Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
En írtam korábban h az ott jo döntés volt, a 97 yardos drive engedése es a 3&10-re basszuk oda Megatronnak rossz volt. Ezek persze annak a play nek a következményei de joggal bízott Schwartz a D-ben. Sajnos BB jol húzta meg a kritikus 3.rd down playt. Nálam a Stafford int nagyobb hiba edzői részről.
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
Gabo!
Szerintem meg nagyon szar hívás volt a fake FG. Be kellett volna verni a FG-t és nem engedni TD-t a következő drive-ból. De ha mégis megtörténik akkor is X a meccs és nem kell rohanni.
Csak mondom ha nincs a fumble akkor is 2 yard kellett volna a first downhoz. Halott ötlet volt.
Másik, nem azt mondtam, hogy 6szor akarok a Jaguarsal játszani. Hanem azt, hogy a három csoportgyőzelemre esélyes csapat közül a miénk a legnehezebb. A maciké a legkönnyebb sztem.Bazzani
Próbálom kicsit elfogulatlanul nézni. Ha bejön a fake akkor szerintem az lett volna az utolsó szög a koporsónkba. Ki gondolta volna, hogy főnixmadárként támadunk fel porainkból? Persze így utólag már úgy érzem az volt az a momentum ami megfordította a meccs folyását, (legalábbis fejben) de abban a helyzetben én teljesen vállalhatónak éreztem a részetekről a hívást.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gabo!
Szerintem meg nagyon szar hívás volt a fake FG. Be kellett volna verni a FG-t és nem engedni TD-t a következő drive-ból. De ha mégis megtörténik akkor is X a meccs és nem kell rohanni.
Csak mondom ha nincs a fumble akkor is 2 yard kellett volna a first downhoz. Halott ötlet volt.
Másik, nem azt mondtam, hogy 6szor akarok a Jaguarsal játszani. Hanem azt, hogy a három csoportgyőzelemre esélyes csapat közül a miénk a legnehezebb. A maciké a legkönnyebb sztem.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Ekkora hülyeséget még Schwartztól sem láttam. 4 pontos vezetésnél ilyen kockáztatás?!
Érthetetlen.

Kb 1 óráig voltam tiszta ideg a tegnapi meccs miatt. Nem értem hova tűnt a második felidoben az offense. Ilyen rossz passzvédekezés meg a világon nincs, amit eloadtunk.
Az egyetlen örömömet, hogy kikapott a Packers.
Eddig azt hittem az NFC North az egyik legerősebb csoport. De most már kételkednem kell. Lehet a Wild cardra is kevés lenne a győzelmünkre de csoportot nyerünk vele. Hozzáteszem elméletben nekünk van a legkönnyebb sorsolasunk.
Valamit még annyit a tegnapiról, hogy tudjuk milyen nehéz idegenben nyerni es tudtuk hogy fogok meg idegenben veszteni idén... Akar többször is.
Javitani lehet hétvégén jobb időjárási körülmények között. Meg egy Packers elleni esetleges győzelem hálaadáson, sok fájdalmat feldtetne 😊
A SB csak egy távoli alom. . Jussunk be a rajatszasba es nyerjünk ott egy meccset. Az is meseszerű lenne!topmodell
Teljesen jó volt a hívás utána nem kellett volna 97 yardos TD driveot engedni, illetve Staffordnak eladni a labdát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Nekünk van a legkönnyebb sorsolásunk?
A magára találó Tampa, a Packers valószínűleg Rodgersel,a remeklő Giants,a szintén nyerőszériában lévő Eagles, a bajnoki címvédő és az ellenünk extra motivált Vikings.
Ha ebből 3at megnyerünk akkor az már nagy szó. WC-hoz minimum 10 győzelem kell, a csoportgyőzelemhez is.Bazzani
Az ellenfelek mérlegéből Tietek a második legkönnyebb sorsolás.
Kivel akarsz játszani, a Jaguarsszal hatszor?
Ha ebből a scheduleból nem csináltok PO-ot, nem is érdemlitek meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
kajki Detroit Lions 16
Érdekes, hogy amikor a félidőben vezetünk, a második félidőben eltűnik az offense. Vezettünk a szünetben a Cardinals, a Redskins, a Bears (első meccs) és a Steelers ellen. Ezeken a meccseken az offense második félidei teljesítménye 1 TD (WAS), 2 FG (WAS, CHI). Míg ha a szünetben rosszul állunk, jobban jövünk ki a végén. Vezetett ellenünk a szünetben a MIN, a GB, a CLE, a CIN, a DAL. Egál volt szünetben a chicagoi meccs. Ezekből a GB sima, a CIN hosszabbításban vereség, de a többit nyertük.
Ha a szünetben vezetünk, már kicsit félek. 😊
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Olyan kiegyenlített a csoport halljátok... Simán odaérhettek. A Ti sanszotok a csapatmunka alapján reálisabb. Nálunk nincs D.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekünk van a legkönnyebb sorsolásunk?
A magára találó Tampa, a Packers valószínűleg Rodgersel,a remeklő Giants,a szintén nyerőszériában lévő Eagles, a bajnoki címvédő és az ellenünk extra motivált Vikings.
Ha ebből 3at megnyerünk akkor az már nagy szó. WC-hoz minimum 10 győzelem kell, a csoportgyőzelemhez is.

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Na, ezen a meccsen ment el a playoff bye week.

A következő ilyen balfaszságon a PO megy el.

Szerintem teljesen rendben volt a fakeFG, emberemlékezet óta nem hívtunk ilyet amúgy.

Következő 5 meccsből 4 otthon. Bucs és Büdösék elleni következő kettőt nyerni kell.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ekkora hülyeséget még Schwartztól sem láttam. 4 pontos vezetésnél ilyen kockáztatás?!
Érthetetlen.

Kb 1 óráig voltam tiszta ideg a tegnapi meccs miatt. Nem értem hova tűnt a második felidoben az offense. Ilyen rossz passzvédekezés meg a világon nincs, amit eloadtunk.
Az egyetlen örömömet, hogy kikapott a Packers.
Eddig azt hittem az NFC North az egyik legerősebb csoport. De most már kételkednem kell. Lehet a Wild cardra is kevés lenne a győzelmünkre de csoportot nyerünk vele. Hozzáteszem elméletben nekünk van a legkönnyebb sorsolasunk.
Valamit még annyit a tegnapiról, hogy tudjuk milyen nehéz idegenben nyerni es tudtuk hogy fogok meg idegenben veszteni idén... Akar többször is.
Javitani lehet hétvégén jobb időjárási körülmények között. Meg egy Packers elleni esetleges győzelem hálaadáson, sok fájdalmat feldtetne 😊
A SB csak egy távoli alom. . Jussunk be a rajatszasba es nyerjünk ott egy meccset. Az is meseszerű lenne!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 865
Ha nektek ez az NSO Real-Barca szint normális akkor legyetek vele boldogok és heccelgessétek egymást. De engedd meg, hogy én ne örüljek neki amikor a meccs 5percében már Megatront fikázzátok.
Verjétek a melleteket, mert ti vagytok a fantasztikus csapat aki alázott tegnap, ebben jók vagytok (természetesen tisztelet az 1-2 kivételnek). Innen gratulálok teljes szivemből Robilluma barátomnak.Bazzani
Én elfogadom a véleményed és nekem se esett jól, amikor kiírták, hogy Brown-Megatron 2-2, de amennyire haragudtam akkor a D-re tökéletesen belefért, hogy ennyi zrikát elviseljek. De ugye azt Te sem gondolod komolyan, hogy nálunk bárki is fikázná Megatron-t?? Hogy közülünk ne ismerné el bárki, hogy CJ a jelen kor vitathatatlanul legjobb elkapója?! Ugyan kérlek. Ez nem Reál-Barca szintű beszélgetés volt hiszen senki nem szidta a csapatod, Tudom pontosan, mert nagyon szeretem a Barcát. Voltam már szerencsére NFL meccsen és tudom, hogy ez bőven belefér. Sajnálom, ha a Te ingerküszöböd már átlépte és jó lett volna ha maradsz és a szánalmas 2. negyedbeli teljesítményünk alatt visszakapjuk tőled, mert legalább jó hangulat lett volna. Azért ez minden héten háború, mint tudjuk és szerencsére mivel sok Steelers szurkoló van nyilván mi sem vagyunk egyformák!
Ha azonban ez sértett Téged, akkor elnézést kérek ezért!
Sporttársi üdvözlettel!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Macik elviszik a csoportot.Bazzani
Jó lenne... 😊

Ugyan már Bazza 6-4-el álltok ti is, mi is, a tie breaker nálatok van, mi 4x megyünk idegenbe, akkor játszunk a Packerssel, mikor már Rodgers lesz, és ilyen védelemmel nem lehet PO-t elérni. Szerintem.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Nekem a fake FG hívás tetszett. Azzal nem volt baj. Ami nem az az hogy utan egy kulcs 3. Downt bekaptunk. Illetve amin elment a meccs az a Stafford Int. Semmi szükség nem volt hosszu játékot hívni ott. 3 pont volt a hátrány bőven volt idő, es a 10-15 yardos passzokat nyalta a Steelers D. Előtte volt egy Durham drop ami nagyon fájó volt főleg a következő játék tudatában.
Kell egy masodik számú WR.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha nektek ez az NSO Real-Barca szint normális akkor legyetek vele boldogok és heccelgessétek egymást. De engedd meg, hogy én ne örüljek neki amikor a meccs 5percében már Megatront fikázzátok.
Verjétek a melleteket, mert ti vagytok a fantasztikus csapat aki alázott tegnap, ebben jók vagytok (természetesen tisztelet az 1-2 kivételnek). Innen gratulálok teljes szivemből Robilluma barátomnak.

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 865
Gratulálnék a Steelers drukkereknek, ha sokuknak nem lenne akkora arca, hogy nem fér bele az eredménykövetőbe.
Bazzani
Ne már! Most komolyan ennyi zrika nem fér bele? Ez nem Neked vagy nektek Lions szurkolóknak szólt, nem bántottuk a csapatotokat sem. Magunknak próbáltunk egy kis hangulatot csinálni az első negyedben, mert nem hittünk a szemünknek mi sem. De ezt nem kellene ennyire magadra venni. Gondolom nem vigasztal, de ez semmi volt ahhoz képest amit Londonban kapott az ember a Vikings szurkolóktól. Csak nevetni kell az egészen, ez egy nagyszerű sport és örülj neki, hogy ilyen jó csapatotok van. Még ha most éppen nem is sikerült a győzelem.
De további sok sikert Nektek!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na megnéztem a csoportellenfelek sorsolását. Ha eddig álmodoztunk volna bármiről akkor innentől felejtsünk el minden ilyet. Macik elviszik a csoportot.

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó meccs volt srácok, Megatron meg egy állat, nem tudom mi történt a második félidőben.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megérdemelten kaptunk ki.
Nem tökösnek hanem okosnak kellene lenni.
Ha nem bízunk Akersben akkor hozzuk vissza a norvég gyereket. "Csak" 6 pont (4.kísérlet FG helyett, fake FG) ment el ma ezen.
Gratulálnék a Steelers drukkereknek, ha sokuknak nem lenne akkora arca, hogy nem fér bele az eredménykövetőbe.
Jöhet a Tampa akik éppen bombaformába lendültek.
Álmodozhatok én SB-ról de ez egy nagy szar sajnos ahogy van.
Gratulálok Schwartz, büszke lehetsz magadra.
Összefoglaló leghamarabb szombaton lesz mert melózok reggeltől estig.

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Kedves edzői kar, üljön le 1-es. Secondary 1-es alá.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Komolyan hiszem, hogy megnyerhetjük.
Két NFC csapat van aki nagyon nem fekszik nekünk. A Saints (a támadósora miatt) és a Frisco (a védelme miatt). A Seahawks is kemény dió de őket tavaly meg tudtuk verni, talán (nagyon talán) idén is menne.
Pats-et verjük a döntőben.
Legyen meg a PO először, még kell 4meccs legalább.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ha Bazzani ilyen optimista (még ha csak
Viccből is, az jót jelent 😊 5 évente fordul elő 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Redskinst sem vertük soha idegenben aztán idén meg... Hoppá ugye? 😊
Idén minden sorozatot megszakítunk, mert csak így nyerhetjük meg a SB-t.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Bazza, valahol azt olvastam, hogy utoljára 1955-ben nyertetek Pittsburghben? Ez igaz? @)csi77
59ben volt egy döntetlensutianap
Így azért sokkal jobban hangzik. 😀😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Bazza, valahol azt olvastam, hogy utoljára 1955-ben nyertetek Pittsburghben? Ez igaz? @)csi77
59ben volt egy döntetlen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Bazza, valahol azt olvastam, hogy utoljára 1955-ben nyertetek Pittsburghben? Ez igaz? @)

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png