayéket élőben is meggyőzi, akkor alighanem le is zárul a kérdés, nehezen tudom elképzelni h ha csak rajta múlik, akkor ne minket válasszon | ezer szállal kötődik hozzánk - konkrétan labdaszedő volt a Mile Highon gyerekként -, valamint a többi csapattal szemben nekünk a keret és az FO is rendben van, sztem arcoskodás nélkül mondhatom h egy olyan győztes mentalitású helyre kerülne, ami jó ha fél tucat van az egész nfl-ben | .

Dave Toub a liga egyik -ha nem a- legjobb ST edzője, tudtommal HC tapasztalata nincs, de már tavaly is több helyen olvastam, hogy megérdemelne egy HC pozíciót. Sztem egy interjút mindenképpen megér, nála kérdéses h kit hozna OC-nak, ugyanakkor vele látok esélyt, h Wade papa megtartsa az állását, így nem sírnám tele a párnámat, ha végül ő lenne a befutó (nem mellesleg ezzel a KC is gyengülne).

Vance Joseph szintén felkapott név, Elway pedig különösen nagy tisztelője a 44 éves D# gurunak - mint ahogy Black is jelezte - korábban őt akartuk DC-nek, akkor a Bengals fúrta meg a szerződtetését | -de nem gondolom h rosszul jártunk ezzel 😊 -. | Abszolút beleillik a bright young guys kategóriába, de én jelenleg mégsem örülnék neki három egyszerű okból:
- a korábban említett két jelölttel szemben ő csak egy évet volt egy teljes csapatrész koordinátora, így legyen akármilyen tehetséges, korainak érzem a HC posztot neki;
- abszolút D# felfogású edző, így reálisan nézve Wade Phillipsel nem férne meg egy csapatban;
- nem látom h komoly OC-t tudna magával hozni.
Hogy pozitívummal zárjam: a specialitása a secondary (DB edző volt 13 éven keresztül), így a #noflyzone-nal igen komoly játékszert kapna a kezei közé.

A negyedik edző nevét eddig homály fedi, a tippek és hírmorzsák szerint valszeg a Bill Musgrave (Raiders OC), Teryl Austin (Lions DC), Darrell Bevell (Seahawks OC), Sean McVay (Redskins OC) és Scott Linehan (Cowboys OC) ötösfogatból kerülhet ki.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Dave Toubot (Chiefs ST coord.) is szeretnétek interjúztatni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
 files.denverbroncos.com/resources/custom/Images/email_blast/170102_oj1.jpg



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
“I’m excited about the quarterbacks we have … last year it was my biggest concern, this year it’s not,” Elway said. “Never say never [but] right now we’re going forward with the two quarterbacks.”

Érdekes kijelentés, persze nem tudni, hogy mennyire bullshit, de én most remélem, hogy ez az igazság...

Mondjuk az gond, hogy a két srác stílusa eléggé ellentétes, ezért kelleni fog egy kreatív O stábot összerakni, amelyik tud alkalmazkodni ahhoz, hogy melyik srác jön ki győztesen egy TC csatából...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Hangosan gondolkodom. Érdekes lenne, ha pl a kis Shanny ide kerülne, apja legnagyobb sikereinek csapatához HC-nek...
iktriad
Nekem is ő volt az első ötletem, be is írtam akkor, de persze ez csak wishful thinking egyelőre...
StormST
Alakul a molekula:
 twitter.com/ProFootballTalk/status/815986872321249280


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kisebb a kedv, mint a bye week alatt, de egy gyors értékelés azért legyen, aztán lehet írok posztonénti részletest is

MVP: Von Miller
Szezon végére kicsit elfáradt, elképzelhető hogy a DPoY-be kerül majd. Én továbbra is neki adnám, az utolsó meccseken is jöttek TFL-ek, irányító siettetések és coverben is lehetett rá számítani, de a sack versenyt elvesztette és ez az AP-nél sokba kerülhet. Egy biztos, nem lassított, hogy meglett a nagy szerződés...

OPoY: N/A
Ezt a címet inkább ki se osztanám. Hárman voltak akikre lehet pozitívan emlékezni.
- DT 90 elkapás, de alig több mint 1000 yard, csak 5 TD,
- Sanders is átlépte az 1000-et de tőle is csak 5 TD, ez is volt már jobb.
- Féltávnál Paradisnak adtam, de igazából nehéz külön választani a fal szenvedését és Paradis teljesítményét. Az biztos, hogy a falból ő volt a legjobb, de CJ és Janovich kiesésével ő is kevés volt a futáshoz az biztos...

DPoY (not named Von Miller): Aqib Talib
Itt már nagyobb a választék, mint támadó oldalon. A komplett NFZ kimagaslóan jól játszott, Harris a legnagyobb kihívó, mert Ward volt talán a "legkevésbé" kiemelkedő, Stewartnak és Robynak volt 1-1 nagyon gyenge meccse. Talib hogyott ki sérülés miatt, de idén összességében ő volt a jobb. Annak mondjuk örülnék ha eggyel kevésbé lenne paraszt.

Most Improved Player / Pozitív meglepetés: Ray / Trevor Siemian
Ray, inkább improvement mint meglepetés. Röviden, megkétszerezte a sack számát. Míg tavaly a 4. helyre raktam volna a passz siettetők közül, idén egyértelműen a 2. A szezon második felében egyedül ő tudta kiegészíteni Millert.
Siemianről a tavalyi 1 térdelés után, idén a szezon nagy részében elmenedzselte a játékot, ami több mint amit a TC elején vártunk volna tőle, szóval az improvement így nézve hatalmas. Más kérdés, hogy jöhetett volna-e több a QB posztról. Egyfelől igen, másfelől nem a QB poszt volt ami visszahúzta az offense-t.

Least Improved Player / Csalódás: Shaquil Barrett
Remélem csak sophomore slump, de elég súlytalan volt idén. Vagy csak tavaly tette túl magasra a lécet. A másik "csalódás" Kilgo, akitől azt vártam, hogy majd betölt némi Malik távozásával keletkezett űrt, ehhez képest már itt sincs.

RoY: Simmons
Janovich sajnos lesérült, cserébe Simmonsnak több momentuma is volt a DB rotációban. Egyébként Dixon is el kezdte 20-on belülre rúgni, és természetesen Janovichnak is jár elismerés a sérüléséig nyújtott teljesítményért.
Aztán továbbra is inkább a 2. évtől érdemes nézni a játékosokat.

Az év játéka:
Simmons blokkolt extra pontja és Parks győzelmet érő visszahordása belőle. Még szebb lett volna, ha Parks egy lépéssel beljebb fut (és ugyanúgy vissza tudott volna futni vele, csak akkor nem kérdés, h kint volt e vagy bent)
 www.youtube.com/watch?v=nVyxneHOcp4

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear