Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Egy dologban mindenkeppen ti vagytok a liga legjobbjai, barmilyen meglepo:

atlagos time of possession/drive
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
WR?Bazzani
Jones, Tate, Boldin, Ebron, Riddick mellé miért?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miben hatékony Cooter offense Mac? Merthogy pontokban biztos nem, a RZ hatékonyság az első tizennégy meccsen (amíg nem jött Zenner) tragikus volt.
Bazzani
Erre találj már statokat, mert úgy rémlik, hogy volt egy kurva hosszú streakünk, ahol mindig szereztünk pontot RZ-ból.
MacPhisto
Az tavaly volt.
 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-pct

NFL középmezőny, tavalyhoz képest hatalmas visszaesés.
De visszaestünk TD/meccs, pont/meccs, futott yard/meccs mutatókban is így hirtelen rákeresve.
Persze ezekben természetesen szerepe van Megatron visszavonulásának, de ez az offense messze nem érdemel olyan szintű dicséretet mint amit kap.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Miben hatékony Cooter offense Mac? Merthogy pontokban biztos nem, a RZ hatékonyság az első tizennégy meccsen (amíg nem jött Zenner) tragikus volt. Ok vigyáz a labdára ez tény, csak közben megölte vele bigplay Matt-et is.

Én hoznék futót mert Abdullah kb Jahvid Best2. Riddick nem futó, Zennerre meg jövőre sokkal jobban fognak figyelni.
WR, RB, CB, DE, DT, LB mind kell. Ja jó a keret...
Bazzani
Én Zennert nem írnám le, legalábbis sokkal, de sokkal jobban lát a pályán mint Washington meg Riddick, illetve rajta lehetett látni az elmúlt két meccsen hogy gürizik és beletesz mindent a pályán. Egyetértek azzal hogy valahogy olyan kiheréltnek tűnik ez az offense, de érzésre Cooternél kell egy RB aki elkapni is tud rendesen, és a Saints mecs óta nincs Riddick, azóta jó szar az offense, arra mondjuk nincs mentség hogy így a szezon végére kiderül hogy Zenner elkapni is tud, meg futni is, közben meg erőltettük Washingtont.

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Miben hatékony Cooter offense Mac? Merthogy pontokban biztos nem, a RZ hatékonyság az első tizennégy meccsen (amíg nem jött Zenner) tragikus volt.
Bazzani
Erre találj már statokat, mert úgy rémlik, hogy volt egy kurva hosszú streakünk, ahol mindig szereztünk pontot RZ-ból.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Mondjon nekem bárki olyan meccset ahol dominált idén a Lions offense. Talán a Saints ellen, de azt is inkább a defense nyerte meg.
Bazzani
Colts, Rams
Kampman
Mi számít dominanciának? Mert az hogy fel pakolsz x pontot számomra nem az.
Nálam az a dominancia hogy kontrollálod az órát meg az ellent az offense által. Az hogy meg nyersz egy pisztoly párbajt az inkabb szerencse.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjon nekem bárki olyan meccset ahol dominált idén a Lions offense. Talán a Saints ellen, de azt is inkább a defense nyerte meg.
Bazzani
Colts, Rams
Kampman
Igen, valóban. Ezeken a meccseken a defense volt tragikus.
(A Rams meccset csak háttérzajként hallgattam.)
Talán még a Jax ellen voltunk viselhetőek.

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Aha, tehát ami jó az Stafford, ami szar, az Cooter, értem.
gabokocka
Persze Cooter munkájában is vannak jó dolgok. Csak ezt a túlzott hypeolást meg HC reményeket unom már.
Lássunk tisztán vele kapcsolatban. Messze nem olyan fényes a kép mint ahogy külső szemlélőként láthatják.
Bazzani
Jim Irsay elismert atomfizikus elméletét felhasználva: akkor nálatok jó felé pattant a labda, oszt ennyi 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
Mondjon nekem bárki olyan meccset ahol dominált idén a Lions offense. Talán a Saints ellen, de azt is inkább a defense nyerte meg.
Bazzani
Colts, Rams
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aha, tehát ami jó az Stafford, ami szar, az Cooter, értem.
gabokocka
Persze Cooter munkájában is vannak jó dolgok. Csak ezt a túlzott hypeolást meg HC reményeket unom már.
Lássunk tisztán vele kapcsolatban. Messze nem olyan fényes a kép mint ahogy külső szemlélőként láthatják.

Mondjon nekem bárki olyan meccset ahol dominált idén a Lions offense. Talán a Saints ellen, de azt is inkább a defense nyerte meg.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Aha, tehát ami jó az Stafford, ami szar, az Cooter, értem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani, Te mindig elégedetlenkedsz, akár 0-16 (ok, érthető 😀 ), akár 9-7 a mérleg XD
Chargers LT
Megfogadtam, hogy addig nem írok amíg nem megy át a csapat a full kretén üzemmódba.
Hát az utolsó három meccsen úgy megvertek minket, hogy a 0-16os csapat felállva tapsol.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem.
Total offense 21
Points/game 20
Passing yards/game 11
Run yards/game 30

Hát ez a nagy Cooter varázslat.
Bazzani
Nem, a Cooter varázslat az, hogy amikor kell az esetek döntő többségében meg tudjátok csinálni a drive-ot, ami kell, illetve mindezt kevés turnoverrel. Nem mondom, hogy csillivilli, de hasznos.
gabokocka
Nem. Az a Stafford varázslat. Amikor Linehan vagy Lombardi volt az OC akkor is megcsinálta.
A Cooter varázslat az a screen passz Tatenek minden második 3&hosszúnál. Meg a második félidős (főleg 3.negyedes) teljes nulla.
És ha bárki beleolvas a külföldi véleményekbe akkor nem csak az én agyszüleményem.
Sok helyen már azt feszegetik, hogy Caldwell lesz e az első olyan HC akit PO előtt raknak ki, olyan reménytelen a csapat.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Megnéztem.
Total offense 21
Points/game 20
Passing yards/game 11
Run yards/game 30

Hát ez a nagy Cooter varázslat.
Bazzani
Nem, a Cooter varázslat az, hogy amikor kell az esetek döntő többségében meg tudjátok csinálni a drive-ot, ami kell, illetve mindezt kevés turnoverrel. Nem mondom, hogy csillivilli, de hasznos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Bazzani, Te mindig elégedetlenkedsz, akár 0-16 (ok, érthető 😀 ), akár 9-7 a mérleg XD

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem.
Total offense 21
Points/game 20
Passing yards/game 11
Run yards/game 30

Hát ez a nagy Cooter varázslat.

több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Miben hatékony Cooter offense Mac? Merthogy pontokban biztos nem, a RZ hatékonyság az első tizennégy meccsen (amíg nem jött Zenner) tragikus volt. Ok vigyáz a labdára ez tény, csak közben megölte vele bigplay Matt-et is.

Én hoznék futót mert Abdullah kb Jahvid Best2. Riddick nem futó, Zennerre meg jövőre sokkal jobban fognak figyelni.
WR, RB, CB, DE, DT, LB mind kell. Ja jó a keret...
Bazzani
Tamadófalba bele lett ölve egy valag Pick es liga alja a futó játék plusz legalabb néha Stafford futhat az életéért. Így azert nehéz big playeket tolni.
2012 óta 3 db első kor ment el az O-lineba meg 2 harmadik kör, meg lehet nézni a Dallas hol tart ugyanennyi első körössel. Pusztán szerencse aligha hiszem...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miben hatékony Cooter offense Mac? Merthogy pontokban biztos nem, a RZ hatékonyság az első tizennégy meccsen (amíg nem jött Zenner) tragikus volt. Ok vigyáz a labdára ez tény, csak közben megölte vele bigplay Matt-et is.

Én hoznék futót mert Abdullah kb Jahvid Best2. Riddick nem futó, Zennerre meg jövőre sokkal jobban fognak figyelni.
WR, RB, CB, DE, DT, LB mind kell. Ja jó a keret...

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Sok mindenben nem értek egyet:

a Cooter offense lehet unalmas, de hatékony és Stafford jobban vigyáz benne a labdára;
Austin ebből a rakás bohócból pár meccsre tudott védelmet csinálni, de drafton muszáj legalább minden egységbe egy-egy értelmes ember (DT, LB, CB);
Stafford nálam MVP, nélküle 3-13 vagyunk, a sérülése nagyon rosszkor jött, különben meglenne a div, de el vagyunk bazmeg átkozva még mindig;
nekem tetszik a csapatépítési koncepció, hogy a vonalak a legfontosabbak;
PO után nem lehet kibaszni a stábot de én nem is akarom, ebből az emberanyagból ez jó szezon volt;
jövőre ami idén bejött az nem fog (utolsó negyedes fordítások), szóval nem sok évünk van Staffordból hogy valahogy összeszedjünk egy PO győzelmet meg egy divíziógyőzelmet;
futó nem kell mert visszajön Abdullah és Riddick, Zennerrel együtt az rendben lesz;
idén PO-ban sima vereséget várok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A secondary menedzselése is a stáb hibája. Már tavaly is látszott, hogy egy sérülésre vagyunk a padlótól. Ezt sikerült egy Bademosi igazolással megoldottnak gondolni. Ez a tipikus majd lesz valahogy elv. Látszik is amikor Asa Jacksonok meg Crezdon Butlerek nyelik a yardokat.
DE poszt detto. Hyder nagy találat volt de a többiek hozzák a nagy semmit. És akkor a WR, RB vagy TE poszt mélységéről inkább ne is beszéljünk.
Ez egy gyenge keret ami túlteljesített Stafford zsenialitásának meg a sorsolás gyengeségének köszönhetően.
Ha növőre neadjisten nem pattan ilyen szerencsésen a labda meg Prater nem ver be mindent 60+ról akkor lesz itt nagy ráébredés.
Playmakerek kellenek, nem LS meg 3.számú QB a draftról mert ez így sovány lesz. Főleg, hogy egy halom kulcsjátékos szerződése lejár.

több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Akkor még egyszer mondom, nézz körül liga szinten, van legalább 15 csapat, aki cserélne a Lions-szal. Nyilván, Ti meg cserélnétek 8-cal. Ki lehet baszni mindenkit, és kezdeni elölről, de én abban jobb eséllyel látok egy 49ers féle pályaívet, mint egy hatalmas felemelkedést. A GM váltással megindult egy folyamat, aminek eredményeképp most PO van és épül egy roster. Én sztem több a pozitívum, mint a negatívum, de ezt mindenki beállítottsága szerint tudja megítélni. Mondjuk például a védelem szezon végi betlijében sztem benne van, hogy Slay nem 100%-os, ha sikerül még egy épkézláb CB-t szerezni, akkor várható komoly előrelépés. Sztem Ziggy is döglődik, jövőre ő is jobb lesz. A támadófal is alakul, még egy kis erősítés, ne adj isten érkezne egy jó futó (az idei draft tele van velük), akkor az O is szintet léphet. Szóval én látom a fényt, nem nyúlnék senkihez, dolgozzanak tovább, aztán ha jövőre nincs PO, akkor lehet beszélgetni a váltásról.
gabokocka
D-line nagyon gyenge szerintem nagyobb a baj ott mint a sec.-ben.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Akkor még egyszer mondom, nézz körül liga szinten, van legalább 15 csapat, aki cserélne a Lions-szal. Nyilván, Ti meg cserélnétek 8-cal. Ki lehet baszni mindenkit, és kezdeni elölről, de én abban jobb eséllyel látok egy 49ers féle pályaívet, mint egy hatalmas felemelkedést. A GM váltással megindult egy folyamat, aminek eredményeképp most PO van és épül egy roster. Én sztem több a pozitívum, mint a negatívum, de ezt mindenki beállítottsága szerint tudja megítélni. Mondjuk például a védelem szezon végi betlijében sztem benne van, hogy Slay nem 100%-os, ha sikerül még egy épkézláb CB-t szerezni, akkor várható komoly előrelépés. Sztem Ziggy is döglődik, jövőre ő is jobb lesz. A támadófal is alakul, még egy kis erősítés, ne adj isten érkezne egy jó futó (az idei draft tele van velük), akkor az O is szintet léphet. Szóval én látom a fényt, nem nyúlnék senkihez, dolgozzanak tovább, aztán ha jövőre nincs PO, akkor lehet beszélgetni a váltásról.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gabo! Én ezt a "majd ha több tehetség lesz a rosteren" meg az "egy lépésre vagyunk valamitől" dolgokat már marhára unom. Caldwell kezében ott volt egy SB esélyes roster (Megatronnal, Suhval, egy ligaszinten is kiemelkedő Levyvel, stb) és ugyanúgy elbukott.
Tudom, hogy nincs "nem megérdemelt" POba jutás de amikor a rájátszásba jutó csapatok hülyére vernek akkor az nem túl jó jel. Persze lehet mantrázni, hogy egy új bajnokság kezdődik szombaton (mint Don Carey a meccs után akiről 2TDt meg ki tudja hány elkapást szoptunk) de azzal nem lehet meccseket nyerni.

Persze lehet hurrázni, hogy bejutottunk (én is azt tettem amikor Schwartzal bementünk a POba) de látni kell a hibákat/bajokat amiből jelenleg sajnos több van mint a reményteli dolgokból. Akkor is be lettünk árazva, most is be leszünk.

Régen egykét jó szabadügynökre meg egy jó draftra voltunk állandóan a PO-tól most ugyanennyire vagyunk egy hangyányival nagyobb céltól. Végülis előrelépés ez is.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Hát ilyen alapon ha megnyernétek a Superbowlt az is szar lenne, mert a végén kell draftolni. Mindenben lehet látni a rosszat. Nem hiszem, hogy Caldwell-lel ez a plafon, hiszen ez a roster messze van a késztől. Én megnézném, hogy egy ettől komplettebb kerettel mire képes. Az látszik, hogy tud a csapat meccseket nyerni, ami a legnehezebb része az egésznek, sok gárda évekig szenved, hiába játszik jól, mindig jönnek a szar lúzer zakók. Itt a győzelmek megvannak, a játékot kell javítani. Nyilván az is könnyebben megy majd, ha több tehetség lesz a rosteren, persze lehet, hogy a játék jobb játékosállománnyal sem fog javulni, szerintem akkor lenne érdemes váltani.

De nem értem, miért azon megy az értekezés, mikor kéne kirúgni Caldwellt, amikor a 32 csapatból a Lions abban a 12-ben van, amelyik még érdekelt, és ez a Seattle jelen állás szerint akár fogható is lehet. Nyilván ők az esélyesek, playoff rutin, hazai pálya, de sztem ez jó esély a tapasztalatszerzésre, valamint a papírforma felborítására is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez tipikusan olyan hozzáállás lassan, amit a Pats és a hozzá hasonló sikeres csapatok drukkerei vesznek fel. 😀. Biztos szar lehet újfent playoffba jutni, az elmúlt 6 évben végtéren ez harmadszor sikerült.
tüsi91
Ez olyasmi amikor elviszel egy csajt randizni de a végén nem dugod meg.
Nyílván azoknál jobb akik a randiig sem jutnak el de nagy jövőképet ez sem ad.
Mi meg olyan messze vagyunk a sikeres csapatoktól mint a védőink a Packers elkapóktól.