NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Inkább várból szart. 😊

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Redskins ellen mindenképpen nyerni kell, olyan harmatos a passz elleni védekezésük...MacPhisto
Linehan mester csodákra képes tudja ő hogy kell szarból várat varázsolni

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Most értem utol magam az elmúlt 2 meccsel. Bazzani tökéletesen összefoglalja a lényeget szóval nem koptatom az ujjam. En voltam sokáig aki sokszor kiállt Schwartz mellett, de idén remelem hogy kikerül a székből (Linehannel együtt). Sztem a PO mentheti meg, de z elmúlt 2 hét alapján nem fogja. Washingtont verni kell ha akarunk valamit. GO LIONS
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Redskins ellen mindenképpen nyerni kell, olyan harmatos a passz elleni védekezésük...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bush és Fairley is questionable besorolást kapott, de várhatólag mindketten játszanak. Fox, Edwards és Carey viszont aligha. Állítólag Broyles viszont kész a visszatérésre.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi a hír Bush-ról? Fog játszani?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Bazza,
nagyon tetszenek az összefoglalóid! Stílusos, informatív, (ön)ironikus; jó, na! Abba ne hagyd!😊tomi-tomi
Örülök ha tetszik. 😉
Sajnos itt a topikban leginkább magamat szórakoztatom évek óta, jó ha néha mást is. Úgy tervezem, hogy mind a 16 meccsünk után írok ilyet a végén (6.-7.forduló után) már lesz draftfigyelő rovat is természetesen.Bazzani
Ha már ez a téma, én is miattad szoktam benézni rendszeresen a Lionshoz. Csak így tovább.gyurczi
ÉN Lions fan vagyok már évek óta és mindig várom hogy Bazza írjon valamit,igaz mellette azért figyelem a hivatalos oldalt is meg az nfl.com-ot is 😊) De a te írásaid marha jók!! 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Top ranked DT after 2 games? Ndamukong Suh, DET (+9.2). 2nd is Jason Hatcher, DAL (+8.3) & 3rd Star Lotulelei, CAR (+7.6)

Ja és az elmaradhatatlan lassítások:

több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Bazza,
nagyon tetszenek az összefoglalóid! Stílusos, informatív, (ön)ironikus; jó, na! Abba ne hagyd!😊tomi-tomi
Örülök ha tetszik. 😉
Sajnos itt a topikban leginkább magamat szórakoztatom évek óta, jó ha néha mást is. Úgy tervezem, hogy mind a 16 meccsünk után írok ilyet a végén (6.-7.forduló után) már lesz draftfigyelő rovat is természetesen.Bazzani
Ha már ez a téma, én is miattad szoktam benézni rendszeresen a Lionshoz. Csak így tovább.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza,
nagyon tetszenek az összefoglalóid! Stílusos, informatív, (ön)ironikus; jó, na! Abba ne hagyd!😊tomi-tomi
Örülök ha tetszik. 😉
Sajnos itt a topikban leginkább magamat szórakoztatom évek óta, jó ha néha mást is. Úgy tervezem, hogy mind a 16 meccsünk után írok ilyet a végén (6.-7.forduló után) már lesz draftfigyelő rovat is természetesen.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bazza,
nagyon tetszenek az összefoglalóid! Stílusos, informatív, (ön)ironikus; jó, na! Abba ne hagyd!😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Broyles és Fairley játszhat vasárnap, Bush holnap edz először de szeretne játszani.
Fox és Carey tuti out és Edwards sem edzett még a héten.
Kezdenek minket megint utolérni a sérülések.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért én arra még kíváncsi lennék miért küldtük fel Busht az első félidő végén miért nem hagytuk hogy még a szünetben is pihenhessen ha már megsérült, Meg miért nem próbáltunk egy fgt elérni? volt még 3 időkérésünkvalakis
Ezt én sem értettem. Láthatóan bicegett. Meg azt sem nagyon értem, hogy Bell tehermentesítésére miért nem tették be pár snap-re Riddick-et. Ha jól tudom nevezve volt.

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Azért én arra még kíváncsi lennék miért küldtük fel Busht az első félidő végén miért nem hagytuk hogy még a szünetben is pihenhessen ha már megsérült, Meg miért nem próbáltunk egy fgt elérni? volt még 3 időkérésünk

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindkét meccsen 4-4 dropunk volt. Évek óta élmezőnyben vagyunk ebben a statban. Unalmas.MacPhisto
Megatroné egy volt ezek közül. Pettigrew-t nem tudom pontosan de sztem minimum 4. Mindjárt kikeresem.

SzerK: Érdekes de csak 1 van beírva Pettigrew-hoz pedig az első meccsen is volt legalább kettő (+egy fumble). Amúgy a dropok név szerint:
Bell 3
Burleson 1
Pettigrew 1
Megatron 1
Bush 1
Fauria 1

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Mindkét meccsen 4-4 dropunk volt. Évek óta élmezőnyben vagyunk ebben a statban. Unalmas.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Végre sikerült gép elé kerülnöm, hát értékelném pár szóban ezt a csúnya vereséget. Szomorkodni semmi ok, mivel egy lépéssel közelebb kerültünk, hogy Schwartz és brigádja eltűnjön innen. Cunningham-et nagyon sajnálnám, de a Schwartz-Linehan páros nem éli meg a szezon végét ha így haladunk, persze egy vereség után nem temetném még a csapatot. De ennél csak nehezebb meccseink lesznek...

A nap hőse:
Lehet e hőst választani egy vereség után? Szerintem lehet, főleg ha az emberfia szinte egyedül viszi a hátán az offense-t. A nap hőse Calvin "Megatron" Johnson, aki 6 elkapásból szerzett 112 yardjával és 2TD-jével szinte egyedül tartotta meccsben a csapatot az első félidőben. Bush kiesése után már sokkal nagyobb figyelmet tudtak szentelni neki a védők. Nagyon kellene a másik oldalra is egy jobb elkapó, talán Broyles visszatérésével könnyebb dolga lesz.

A nap hülyéje:
Hatalmas harc volt megint ezért a címért. Legyen Pettigrew aki megint sorozatos dropjaival hívta fel magára a figyelmet? Vagy Bentley akiről minden passz elkapás volt és csinált egy sorsdöntő DPI-t? Vagy Willie Young aki több büntetést szedett egyedül össze mint máshol egy csapat? Vagy Spurlock aki Logant megszégyenítő hülyeségeket csinált a visszahordásoknál?
Neeeeeem. A hét hülyéje természetesen David Akers aki 3 rúgásból elért 0 FG-jával méltán érdemelte ki ezt a díjat. Az, hogy mi indokolja a csapatban tartását gondolom egyszer majd elmondja valaki...

A nap meglepetésembere:
A védelmet összességében nem érheti komoly kritika. Nagyon aggódtunk az idény előtt a LB poszt miatt, egyelőre nincsenek komoly gondok az egységben. A Cards elleni meccsen DeAndre Levy remek INT TD-t szerzett (az idényben már a másodikat csak az elsőt ugye Suh butasága miatt elvették) és jól kivette a részét a védelem munkájából mellette pedig a ST-ben is szerepelt.
Egy ide kapcsolódó cikk:
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/09/detroit_lions_lb_deandre_levy.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+detroit-lions+%28Detroit+Lions+-+MLive.com%29

Kedvenc play:
Megatron 72yardos TD elkapása.
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000244679/Johnson-72-yard-TD-reception
Amennyire tökéletes volt a játék annyi szerencse is kellett hozzá.

Amin jót nevettünk:
Nagyon nevetnivalóra nem volt okunk, de egyszer igazán tátva maradt a szám. Nagyon magyaráznom nem kell sztem. A hölgy neve Molly McGrath és a pálya mellett riporterkedett.


Amin sírtunk:
Ide ódát írhatnék, de a már megszokott sorozatos büntetések mellett leginkább a második félidei offense produkció volt szörnyű. Bush kiesése után teljesen megtorpant az addig jól muzsikáló támadóegység. Olyan volt mintha Linehantől elvették volna a playbook-ot és hasraütés szerűen hívott volna alapjátékokat. Amit leginkább nem értek, hogy a kulcsjátékokat miért Pettigrewra hívjuk? A múlt héten remeklő TE Fauria összesen 6 míg Scheffler 4 snap-et volt a pályán, míg a lyukaskezűre folyamatosan dobáltattunk. Ezt a vereséget nem varrnám Stafford nyakába (bár kétségtelen, hogy a második félidőre ő is elbizonytalanodott), leginkább a drop-ok nyírták ki a támadójátékot.


Újoncfigyelő:
Ansah is remek napot zárt, de aki igazán szenzációs produkciót nyújtott az a punter Sam Martin. Franchise rekordot döntött vasárnap mivel az 5 puntjának átlaga 52,2yard volt. Összesen háromszor futottak vissza az 5 puntból, azt is csak összesen 10yardért.
Jelenleg a 4.helyen áll a punterek között (net punting avg) 44,1 yardos átlaggal. Sokan (köztük leginkább én) szörnyülködtünk amikor ilyen hamar választottuk ki, de az egyik legjobb picknek tűnik egyelőre.


A nap képe:
A kép címe: Gigászok csatája.


Pár érdekesebb statisztika:
-A Lions defense a legjobb a 3.ik kísérletek kivédekezésében. (3/21, 14,3%)
-Stafford az egyik a hat QB közül aki 100 feletti QB ratinget tudhat magáénak. (102)
-A Lions 19 büntetéssel a 4. legtöbbet büntetett csapat a ligában.
-A Lions offense összesenben 8. (22.futás és 7.passz), szerzett pontokban pedig 7.
-A Lions defense összesenben 15. (15.futás ellen és 15.passz ellen), kapott pontokban pedig 20.
- A Lions vezeti a ligát az elejtett passzokban, ez a passzok 10,4%-át jelenti.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Teljesen egyetértek leksyvel, főleg az Akers témában.
Holnap leszek komolyabb ideig gép előtt és írok egy hosszabb szösszenetet a meccsről és jövök pár érdekes statisztikai adattal is.

több mint 11 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
Egy lépéssel közelebb kerültünk, hogy Schwartz és bandája (élen Linehan mesterrel) eltakarodjanak Detroitból.
A második félidőben olyan offense játékot mutattunk amit a CFL-ben is megmosolyognak. Óriási szerencsénk, hogy a védelem valamennyire helytállt mert sokkal nagyobb zakó is lehetett volna.
Azt hittem, hogy Akerst eddigre már rég kirúgják. Nem tudom, hogy mire várunk hisz ennél jobb nem lesz 35 évesen az a szerencsétlen szarzsák.Bazzani
Most sikerült megnéznem a meccset.....Szvsz egy megnyert találkozót vesztettünk el!!!!A futás nem mükődött,bár mivel Staff jó volt ez nem lett volna akkora probléma, viszont a második félideji O playhívás egy nagy sz@r volt,nem is volt meglepetés,hogy a végén a two-minute drill-t nem sikerült végigvinni - ehhez azért pályán kellett volna lenni a második félidőben is....Bár őszintén szólva a meccs szerintem Akers-en ment el (szerintem ezt a szintet még a nulla NFLes tapasztalattal rendelkező Rugland is tudná hozni,sőt, a lába van olyan erős mint Akersé ha nem erősebb,ezt a ,,pontosságot" meg simán hozná,plusz sokkal fiatalabb mint DA)
A D szerintem is jó volt,bár Bentley nekem elég fogalmatlannak tűnik,viszont Houston király volt.
A Dline-ból azért erősen hiányzott Fairley,nem jött a megszokott nyomás középről.
És végül a büntetések,mint mindig, 8 penalty 101 yard-ért!!!!:-/
több mint 11 éve
BIG DADDY New York Giants 140 — laszlo.blaskovics@hotmail.com
Helló Lions Fan-ok.
Gondoltam szerzek nektek egy kis meglepetést, és hozzájárulok a gyökerek felkutatásához
.Igaz én Giants-es vagyok, de ez nem akadályozott meg abban , hogy csináljak nektek egy sorozatot , ha érdekel titeket.Láttam párszor, hogy ha vki eljut az USA-ba közülünk értelemszerűen elmegy és meglátogat egy stadiont is ha módja van rá.Nos én a múltba próbálok visszatekinteni azzal, hogy megmutatom nektek, hogy A Ford család honnan Származik és megnézhetitek velem együtt az ősi régi Igazi , hamisítatlan Ford Field-et. Remélem tetszeni fog.





Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence

The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy lépéssel közelebb kerültünk, hogy Schwartz és bandája (élen Linehan mesterrel) eltakarodjanak Detroitból.
A második félidőben olyan offense játékot mutattunk amit a CFL-ben is megmosolyognak. Óriási szerencsénk, hogy a védelem valamennyire helytállt mert sokkal nagyobb zakó is lehetett volna.
Azt hittem, hogy Akerst eddigre már rég kirúgják. Nem tudom, hogy mire várunk hisz ennél jobb nem lesz 35 évesen az a szerencsétlen szarzsák.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is írtam már valamikor, hogy LeShoure remek trade alap lehet.
Én imádom a játékát (főleg a brutál RZ TD-k miatt), de jelenleg Bush és Bell is jobb nála Riddick pedig az ST-ben is szerepel.
Hátha lesz olyan RB need-es csapat (Pats?) ahová elférne.Bazzani
Lófasz. Bármikor megsérülhet Bush vagy Bell. Marad.MacPhisto
Már emlegetik a Colts-ot mint lehetséges tradeparnert.Bazzani
Nem véletlenül.
Ballard sajnos ACL szakadást szenvedett, míg a backup Brownnal nem elégedettek Paganoék, nem véletlen hoztuk Bradshawt.
Ráadásul Irsay tweetelte, hogy Grigson már dolgozik egy traden. Szóval a kérdés az, vajon milyen traden dolgozik. 😊 Csak hát egybevág a két sztori, így nem lepne meg, ha valóban Leshoure elcserélésén melózna Grigson.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is írtam már valamikor, hogy LeShoure remek trade alap lehet.
Én imádom a játékát (főleg a brutál RZ TD-k miatt), de jelenleg Bush és Bell is jobb nála Riddick pedig az ST-ben is szerepel.
Hátha lesz olyan RB need-es csapat (Pats?) ahová elférne.Bazzani
Lófasz. Bármikor megsérülhet Bush vagy Bell. Marad.MacPhisto
Már emlegetik a Colts-ot mint lehetséges tradeparnert.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Én is írtam már valamikor, hogy LeShoure remek trade alap lehet.
Én imádom a játékát (főleg a brutál RZ TD-k miatt), de jelenleg Bush és Bell is jobb nála Riddick pedig az ST-ben is szerepel.
Hátha lesz olyan RB need-es csapat (Pats?) ahová elférne.Bazzani
Lófasz. Bármikor megsérülhet Bush vagy Bell. Marad.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is írtam már valamikor, hogy LeShoure remek trade alap lehet.
Én imádom a játékát (főleg a brutál RZ TD-k miatt), de jelenleg Bush és Bell is jobb nála Riddick pedig az ST-ben is szerepel.
Hátha lesz olyan RB need-es csapat (Pats?) ahová elférne.