Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 444
Téma ez kint is.
Is coach Jim Caldwell still right man for Lions?

 www.usatoday.com/story/sports/nfl/lions/2017/01/08/detroit-lions-nfl-playoffs-seattle-seahawks-jim-caldwell/96311794/?hootPostID=8a5a009629e4cdf65e3f90a01d83a396
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Jones az elérhető legjobb wr volt a piacon. Kellett valaki Megatron után.
Quinn nem hülye , ez még nem az ő csapata de tudja, hogy gondok vannak coaching téren, nem hiába keresi a helyi Ernie Adamst, erről volt szó régebben itt.
Egy draft alapján megítélni egy újonc gm munkáját....
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na jó lesz ha meghúzzuk magunkat, a túl hangos sírásunk zavarja a Pack/Boys/Hawks fitymacsattogtató partit.
MacPhisto
Majd meglátják a Hawksos fiúk amikor szembejön az erősebb darling (Dallas).
Lesz nagy meglepi.

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Na jó lesz ha meghúzzuk magunkat, a túl hangos sírásunk zavarja a Pack/Boys/Hawks fitymacsattogtató partit.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bob Quinn kezében jó helyen van a csapat.
Bazzani
????
Ez sztem Decker után egy értékelhetetlen draft volt, jött még Marvin Jones.
füligjimmy
Glasgow elég jó pick lett szerintem, illetve én Zennerben a Bell 2.0-át látom
valakis
Zenner tavalyi UDFA pick.

Glasgow remek OG lesz, Dahl a jövő embere OG poszton de akár már jövőre is játszhat (idén kezdő is volt már), Robinson első évben már jó dolgokat mutatott DTben, Zettel rotációs DE, Killebrew hasznosan játszott, Williams többször kezdő is volt OLBben, Washington 7.körös futóként talán fejlődik bár én nem kedvelem, Rudock jövőre backup QB lehet pont a Bears akarta ellopni, Landis pedig Muhlbach helyettese lesz jövőre idén kamu IRre lett rakva.
Decker pedig zseniális pick, franchise LT 10+ év.

FA: Jones so-so, Boldin nagy húzás, Wilson meglepően jó volt SSben, Hyder hatalmas találat.
Slay, Martin és Riddick hosszabbítása remek deal.

Hirtelen ennyi. Nem rossz ez.
Persze vannak hibák benne.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bob Quinn kezében jó helyen van a csapat.
Bazzani
????
Ez sztem Decker után egy értékelhetetlen draft volt, jött még Marvin Jones.
füligjimmy
Glasgow elég jó pick lett szerintem, illetve én Zennerben a Bell 2.0-át látom

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bob Quinn kezében jó helyen van a csapat.
Bazzani
????
Ez sztem Decker után egy értékelhetetlen draft volt, jött még Marvin Jones.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na csak beugrottam megtudni, hogy a bírók a pálya részei, tévednek néha, de a tévedések kiegyenlítik egymást.
Plusz ugyebár nem emiatt veszítünk, hanem kedvetlenek vagyunk meg szarok.

Hát az első negyedben helyre lettünk téve, onnan nyilván én is kockára tenném mondjuk a gerincemet vagy a medencecsontomat, hogy megpróbáljak megnyerni egy meccset amit nem engednek.

A Sport1-nek köszönöm az autentikus élményt, olyan volt mintha NBC-n nézném, fullba ellenünk drukkolás.

Ha véletlenül bejutunk a következő években, jöhetnek a viccelődések megint a fekete-fehér tévéről.

Bírókról ne beszéljünk, minden a legnagyobb rendben a ligában, ömlik a pénz, fogynak a mezek.
MacPhisto
Fú amikor az elméletileg játékvezető Gyula percekig próbálta védeni a védhetetlen (nem csavarta el rendesen a sisakrácsot ezért nem is fault) szánalmas módon...

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Na csak beugrottam megtudni, hogy a bírók a pálya részei, tévednek néha, de a tévedések kiegyenlítik egymást.
Plusz ugyebár nem emiatt veszítünk, hanem kedvetlenek vagyunk meg szarok.

Hát az első negyedben helyre lettünk téve, onnan nyilván én is kockára tenném mondjuk a gerincemet vagy a medencecsontomat, hogy megpróbáljak megnyerni egy meccset amit nem engednek.

A Sport1-nek köszönöm az autentikus élményt, olyan volt mintha NBC-n nézném, fullba ellenünk drukkolás.

Ha véletlenül bejutunk a következő években, jöhetnek a viccelődések megint a fekete-fehér tévéről.

Bírókról ne beszéljünk, minden a legnagyobb rendben a ligában, ömlik a pénz, fogynak a mezek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jövő hétvégén csinálok egy szezon értékelő előretekintő írást aztán én elengedem ezt az évet.
Egyben nagyon hiszek. Bob Quinn kezében jó helyen van a csapat. Ha majd belátja, hogy ez a stáb alkalmatlan akkor elindulhatunk még feljebb. Persze ha engedik.

több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Akkor replay. Nyilván van különbség, de bazzeg, azt állítani, hogy az biztosan meglett volna, azért na!
füligjimmy
szerintem ilyet senki nem írt, hogy biztosan meglett volna, na mindegy
csak azért lecsalózni egy egész csapatot továbbra is erősnek érzem, mert a zebrák bénák voltak
funkyparduc
Nem a csapat csal.
Es nem a csapat a hibás.
De tény hogy a NFLben a bírok rengeteget tévednek. A tévedések eloszlása pedig korántsem véletlenszerű.
Nem vagyok nyelvész, de nálam ez kimeríti a csalás fogalmat.
ES NEM ERRŐL AECCSROL BESZÉLEK!
Hiszrm hogy itt amúgy is kikaptunk volna...
Legfeljebb picivel kisebb különbséggel.
De általánosságban az NFL nem ugy viselkedik mint egy nemzetközileg elismert, feddhetetlen szervezet.
Megis vannak olyanok akik ezt 10+ éve nem látják be.
Az meg szinten a véletlen műve, hogy azok akik nem látják be, többnyire DARLING csapatnak szurkolnak 😊))

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Tényleg nem vagytok a zebrák kedvencei...
Mondjuk zebra lévén én is fosnék az Oroszlántól...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Ez így van. Újra kellett volna jatszatni.
Biztos vagy benne hogy másodszora is sikerul?

Annyiszor tudatosult már bennem, hogy felesleges ezeket leírni, de ha már így pörög a fórumunk amit napi szinten olvasunk hosszú hosszú évek óta, akkor leírom én is.
Es en nem szeretnék birózni, mert ismerem a védelem képességét. Es hiszem hoy a védelem egy 2TD előnyből is simán kikapott volna. (Látva az idei teljesítményüket).
De mindig azt felejtjük el, hogy mi van, ha a bírok nem egyszerűen nem tévednek.
Hanem a masik csapat javára tévednek.
Pl. a mi 4. down szituációnknál a mi javunkra fújnak. Vagy szimplán az elso 3 negyedben amikor 4! pont volt a különbség, nem a ti ha azokra tévednek 3-4 esetben, hanem a miénkre...
Tudom ezt nehez elképzelni.
De amikor pl. 2 tdhez segítesz egy csapatot, es ahelyett a másikat segitened 2 tdhez, az 28 pontos különbség.
Hogy ez mekkora különbség egy meccsen?
Nézd meg hogy a 256 meccsen hany meccsen 28+ pontos különbség!
Gyanítom nem éri el az 5%-ot!

Tovabbra is állítom ez a csapat megtalálta volna a mondjat hoy kikapjon.
Nem hiszek bennük.

Ahogy az alkoholista hajléktalanban sem hiszek. Úgyis megtalálja az útját hogy hamar meghaljon.
De ettől függetlenül nem rúgok bele. Es nem próbálnám védeni aki ezt teszi.

Amikor minket segítettek a bírok (igen, volt már ilyen) akkor is leírtam hogy gusztustalan.
De úgy latom ez sokaknak nem megy. Es bevallom őszintén ez jobban bánt mint az NFL bíráskodás.
Látva az NFL fanokat világszerte... olvasva a kommenteket a hivatalos oldalak Facebook bejegyzései alatt... elkeserítő, hogy az embereket nem is zavarja "ha egy hajléktalant a földön rugdosnak".

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beszéljünk kicsit Teryl Austinról?
Az új HC reménységről?
A zseniális lángelmérő?

DEFENSE. Lions:

31st in 3rd down def, 30th in red zone def, 32nd in opponent comp. rate, 30th in sack rate, 28th in takeaways

több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A sok dumálásról, meg heccelésről már ne is beszéljünk, a seattle játékosok gyakorlatilag az egész meccsen végig dumáltak az ellenfélnek, természetesen büntetlenül. Kijelenthetjük, hogy talán a legtaplóbb csapat az egész ligában.
Leon78
Aranyköpés gyanús. Szerencse hogy más csapatoknál nincs trash talk mert akkor aztán a gyerekek se nézhetnék a meccseket. Szóval támadhatatlanul kijelenthetjük, főleg mert alattomosak is.. 😀
Matthew99
Örülök, hogy egy véleményen vagyunk😊
Leon78
Na persze, a többi csapat meg napközis gyerekek gyülekezete csupa jeles magatartással! Mi a tökömbe fogtok még belekötni?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Varjal mar, ez egy Dallas jatekos, nem versz at!
undisputedly
Óvatosan, sztem Bazza pincéjében van egy rakás ilyen fotó a falon, szerencsétlen halálra kínzott szerb prostik mellett. Arrafelé előfordulnak érdekes emberek, szóval....
füligjimmy
Vannak szerb kollégáim Szegeden jócskán úgyhogy ne provokálj mert meg Fox bűnhődni! 😊

több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
A sok dumálásról, meg heccelésről már ne is beszéljünk, a seattle játékosok gyakorlatilag az egész meccsen végig dumáltak az ellenfélnek, természetesen büntetlenül. Kijelenthetjük, hogy talán a legtaplóbb csapat az egész ligában.
Leon78
Aranyköpés gyanús. Szerencse hogy más csapatoknál nincs trash talk mert akkor aztán a gyerekek se nézhetnék a meccseket. Szóval támadhatatlanul kijelenthetjük, főleg mert alattomosak is.. 😀
Matthew99
Örülök, hogy egy véleményen vagyunk😊
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
A sok dumálásról, meg heccelésről már ne is beszéljünk, a seattle játékosok gyakorlatilag az egész meccsen végig dumáltak az ellenfélnek, természetesen büntetlenül. Kijelenthetjük, hogy talán a legtaplóbb csapat az egész ligában.
Leon78
Aranyköpés gyanús. Szerencse hogy más csapatoknál nincs trash talk mert akkor aztán a gyerekek se nézhetnék a meccseket. Szóval támadhatatlanul kijelenthetjük, főleg mert alattomosak is.. 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Varjal mar, ez egy Dallas jatekos, nem versz at!
undisputedly
Óvatosan, sztem Bazza pincéjében van egy rakás ilyen fotó a falon, szerencsétlen halálra kínzott szerb prostik mellett. Arrafelé előfordulnak érdekes emberek, szóval....
füligjimmy
😀😀😀DDDDDDDDD

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Varjal mar, ez egy Dallas jatekos, nem versz at!
undisputedly
Óvatosan, sztem Bazza pincéjében van egy rakás ilyen fotó a falon, szerencsétlen halálra kínzott szerb prostik mellett. Arrafelé előfordulnak érdekes emberek, szóval....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Nem volt DPI.
Kérdezd meg a bírókat:

Bazzani
Varjal mar, ez egy Dallas jatekos, nem versz at!

undisputedly
Ez nem volt DPI akkor a tegnapi (hajnali) miért lett volna az?
Vagy esetleg azt akarod mondani, hogy más csapatokra más szabályok vonatkoznak?
(Tudom, hogy Dallas játékos. 😊 )

Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Nem volt DPI.
Kérdezd meg a bírókat:

Bazzani
Varjal mar, ez egy Dallas jatekos, nem versz at!


@fuligjimmy
Igen, replay. Valoszinuleg fg lett volna a td helyett, habar lehet, hogy megprobaljuk. Meglepoen agressziv volt a playcall mar elsore is.
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Akkor replay. Nyilván van különbség, de bazzeg, azt állítani, hogy az biztosan meglett volna, azért na!
füligjimmy
szerintem ilyet senki nem írt, hogy biztosan meglett volna, na mindegy
csak azért lecsalózni egy egész csapatot továbbra is erősnek érzem, mert a zebrák bénák voltak

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Nem volt DPI.
Kérdezd meg a bírókat:

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Sajnálom hogy megint birózás van 😕
braxa88
Azt sajnálod, hogy szóvá teszik az egyértelmű csalást, vagy magát a csalás tényét sajnálod? Szemantikailag nem egyértelmű. Mert esetleg ezzel a, "hát sajnálom, hogy nem tudjátok megemészteni" attitűddel majd elmondom, hogy mit csinálj. Nem feltételezek rosszat, csak mondom.
füligjimmy
azért a "csalás" az elég erős szó! ki csalt? Sherm lefizette a bírókat?
igen, benéztek pár dolgot a sporik, volt már ilyen sok sajnos, elég bosszantó ezeket látni

ellenünk is volt (Saints meccs idén pl.), meg lesz is még, nem ettől nem nyert a Lions
funkyparduc
Mondjuk kicsit combos azt mondani, hogy nem emiatt nem nyert, amikor zum Beispiel TD-t adtak 15 yard bünti helyett. Honnan tudod, onnan mi történt volna? Megcsinálnak minden 3&17-et, vagy neadjisten magakad egy drive, jön a punt, abból egy visszahordás, és hopp, nem oda 7, hanem emide 3? Gondolom amikor valaki azt mondja, hogy "nem emiatt nem nyert", akkor lefuttat egy szimulációt egy alternatív dimenzióban. Különben nem állítaná már-már tényként.
füligjimmy
Azért azt hozzá tenném, hogy a Lions elég kedvtelenül játszott. Persze nem is csodálom semmi nem jött nekik össze a sima elkapásokat is elejtették és a birok is "kicsit" haza fújtak de ettől függetlenül profi játékosokról beszélünk és PO-ról itt már keményen oda kell rakni magad ha nyerni akarsz és nem a biráskodást nézni. Szerintem ha motiváltabban játszott volna a Liens akkor még nyerhetett volna is nem volt annyira erős ez a seahawks most.