Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
GB-el otthon játszunk Hálaadáskor (Sport TV-s meccsen).Bazzani
Bocs, jogos...
Jó példa ez arra, hogy szombat éjjel/hajnalban ne okoskodjon az ember 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem szeretem a bye weeket!!! 😊Davide
Legalább nem vagy idegroncs vasárnap este és éjszaka biztos nyugodtan alszol. Kedd hajnalban meg halál nyugodtan meg tudjuk nézni ahogy a sajtszagúak meg a szőröstalpú medvék ütik-vágják egymást. Akármelyik nyer jó nekünk.Bazzani
Legyen döntetlen! 😊MacPhisto
Én mindig azt mondom idegenben jó az X is 😀.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
GB-el otthon játszunk Hálaadáskor (Sport TV-s meccsen).

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Meg kell vernünk mindekettőt idegenben... Akkor akár nyerhetnek mindketten 😊))

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Élvezem, amikor árad a szeretet a szomszédból 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Nem szeretem a bye weeket!!! 😊Davide
Legalább nem vagy idegroncs vasárnap este és éjszaka biztos nyugodtan alszol. Kedd hajnalban meg halál nyugodtan meg tudjuk nézni ahogy a sajtszagúak meg a szőröstalpú medvék ütik-vágják egymást. Akármelyik nyer jó nekünk.Bazzani
Legyen döntetlen! 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem szeretem a bye weeket!!! 😊Davide
Legalább nem vagy idegroncs vasárnap este és éjszaka biztos nyugodtan alszol. Kedd hajnalban meg halál nyugodtan meg tudjuk nézni ahogy a sajtszagúak meg a szőröstalpú medvék ütik-vágják egymást. Akármelyik nyer jó nekünk.Bazzani
Hát élni tudni kell!füligjimmy
Most írjam úgy, hogy akármelyik cumizik az jó nekünk? 😊

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem szeretem a bye weeket!!! 😊Davide
Legalább nem vagy idegroncs vasárnap este és éjszaka biztos nyugodtan alszol. Kedd hajnalban meg halál nyugodtan meg tudjuk nézni ahogy a sajtszagúak meg a szőröstalpú medvék ütik-vágják egymást. Akármelyik nyer jó nekünk.Bazzani
Hát élni tudni kell!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem szeretem a bye weeket!!! 😊Davide
Legalább nem vagy idegroncs vasárnap este és éjszaka biztos nyugodtan alszol. Kedd hajnalban meg halál nyugodtan meg tudjuk nézni ahogy a sajtszagúak meg a szőröstalpú medvék ütik-vágják egymást. Akármelyik nyer jó nekünk.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Calvin Johnson is October's NFC offensive player of the month

Calvin Johnson averaged 169.7 rec yds/gm in Oct, highest in any calendar month in @nfl history (min 3 gms)

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Köszönjük Bazzani, mint mindig.
Imádom olvasni az értékeléseidet.
Viszont most kivételesen nem értek egyet a védelem szapulásaval.
Az offense vetett rengeteg hibát. A védelem megis meccsben tartott minket. 3negyeden keresztül kifejezetten jó volt a védelem. Aztán a 4.ben szívtunk pár hosszú playt.
De mindent összegezve állandóan 3rd downra vagy puntra kényszerítettük a dallAsi offense-t.topmodell
Terrance Williams 60 Yd Pass From Tony Romo
Dez Bryant 50 Yd Pass From Tony Romo
Én továbbra is azt mondom, hogy kabaré a secondary.
Amit a védelem elér az nagy százalékban a DL nyomás és az LB-k vártnál jobb játéka miatt van.Bazzani
Tökre emlékeztettek a 2 évvel ezelőtt Packersre, amikor is majdnem hibátlan alapszakaszt futottunk. Nekem nagyon rossz érzéseim voltak, mert hiába pakoltunk föl ezer pontot a táblára, hátul mindig jött majdnem ugyanennyi. Ment a nagy lelkendezés, de nekem valahogy rossz érzéseim voltak végig az alapszakaszban, mindig attól tartottam, hogy mi lesz akkor, ha Áron egyszer gyengébb napot fog majd ki. Aztán a rájátszásban meg is érkeztek a Giantsok, a pontzuhatag elmarad - legalábbis elől, mert hátul azért nyeltük a cumit, ahogy az megszokott volt - és már lehetett is készülni a Pro-Bowl-ra..

Ezért tudok együtt érezni és egyetérteni Bazzával, mert hátul ugyanúgy gondok vannak nálatok, mint anno nálunk voltak és ha majd jön egy komolyabb védelem, akkor ez nagyon ki is fog ütközni. Már a Packers ellen is látszott valami hasonló, bár az picit más kávéház volt Megatron nélkül.

Mindenesetre most is tartom, hogy ebből sima rájátszás lesz és már meg is érdemelnétek... Na persze, csak utánunk 😉
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszönjük Bazzani, mint mindig.
Imádom olvasni az értékeléseidet.
Viszont most kivételesen nem értek egyet a védelem szapulásaval.
Az offense vetett rengeteg hibát. A védelem megis meccsben tartott minket. 3negyeden keresztül kifejezetten jó volt a védelem. Aztán a 4.ben szívtunk pár hosszú playt.
De mindent összegezve állandóan 3rd downra vagy puntra kényszerítettük a dallAsi offense-t.topmodell
Terrance Williams 60 Yd Pass From Tony Romo
Dez Bryant 50 Yd Pass From Tony Romo
Én továbbra is azt mondom, hogy kabaré a secondary.
Amit a védelem elér az nagy százalékban a DL nyomás és az LB-k vártnál jobb játéka miatt van.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WIRED FOR SOUND Week 8: Matthew Stafford vs. Cowboys

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
William Clay Ford presented Calvin Johnson with the game ball.


több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönjük Bazzani, mint mindig.
Imádom olvasni az értékeléseidet.
Viszont most kivételesen nem értek egyet a védelem szapulásaval.
Az offense vetett rengeteg hibát. A védelem megis meccsben tartott minket. 3negyeden keresztül kifejezetten jó volt a védelem. Aztán a 4.ben szívtunk pár hosszú playt.
De mindent összegezve állandóan 3rd downra vagy puntra kényszerítettük a dallAsi offense-t.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
This season
We march as one pride, from the preseason to the final whistle.
I promise to do everything I can,
To bring honor to the blue and to the silver, and to the community of Detroit, through every play and every game my effort will never waiver.
My attitude will remain strong.
One Team. One DETROIT. One Pride

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Itt az eheti "Ahogy Bazza látta", remélem nem sikerült nagyon szarul mert kicsit sietnem kellett vele.
Most egy hét pihenő jön, majd kitalálok valami írnivalót a jövő hétre is. 😊

A nap hőse:

Nagyon sok jó teljesítmény volt amit meg lehetne említeni.
Stafford 488yardja és győztes futott TD-je, Bush 122 összyardja, Durham újabb remek napja és meccsfordító hosszú elkapása, de lehetne még sorolni.
De volt egy olyan teljesítmény amit nem lehet szó nélkül hagyni és a hét legjobbja díjjal kell jutalmazni, ez pedig Megatron hétvégi produkciója:
"Calvin in uncomparable. So lucky to watch the best ever."
Ezt Sam Martin írta róla és nem lehet nem igazat adni.
329 yard (!!!), ez az NFL történetében a legtöbb amit egy meccs rendes játékidejében elkapott valaki.
A 8. játékhét után Calvin 20. volt az elkapott yardokban az NFL-ben, a Dallas elleni meccs után már vezeti a listát. 821 yard-al vezet, a második AJ Green-nek 734 yardja van.
Ha így haladunk akkor a tavalyi rekordja is veszélyben van az egy szezonban elkapott yardok tekintetében.

A nap hülyéje:
Lassan át lehetne nevezni ezt a rovatot a hét legrosszabb secondary játékosa címre. Az egész alakulatból egyedül Houstont lehetne kiemelni mint jót, a többiek újra a megszokott "pazar" produkciót nyújtották. A két legrosszabb az egyre jobban bustszagú Slay és a már korántsem kezdő Glover Quin voltak. Quin azért érkezett a csapathoz, hogy stabilizálja a már régóta problémás S posztot. Ez eddig többé-kevésbé sikerült is, de a legutolsó hétvégén botrányosan játszott.
Rendszeresen elmaradt a kisegítésekkel, amit pedig a rookie TWill művelt vele a második félidőben szerzett TD-jénél hát az a nevetséges kategória. Ennél a TD-nél amúgy Slay covere volt borzasztó az elkapóval szemben.

A nap meglepetésembere:

LaAdrian Waddle élete első meccsét játszotta kezdőként az NFL-ben és 79 snapet töltött a pályán. Az év elején csak 3.számú RT volt a DC-on, de a sérülések és Fox gyengébb teljesítménye miatt a kezdőben találta magát. A 79 snapből (50 passz, 29 futás) 76ban remek munkát végzett, csupán két siettetést és egy hit-et engedélyezett a Selvie - Wynn kettősnek. Van még mit fejlődnie, de nem lepődnék meg ha hosszútávú megoldás lenne a posztra.
Fauria mellett már a második olyan UDFA aki jó fogásnak tűnik.


Kedvenc play:
Stafford fake spike (game winning) TDje egyszerűen zseniális volt, emellett bármelyik Megatron hosszú elkapást ki lehetne emelni, de én most nem ezek közül választottam.
Az én kedvencem Stafford egyetlen TD passza a meccsen. Az sem kimondottan a játék szépsége miatt, hanem mert Linehan/Schwartz végre volt olyan tökös, hogy nekimenjünk egy negyedik kísérletnek a meccs elején (1.negyed):
Calvin Johnson 2 Yd Pass From Matthew Stafford (David Akers Kick)
 www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap2000000271044/QB-Stafford-to-WR-Johnson-2-yd-pass-TD-4th-down-conversion


Amin jót nevettünk:
Hát az izgalomtól meg az idegtől nem sok nevetnivalónk volt a meccs közben. Vicces volt újfent Schwartz headset törő győzelmi ünneplése. Ami vitte a prímet az az, hogy Burleson egy évig ingyen pizza-t kap a balesetek elkerülése érdekében. Hátha így nem próbálja majd megmenteni a pizzáját és nem töri el a kezét... 😊
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/17881002_647465248794718_6576175691358797824_n.jpg?stp=c128.0.384.384a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=109&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=7wpetf4RIPkQ7kNvgHAlsde&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDLW3bEF-8qqvo-SV_VavYp2NmPCDlInMx8jKNtGNodEA&oe=66FDD0EF
Nathaniel Eugene Burleson on Instagram: "Huge S/O to Digiorno Pizza for the year supply of free pizza and the gifts! #ItsNotDeliveryItsDiGiorno #NoMoreLateNightPizzaRuns"
1,097 likes, 80 comments - nateburleson on June 16, 2015: "Huge S/O to Digiorno Pizza for the year supply of free pizza and the gifts! #ItsNotDeliveryItsDiGiorno #NoMoreLateNightPizzaRuns".


Amin sírtunk:
A védelem nagyon bíztatóan indította a szezont, de eljutottunk oda, hogy nem jönnek a szerzett labdák, nyeljük a hosszú játékokat, a secondary teljesítményére pedig elfogytak a negatív jelzők. Össze kell szednie magát az egységnek, mert így nagyon nehéz lesz eljutni a PO-ba, ott pedig esélytelenek vagyunk egy komolyabb játékerőt képviselő csapat ellen.
Egy árulkodó stat:
Here's part of the problem for Lions on defense. They rank last in the NFL allowing 99 points outside the red zone. League average is 47.

Újoncfigyelő:
Waddle-ról már esett szó, mellette feltétlenül ki kell emelni Devin Taylort aki Ansah sérülése miatt sokkal nagyobb szerepet kapott az eddigieknél. Eddig összesen játszott 17snapet, most 31ben volt a pályán és rajta követték el azt a holdingot ami miatt megállt az óra a Dallas utolsó támadásánál és így 1 percünk maradt az utolsó drive-ra.
Martin a héten nem csinált komoly hibát és 7.helyen áll az NFL-ben 26 touchback-el (tavaly összesen volt 30 a csapatnak).
Riddick beelőzte a DC-on LeShoure-t (miért?????) a ST tevékenysége mellett egy elkapással is segítette a csapatot. Fauria láthatatlan volt a meccsen (szerintem a macik ellen tartalékoltuk a rá szabott játékokat) míg Slay újfent borzalmas volt.

A nap képe:
A kép címe: Pompomlány



Amiről még beszélni kell:
-Staffordnak 6 olyan meccse van (az első 5 szezonjában) ahol 400yard felett passzolt, egyedül Marino-nak van ennél több (7).
-2003 óta a Lions az első olyan csapat akinek (8 meccs után) 800yard feletti WR-e és 800 összyard feletti RB-je van, a vikingek voltak ilyenek 2003ban ott is Linehan volt az OC.
-stafford elérte a 15000 passzolt yardot az 53. meccsén, ez a leggyorsabb az NFL történetében.

Lions Vs Cowboys 2013 Slowlights

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
En sem értem mit tehetett Leshoure. Esélyt sem kap.

A Dallas elleni meccsen stafford be volt mikrofonozva 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Érdekes két nap előtt állunk, bármikor robbanhat a trade bomba.
Olvastam jópár pletykát (Nicks, Gordon, Britt stb), remélem ha hozunk valakit akkor olcsón. LeShoure nincs trade blockon, de szerintem ha jön érte egy ajánlat akkor mehet mivel már Riddick is előtte van a DC-on.

Bazzani
Én nem értem ezt a Leshoure dolgot. Leköpte Schwartzot vagy mi lehet?

Ha hozunk is valakit, könyörgöm ne Jaguárt.

Apropó Jaguár. Nem láttam a meccseiket de az eredményekből következően szarabb csapat mint a mi nyeretlen barátaink, mégis lefogadom, hogy nyernek valahogy egy meccset. (Ahogy mi is nyertünk volna, ha a bírók nem nyalják a Queens seggét.)

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 892


nem tartottam eddig túl sokra ezt a Stafford gyereket, de kezd toppá avanzsálni nálam. Így tovább. 😊

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Mike Thomas trade óta én nagyon félek minden cserétől.
Kérdés, hogy ki az aki lendítene is a csapaton de nem is lenne horribilis ára.
Persze egy Megatron-Gordon duótól rettegne a világ, csak ott meg az eltiltása a faktor.
Mondjuk ha a cél a SB akkor jöhet valaki sztár, bár a cap helyzetünk nem rózsás.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jelentkezzen az a Lions fan aki már elhiszi a tegnap estét. 😊

Érdekes két nap előtt állunk, bármikor robbanhat a trade bomba.
Olvastam jópár pletykát (Nicks, Gordon, Britt stb), remélem ha hozunk valakit akkor olcsón. LeShoure nincs trade blockon, de szerintem ha jön érte egy ajánlat akkor mehet mivel már Riddick is előtte van a DC-on.

Két hét múlva Bears meccs. Szerencsére van egy kis idő, hogy felépüljenek a sérültek. Sokan könnyűnek gondolják azt a meccset, de a mackók kegyetlenül menni fognak. Mindenképpen nekiülök majd a sajtos-mackó meccsnek, ott sokminden kiderül arról, hogy milyen ez a mackó offense Cutler nélkül.
De nem szaporítom a szót, várjuk csendben a holnap estét hátha nem történik semmi.
Go Lions, kicsit szégyellem magam, hogy nem hittem a csapatban az utolsó pillanatig.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
egyébként nem szoktam nézni túl sok Lions-meccset, de a Ford Field talaja mindig ilyen szar volt, vagy csak fellocsolták meccs előtt granulátummal?
csomószor láttam olyat, hogy a játékos húzta a lábát a talajon, és úgy repkedett a granulátum, mintha pocsolyába lépett volna...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Nagyon kellett ez a meccs a playoffhoz.

Ha Broyles tropa, akkor kéne egy WR...MacPhisto
nem jön vissza Burleson vagy kicsoda? (az agysebész, akinek sikerült valami pizzaszelet miatt eltörni a karját)


elmebeteg comeback volt ez.
megatron óriási ember, perfect game-et nyomott. staffordnak könnyű dolga van, felbassza valahova a levegőbe, aztán úgyis catch.Zolee23
majdnem. ne felejtsük el, hogy két labdát is szereztünk róla (1 INT, 1 fumble). azt meg igazán megtanulhatná a védelmünk, hogy ha ellene mennek fel, akkor ne interception-re menjenek, hanem hogy a labdát bármi áron, de üssék le vagy tépjék ki a kezéből. ez volt az ára annak, hogy a csere cseréje játszik safety-ben.
meg hát press coverage sem ártott volna, mert sokra nem megyünk a 15 majdnem sack-kel. azért durva volt a Stafford-Megatron tengely, ez már nem is all-star, hanem Madden-szint 😊
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Srácok!

Honnan lehet fasza minőségben leszedni a meccset?Davide
Szerintem itt:  www.sport-video.org.ua/americanfootball.html fenn lesz.

touchdown..... touchdown, bears!!