Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Röviden azért megemlékezek Dennisonról is, mert valószínáleg ez az ő távozását is jelenti. Bár 2006-09-ig 4 évet dolgozott Kubes nélkül az NFL-ben pont nálunk OC és OL coachként, de nem biztos, hogy egy új HC is vele képzeli el az O-t, főleg hogy ha mélyen a szívünkbe nézünk, ezúttal nem állt annyira össze, mint 10 éve...
És hát azért Dennisont se kellett körbe vezetni az öltözőben, amikor jött Kubiakkal. 9 évet játékosként (teljes karrierjét, 8 évet Elway és Kubes csapattársaként, majd edzőként további 15+2 évet segítette sikerekhez a csapatot. Mindhárom gyűrűben ott a keze munkája első kettőben ST coach, legutóbbin OCként)

Phillipset nem búcsúztatom, remélem marad még egy kicsit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Féltem, hogy ez lesz, amikor jött a komplex migrén szezon közben.
Kicsit furcsa, hogy amikor elkezdtem nézni az NFL-t 2005-ben, akkor még ő volt az OC, és nagyon pofás kis offense volt Plummerrel, Mike Andersonnal, Rod Smith-szel, egy mai Bronco fan számára elképzelhetetlenül jó Tom Nalen vezette fallal. (a védelem is elég pofás volt, a 3. legkevesebb engedett ponttal, soraiben csúcson lévő Bailey, John Lynch, Al Wilson, Trevor Pryce)
Az 5 szűk esztendő pont Kubes elmenetelével kezdődött.

Ez valahogy így helyes, hogy tőlünk vonul vissza. Nálunk töltötte játékosként a teljes pályafutását és nálunk ért fel a csúcsra OC-ként és HCként is.

3× Super Bowl résztvevő játékos
1× Super Bowl győztes QB coach
2× Super Bowl győztes OC
1× Super Bowl győztes HC

Megdolgozott a nyugdíjért. Meg hogy a szurkolók a meccs vége felé skandálják a nevét, Gary! Gary!

A legjobbakat Kubes!!!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
1/20-al fogunk draftolni, nem tudom ez mire lesz jó idén, de ezzel kell dolgozni majd az új HC-nak és a stábjának...
StormST
OL player keel ide. remélem Sambrélót kibasszák

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Köszönök mindent! Az egészség a legfontosabb.

 extras.mnginteractive.com/live/media/site21/2017/0101/20170101__02DCSKUBw~2_500.jpg

 www.kephost.com/images/2017/01/02/15825775_10210339601220794_3052331756755362470_n.jpg
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
1/20-al fogunk draftolni, nem tudom ez mire lesz jó idén, de ezzel kell dolgozni majd az új HC-nak és a stábjának...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A Chargers kivágta McCoy-t, dupla AFC West HC keringő indul... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hangosan gondolkodom. Érdekes lenne, ha pl a kis Shanny ide kerülne, apja legnagyobb sikereinek csapatához HC-nek...
iktriad
Nekem is ő volt az első ötletem, be is írtam akkor, de persze ez csak wishful thinking egyelőre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hangosan gondolkodom. Érdekes lenne, ha pl a kis Shanny ide kerülne, apja legnagyobb sikereinek csapatához HC-nek...
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 420 — The Mathematician
kiváncsi vagyok mi lesz az edző mizériából 😕
nem örülök neki, de ez van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag Kubes a csapatnak már bejelentette, hogy nyugdíjba megy, a sajtónak azt mondta, hogy a mai nap a csapatról szól, majd holnap mond hivatalosat...

Lynch-re azt mondta, hogy "that's on me", ami sokat nem mond igazaból, gondoltam, hogy nem Elway szólt le, hogy nem játszassa, meg azt se hiszem, hogy Lynch kérte volna....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A negyedik negyed nem lett diadalmenet, de azért szép búcsú volt a szezontól.
Most már csak az a kérdés, hogy Kubesnak búcsú volt-e a ligától...
Black_Adder
Egész biztosan. Előbb megszűnt a falunk, majd a futásunk, majd eltűnt a futás elleni védelem, és most az edzői kar is oszolyban. Pedig sokkalta több fantázia van ebben a csapatban, mint amit kihozott a team belőle idén. Csak JMD féle kő kövön ne legyen. Egy olyan edzőt szeretnék, aki a denveri hagyományokat viszi tovább. Shanahan Junior itt nőtt fel, és a Nate Jackson könyvben megértettem a Shanahan jelenséget.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Elég vegyesek az érzelmeim ezzel a meccsel kapcsolatban, jó, hogy meglett a W, de nem értem miért nem játszott Lynch...

Remélem Zaire rendben lesz és Sanders sérülése se súlyos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A negyedik negyed nem lett diadalmenet, de azért szép búcsú volt a szezontól.
Most már csak az a kérdés, hogy Kubesnak búcsú volt-e a ligától...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 420 — The Mathematician
grat a csapatnak, jobbulást mindenkinek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
2017 at home: Chiefs, Raiders, Chargers
Patriots
Jets
Cowboys
Giants
Bengals

on the road:Chiefs, Raiders, Chargers
Bills
Dolphins
Eagles
Redskins
Colts
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 420 — The Mathematician
DENVER — The following players will miss Sunday's game against Oakland:

No. 11, WR Jordan Norwood

No. 43, S T.J. Ward

No. 54, ILB Brandon Marshall

No. 60, G Connor McGovern

No. 74, OL Ty Sambrailo

No. 83, TE A.J. Derby

No. 95, DE Derek Wolfe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Vance Joseph a másik név, amit eléggé mondanak hozzánk, ő most a phinsben DC, előtte a Bengalsban volt DB edző, | elég villámkarrier az övé, de legalább egy tehetséges fiatal, nem pedig a többször lebőgött edzők közül valaki. | Nála 99% h nem maradna helye Wadenek.
Általános Doktor
Annak idején őt akartuk DC-nek, csak a Bengals nem engedte el interjúzni, ezért lett végül helyette Wade papa...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha valóban ma látjuk utoljára Kubest, akkor én kis Shannyt szeretném a helyén látni. Ha ő jönne, akkor sztem reális h Wade Phillips maradjon a DC, így lenne kontinuitás a D#-ben és vérfrissítés az O# oldalon.

Vance Joseph a másik név, amit eléggé mondanak hozzánk, ő most a phinsben DC, előtte a Bengalsban volt DB edző, | elég villámkarrier az övé, de legalább egy tehetséges fiatal, nem pedig a többször lebőgött edzők közül valaki. | Nála 99% h nem maradna helye Wadenek.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Meg kéne nézni Elway korábbi csapattársai és cimbijei közül ki edzősködik, és kinek van annyi felszabaduló ideje, hogy le (vagy inkább felmásszon) Denverbe pár évre 😀
flzoli
A jelenleg nem Denverben dolgozok szakemberek közül...
- Aki Elway csapattársa volt és jelenleg NFL koordinátor: Anthony Lynn (Bills OC), Bill Musgrave (Raiders OC)
- Aki Elway játékospályafutása alatt edzőként dolgozott a Broncosnál és jelenleg NFL koordinátor: Chan Gailey (Jets OC), Richard Smith (Falcons DC)
empty taxi
Köszi, nem gondoltam volna, hogy valaki ezt így egyből virítja 😊

flzoli
Wikipedia a barátod 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Meg kéne nézni Elway korábbi csapattársai és cimbijei közül ki edzősködik, és kinek van annyi felszabaduló ideje, hogy le (vagy inkább felmásszon) Denverbe pár évre 😀
flzoli
A jelenleg nem Denverben dolgozok szakemberek közül...
- Aki Elway csapattársa volt és jelenleg NFL koordinátor: Anthony Lynn (Bills OC), Bill Musgrave (Raiders OC)
- Aki Elway játékospályafutása alatt edzőként dolgozott a Broncosnál és jelenleg NFL koordinátor: Chan Gailey (Jets OC), Richard Smith (Falcons DC)
empty taxi
Köszi, nem gondoltam volna, hogy valaki ezt így egyből virítja 😊

Lynn-nek és Musgrave-nak örülnék. Bár WP apó se lenne rossz, ha bevállalná, de félek ő is szögre akasztja majd azt a bizonyost idén...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Meg kéne nézni Elway korábbi csapattársai és cimbijei közül ki edzősködik, és kinek van annyi felszabaduló ideje, hogy le (vagy inkább felmásszon) Denverbe pár évre 😀
flzoli
A jelenleg nem Denverben dolgozok szakemberek közül...
- Aki Elway csapattársa volt és jelenleg NFL koordinátor: Anthony Lynn (Bills OC), Bill Musgrave (Raiders OC)
- Aki Elway játékospályafutása alatt edzőként dolgozott a Broncosnál és jelenleg NFL koordinátor: Chan Gailey (Jets OC), Richard Smith (Falcons DC)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Meg kéne nézni Elway korábbi csapattársai és cimbijei közül ki edzősködik, és kinek van annyi felszabaduló ideje, hogy le (vagy inkább felmásszon) Denverbe pár évre 😀

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Jön a kis Shanny a helyére? Csak hogy tartsuk a tradíciókat? 😛
StormST
Ő legalább az OL-t rendbe kapná 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Egyszer minden történet végetér. Nézném a Kubes focit, főleg, ha működne is még. De, ha nyugdíjba megy, benne lehet az is, hogy már nem ment. Kényes ügy azért, mert Elway nem rúghatja ki a barátságuk okán. És azért nem véletlen, hogy a betegségtől való féltés csak a po-tól való búcsú után merült fel. Én nagyon szeretném Wade papát továbbra is itt látni. Egyébként pedig vonzó csapat leszünk a szabadon lévő edzőknek.
Zalán
Jaja, Kelly, Fisher, Bradley, Rex Ryan. Nincs hirtelen normális FA edző, C-t kell hozni valahonnan.
Amadeus91
Jaja, amennyiben csak idén bukott HC-k lehetnek főedzők jövőre, sikeres OC-k, DC-k, nem praktizáló nagymesterek, egyetemi sztáredzők ellenben nem. Már látom, ahogy augusztus közepén kapkodunk még mindig edző nélkül.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Egyszer minden történet végetér. Nézném a Kubes focit, főleg, ha működne is még. De, ha nyugdíjba megy, benne lehet az is, hogy már nem ment. Kényes ügy azért, mert Elway nem rúghatja ki a barátságuk okán. És azért nem véletlen, hogy a betegségtől való féltés csak a po-tól való búcsú után merült fel. Én nagyon szeretném Wade papát továbbra is itt látni. Egyébként pedig vonzó csapat leszünk a szabadon lévő edzőknek.
Zalán
Jaja, Kelly, Fisher, Bradley, Rex Ryan. Nincs hirtelen normális FA edző, C-t kell hozni valahonnan.

criminal lawyer or criminal lawyer?