Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
2008.12.01
JC6
Akkor a rövidítés kemény 4 hónapig volt aktuális Denverben ezek szerint... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
2008.12.01
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Bocsaz offért, de azt hol lehet megnézni mikor regeltél? Nekem csak annyit ír, hogy több mint tíz éve... 😀
peach
Húzd fölé a kurzort és akkor kiírja a konkrét dátumot is 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Bocsaz offért, de azt hol lehet megnézni mikor regeltél? Nekem csak annyit ír, hogy több mint tíz éve... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Menjetek a sunyiba, de tényleg, főleg te, Zalán, mert szépen kiszúrtál velem.
Az Úr látja lelkem, kezdtem elfelejteni Timmy-t, erre bedobsz két cikket is róla.
Hát kösz ember...
😭😭😭
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem december 5-én volt 10 éve, szóval egy hónappal előtted regeltem.StormST
Jó lenne azt mondani, hogy ez a sok "öreg" mind azért regisztrált 2006 végén, 2007 elején néhány hetes intervallumon belül, mert a Colts legendás Patriots verése az indianai "sátorban" akkoriban annyira megfogta a társaságot, hogy rögtön beszélni is akart róla .... de ez sajna nem igaz. 😀 Még rám sem igaz, pedig én még akár ezt is hazudhatnám. 😉 De az ok sokkal prózaibb: a régi "fórumról" - ami akkor csak egy topic volt valójában valamelyik, már nem is emlékszem melyik, portálnak a fórumján belül - jöttünk át ide, amikor elindult ez az oldal - illetve ennek az elődje, az nfl.hu. Úgyhogy én magunkon kívül az oldalnak is hosszú életet kívánok, mert igazából ő a szülinapos, ő jubilál, mi pedig a korán érkező vendégek voltunk. 😊

Más. Nekem a jelöltek közül a fiatal Shanny tetszik leginkább. Az is tetszik amit csinált Atlanta-ban, támadó pali, akire szükség van, kötődései is vannak, szóval sok minden szól mellette. De bevallom kicsit félek is, harmincnyolc éves még csak, naaaagyon fiatal. Nehogy belefussunk megint egy JMD sztoriba, hogy egy tehetséges ifjú edzőnek ismét Denver legyen a tanulópályája.....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Von kapta a 2. legtöbb szavazatot a LB-k között Vagner mögött
StormST
Bocs, nem akarok szorszalhasogato lenni, de ha mar a Payton /= Peyton szojatek is tema... Akire te gondolsz az Wagner (Bobby)
undisputedly
Fuuuuuuuck, sorry! Javítom! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Von kapta a 2. legtöbb szavazatot a LB-k között Vagner mögött
StormST
Bocs, nem akarok szorszalhasogato lenni, de ha mar a Payton /= Peyton szojatek is tema... Akire te gondolsz az Wagner (Bobby)
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Megérdemli.
 twitter.com/corryjoel/status/817437398917259264
xrace77
Akár 3×os All Pro is lehetne, ha korábban is lett volna ilyen All Pro poszt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Megérdemli.
 twitter.com/corryjoel/status/817437398917259264

Szerkesztette: xrace77
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
én 2010 májusban regeltem 😀 mondjuk kb 3 éve követtem sztem a fórumot addigra és 2006 óta szurkoltam a broncos-nak 😀
még láttam Lynchet a pályán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
"Nyerni kell, nincs mese" – ez mindig elhangzott.
Zalán
Le kellett volna védetnem! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Reg.: 2006. november 22 😛

2017 Offseason terv:
HC: Kyle Shanahan
QB: Drew Brees
DC: Wade Philips
sirarcheer
A néma rangidős! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Reg.: 2006. november 22 😛

2017 Offseason terv:
HC: Kyle Shanahan
QB: Drew Brees
DC: Wade Philips

Szerkesztette: sirarcheer

I wanna' that ring again!

több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hát akkor gratulálok a tizedeseknek a következő szintén személyes sztorival: Az éjszaka a Broncos edzőkereséséről álmodtam – magam sem értem hogyan 😊 –, egész pontosan a kansas-i Toub-ácsi interjúja volt a jelenet, aki a kis Shanny előtt érkezett a fantáziavilágomban. A meghallgatás annyira jól sikerült, hogy Elway szobájából kifelé menet odaszólt az edző háta mögött a spanjának suttogva, ezzel a palival azonnal írassuk alá a szerződést, nem érdekli kis Shanny, annyira megnyerő, el sem engedjük. 😊 Szóval nálam innentől kezdve Dave Taub is favorit lett.
Minden jel szerint egy időben kezdtük el követni a csapatot, én azonban hosszú-hosszú évekig csak olvastam ezt a fórumot és próbáltam megismerni az NFL világát, tanulni tőletek a Denver Bokros lovacskáit, tanulni a játékot mint ahogy még ma is teszem. De igazából a Denver Sport Blog-on kezdtelek el követni benneteket és adtam személyiséget nektek. Igazán kár, hogy ma már nem működik, csak archívumként. HaromT mellett nekem Filip írásai hiányoznak, sosem feledem, az éjszakai meccsek után ő egyből írt egy összefoglalót ott, azon kék hátterű fórumon sötétkék betűkkel. Ami általában igencsak érzelemdúsra sikerült. Pl. egy Kansas elleni győzelemrő Bibliaidézettel.:  getinthering.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=771324
Addig nem feküdtem le, amíg az az írás ki nem jött. Ott ment az eredménykvövető is. És hát aztán leírtátok az egész meccseket, a playeket, hosszú beharangozókat, "Nyerni kell, nincs mese" – ez mindig elhangzott. Most bele is olvastam, az egyik legérdekesebb kerekasztalbeszélgetésetekbe, most, hogy már tudjuk, mi a történet vége, higgadtan lehet szemezgetni belőle:  denversports.blog.hu/2012/03/27/manning_vs_tebow_velemenyek#more4343996
Sokat tetteket a Broncos hazai ismertségéért.
Akik elvesztek onnan, őket sajnálom, de nagyon örülök, hogy Black és Storm még itt vagytok, és olvashatlak benneteket. Még egy ilyen tíz évet kívánok magunknak! 😊
Tényleg jó kis topikunk van.
Hódolat

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Von, Talib és Harris is first team All-Pro lett, Talib CB, Harris DB kategóriában... 😊

Von kapta a 2. legtöbb szavazatot a LB-k között Wagner mögött, Talib vitte a CB, Harris a DB kategória 1. helyét... 😊

Mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy Talib-nak ez volt az első first team All-Pro jelölése...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
@Black
annyi hogy most már bowl.one a domain 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Első sorban gratulálok!


Nem mindig értettem mindenkivel egyet, és a jövőben se fogok 😊, de szerintem mindent egybevéve jó kis topicunk van.
Black_Adder
Ezzel egyetértve, háromt "Shanny takaroggy!!!"-ai (is) nagyon hiányoznak.
tomi-tomi
Csak ne kelljen feleleveníteni, ha jön a kis Shanny 😊

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Első sorban gratulálok!


Nem mindig értettem mindenkivel egyet, és a jövőben se fogok 😊, de szerintem mindent egybevéve jó kis topicunk van.
Black_Adder
Ezzel egyetértve, háromt "Shanny takaroggy!!!"-ai (is) nagyon hiányoznak.
tomi-tomi
Jó lenne tudni, hogy mi lett vele, vagy lehet csak én nem tudom...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Kihagytad Lynch-et a kezdő QB-k közül, de egyébként jó gyűjtés... 😊

Nekem december 5-én volt 10 éve, szóval egy hónappal előtted regeltem. Voltunk fent és lent, szerencsére inkább fent (bár ha az eredménykövetős Raiders drukker véleményét nézzük, akkor nekünk az 1/2 elvileg a szokásos pick-ünk 😛), remélem továbbra is megmarad a Broncos az NFL legsikeresebb franchise-ai között, ahogy az elmúlt 30-40 évben ez jellemző volt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Első sorban gratulálok!


Nem mindig értettem mindenkivel egyet, és a jövőben se fogok 😊, de szerintem mindent egybevéve jó kis topicunk van.
Black_Adder
Ezzel egyetértve, háromt "Shanny takaroggy!!!"-ai (is) nagyon hiányoznak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha megengedtek egy kis OFFot, ma van 10 éve, hogy regisztráltam a bowl.hu-ra pontosabban annak elődjére, az nfl.hu-ra.
Bár igazából ez csak egy dátum, olvasni olvastam már korábban is, írni is pedig csak később kezdtem el, de ez a könnyen megfogható időpont.

Azóta
- távozott a csapat éléről Shanny, JMD, Fox és Kubiak, de volt interim vagy helyettes HC Studesville, JDR és most DeCamillis. Most keressük az 5. HC-t
- Irányította a csapatot, kezdőként Cutler, Orton, Tebow, Manning, Siemian illetve 1-2 meccsen Simms és Osweiler
- Voltunk lent és voltunk fent. Nyertünk 5 divíziót, 2 Lamar Hunt trophy-t (AFC-t) és 1 Super Bowlt
A legszebb idény ez idő alatt, természtesen a 2015-ös volt 😀

Összeszedném azt is, hogy kik jöttek, kik mentek azóta, de úgy hogy nem lehet keresni a felhasználók közül nagyon nehéz. Legalább 3-man itt vagytok korábbtól mint én, ennél is többen, akik szintén előbb regeltek, de azóta már nem aktívak, és még sokan akikkel azóta bővült a közösség.

Nem mindig értettem mindenkivel egyet, és a jövőben se fogok 😊, de szerintem mindent egybevéve jó kis topicunk van.

Go Broncos!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Elvileg ma jön Taub, holnap Shanahan, Vance Joseph-ről azt írják, hogy ha nyernek a hétvégén, akkor mi megyünk hozzá Miami-ba, ha kikapnak, akkor ő jön Denver-be...

A pletykák szerint az interjúk előtt Joseph a befutó, mivel Matt Russell-el van valami egyetemi kapcsolatuk, de mivel közben megerősítették, hogy a híresztelésekkel ellentétben Shanny és Elway még mindig barátok, így a személyes kapcsolat ebben az irányban is még mindig adott... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
oh, nyilván ő nem lenne ide rossz fit
és 100x inkább ő mint Romo vagy Cutler

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom Brees azon nyilatkozatára gondolt a költő, amiben az jön le, hogy belefáradt kicsit a New Orleans-i sikertelenségbe
 twitter.com/MikeNabors/status/815735466431574016