Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Reiff hogy tolja?
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lévy hétről hétre jobb. Amit tegnap művelt az meg felugrasztott párszor a fotelből 😊
Mathis sérüléseinél meg mindig kicsit örülök hogy javul a védelem. Azert a secondaryben sajnos mostanában Houston is jo parszor vakon van :-/
Fauria meg a szezon végére megtanul táncolni is 😊)

Már varom az elemzést Bazzani!

Két nagyon kemény meccsünket jon. Ha egyet sikerül megnyerni már az is jó.
Tetszene ha 5-3 lenne a mérlegünk a bye weekre es nem 4-4
Főleg hoy sajnos a csoport riválisokkal is nagyon megy a szekér :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Tulloch tartott egy elég komoly beszédet a szünetben. Volt hatása az biztos.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Fauria készülhetett volna több tánccal is

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Borzasztó első félidő, brutális második.
4-2 hölgyeim és uraim.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit megkésve de annál nagyobb szeretettel íme egy szomorú meccs története Bazza módra:

A nap hőse:
Nagyon kevés játékost lehet kiemelni egy ilyen sima vereség után. Az offense szinte teljesen csődöt mondott, a defense tartotta meccsben egy ideig a csapatot. Akit feltétlenül ki szeretnék emelni (főleg mert hetek óta remekül játszik) az DeAndre Levy. 14TKL, 3TFL, 1PDF.
Nagyon nem örültem amikor meghosszabbítottuk a szerződését, szerencsére tévedtem. Idén ő az egyik motorja a védelemnek.

A nap hülyéje:
Idén elég sok dicséretet kapott az OL, mert viszonylag korrektül meg tudták védeni Staffordot. Ez a meccs volt az amikor nagyjából magyar gurulós foci válogatott védelem hatékonysággal végezték a dolgukat. 5 sack, 5 QB hit szerepelt a sajtosok neve mellett a meccs végére. Nekem Fox tűnt a leggyengébbnek (miért tettük vissza amikor Hilliard remekül dolgozott a helyén???) de a statok Rob Sims-et hozták ki leggyengébbnek így ő lett a heti citromdíjas.
Szeretném még megemlíteni itt Chris Houstont aki a csapat egyik leggyengébb embere volt a meccsen. Amennyire stabil volt tavaly, annyira gyenge idén sajnos.

A nap meglepetésembere:
Hatalmas pozitív meglepetéssel senki nem szolgát a csapatban. Mivel muszáj választanom, így Kevin Ogletree a jelöltem aki egy hét gyakorlás után nem tűnt elveszettnek a csapatban és remélhetőleg nagy szerepet tud majd kapni a támadójátékban.

Kedvenc play:
3rd and 10 at DET 45 (Shotgun) M.Stafford pass short left to B.Pettigrew to GB 30 for 25 yards
Azért választottam ezt a játékot mert itt újra azt a Pettigrew-t láthattuk akit a draftolása utáni évben annyira megszerettünk.
A fal remekül megvédi Staffordot, remek elkapás után egy védő azonnal lerázva a második védő gátfutó jelleggel átugorva és first down természetesen. Sok ilyet szeretnék még látni tőle idén.

Amin jót nevettünk:
Én is nagyon támogatom a rákellenes kampányt amit az NFL (is) csinál.
Semmi bajom ilyenkor a rózsaszín cuccokkal, még a rózsaszín zászlók sem zavartak annyira.
Na de Stafford rózsaszín fogvédője már átlépett nálam egy bizonyos határt...

Amin sírtunk:
Hát ez azt hiszem teljesen egyértelmű. Elszomorító látni, hogy Megatron kiesése után semmilyen B terv-el nem tudott az offense előállni. Reménykedtem benne, hogy majd a remek futójáték teret nyit az elkapóknak, de semmi ilyen nem történt. Nagyon de nagyon hozni kellene egy jó WR-t a drafton, mert a jövőre nézve elég siralmas a kép.

Újoncfigyelő:
A legjobb napot (mint ahogy vártuk sajnos) Sam Martin punter zárta 51,8 yardos átlaggal és két 20yardos vonalon belüli punt-al. Ansah fél sack-et és egy QB hitet hozott össze. Riddick agyrázkódást szenvedett. Amennyire láttam Devin Taylor többet volt pályán mint eddig. Slayt kezdőnek írták de észrevehetetlen volt és a statlapon sem szerepel.

A nap képe:
A kép címe: Sajtreszelő



Amiről még beszélni kell:
-Ansah továbbra is vezet a rookie-k között sackek terén (3,5).
-Jelenleg J.Bellnek van a legtöbb elkapása a csapatnál (22), ezt se gondolta volna szerintem senki.
-Reggie Bush 502 scrimmage yard-al 11. a ligában úgy, hogy 6 negyedet nem is volt a pályán.
-Továbbra is vezetjük a ligát dropokban, ez Stafford passzainak 10,7%-át jelenti.
-Yards-after-catch mutatóban is vezetjük a ligát 774 yardal, a ligaátlag 497.
-Azokban a játékokban amikor blitz-elünk az ellenfél QB ratingje átlagban 63,54. (ligaátlag 85,77)

Slowlight week 5:


WIRED FOR SOUND: Reggie Bush

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
En jegelnèm meg egy meccset, kell nekünk mint egy falat kenyér de fő az egész szezon vegig tudja tolni.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron ma is edzett, kötés sem volt a lábán. Jelentősen többet mozgott mint tegnap. A meccs előtti bemelegítésnél dől el, hogy tud e játszani.

Fox, Riddick és Scheffler biztos nem játszik. Állítólag Broyles és Fauria nagyobb szerepet kap mint eddig.
Azért nevetséges, hogy Fox két meccsre nem tud egészséges maradni. Mondjuk Hilliard jobban játszott úgyhogy nem sajnálom annyira.

Mivel valamennyire meggyógyultam és csak reggel 10ig melózok így holnap pótolom az elmaradt összefoglalót.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford edzett egész héten.
A hírekkel ellentétben Megatron ma beállt edzeni, de nagyon limitáltan és kötéssel a térdén.
Fox, Scheffler, Palmer, Riddick nem edzett.

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Állítólag Megatron nem fog edzeni a héten és a meccs előtt dől el, hogy játszik e. Ha ez így van akkor aligha fog. Tehát újabb zakó.Bazzani
Faszom.

Stafford térdét is jegelték, nem tudom azzal mi van?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ez nagyon nem jo hir. Haden nem gyenge CB egészségesen is nagy feladat. Nélküle pedig láttuk az offense szevedesét...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Megatron nem fog edzeni a héten és a meccs előtt dől el, hogy játszik e. Ha ez így van akkor aligha fog. Tehát újabb zakó.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
2.5 pontos favoritok vagyunk a Browns ellen!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ezt nem is értem hoy csinálják de nagyon örülök neki. Nagy szükségünk van a célpontokra.
Azt gondoltam leghamarabb a bye week után érhet vissza.
De ezek szerint 2-3 het múlva már játszhat?!
Kíváncsian várom.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Burleson ma újra edzett. Igaz még sisak nélkül és teniszlabdákkal de edzett. Kemény ez az orvoslás odakünn.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Jobbulást Bazza-!
És Calvin

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elméletileg játszik Megatron a Browns ellen. Legalább is azt nyilatkozta, hogy nincs komolyabb baj.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Megatronnal mizu? Visszatér szerintetek?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem elég, hogy kikaptunk a sajtfejektől kettétört egy fogam és elkapott valami lázastaknyos kórság.
Tuti Jimmy rakott rám átkot a maciverésért. Hálisten munka is több mint elég úgyhogy az összefoglaló is csúszik pár napot. Nem lesz benne sok vidámság.
Nem lesz egyszerű ez a Browns meccs sem...

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A védelem nem volt szörnyű. Ha van megatron akkor jo meccset játszhattunk volna. Igy viszont katasztrófa volt végig nézni is 😕
El kell felejteni és a most zsinórban harmat nyerő browns ellen kell önbizalmat gyűjteni!!!
3-2 nem rossz.
Pláne hogy a macik ezen a heten is kikaptak. Igy tárjuk a lépést. Nem lépett el senki!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megatron will not play az Green bay! 😕 😕 Nem lesz könnyű,estéje Staffordnak hogy kit játszon meg!! Sok Bush passz lesz!!Johnnyblaze
Hogy hogy nem tudták összedrótozni?


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Legalább nem kell izgulni ma. Eddig se volt szinte semmi esélyünk most annyi se.
Ne legyen alázás ha kérhetem.Bazzani
A védelemre kiváncsi leszek hogy mennyire fognak dominálni!!Mennyire tudják siettetni Rodgerst!!
Ma lesz egy kevés dolga Sam Martin P-nek 😀 sajnos szerintem :/

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legalább nem kell izgulni ma. Eddig se volt szinte semmi esélyünk most annyi se.
Ne legyen alázás ha kérhetem.

több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Megatron will not play az Green bay! 😕 😕 Nem lesz könnyű,estéje Staffordnak hogy kit játszon meg!! Sok Bush passz lesz!!

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
21 vereség zsinórban a pacsker ellen :-/
Azert aZ NAGYON súlyos.
Mikor nyerjünk a GB ellen ha nem most.
5 évente fordul elő hogy ne mínusz fokokban játszunk Wisconsinban. A hidegre nem foghatjuk. 16 fok várható.
Igaz valószínűleg esni fog... Csak hogy ne legyen tökéletes az időjárás 😊))
Ha megtörtük a washingtoni átkot, akkor ezt is igazán megtörhetnénktopmodell
Stafford 3éves volt amikor utoljára nyertünk GB-ben. 😊