NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Végre egy jó hír sérülés témakörben:

 www.mlive.com/lions/index.ssf/2014/09/detroit_lions_laadrian_waddle_3.html

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Nyertünk. Idegenben. Szabad ég alatt.
Azt hiszem, hogy ez a dolog elég ismeretlen érzés egy Lions drukkernek mostanság.
Ez egy olyan meccs volt amit a Schwartz éra alatt szinte biztosan elbuktunk volna, szerencsére ez már nem az az időszak. Kezdjünk el bízni abban, hogy Caldwell valami nagy dologra készül itt? Én azért még csak óvatosan merek reménykedni, de a kezdeti lépések rendben vannak.
Jöhet a heti elemzés avagy az "Ahogy Bazza látta week4":

A nap hőse:

Nagyon sok jó teljesítmény volt a csapatban (bár ezt a meccset nem az egyéni teljesítmények hanem a csapatmunka és a coaching fordította a mi javunkra), de mégis szeretnék valakit kiemelni. A választásom talán kicsit furcsa lesz, mert a védelem összességében sokkal jobb produkciót nyújtott mint a támadóalakulat.
A mérkőzés legjobb oroszlánja szerintem Golden Tate volt.
Szeretnék idézni a Bears-Packers meccs eredménykövetőjéből egy gondolatot, hogy miként is látnak még sokan mindig minket:
A tavalyi szezon után idén már nem tudna meglepni ha a Lions nem lenne playoffban azért 1 elkapóra építeni.... oké van még 3 használható csak épp ez nem elég.
Szerencsére ez már nagyon nem igaz. Ezen a meccsen is megmutatkozott, hogy ez a csapat Megatron nélkül (persze játszott de szerintem 50%os állapotban sem volt) is képes nyerni, erre tavaly esélyünk sem volt. Tate jóformán hátára vette az offense-t, 8 elkapásból 116 yardot termelt. A négy meccs alapján mindössze 30 yard-al marad el Johnsontól, elkapások számában meg is előzi 3-al.
Íme Tate elkapásai egy videóban, köztük nemegy nagyon fontos 3.kísérlet:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlights_Golden_Tate_tops_100_yards/3d26838e-0c74-483b-bbbd-baec803cea21
Arra meg különösen kíváncsi lennék, hogy a kedves Packers drukker akinek a "tollából" születtek eme remek gondolatok jobbnak tartja e a jelenlegi GB elkapósort mint a miénket...

A nap hülyéje:

Nehéz, nagyon nehéz. Olyan meccset nyertünk meg amire nem számítottam. Egy kegyetlenül jó front7 és egy brutális futójáték ellen is jól dolgozott a brigád.
Elég sok hiba volt a támadófalban, főleg a két G és Reynolds irányából érkezett nyomás. Reméljük ez volt idén számukra a legkeményebb próbatétel.
Említhetném itt az új kicker Heneryt is aki akkora kiflit rúgott a labdába, hogy szerintem még most is kanyarodik valahol.
A mai választottam egy olyan játékos lesz akit sok dolog miatt a jók közé is tehetnék, de tőle sokkal többet várunk ha valóban első számú corner akar lenni. Ő nem más mint Darius Slay.
As noted, I thought Slay's coverage a little sloppy yesterday. PFF had him giving up 9 catches on 10 targets for 109 yards.
Szinte minden felé menő labda elkapás lett, köztük Decker TD-je is ahol messziről nézte az eseményeket. De egész meccsen távol volt az emberétől.
Sokat javít az értékelésében, hogy megszerezte élete első INT-jét.
Darius Slay on his first INT: I feel it in my hands right now. It’s invisible, but it’s still there. I'm still cradling it right now.
Sammy Watkins ellen bizonyíthat a hétvégén, nem lesz egyszerű feladat.

A nap meglepetésembere:

Vártuk már James Ihedigbo bemutatkozását a csapatban, de nem gondoltam volna, hogy egy makacs sérülés után ilyen remek játékkal rukkol elő.
5 tackles, 1 sack és 1 forced fumble került a statisztikai lapokra a neve mellé.
Ami a legfontosabb, hogy végre van egy olyan brutális ütköző a védelem hátsó régiójában akitől igencsak tartani fognak az ellenfél játékosai.

Kedvenc play:
A Steelers szurkolók tudják most leginkább, hogy milyen nehéz bevinni az utolsó (győztes) first downt. Nekünk ez szerencsére sikerült, nem is akármilyen játékkal, melynek végén Stafford szó szerint becsúszott a győzelembe. A védelem teljesen elhitte Bush futójátékát ennek örömére Matt a győzelembe futott.


Reggie Bush said Matt Stafford's bootleg for a first down late was Stafford's call. Something offense worked on all week, but QB decision.
A teljes play a Slowlightban 11:18-tól látható.

Amin jót nevettünk:
Nagyon ritkán szoktam gúnyolni az ellenfelet meccs után és ezt sem annak szánom de azért egy Hail mary-ből illik eltalálni az endzone-t legalább, de az se baj ha legalább pályát találsz vele. Geno-nak ez nem sikerült:

(A gif-ért külön köszönet
Robilluma
barátomnak.)

Újoncfigyelő:

Azt hiszem kijelenthetjük, hogy Eric Ebron megérkezett az NFL-be. Megszerezte élete első NFL TD elkapását (összesen 3 elkapás 34yard). Különösen feltűnő vele kapcsolatban, hogy semmi nyoma a beharangozott lyukas kezeknek.
Stafford had a 139.6 passer rating when targeting Eric Ebron.
Ebron amúgy elfelejtette magával vinni azt a labdát az öltözőből amivel élete első NFL TD-jét szerezte, Megatron vitte utána.
Travis Swanson kicsit több szerepet kapott az eddiginél, RZ szituációkban extra blokkolóként volt fenn a pályán többször. Caraun Reid is többet szerepelt a rotációban.

A nap képe:

A Lions győzelme mellett volt más örömködni valója is a detroiti sport szerelmeseinek. A Tigers megnyerte a csoportját és rájátszásba jutott.

Slowlight:
 www.youtube.com/watch?v=fnzXModZA0g

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Fauria meg a kutyáját próbálta megakadályozni abban, hogy a házba pisiljen, és eközben rosszul lépett a lépcsőn. (állítása szerint józan volt). A másik lába is majdnem kiment amikor meg Ebron td-jét ünneplete.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Előre is elnézést a kisebb helyesírási, és félrefordítási hibákért.
Mai Caldwell sajtótájékozatató:
- Megdícséri Tatet és Martint
- Suh jövőjéről nem beszél, de jelenleg fontos a szervezetnek
- Az év negyedénél elégedett a csapattal, főleg ahogy csapatként küzdöttek, emellett megemlíti hogy a
- Nem érzi szükségesnek kommentálni azt hogy a volt HC ellen játszik a csapat, nem annyira szokatlan helyzet ez
- Bell és az agyrázkódás témát inkább nem érinti
- A befejezni tudás, egy fontos tényező egy sikeres szezonnál, ezzel kapcsolatban elhárít egy kérdést, hogy idén nem szeretnénk lábon lőni magunkat a szezonban
- Abdul-Quddus bejátszotta magát a keretbe úgymond, egy biztos pont a depthben
- Nem szeretné kommentálni a sérüléseket, de Stafford jól van a sántikálás ellenére
- Határozottan van képességünk a meccsek befejezésére, a Bush féle visszavágós futásra (nem tudok jobb magyar kifejezést erre) nagy játék volt a játékban maradásra (hoz?)
- A csoport nagyon nehéz lesz, mivel mindenki 0,500 felett van, és a QB-k is nagyszerűek
- Whitehead nagyszerűen végezte a munkáját, mint az aki hívja a playeket, és még fejlődni fog (mind mint aki hív és mint mlb)
- MNF után láthatóak az eltérések a játékban, mint nem
- Nincs nagy gyakorlatbani különbség abban hogy zónázunk, vagy emberezünk, az edzők jó munkát végeztek a missed tacklek megelőzésében, de még van jó pár technikai probléma amin javítani kell
- Bíznak Heneryben

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kyle Orton kezd ellenünk EJ Manuel helyett!
Ezzel vajon jól járunk vagy éppen ellenkezőleg ?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 807 — Apu ökölbeszorított keze
Gondolom Megatron kevés elkapása volt amire gondoltak...

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szó volt a fórumban arról, hogy rosszul játszottunk tegnap.
Ez alatt mire gondoltatok??
Mert a védelem az első drive kivételével jól játszott. Az Ivory TD elég érdekes volt, hogy ott miért nem sikerült levinni, de ilyen előfordul. Egy egy playnél benne van a hiba lehetősége!
Az Offense is jól teljesített. Ahhoz képest, hogy a NO.1 run defense ellen támadtunk és egyébként sem a futásunk a legjobb! Nem erőltettük a futást de ez érthető.
Az Offensenél a legkritikusabb a fal munkája volt. Nem volt könnyű élete Staffordnak!
De tudjuk hogy a RT poszton a csere cseréje játszik és blitzelni nagyon tud a Jets. Kapkodtam a fejem, hogy mikor honnan fog érkezni a nyomás... ezzel sokszor a falembereink is hasonlóan voltak 😊
Azt nem mondom hogy a fal jól teljesített, de ez az egyik legerősebb legagresszívabb védelem volt, akik ellen idén játszunk!
És mondhatjuk hogy domináltunk a meccsen. 3-0ra vezetett a Jets. Egyenlítettünk majd Onnan végig mi vezettünk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az én tippem is győzelem! 6 ponttal nyerünk!
Remélem ismét bejön!!!
Brutál nehéz meccs lesz az biztos. A Bills védelme nagyon kemény...
Igaz ha ellenünk is sokszor eladja a labdát az Offense akkor jók lehetünk!
Pláne, hogy otthon játszunk!


Érdekesen alakult a csoportunk tegnap este!
Nem tudtam, hogy kinek "szurkoljak" a Packers-BEars meccsen. Nem tudom melyik érhet oda a végén. Az biztos hogy lesz 'körbeverés' a csoportunkba!
DE nekünk itt a szezon elején kell nagyot alkotni, mert a szezon végén idegenben játszunk a macikkal és a sajtfejűekkel is. Szóval két lépés előnyre van szükség!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én meg azt mondanám, hogy vasárnap tosszuk seggbe Schwartzot és brigádját. A cap-el meg foglalkozzunk februárban.
Nyerünk 10-el.
(nagyon szurkolok amúgy a Billsnek, de ez most egy meccsre megszűnik)

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ha Suh megy, akkor is 9 millával égünk jövőre miatta. Csak mondom.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Annyi korrekciót tennék még, hogy "SUH 22 millája" (feltéve ha nem marad) a következőek szerint oszlik szét:
Stafford: 2 Millával keres többet 2015-ben, mint idén!
C.Johnson: 7 millióval
G.Quin: 3 millióval
Levy: 1 M
Tate: 2 M
Bush: 2 M

Na akkor ezzel 17 millió el is menne abból a 22ből :S
Persze lehet, hogy én értelmeztem valamit rosszul! De én azt hittem jövőre igazán rózsás helyzetben vagyunk. Ahhoz képest nem is olyan egyszerű :-/
 overthecap.com/salary-cap/detroit-lions

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem tenne jót nektek, ha CB és egyéb hiány mellett DL-re is figyelnetek kellene.Beki
Nézzük:
QB: rendben (max csere kell)
RB: Bush, Bell ok
WR: fullos
TE: 3 megfelelő játékos
OL: ha Sims megy kell LG, Raiola helyett Swanson többi rendben max depth kell

DE: kellően jó és mély a brigád
DT:???
LB: 5 kezdő potenciálú játékos
CB: Slay idén eddig remek, mögötte sok a kérdőjel.

K/P/LS: K és LS kérdéses

Tehát kell minimum egy kezdő DT, LG és CB. Abszolút orvosolható egy offseason alatt.Bazzani
Ha Suh elmegy mennyi hely szabadul fel a sapka alatt?Hege
Elméletileg SUH most ennyit foglal a capből: $22,412,500

Nagyon sajnálnám ha SUH elmenne a csapatból, de 22 millából már lehet mozgolódni a szabadügynök piacon.

Fairley újraszerződtetését viszont hibának tartanám. Most jól játszik, ez tény. De valószinű a szerződéses év miatt! Az előzőévekben volt probléma azzal ahogyan teljesít (edzéseken is)
Félek, ha kapna egy 4-5 éves szerződést akkor megint visszacsúszna. Szóval leehtőleg kevés garantált pénzzel szerződtessék ha megteszik, mert rizikós!

Ahogy Bazzani leírta a felsorolásban, nem vagyunk lehetetlen helyzetben. Talán könnyebb is mint idén volt.
De az Offseasonben bőven lesz lehetőség és idő ezzel foglalkozni. Most ezek amúgy is csak találgatások!
És valószínűnek tartom, hogy az idei teljesítményünk is befolyásolni fogja, hogy ki merre mozog!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ebron pedig megszerzi karrierje első TD-jét!topmodell
Lottószámok?MacPhisto
Azért ezt annyira nem volt nehéz eltalálni.
A TightEndek sok pontot csinálnak a Jets ellen. Bennett a múlt héten 2 TD-t is csinált ellenük. Nálunk Pettigrew inkább csak blokkol. Fauria sérült volt. Azt gondoltam hogy ezért sokkal többet fogjuk használni Ebront.
Fogadtam rá, hogy szerez TD-t. Kellett is hogy valamit eltaláljak, mert a Steelers-Bucs és a Viks-Falcons meccs nem úgy alakult ahogy vártam :S

De ha valamikor megérzek 5 számot akkor jelzem!

Annak külön örülök, hogy a győzelmet sikeresen megtippeltem! Igaz 2-3 pontos különbségre számítottam!
De az már részletkérdés!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bell, Riddick és Owens is megsérült.
Készülhetnek a PS RB-k.Bazzani
Winn <3

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bell, Riddick és Owens is megsérült.
Készülhetnek a PS RB-k.

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Nem volt ez olyan vészes. Jó D# ellen játszottunk, ennek ellenére amikor kellett Megatron nélkül is mentünk.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van olyan, hogy csúnya győzelem ami a győztes drukkernek sem esik jól?
Na ez ilyen volt.
Azért a 3-1 a lényeg.Bazzani
Jó csapatok szarul játszva is tudnak nyerni.
Gyógyuljunk. Kickalicioust akarom.MacPhisto
Mondjuk igaz.
Hány ilyen kibaszott meccset buktunk el Schwartzék alatt...

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Van olyan, hogy csúnya győzelem ami a győztes drukkernek sem esik jól?
Na ez ilyen volt.
Azért a 3-1 a lényeg.Bazzani
Jó csapatok szarul játszva is tudnak nyerni.
Gyógyuljunk. Kickalicioust akarom.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van olyan, hogy csúnya győzelem ami a győztes drukkernek sem esik jól?
Na ez ilyen volt.
Azért a 3-1 a lényeg.

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ebron pedig megszerzi karrierje első TD-jét!topmodell
Lottószámok?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jogos, rosszul fogalmaztam!
Kíváncsi vagyok ki adja meg neki, amit kér!
Remélem idén nagyon "szerződésre fog hajtani" teljesítményt nyújt, mert az nekünk kifejezetten jó!

Fairley ér annyit Suh nélkül?Hege
Fene tudja, idén eddig Fairley nagyon jó. Állítólag Jason Jones is játszhat majd teljes idős DT-t.

Ja és Suh után kaphatunk egy 3.körös kompenzációs picket.
Legalább valami...

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tenne jót nektek, ha CB és egyéb hiány mellett DL-re is figyelnetek kellene.Beki
Nézzük:
QB: rendben (max csere kell)
RB: Bush, Bell ok
WR: fullos
TE: 3 megfelelő játékos
OL: ha Sims megy kell LG, Raiola helyett Swanson többi rendben max depth kell

DE: kellően jó és mély a brigád
DT:???
LB: 5 kezdő potenciálú játékos
CB: Slay idén eddig remek, mögötte sok a kérdőjel.

K/P/LS: K és LS kérdéses

Tehát kell minimum egy kezdő DT, LG és CB. Abszolút orvosolható egy offseason alatt.Bazzani
Ha Suh elmegy mennyi hely szabadul fel a sapka alatt?Hege
Felszabadulni nem szabadul fel semennyi mert FA lesz. Annyi, hogy nem kell neki adni 16+ milliót, az elkölthető másra.
Fairley ha marad akkor 6-7 milla körül fog max kapni szerintem.

több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Állítólag Henery elég szar bemelegítésen van túl.
Menjünk neki minden negyedik kísérletnek inkább? 😕Bazzani
Szimpatikus csapat a Lions, gyakran szurkolok nektek, ezért is sajnáltam hogy hozzátok ment.
Henery nem rossz rúgó statok alapján, de a kulcsszituk 100%-át garantáltan elhibázza, legyen az 25, vagy 52 yardos. Ellenben tét nélküli rúgásoknál szinte tökéletes 😀

inkább álljatok hozzá úgy minden fontos kísérletéhez mint ami mellémegy, legalább csak pozitívan csalódhattok.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Henery elég szar bemelegítésen van túl.
Menjünk neki minden negyedik kísérletnek inkább? 😕

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Waddle nem játszik, Reynolds a kezdő. Broyles és Ihedigbo aktív.
Gorrer a kezdő NCB.