Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Barry Richardson borzalmasan rossz játékos. Évekig tudott alulmúlni szinte mindenkit a posztján. Ez nem jó hír tudom, de nehéz ezt máshogy megfogalmazni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Scheffler cut.
Ez egyrészt az agyrázkódásának másrészt Fauria beválásának köszönhető.
Én nagyon kedveltem, de idén nagyon kevés lehetőséget kapott és azzal sem igazán tudott élni.
Ha visszaigazoljuk Pettigrewt az offseasonban akkor a Pgrew, Fauria, Williams TE hármassal megyünk neki a következő szezonnak.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Ma végrehajtunk egy roster változtatást.
Schefflert IR-re rakjuk vagy kivágjuk, helyette Barry Richardson OT érkezik.
Vicces, hogy más topikokban oldalas viták vannak a meccsek után nálunk meg ugyanakkora a csend győzelem és vereség után...Bazzani
Gyere hozzánk Bazza, mi mindig szívesen látunk egy kis parázs vitára....... 😊 Én szoktam olvasni az írásaidat, jók.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma végrehajtunk egy roster változtatást.
Schefflert IR-re rakjuk vagy kivágjuk, helyette Barry Richardson OT érkezik.
Vicces, hogy más topikokban oldalas viták vannak a meccsek után nálunk meg ugyanakkora a csend győzelem és vereség után...

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Mondjuk a medvék leoboáztak a Azoktól Akiknek A Nevét Nem Szabad Kimondani, legalább ennyi.MacPhisto
Sekély e kéj.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Milyen PO-ba?
Ha lesz 8 győzelmünk akkor örülhetünk.
Talán a nyáron hozhatnánk egy kezdő cornert.
Jövő héten Dallas, sztem csak passzolni fognak ha meglátják ezt a meccset.

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ezek a meccsek jók lesznek ha bejutunk a PO-ba. Ha....
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Mondjuk a medvék leoboáztak a Azoktól Akiknek A Nevét Nem Szabad Kimondani, legalább ennyi.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tragikus sporthétvége.

És a köcsög medvék is vezetnek.MacPhisto
A Pistons egy dolog miatt nem kapott ki, mert nem volt tétmeccse.

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tragikus sporthétvége.

És a köcsög medvék is vezetnek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Pettigrew is leszophat

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sam Martin, baszd szájba az anyádat 28szor.

több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Itt az eheti kibeszélő Bazza módra:

Slay remekül dolgozott a ST-ben.

Bazzani
Mi a helyzet Slay-el? Csak STben tolja? CB poszton mi lesz vele?
Most olvastam NFL.com-os rookie cikkben róla, mint kiábrándító újonc...Rolni
Találtam Neked egy remek cikket róla:
 www.prideofdetroit.com/2013/10/18/4849692/coachspeak-jim-schwartz-darius-slayBazzani
Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A fogadó irodáknál 1.5 illetve 2 pontos favoritok vagyunk!
Engem egy kicsit meglep.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Itt az eheti kibeszélő Bazza módra:

Slay remekül dolgozott a ST-ben.

Bazzani
Mi a helyzet Slay-el? Csak STben tolja? CB poszton mi lesz vele?
Most olvastam NFL.com-os rookie cikkben róla, mint kiábrándító újonc...Rolni
Találtam Neked egy remek cikket róla:
 www.prideofdetroit.com/2013/10/18/4849692/coachspeak-jim-schwartz-darius-slay

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hogy álltok a sérülésekkel? Mármint a neveket látom, de nem tudom, hogy mekkora érvágást jelentenek ők számotokra. Nálunk full a keret, mindenki egészséges, így a 35 éves Newman nyugodtan futhat versenyt Megatronnal. 😀megyerikrisz
Burleson hiányozni fog, de ha kikapunk akkor nem ezen fog elmenni a meccs. Fox a kezdő RT, aki szerintem gyengébb mint a cseréje, úgyhogy ez sem nagy gond. Schefflert szerintem nem helyettesítette rosszul Big Joe (3TD). Ha kikapunk akkor az nem a sérülések miatt lesz.

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 829 — Bengalista
Hogy álltok a sérülésekkel? Mármint a neveket látom, de nem tudom, hogy mekkora érvágást jelentenek ők számotokra. Nálunk full a keret, mindenki egészséges, így a 35 éves Newman nyugodtan futhat versenyt Megatronnal. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron játszik és jóval nagyobb szerepet kap mint múlt héten.
Most olvastam, hogy Megatron és AJ Green együtt edzettek a nyáron, reméljük nem ellenünk mutatja be a tanultakat. 😊
Fox, Scheffler és Burleson biztosan nem játszik. Fox ezekkel a sérülésekkel ki is írja magát a keretből lassan és teret nyit LaAdrian Waddle-nek.

több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Itt az eheti kibeszélő Bazza módra:

Slay remekül dolgozott a ST-ben.

Bazzani
Mi a helyzet Slay-el? Csak STben tolja? CB poszton mi lesz vele?
Most olvastam NFL.com-os rookie cikkben róla, mint kiábrándító újonc...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Levyt pedig mindenki elzavarta vna, en mondtam hogy jo lesz. 😉 hozzáteszem azt h ennyire meg en sem. Fauria meg nagyon fontos eleme lett az O-nak. Látszik h Staff bízik benne es működik is a kapcsolat.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kezd nevetségessé válni, hogy Lassan minden Suh megmozdulás fizetős. Elmehetnek a kurva anyjukba komolyan.

több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
BREAKING: Mike O'Hara tweeted that a source confirmed DT Ndamukong Suh was fined $31,500 for a hit on Brandon Weeden.

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reiff hogy tolja?szaba
Kevés hibával, amennyire én meg tudom ítélni.
Mondjuk az egész OL sikerességét nagyban növeli, hogy Matt elég hamar szabadul a labdától.
Én maximum két esetre emlékszek amikor megverték.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Itt az eheti kibeszélő Bazza módra:

A nap hőse:
Biztos fogok némi meglepetést okozni a választásommal,de vállalom.
Három ember volt a kalapban amikor elkezdtem gondolkodni, hogy kit válasszak. Eszembe jutott Stafford, aki zseniális második félidőt csinált. A legegyértelműbb választás Big Joe Fauria lett volna, hisz 3 TD-t szökő évente (utoljára Megatron 2010ben) kap el valaki nálunk, de liga szerte is ritkaság. A választásom megint DeAndre Levyre esett.
7TCKL, 2PD és 2 borzasztó fontos pillanatban szerzett labda (INT). Mindemellett Levy remek a futás ellen, igazi vezére lett a D#nek.

A nap hülyéje:
Hát ez számomra (főleg a hét eseményeit figyelembe véve) elég egyértelmű volt. Lehetett volna Houston a ritka gyenge játéka és újabb sérülése nyomán, vagy Megatron aki máskor egy szezonban nem dropol ennyit, de a heti "nyertes" Patrick Edwards akinek sikerült kijátszania magát a keretből. Képtelen elszakadni a védőtől, Stafford 3szor kereste de mind a hármat könnyedén elütötte előle a CB.
Reménytelen játéka miatt ki is vágta tegnap a csapat, majd visszakerült a PS-ba.

A nap meglepetésembere:
Egy olyan játékosról van szó aki már tavaly is csillogtatta a az erényeit, de idén igazi 3.számú WR-é nőtte ki magát. Kris Durham-ről van szó, aki 8 elkapással és 83yard-al járult hozzá a győzelemhez, ezáltal jelezve, hogy lehet rá számítani.

Kedvenc play:
2nd and 7 at CLE 18 (Shotgun) M.Stafford pass short left to R.Bush for 18 yards, TOUCHDOWN
 www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap2000000262438/QB-Stafford-to-RB-Bush-18-yd-pass-TD
Nem titok, hogy imádom Bush játékát. Pontosan ezek a rövid passzok amikkel gyilkolni tudjuk az ellent. Imádom a blokkokat, hála az égnek ez az OL jobb mint amit vártunk.

Amin jót nevettünk:
Fauria nem készült elég táncolással a meccsre, már a második TDnél elfogyott a tudomány így egy labda nélküli zsákolást sikerült bevetni gólörömnek. 😊
 www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap2000000261393/Joseph-Fauria-23-yard-TD-catch

Amin sírtunk:
Az első félidei játékunk mellé leginkább egy még meg nem énekelt sérelmemet szeretném leírni. Egyszerűen nincs mélységi célpont a csapatban jelenleg. Régebben el voltunk kényeztetve hosszú játékokkal, manapság pedig egy 20 yardos passz is csodának számít. ennyit jelentene Titus hiánya?

Újoncfigyelő:
Természetesen az UDFA Fauria érdemel elsőként említést aki 3 TD-t kapott el. Warford az OL egyik legjobb embere (Lions rookie guard Larry Warford leads the position with a Pass Blocking Efficiency of 99.1), Martin 3szor rúgta a 20ason belülre a labdát és továbbra is remek átlagot hoz (Martin first Lions P to record 5+ punts, 47.0+ net average, 3+ inside the 20 and 0 TB in game since net punting became a statistic in 1976.), Devin Taylor megszerezte élete első NFL sack-jét, Slay remekül dolgozott a ST-ben.

A nap képe:
A kép címe: Koncentráció


Amiről még beszélni kell:
-2012ben 11INT-t csinált a csapat, idén már 10nél járunk.
-Montell Owens RB a héten újra edzésbe állhat.
-Offense: Points (6), Yards (9), Pass (6) Run (21)
Defense: Points (19), Yards (26), Pass (21), Run (29)
-Stafford a 4.negyedben 124,9es QB ratingel játszik, 69,5%al passzol, 5TD 0INT, ezzel második az NFL-ben.
-Fauria szerezte a rookiek között a legtöbb pontot (kickereken kívül).


Slowlight week6:
 www.youtube.com/watch?v=JA67NIrnvwc