NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A jól megszokott lassított video:


több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Lehet valami pontosabbat tudni C. Johnsonról? Mennyire súlyos a térd sérülése?FearTomi
Megatronnak évek óta térdproblémái vannak, de sosem hagyott ki meccset miatta, tehát nem vészes. Azt tudni kell, hogy általában ő sosem edz a hét első felében, de pusztán csak pihentetik.Stez
Jah, csak azért volt fura, mert eddig nem jött sosem DNP értesítés és külön nem is írtak róla:S

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet valami pontosabbat tudni C. Johnsonról? Mennyire súlyos a térd sérülése?FearTomi
Megatronnak évek óta térdproblémái vannak, de sosem hagyott ki meccset miatta, tehát nem vészes. Azt tudni kell, hogy általában ő sosem edz a hét első felében, de pusztán csak pihentetik.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Lehet valami pontosabbat tudni C. Johnsonról? Mennyire súlyos a térd sérülése?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Már csak kínomban nevetek amikor egy újabb exJaguár érkezik.
Amúgy Justin Bannan lett kivágva, nem vagyok benne biztos, hogy jól jártunk ezzel a cserével.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 324 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
D'Anthony Smith a fedélzeten. Ki nem találjátok, ő is ex jaguár! A mi 3. körös pickünk volt 2010en, első 2 évében nem játszott, majd tavaly igen (volt 10 tackleje, és amikor babint claimeltük, hirtelen agyrázkódása lett és ment IRre).
Idén a Seahawks tradelt érte egy kondiciós picket, volt az első 2 mecsen 5 tacklje, ellenünk nem játszott, és hogy ne kelljen picket adniuk érte, tegnap kirakták. És most itt van.

Bazzani örülsz nagyon gondolom. 😀😀😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chris Greenwoodot elhappolta a Dallas a PS-ból.
Hát ennek nem örülök.

3 WR járt "próbajátékon": Anthony Armstrong, Lavelle Hawkins, Charles Hawkins. Sokmindent egyikről sem tudok sokat.

Sam Martin lett az NFC Special Team Player of the week. Az első Lions punter aki elnyerte ezt a címet. Volt egy 72yardos puntja is, de mellette (sztem) volt két hibája is amit már leírtam.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is a 2. kört mondom. Főleg, mert kamu az egész, hogy Chudék mennyire nem akarják elcserélni, csak az árát akarják feltolni. Plusz ugye parás a srác, mert egy hiba, aztán csókolom egész évre.
Egyébként Burlesonnál ilyen 5-6-7 hét kihagyást írnak.Stez
Nem tudtam, h. vannak kapcsolataid a Browns FO-ban 😛

T-Rich is elment elsô körért, pedig ô sem problémamentes arc (ugye azok a sérülések) és vele ellentétben Gordon letett valamit az asztalra az NFL-ben is, ráadásul milyen irányítókkal. Meglátjuk mi lesz, sztem marad.Joey Tribbiani
Ebbe annyira nem akarok belemenni, mert nem voltam ott a telefonbeszélgetésnél. 😊
De az szerintem annyiban más volt, hogy Grigson nagyon sietni akart és hülye volt, alapból első kört ajánlott állítólag Richardsonért. Szóval ilyen téren ezt inkább látom Grigson butaságának, de szerintem a Lions FO nem fog ilyen "elkeseredetten", azonnal sokat ajánlani Gordonért.
De hát meglátjuk hamarosan, kíváncsi leszek.

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 997 — Believelander
Én is a 2. kört mondom. Főleg, mert kamu az egész, hogy Chudék mennyire nem akarják elcserélni, csak az árát akarják feltolni. Plusz ugye parás a srác, mert egy hiba, aztán csókolom egész évre.
Egyébként Burlesonnál ilyen 5-6-7 hét kihagyást írnak.Stez
Nem tudtam, h. vannak kapcsolataid a Browns FO-ban 😛

T-Rich is elment elsô körért, pedig ô sem problémamentes arc (ugye azok a sérülések) és vele ellentétben Gordon letett valamit az asztalra az NFL-ben is, ráadásul milyen irányítókkal. Meglátjuk mi lesz, sztem marad.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is a 2. kört mondom. Főleg, mert kamu az egész, hogy Chudék mennyire nem akarják elcserélni, csak az árát akarják feltolni. Plusz ugye parás a srác, mert egy hiba, aztán csókolom egész évre.
Egyébként Burlesonnál ilyen 5-6-7 hét kihagyást írnak.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem Gordonért nem kaptok elsőköröst. Egyrészt kibaszottul problémás, másrészt ha valaki eladó akkor annak esik az ára.
2.kör a max a véleményem szerint.
Annyiért nem is bánnám, kockázattal együtt. Little szintű elkapónk meg van.

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 997 — Believelander
Holnap hallgatom meg a podcastet elméletileg. A legnagobb probléma jelenleg, hogy egy 2014es picket már kidobtunk egy WR-re (Mike Thomas Jax...) és nem akarnának egy újabbat ha nem muszáj. A másik oldal viszont ha idén nincs PO akkor repül az egész stáb. Nagy dilemma, de én hoznék valakit és csapassuk neki.Bazzani
Azért az az 5. körös, amit Thomasért adtatok még nem a világ vége. Gordon sztem elsôbe fájna, Little sokkal olcsóbb, cserébe szar.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Holnap hallgatom meg a podcastet elméletileg. A legnagobb probléma jelenleg, hogy egy 2014es picket már kidobtunk egy WR-re (Mike Thomas Jax...) és nem akarnának egy újabbat ha nem muszáj. A másik oldal viszont ha idén nincs PO akkor repül az egész stáb. Nagy dilemma, de én hoznék valakit és csapassuk neki.

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 997 — Believelander
Burleson nem kerül egyelőre IR-re. Mindkét csont eltört az alkarjában, holnap műtik.
A csapat azonnal WR keresésbe kezdett, állítólag már több csapattal is tárgyaltunk.
Az első bedobott név Gordon mellett Miles Austin.
Érdekes napok jönnek...Bazzani
Brutális páros lenne Megatron és Gordon, de ahogy az eheti podcastben is elhangzott, itt valszeg 1 meccs után csinálna valami rosszat és repülne az éves eltiltás 😊

Komolyra fordítva, úgy néz ki mégsem akarjuk eltradelni. Little-t vihetitek 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Burleson nem kerül egyelőre IR-re. Mindkét csont eltört az alkarjában, holnap műtik.
A csapat azonnal WR keresésbe kezdett, állítólag már több csapattal is tárgyaltunk.
Az első bedobott név Gordon mellett Miles Austin.
Érdekes napok jönnek...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Itt is van az eheti " Ahogy Bazza látta":

A nap hőse:
Meglepő módon több jelölt is volt a héten. Stafford az INT mellett 385 yardot szorgoskodott össze, míg Joique Bell újra megmutatta, hogy nem feltétlen az a jó RB akiért első kört adnak hanem az aki akár a komplett védelmet maga előtt tolva tud yardokat hozni (J. Bell forced 6 missed tackles, 45 of his 63 yds after contact!!!). Burleson is remekelt (róla később esik majd szó) és Ansah is igazolta, hogy nem volt pazarlás az érte kiadott pick. De a győztes újfent Calvin "Megatron" Johnson lett aki tarthatatlan volt, parádés elkapásokat mutatott be és a 115yardja mellé ő kapta el a labdát a győztes TD-nél. Nagyon remélem jövő héten is őt tudom majd ide beírni ami azt jelentené, hogy végre lehoz egy jó meccset Tillman mackó ellen is.


A nap hülyéje:
Nagy meglepetésemre valószinűleg olvassák az értékelésemet a csapatnál. Mi más oka lehetne, hogy a komplett CB sor bejelentkezett eme nemes (citrom) díjra. Olyan nehéz közülük választani, hisz mind (Redskins drukker) szemet gyönyörködtető dolgokat művelt. Houstont az INT-e mentette meg a címtől, míg Bentley csak azért nem nyert, mert volt még nála is rosszabb. A heti győztesünk Rashean Mathis aki megmutatta, hogy milyen amikor igazán messziről őriznek egy elkapót.
Róla azt kell tudni, hogy egy univerzális játékos hisz bárhol veted be mindig tudja ugyanazt a gyenge teljesítményt hozni.
Azért a safety poszton játszók a jó magyar munkás mentalitást hozva (mér én csináljam meg, oldja meg ő) sokszor hagyták segítség nélkül, de enélkül is kiemelkedett a mezőnyből. Slay ennyire gyenge lehet, hogy még őt sem tudja kiszorítani???


A nap meglepetésembere:
Erre viszont egyértelmű a válasz: Nate Burleson. Nem is azt mondanám, hogy a nap hanem inkább a szezon meglepetésembere. Fontos elkapások, 116 yard. Mit vártunk tőle? Amellet, hogy semmit leginkább drop-okat és lassú játékot? Mit kaptunk? Egy remek második WR teljesítményt. Sajnos a legrosszabbkor jött neki és a csapatnak a sérülése, reméljük 4-6hét múlva jó formában tér vissza.


Kedvenc play:
4th and 1 at WSH 12
M.Stafford left tackle to WAS 10 for 2 yards (B.Orakpo, P.Riley). QB sneak

A meccs (számunkra) legfontosabb játéka volt. Véleményem szerint előtte kétszer rakták le rossz helyre a sporik a labdát így negyedikre is neki kellett menni. Stafford egyedül nem tudta volna megcsinálni, de Joique Bell áttolta a védőkön (remekül észlelve a bajt) és így lett meg a first down, majd ezután nemsokkal a győztes TD.

Amin jót nevettünk:
Minden bizonnyal Schwartz meccs utáni headset dobását írtam volna ide ha nincs Fauria újabb TD ünneplése.
 www.youtube.com/watch?v=1fU1aDUZRzs&feature=youtu.be


Amin sírtunk:
Ez már kicsit előrevetíti a következő meccset. a nap problémája a passz elleni védekezés. Nem tudom elképzelni, hogy miért nem áldozunk évek óta egy normális CB-re. Sajnos a liga körberöhögi a Houston-Bentley-Mathis hármast. Houston még a csak-csak kategória (bár idén róla is mindent elkapnak), de a másik két legény a liga szemete konkrétan. nagyon félek tőle, hogy Cutlerék sem fogank beszarni tőlük (max a röhögéstől) és szétdobálnak minket. Hiába a remek passrush, ha az irányító gyorsan tud szabadulni a labdától mivel a WR már 3lépés után 2léps előnyben van a CB-vel szemben. Sajnos újfent ez lesz az egyik legnagyobb kerékkötője a szezonunknak.

Újoncfigyelő:
Kezdeném a negatívumokkal. Slay 1 snap-et sem kapott, ami elszomorító látva a többiek teljesítményét. Martint rengetegszer dícsértük de most kétszer is hatalmasat hibázott. A második félidő kezdetekor elrontotta a kezdőrúgást így 20yardot ajándékozott az ellennek, míg az utolsó Skins drive előtt nem tudta a 10esen belülre tenni a labdát. Most a KO-jai sem voltak olyan jók mint szoktak.
Riddick először játszott tétmeccsen a csapatban, reméljük lesz jobb is.
Ziggy Ansah nyújtotta a legjobb teljesítményt. 2,5sack, 2 QB hit, 7 TKL, 1 TFL és egy halom siettetés fűződik a nevéhez. Ami még nagyon tetszik a játékában, hogy gyakran a túlsó oldalról ér oda és állítja meg a támadást. Óriási upgrade KVB-hez képest, aki kb 2 lépés után megállt mindig ha nem az ő oldalán ment a játék.

A nap képe:
A kép címe: Bocsi de ez az enyém.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nate Burleson broke his arm in two places during an early Tuesday morning car accident.
Burleson was driving home after watching Monday Night Football with teammates when he was in a single-car wreck. Other than the arm, he's doing fine and police confirmed alcohol was not involved. We don't have a timetable yet, but fractured bones typically take 4-6 weeks to heal. Burleson is undergoing surgery Tuesday, suggesting the recovery period could be even longer. It's a huge blow to the Lions as their veteran ranked 21st in the NFL in receiving yards (239) and was tied for 11th in catches (19). Ryan Broyles was on a strict snap count in Week 3 thanks to his knee issues, but he'll be given every opportunity to run with the slot job now.

Elképesztő...

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
In 1st two games, Matthew Stafford completed 1-8 passes on throws 15-plus yards. Sunday? 7-9 for 22.2 ypa

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Andre Fluellent hoztuk vissza.

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Napi rossz hír: Jason Jones IR.
Akkor mégsem szimulált mintahogy egyik kedves Redskins drukker gondolta.
Willie Young lesz a kezdő helyette.
Devin Taylor lép előre alighanem cserének aki a preseason meccseken remek volt igaz csak a cserék ellen.
Nem lepődnék meg ha napokon belül visszaigazolnánk Lawrence Jacksont.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ja hogy azért nyertünk mert elfújták a meccset.

Megint okosabb lettem.

Tényleg a Calvin Johnson catch rulet azt csak ellenünk kell befújni. Kaptuk már idén is.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Bush nem játszik ma.
Bell lesz a kezdő es Riddick (!!!!) lesz az elsőszámú csere.
Biztos vagyok benne, hogy LeShoure-t eltrade-eljük az utolsó határidő előtt.Bazzani
Vicc vagyunk.
De legalább nyertünk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Pettigrewra dobtunk egyáltalán?

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szívemnek annyi, de nyertünk.
Részletek szerdán, de nem lesz benne sok öröm...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bush nem játszik ma.
Bell lesz a kezdő es Riddick (!!!!) lesz az elsőszámú csere.
Biztos vagyok benne, hogy LeShoure-t eltrade-eljük az utolsó határidő előtt.