Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én kivételesen optimista vagyok!
NÁLunk is nagy a hype!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem símán kikapunk, meg is húztam bet365-ön. Mackókat nagyon lendületbe hozta ez a győzelem, mi meg szokás szerint bealszunk bye week után.
Aztán 7 meccsből 5-öt kellene nyerni. Hm.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem jatszik, de már edz limitáltan. 1-2 het es jatszik 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Burleson-nal mi a téma? Játszik vagy sem? Mit tippeltek a meccs végkimenetelére?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ansah, Bentley és Hilliard sem játszik vasárnap. Utóbbi kettő tökmindegy, de Ansah hiányozni fog. Amúgy sincs DE nyomás meccsek óta, de a Young-Idonije/Taylor duó már nagyon soványka. Gondolom sok olyan felállás lesz amikor Suh a szélről indul.
Nyerni kell!

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
A sérülések alakulása a csoporton belül óriási lehetőséget ad nekünk.
De az elso hogy nyerjünk vasárnap. A fogadóirodaknal mi vagyunk az esélyesebbek. Ez kicsit meglepett...topmodell
A Bears D miatt, várhatóan 30 pont alatt nem álltok majd meg. Reméljük fölé sem juttok nagyon mert akkor talán van esély egy szoros meccsre.

Amúgy a bwinen már nem, 1.70-2.20-ról már 1.91-1.91 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A sérülések alakulása a csoporton belül óriási lehetőséget ad nekünk.
De az elso hogy nyerjünk vasárnap. A fogadóirodaknal mi vagyunk az esélyesebbek. Ez kicsit meglepett...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Főcsoportban oké, hogy 4-2 a Lions, de 3-3-mal nem lehetne a Bears a 3-2-es Packers előtt. Szóval szerintem a közös ellenfelek elleni jobb eredmény, ennek nem néztem utána.Tocy
A Lions főcsoportmérlege a legjobb a három csapat közül, ezért ő az első. Ezt követően már csak két csapat között kell eldönteni a hotlversenyt: Bears/Packers - de az ő viszonylatukban már az egymás elleni eredmény fog számítani.

A) Holtverseny divízión belül

Ha az alapszakasz végén két vagy több csapat azonos divízióban azonos győzelem-vereség-döntetlen mérleggel végez a következő lépések szerint kell a sorrendet eldönteni.

I. Két csapat között

[...]

II. Három vagy több csapat között

Ha az alábbi lépések következtében már csak két csapat között kell a holtversenyt feloldani, akkor az I. pontban korábban leírt lépéseket kell alkalmazni.

[...]
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Főcsoportban oké, hogy 4-2 a Lions, de 3-3-mal nem lehetne a Bears a 3-2-es Packers előtt. Szóval szerintem a közös ellenfelek elleni jobb eredmény, ennek nem néztem utána.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Itt meg nem esett szó róla, úgyhogy leírom: a 3as holtversenyben egyelőre miénk a tibreaker. Azt ha most lenne vege a szezonnak csoportgyőztesek lennénk.
De mindhárom csapat 2-1 a divizioban. Szóval ha valaki megtudja mondani miért van az nagyon vágja a tiebreakereket az nflben. Az en tudásomat meghaladja 😊topmodell
Közös ellenfelekkel szembeni jobb győzelem-vereség mutatónak nem néztem utána, de a következő tiebreaker a jobb főcsoport mérleg. Ha nem az előző, akkor emiatt vagytok ti a csoport első helyén jelenleg.

Itt részletesen le van írva a szétlövés szabályai:  pats.hu/a-szetloves-szabalyai
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Holtverseny esetén asszem a sorsolás nehézsége dönt vagy valami ilyesmi.

Mondtam már? Megálmodtam, hogy SB-t nyerünk. 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egymás ellenik számítanak először asszem, de az mintha 1-1 lenne mindenkinek. Talán a közös ellenfelek elleni eredmények?
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Itt meg nem esett szó róla, úgyhogy leírom: a 3as holtversenyben egyelőre miénk a tibreaker. Azt ha most lenne vege a szezonnak csoportgyőztesek lennénk.
De mindhárom csapat 2-1 a divizioban. Szóval ha valaki megtudja mondani miért van az nagyon vágja a tiebreakereket az nflben. Az en tudásomat meghaladja 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Off tèma:
Michigani lakos nyerte a 8.4 millió dolláros fődíjat a WSOP main eventen egy Calvin Johson mezben 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktirad kis kedvence Austen Lane (DE) egy éves szerződést kapott. Nekem annyi emlékem van róla, hogy TCben király volt, mindenkit lerázott (Albert+Fisher, akárki), és aztán felvették a teljes menetfelszerelést, mindenki erőből is dolgozott, és láthatatlanná vált szinte.ulpianus
YES!!! Remélem itt majd megragad! Az itteni front officeban tényleg imádják az ex-jaguárokat.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
iktirad kis kedvence Austen Lane (DE) egy éves szerződést kapott. Nekem annyi emlékem van róla, hogy TCben király volt, mindenkit lerázott (Albert+Fisher, akárki), és aztán felvették a teljes menetfelszerelést, mindenki erőből is dolgozott, és láthatatlanná vált szinte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Burleson teljes értékű edzésmunkát végzett, alighanem játszhat a macik ellen.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rodgers 3 hetet hagy ki, ellenünk tér vissza. 😀
Megmondtam vagy megmondtam.
Schwartz mérlege a GB ellen 1-8, az egy győzelem akkor volt amikor nálunk Stanton náluk meg Flynn irányított.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Bazzani: miből gondolod hogy Cutler már jatszik ellenünk?!
Van erről valami hír?! Vagy csak tipp?!
topmodell
tegnap a kezdés előtt lenyilatkozták hogy valószínűleg kezd vasárnap.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani: miből gondolod hogy Cutler már jatszik ellenünk?!
Van erről valami hír?! Vagy csak tipp?!

En sem örülök a sérüléseknek es az a szimpatikus hozzáállás amit Blevi
Irt. De tény hogy külföldi fórumokon és éppen bizakodóbbak hogy sérült a két legnagyobb csoport riválisunk kezdő irányítója.

Vasárnap pedig nyernünk kell!
Ha van Cutler ha nincs!
(Már ha szeretnénk rájátszani)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon nem jött jól nekünk ez a mackó győzelem.
Sajnos pont abban jók ahol a mi gyengéink vannak. Nem látom jelenleg, hogy hol tudnánk megfogni a passzjátékukat. Talán ha szétromboljuk a támadófalukat és Cutlernek (igen játszik ellenünk) kevés ideje lesz. Nagyon nehéz meccs lesz, ráadásul medveföldre nem győzni járunk.
Rodgers sérülését sajnálom, de amire velünk játszanak úgyis felépül.
5 győzelem kell még a 8 meccsből legalább, mert a macik 5öt tuti nyernek.Bazzani
Telejesn más felfogás kell majd. A back 7 gyengébb (nagyon sok mezfogást engednek a Packers DB-knek), de a front4 sokkal jobb. Mivel jól tartott a fal, meg lehetett oldani vertikális route-okkal, hogy széthúzzák a védelmet, megvoltak az 1-1-ek, nem kellett annyira covert olvasni. Abban egészen biztos vagyok, hogy széleken meg tudják majd nyerni a párharcokat, de nem lesz ennyi idő, és azért ezt a birgádot nem feltétlenül arra találták ki, hogy 5 yardon verjék az ellent. 22 sikeres passz után 272 yard, azért ezek nem voltak rövid route-ok, 3 célpont, Forte csekk. Amivel nem tudták fogni eddig őket, még Tice alatt se, Marshall outside slant, Jeffery comeback route. Trestman biztosan kitalál valami értelmesebbet, de ez a gamaplan nem fog működni. Plusz valszeg futunk majd az eredmény után.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon nem jött jól nekünk ez a mackó győzelem.
Sajnos pont abban jók ahol a mi gyengéink vannak. Nem látom jelenleg, hogy hol tudnánk megfogni a passzjátékukat. Talán ha szétromboljuk a támadófalukat és Cutlernek (igen játszik ellenünk) kevés ideje lesz. Nagyon nehéz meccs lesz, ráadásul medveföldre nem győzni járunk.
Rodgers sérülését sajnálom, de amire velünk játszanak úgyis felépül.
5 győzelem kell még a 8 meccsből legalább, mert a macik 5öt tuti nyernek.

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Sosem örülök sérülésnek. Mindig a legjobbat kell megverni, de Rodgers sérülése azzal h Cutler is maròdi nagyon nagy lehetőség nekünk a csoport győzelemre.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Adam Caplan @caplannfl
#Lions worked out CBs D.J. Moore and Joselio Hanson, source said.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Broyles IR, Ansah és Fairley elméletileg short term, Mathisről nem olvastam semmit. Amúgy meg van egy hete mindenkinek felépülni.
Burleson is játszhat már alighanem.