Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem rúgnám ki Kubes-t, az OL edzőt talán, bár ő is csak hozott anyagból dolgozott...

Komoly energiákat kell fektetni az O rendberakására, főleg az OL és a TE posztokra, meg ha nincs bizalom egyik srác felé se komolyan, akkor QB-ra is...

Egyébként én betenném Lynch-et jövő héten, egyrészt mert a Poe TD után megérdemli a Chiefs, hogy a Raiders ellen mi csak kísérletezzünk, másrészt kellene neki is adni esélyt, ezúttal úgy, hogy egész héten arra készülne ő és a csapat is, hogy ő kezd, nem csak csütürtökön-pénteken-szombaton szólva neki...
StormST
valami cikket olvastam hogy Trevor kivívta a D# tiszteletét azzal ahogy folyamatosan zokszó nélkül veszi fel az ütéseket a retard OL miatt

én a 3. Stephenson balfasz büntiig néztem a meccset
a fal jobbaldala konkrétan szánalmas
Negritis
Stephenson ezzel mostani hulladék teljesítménnyel normális esetben bármely csapatnál kidolgozta volna magát a 2017-es keretből, nem tudom nálunk hogy lesz, fontos meccsen ekkora betlit...........
StormST
Nálunk is, majd jövőre Sombrero megmutatja...
Black_Adder
Ne ijesztgess... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én nem rúgnám ki Kubes-t, az OL edzőt talán, bár ő is csak hozott anyagból dolgozott...

Komoly energiákat kell fektetni az O rendberakására, főleg az OL és a TE posztokra, meg ha nincs bizalom egyik srác felé se komolyan, akkor QB-ra is...

Egyébként én betenném Lynch-et jövő héten, egyrészt mert a Poe TD után megérdemli a Chiefs, hogy a Raiders ellen mi csak kísérletezzünk, másrészt kellene neki is adni esélyt, ezúttal úgy, hogy egész héten arra készülne ő és a csapat is, hogy ő kezd, nem csak csütürtökön-pénteken-szombaton szólva neki...
StormST
valami cikket olvastam hogy Trevor kivívta a D# tiszteletét azzal ahogy folyamatosan zokszó nélkül veszi fel az ütéseket a retard OL miatt

én a 3. Stephenson balfasz büntiig néztem a meccset
a fal jobbaldala konkrétan szánalmas
Negritis
Stephenson ezzel mostani hulladék teljesítménnyel normális esetben bármely csapatnál kidolgozta volna magát a 2017-es keretből, nem tudom nálunk hogy lesz, fontos meccsen ekkora betlit...........
StormST
Nálunk is, majd jövőre Sombrero megmutatja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem rúgnám ki Kubes-t, az OL edzőt talán, bár ő is csak hozott anyagból dolgozott...

Komoly energiákat kell fektetni az O rendberakására, főleg az OL és a TE posztokra, meg ha nincs bizalom egyik srác felé se komolyan, akkor QB-ra is...

Egyébként én betenném Lynch-et jövő héten, egyrészt mert a Poe TD után megérdemli a Chiefs, hogy a Raiders ellen mi csak kísérletezzünk, másrészt kellene neki is adni esélyt, ezúttal úgy, hogy egész héten arra készülne ő és a csapat is, hogy ő kezd, nem csak csütürtökön-pénteken-szombaton szólva neki...
StormST
valami cikket olvastam hogy Trevor kivívta a D# tiszteletét azzal ahogy folyamatosan zokszó nélkül veszi fel az ütéseket a retard OL miatt

én a 3. Stephenson balfasz büntiig néztem a meccset
a fal jobbaldala konkrétan szánalmas
Negritis
Stephenson ezzel mostani hulladék teljesítménnyel normális esetben bármely csapatnál kidolgozta volna magát a 2017-es keretből, nem tudom nálunk hogy lesz, fontos meccsen ekkora betlit...........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
14-0-ig néztem, szerencsére.
Csúnyább lett a szezon, mint ahogyan indult. Az biztos, hogy sok lyukas poszt van a csapatban, amit szerintem nem lehet egy holtidény alatt összetákolni. Remélem Elway hozza majd a formáját, és megint ráugrik az FA piacra.
flzoli
az a baj hogy a falat most is onnan próbálta megoldani és nem sikerült
a DL depth hiánya kijött azzal nehéz mit kezdeni
valamint nincs TE

ebből a DL foltozható FA-n
de sztem olyan TE nem megy jut ki a piacra aki nekünk megoldás
a DL meg mindig lutri, lehet hogy jövőre megint elit lesz ha nem lesz sérült benne
Negritis
TE szerintem tuti draft lesz, még akár egy 1. kört is el tudok képzelni.
DL-be elhozhatnánk Poe-t 😀 Úgyis FA lesz. És jövőre egy cseles play keretében ráugorhatna a rozmárra a pálya szélén, csak a mihez tartás végett. Kórház passzt még úgysem kapott el 😊

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 229 — The Mathematician
14-0-ig néztem, szerencsére.
Csúnyább lett a szezon, mint ahogyan indult. Az biztos, hogy sok lyukas poszt van a csapatban, amit szerintem nem lehet egy holtidény alatt összetákolni. Remélem Elway hozza majd a formáját, és megint ráugrik az FA piacra.
flzoli
az a baj hogy a falat most is onnan próbálta megoldani és nem sikerült
a DL depth hiánya kijött azzal nehéz mit kezdeni
valamint nincs TE

ebből a DL foltozható FA-n
de sztem olyan TE nem megy jut ki a piacra aki nekünk megoldás
a DL meg mindig lutri, lehet hogy jövőre megint elit lesz ha nem lesz sérült benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szóval a hiányposztok ezeknek néznek ki: RT, RG, TE, RB2, QB, DT, MLB.
Ezek közül egy veterán QB biztosan érkezik majd szerintem FA-ról / trade keretében (Cusins penge lenne, de inkább egy Romo, Cutler féle ember), de kíváncsi vagyok szerintetek melyik poszton elképzelhető, hogy nem draft-ról próbálkozunk lapátolni valakit?

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Sorozatban 3 meccs, hogy 10 pontot vagy kevesebbet szereztünk.
Ilyen utoljára 1966-ban volt.
Ezerkilencszázhatvanhat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
14-0-ig néztem, szerencsére.
Csúnyább lett a szezon, mint ahogyan indult. Az biztos, hogy sok lyukas poszt van a csapatban, amit szerintem nem lehet egy holtidény alatt összetákolni. Remélem Elway hozza majd a formáját, és megint ráugrik az FA piacra.

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Nem tudom mi bajotok van a fallal. 3 jatekosotok teljesen jol jatszik. Ma hajnalban sem voltak rosszak. En Thomas playmaker kepessegeit hianyolnam, amik eddig megvoltak.

De tessek itt a pff grade tegnaprol:
OG Max Garcia, 84.7
OT Russell Okung, 82.1
C Matt Paradis, 78.0

Ide ket ember kell, es egyebkent en azt igazan tudom h mennyit szamit hogy a falbol mindenki hozzon egy minimum szintet hiszen nekunm evekig nem volt normalis G-nk es azokat a lyukakat tamadtak.
Most azert erzitek hogy szar a fal mert a gyenge embereken jon at az ellenfel. De nem olyan rossz ez a fal.
Update: ja es azert Schofield is szokott jo meccseket hozni

A QB kerdes amit meg kell oldanotok, dehat gondolom ezt ti is tudjatok.
Adirotor
Pont az a baj, hogy a jobb oldal szar, ettől az egész szar. Egyébként futásnál az egész fal szar, a bal oldalon se nyitnak lyukat rendesen, a 28. hely a futójátékban nem kenhető CJ kiesésére és a jobb oldalra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 229 — The Mathematician
Én nem rúgnám ki Kubes-t, az OL edzőt talán, bár ő is csak hozott anyagból dolgozott...

Komoly energiákat kell fektetni az O rendberakására, főleg az OL és a TE posztokra, meg ha nincs bizalom egyik srác felé se komolyan, akkor QB-ra is...

Egyébként én betenném Lynch-et jövő héten, egyrészt mert a Poe TD után megérdemli a Chiefs, hogy a Raiders ellen mi csak kísérletezzünk, másrészt kellene neki is adni esélyt, ezúttal úgy, hogy egész héten arra készülne ő és a csapat is, hogy ő kezd, nem csak csütürtökön-pénteken-szombaton szólva neki...
StormST
valami cikket olvastam hogy Trevor kivívta a D# tiszteletét azzal ahogy folyamatosan zokszó nélkül veszi fel az ütéseket a retard OL miatt

én a 3. Stephenson balfasz büntiig néztem a meccset
a fal jobbaldala konkrétan szánalmas

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem tudom mi bajotok van a fallal. 3 jatekosotok teljesen jol jatszik. Ma hajnalban sem voltak rosszak. En Thomas playmaker kepessegeit hianyolnam, amik eddig megvoltak.

De tessek itt a pff grade tegnaprol:
OG Max Garcia, 84.7
OT Russell Okung, 82.1
C Matt Paradis, 78.0

Ide ket ember kell, es egyebkent en azt igazan tudom h mennyit szamit hogy a falbol mindenki hozzon egy minimum szintet hiszen nekunm evekig nem volt normalis G-nk es azokat a lyukakat tamadtak.
Most azert erzitek hogy szar a fal mert a gyenge embereken jon at az ellenfel. De nem olyan rossz ez a fal.
Update: ja es azert Schofield is szokott jo meccseket hozni

A QB kerdes amit meg kell oldanotok, dehat gondolom ezt ti is tudjatok.

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Szerintem sincs nagy gond.
Azért egymás után 5x megvolt az AFC West, 2x AFC Champ, 2 SB 3 év alatt és egy nagyon régóta várt SB győzelem, Kubes simán megérdemel még egy évet. Bár felfelejthetne pár idegesítő dolgot...
Rendbe kell rakni a falat, kell merítési lehetőség és ott a QB-kérdés, ami ugye a legégetőbb.
Azért ne felejtsük el, nem szép a 8-8 (én sem gondoltam arra, hogy 7-3 után ez lesz..), de egy kezdő QB-val és gyenge fallal nem is olyan rossz...
Múlthéten megbántam, hogy fentmaradtam és megnéztem a NE elleni posványt, ma nem rizikóztam. Azt hiszem ez engem igazolt.
De azért Reid bekaphatja.
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem rúgnám ki Kubes-t, az OL edzőt talán, bár ő is csak hozott anyagból dolgozott...

Komoly energiákat kell fektetni az O rendberakására, főleg az OL és a TE posztokra, meg ha nincs bizalom egyik srác felé se komolyan, akkor QB-ra is...

Egyébként én betenném Lynch-et jövő héten, egyrészt mert a Poe TD után megérdemli a Chiefs, hogy a Raiders ellen mi csak kísérletezzünk, másrészt kellene neki is adni esélyt, ezúttal úgy, hogy egész héten arra készülne ő és a csapat is, hogy ő kezd, nem csak csütürtökön-pénteken-szombaton szólva neki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Déjà vu (2008. december 28.) 😀

Akkor léptünk egy merészet. Most nem fogunk.
xrace77
Mondjuk azért ne rúgjátok ki Kubiaket, hogy utána hozzatok egy túlmozgásos, konfliktuskereső idiótát, aki a második szezonját se éli túl. Nyilván a faszi nem valami nagy edző, de objektíven szemlélve szezon előtt simán benne volt az idei évben mondjuk egy 8-8.

Egy normális irányítónyira (aki lehet egy félig sérült Manning színvonalán is) vagytok a playoff-kalibertől, ezt valószínűleg Elway is tudja. Egyébként nagy bajok nincsenek.
Kampman
Igen, szezon előtt a 8-7-et erre a pontra aláírtam volna talán, persze 7-3-nál már nem, de ez már más kérdés persze, végül csak beleért a kezünk a bilibe...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Déjà vu (2008. december 28.) 😀

Akkor léptünk egy merészet. Most nem fogunk.
xrace77
Akkor azért már 4. éve nem vot PO és Shanny erősen megfáradt addigra, ez most egy sokkal másabb helyzet, még csak 1 évre vagyunk a SB győzelemtől...
StormST
Azért Kubiak is erősen megfáradt egy év alatt. 😀
xrace77
Komolyan visszagondolva, mennyire volt Kubes-é a SB győzelem és mennyire Wade Phillips-é?

Van egy kb. 80 milliós D egy 40 milliós O mellett, ezt azért ne feledjük...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
de álltunk 7-3-mal is
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Déjà vu (2008. december 28.) 😀

Akkor léptünk egy merészet. Most nem fogunk.
xrace77
Mondjuk azért ne rúgjátok ki Kubiaket, hogy utána hozzatok egy túlmozgásos, konfliktuskereső idiótát, aki a második szezonját se éli túl. Nyilván a faszi nem valami nagy edző, de objektíven szemlélve szezon előtt simán benne volt az idei évben mondjuk egy 8-8.

Egy normális irányítónyira (aki lehet egy félig sérült Manning színvonalán is) vagytok a playoff-kalibertől, ezt valószínűleg Elway is tudja. Egyébként nagy bajok nincsenek.

Szerkesztette: Kampman
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Déjà vu (2008. december 28.) 😀

Akkor léptünk egy merészet. Most nem fogunk.
xrace77
Akkor azért már 4. éve nem vot PO és Shanny erősen megfáradt addigra, ez most egy sokkal másabb helyzet, még csak 1 évre vagyunk a SB győzelemtől...
StormST
Azért Kubiak is erősen megfáradt egy év alatt. 😀
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
és a merész lépés? új edző?
Teabee
Jah, JMD...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
ok, végigolvastam...
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
és a merész lépés? új edző?
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
mi volt? (Manningnél léptem be)
Teabee
Chargers elleni 52-21-es vereség, szezon végén 8-8, hasonlóan reménytelen játék. Shanahan bukása.
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Déjà vu (2008. december 28.) 😀

Akkor léptünk egy merészet. Most nem fogunk.
xrace77
Akkor azért már 4. éve nem vot PO és Shanny erősen megfáradt addigra, ez most egy sokkal másabb helyzet, még csak 1 évre vagyunk a SB győzelemtől...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
mi volt? (Manningnél léptem be)
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Déjà vu (2008. december 28.) 😀

Akkor léptünk egy merészet. Most nem fogunk.

Szerkesztette: xrace77