Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A legrosszabbak vagyunk a ligában elejtett labdákban. Szerintem turnover mutatóban is. Mikor szereztünk utoljára labdát úgy, hogy nem Levy INT volt?

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Hétvégén volt valami statisztika. 33 volt akkor a számláló
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Baszhatjuk a rekordokat ha közben eldropolja a meccs legfontosabb labdáját.
Mondjuk haragudni nem tudok rá, csak egy rakás szar volt ő is a többiekkel együtt.
Remélem új WR edző is jön jövőre mert ennyi drop a világon nincs...Bazzani
Idén szerintem nem dropolunk annyit. Százalékban gondolom, mert számban nyilván sok, hiszen sokat passzolunk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
oleewear Detroit Lions 225
Baszhatjuk a rekordokat ha közben eldropolja a meccs legfontosabb labdáját.
Mondjuk haragudni nem tudok rá, csak egy rakás szar volt ő is a többiekkel együtt.
Remélem új WR edző is jön jövőre mert ennyi drop a világon nincs...Bazzani
engem jobban aggaszt, mi lelte Bush-t az utóbbi 2 meccsen...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Baszhatjuk a rekordokat ha közben eldropolja a meccs legfontosabb labdáját.
Mondjuk haragudni nem tudok rá, csak egy rakás szar volt ő is a többiekkel együtt.
Remélem új WR edző is jön jövőre mert ennyi drop a világon nincs...

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
#Lions WR Calvin Johnson has 861 receiving yards in his last 5 games, the most in #NFL history for a five-game span in a single season.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Vicc vagyunk.

Ennyit a playoffról.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olvasom, hogy cover0-t játszik a secondary.
Nem őriznek senkit. 😊

Úristen: Houston, Mathis, Slay, Delmas stb. Máshol ilyenek a PS játékosok kb.
Talán csak az OL volt siralmasabb ma náluk.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Meccs = punt

Nem érdemlünk PO szereplést. De csoport elsőként ez jàr 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Botrányosan gyengék volt. 5 TO plusz a blokkolt meccs. Csak azert nem kerek a franchise elpusztítását, mert a macik is cumiztak. Meg tulajdonképpen a másik ket csapat is 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem. Egyszerűen elfogyott az edzői stábunk.
Amíg bizonyos játékosok képesek extránál is jobb játékra addig nyerünk. Ha Megatron nem viszi a hátán a csapatot (mint ahogy ma sem) akkor marad a tanácstalanság.
Annyira balfasz ez a csoport, hogy a GB, CHI, DET hármasból akárki megnyerheti. Én örülnék a PO helynek, de ott mit akarunk ilyen secondaryvel meg ilyen turnover mutatóval?
Sajnos Stafford is megrekedt egy szinten, nem tudja átlépni a saját árnyékát. Neki vezérnek kellene lennie, de ilyen játékkal sajnos csak kerékkötő.
Remélem év végén mennek Schwartzék és meglátjuk, hogy ők voltak e a hibák legfőbb okai.
Van egy olyan érzésem, hogy csütörtökön Flynn parádét fogunk látni, mert ilyen secondary ellen nagyanyám is lazán TDket dobálna. Houston is mit csinál a TDnél, siralmas.

több mint 10 éve
kajki Detroit Lions 16
Lehet, hogy a leggyengébb csoportgyőztes címet szeretnénk megszerezni, hogy a Carolinaval játszunk a PO-ban. 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi kell még ennek a csapatnak?
Megsérül Rodgers és Cutler, a vikingek betliznek.
A Steelers fél védelme hiányzik, a Tampaból kidől Revis a kickerük kihagy 2FG-t. Nálunk nincsenek komoly sérülések és mégis egy rakás szar az egész .
Bush szerint a csapat vezéreinek beszélgetniük kellene egy közös meetingen. Szerintem meg el kellene kezdeni focizni, mert ígéretekből meg magyarázkodásokból mar tele a padlás.
Linehan megint fordítva tartotta a playbookot egész meccsen.

Vezetjük a csoportot, de ezzel a játékkal nem érdemeljük meg a pozíciónkat. Ritka rossz szerető ez a csapat, mert minden héten megcsal.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Na akkor ennyit a Po álmokról meg Schwartzékról.
Kritikán aluli playhívás, Stafford azt sem tudta hol van.
Gratulálok a medvéknek a csoportgyőzelemhez.Bazzani
lol, na persze

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor ennyit a Po álmokról meg Schwartzékról.
Kritikán aluli playhívás, Stafford azt sem tudta hol van.
Gratulálok a medvéknek a csoportgyőzelemhez.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reméltem, hogy nemmaradel :cool:sutianap
Sajnos egész héten reggeltől-estig melóztam aztán én voltam a kislánypesztra mert anya dolgozott. Jövő héten fürgébbnek kell lennem mert a csütörtöki meccsig kész kell lennem, szerencsére meló sincs annyi.

És hogy ontopik is legyek felírok ide 5 nevet akitől tartanunk kell ma:
WR - Vincent Jackson
DT - Gerald McCoy
OLB - LaVonte David
CB - Darrell Revis
OLB - Mason Foster

Sokkal jobb csapat ez a Tampa mint ahogy a mérlege mutatja.
Nagyon oda kell figyelni offense oldalon, hogy ne legyenek labdaeladások. Piszokul félek ettől a meccstől, jobban mint a csütörtöki Packers ellenitől.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Reméltem, hogy nemmaradel :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos (vagy nem sajnos) egész héten alig volt időm, így most érkezik a Steelers meccs összefoglalója. Mivel pihennem is kellene valamikor így egy kicsit rövidebb lesz a szokásosnál, de íme az eheti "Ahogy Bazza látta":

A nap hőse:

Megénekelhetnénk újra a Megatronról szóló ódákat, mint szinte minden héten, de most nem őt szeretném kiemelni. Mivel ez egy vesztes meccs volt, ráadásul tragédia játékkal így most egy olyan játékost emelnék ki (vagy mindjárt immáron kettőt) aki méltatlanul alulértékel tagja a csapatnak és szerintem jóval többet is kellene használni. Eheti sztárunk Joique Bell aki egy igazi tank. Mivel Reggie Bush szar olyan volt amilyen így sokkal nagyobb szerepet kapott az első félidőben és meg is hálálta ezt a bizalmat. Az ember egyszerűen egy tank, átmegy minden falon. Ha nem balfaszkodjuk el az időkéréseinket az első félidőben és marad legalább egy az utolsó játékokra akkor onnan alighanem könnyedén bevitte volna a TD-t és talán sokkal jobb szájízünk lenne a meccs után (főleg ha az győzelmet ért volna).
Akit még ki szeretnék emelni az újfent Larry Warford. Próbálom megérteni, hogy miként maradt benn nekünk a harmadik körre, de nem sikerül. Nem tudom ki az NFL legostobább futója, de talán még ő is látná, hogy elég beállni Big Larry mögé és mehet a buli. Hatalmas impact ő a csapatnak, ha LaAdrian Waddle is beválik mellette mint RT akkor lesz egy nagyon jó és nem mellesleg nagyon olcsó jobb oldala a támadófalunknak évekig. Ki emlékszik már a Peterman-Cherilus kettősre?
Visszatérve még Bellre egy picit, talán lesz valaki aki majd évek múlva elmondja, hogy Linehan mi a francért rakta vissza Busht a második félidőre amikor Bellt láthatóan nem tudta megállítani a Steelers defense???

A nap hülyéje:
Na ezen sokat nem kellett gondolkodnom. A cím büszke tulajdonosa a héten Reggie Bush aki kulcspillanatokban elejtett passzokkal és borzasztó buta fumble-okkal folyamatosan jelzi, hogy jelenleg a csapat egyik legrapszodikusabb teljesítményt nyújtó játékosa. Amennyire hatalmas igazolásnak gondoltam eleinte, ugyanannyira érzem ezt most csak ellenkező előjellel. A 2,6yardos átlaga (/carry) nagyon vékonyka főleg ha odatesszük mellé Bell 5,4esét. Sokkal több kell tőle ha vannak még komoly céljaink.

A nap meglepetésembere:
Nehéz valakit megneveznem, de ha muszáj akkor Don Carey lenne az illető. Második meccsen hoz teljesen elfogadható teljesítményt nickel CB poszton. Ennek örömére ma este Bentley fog játszani a helyén.

Kedvenc play:


1st and 10 at PIT 39 (Shotgun) M.Stafford pass short right to J.Bell to PIT 2 for 37 yards (R.Clark).
 www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap2000000283896/QB-Stafford-to-RB-Bell-37-yd-pass
Hogy miért ez a kedvenc? Csak Warford sebességét figyeld. Ez az ember amellett, hogy borzasztó erős meglepően gyors is.
Innen küldöm üdvözletemet
füligjimmy
barátomnak. 😊

Amin jót nevettünk:

Kémek a sasfészekben.
Oroszlánok a darázsfészekben.


Amin sírtunk:
Mi történt a csapattal a második félidőben?
Miért nem kerestük Megatront ebben az időszakban?
Miért hagytuk abba azt ami addig működött?
Miért raktuk vissza a láthatóan csak csúszkáló Busht a meccsbe?
Miért kellett megpróbálni a fake FG-t?
Miért nem tudunk szar időben futballozni?
Miért nem tudunk évek óta egy normális secondaryt összerakni?
Hová tűnt a passrush?
Soroljam még? Egy hete csak sírok munka közben, a kollégáim nem értik miért...

Újoncfigyelő:
Warfordot már többször kiemeltem, Slay hála az égnek alig volt a pályán, Taylor nem tudta megismételni a macik elleni jó játékát, fakeMartin végre kirúgta a picsába a kezdőrúgásokat és a puntjai sem voltak rosszak, Riddick felé összesen egy passzkísérlet ment, Ansah sérült volt.
Ahhoz képest, hogy a héten a mi draft classunkat nevezték az egyik legjobbnak ez nagyon soványka teljesítmény.

A nap képe:
A kép címe: Jó ötlet?


A kép címe: Nem az.



Amiről még beszélni kell:
-Matthew Stafford is the ONLY player in NFL history w/ 15,000+ passing yds through 55 career games.
-Megatron 449,346 szavazattal negyedik a PB szavazáson.
-Montell Owens IR-re került a helyén Dorin Dickerson TE van a keretben.
-Lions defense rank 30th vs. pass & 5th vs. run
-With 179 yards at Pitt, Megatron set an NFL record for most rec. yards in 4-game span (746). Broke record set by Charlie Hennigan (721).

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
MINDENKI edzett ma (53/53). Ha már más örömünk nem sok van legalább egészséges a csapat. Egyedül Idonije végzett könnyített munkát, de ő amúgy is olyan mintha nem is lenne.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Burleson, Ansah és Bentley újra edzettek. Mindhárman játszhatnak vasárnap. Quin és Bell sérült, játékuk kérdéses.
Remélem gyakoroljuk a fake FG-t, a fake puntot esetleg a fake győzelmet.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azt nem értettem, hogy mi a francnak hoztuk vissza Busht Bell helyett a második félidőre. Csúszkált, dropolt, csak haladni nem sikerült neki.

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én azt nem értettem, hogy ha van egy tankotok (Bell) aki egyszer már be is vitte rövid yardról. Akkor Megatron-os DPI után, 1 yardról mi a pöcsért passzoltok 3-at ? Annyira érthetetlen volt számomra. Olyan momentumokat adtatok, amit nem szabad.
Ráadásul hogy Calvinnak nem volt elkapása a 2.félidőben az is egy érdekes dolog. Nem tudom elképzelni, hogy ennyire jól megfogták végig (persze 1-2x jól védekeztek, de inkább a play hívásban láttam a hibát).Toca
Tizenpár másodperc volt hátra a félidőből és nem volt időkérésük, ha futnak és nem jön össze a TD, akkor jó eséllyel lepörög az óra és nincs FG sem.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Így van ahogy Soldi mondja.
Én amúgy is annak vagyok a híve, hogy pontokat kell felrakni a táblára ha mód van rá.
Nekem az egész szituból amúgy az jön le, hogy nem bízunk Akersben. Volt az első félidőben is egy negyedik kísérlet emiatt.
Hanson idejében mindkettőt elrugattuk volna. Jövőre ez is egy megoldandó probléma a borzalmas secondary mellett.
Delmas milyen gyenge volt megint atyaég...

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 201 — Vikings fan
Én azt nem értettem, hogy ha van egy tankotok (Bell) aki egyszer már be is vitte rövid yardról. Akkor Megatron-os DPI után, 1 yardról mi a pöcsért passzoltok 3-at ? Annyira érthetetlen volt számomra. Olyan momentumokat adtatok, amit nem szabad.
Ráadásul hogy Calvinnak nem volt elkapása a 2.félidőben az is egy érdekes dolog. Nem tudom elképzelni, hogy ennyire jól megfogták végig (persze 1-2x jól védekeztek, de inkább a play hívásban láttam a hibát).
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyértelműen rossz és indokolatlan call volt a fake FG. Felesleges kockázatot vállalt a Lions. Ha bejön akkor 11 pont lesz a hátrányunk, ami 10 perccel a vége előtt nem végzetes még. Ellenben ha nem sikerül egy ilyen, az egyértelműen momentumot ad az ellenfélnek. Nem sikerült, és onnan megfordult a meccs. Ezt a momentumot nem megszereztük, hanem a Lions kínálta fel, s ezt a momentumot mi már nem adtuk át.

Keveset lehetett vele nyerni (a meccs semmiképpen nem dől el, legfeljebb szorult helyzetbe kerülünk), ellenben veszteni sokat lehetett vele, tényszerűen 3 pontot, illetve a momentumot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!