NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
A mostani meccsen a dropkirály is megtanulta elkapnia labdákat😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Ilyen fontos győzelem után jobban esik az írás, itt van hát az eheti Ahogy Bazza látta!:

A nap hőse:

Ez az első alkalom amikor alig tudtam választani a sok remek teljesítmény közül. A top 3ba Louis Delmas remek játékkal és 2INT-el került be, míg Suh brutális módon dominálta középen a mackófalat (4TKL, 2SCK, 2TFL, 1FF, 2QB HIT). Annak ellenére, hogy ezt a meccset szerintem a védelem nyerte meg, mégis egy offense játékost választottam a hét legjobbjának.
Skandáljuk együtt (mackó drukkerek is bekapcsolódhatnak nyugodtan :p ), hogy REGGIE, REGGIE, REGGIE! A választásom idén másodszor Reggie Bushra esett. 139futott és 34 elkapott (összesen 173) yard és egy TD.
Érdekesség, hogy amikor utoljára legyőztük a mackókat akkor Jahvid Best 172 össz yardot szerzett.

A nap hülyéje:
Nagyon nehéz egy ilyen meccs után legrosszabb embert kiválasztani.
Három olyan játékost találtam akinek valamilyen okból nem tetszett a teljesítménye. Darius Slay nem játszott rosszul, de csináltak róla egy TD elkapást majd rögtön egy kétpontost is. Bell nagyon rossz pillanatban csinált egy buta fumble-t és 1,7 yardos átlaggal futott csak. Akiben mégis a legnagyobbat csalódtam egy olyan ember akit alig vehettünk észre, Ryan Broyles. 0 elkapással zárta a meccset, pedig azt gondolták sokan, hogy Burleson kiesése után ő veszi át a második számú célpont szerepkörét.

A nap meglepetésembere:
Nálam egyértelműen Kris Durham. Nemcsak a 3 elkapásból szerzett 58yardja miatt, hanem inkább a két megszerzett onside kick okán. Az egész ST remek volt tegnap, de ez a két momentum nagyon kellett.

Kedvenc play:
Az a játék kerül ma ide ami szerintem véglegesen eldöntötte a meccset:
3rd and 10 at CHI 16 (Shotgun) J.Cutler sacked at CHI 10 for -6 yards (N.Suh). FUMBLES (N.Suh), RECOVERED by DET-N.Fairley at CHI 4. N.Fairley for 4 yards, TOUCHDOWN.

 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000252235/Nick-Fairley-fumble-recovery-TD
Nagyon tetszik Suh helyzetfelismerése ahogy megkerüli az egész OL-t majd kiüti Cutler kezéből a labdát. Fairley első NFL TD-ját szerezte, ráadásul utoljára a középiskolában szerzett TD-t, még TE posztról. 😊

Amin jót nevettünk:
Az egyetlen olyan play amiben Suh alulmaradt az ellenfelével szemben:
 screengrabber.deadspin.com/nick-fairley-even-dominating-his-own-teammates-1422799850
😀

Amin sírtunk:
A legnagyobb probléma és a védelem achilles sarka továbbra is a secondary. Na innen dőlt ki két ember (Houston és Mathis) akikről egyelőre nincsenek pontos hírek de nagyon nagy gondban lennénk ha nem játszanának a Green Bay elleni meccsen. Egy Slay-Green-Bentley hármassal kezdeni több mint félelmetes (nekünk).

Újoncfigyelő:
Mathis kiválása miatt Slay kapott lehetőséget, két nagyobb hiba mellett nem játszott rosszul. Ansah most sokkal szürkébb volt a szokásosnál, összesen egy tackle áll a neve mellett. Warford nagyon sokat számít a futójátékban, míg Martin hozta a tőle megszokottat. Fauria-től tegnap nem láthattunk újabb TD táncot, de twitteren ígérte, hogy hamarosan jön a következő.

A nap képe:
A kép címe: Here comes the boom


Amiről még beszélni kell:
-Stafford megdöntötte Warner csúcsát (első 50 meccsen szerzett legtöbb passzolt yard) és 14000yard fölé ment.
-Brutálisan jók vagyunk a 3.kísérletek kivédekezésében, a Bears ellen 1-13 volt az arány, de ligaszinten is elsők vagyunk.
-Akers 16 pontot szerzett tegnap (4FG, 4XP) amivel beállította Hanson csapatrekordját.
-Bush tegnap 7,7yardos átlaggal futott ami (18nál több carrynél) Sanders 1997es 8yardos átlaga óta a legjobb a csapatnál.
-Suh már 25sacknál jár, már csak 5 kell neki, hogy megelőzze Shaun Rogerst és az első legyen a DT-nél a Lions történetében.

És legvégül a friss és ropogós slowlights:
Lions Vs. Bears Slowlights 2013

több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 469

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Remek estet szerzett tegnap a LIONS!
Azon ritka alkalmak egyike volt, amikor igazán jo volt LIONS szurkolónak lenni.
En speciál örültem neki hogy Mathis kiesett. Az utóbbi időben mutatott formajabol kiindulva csak jol jártunk vele 😊
Remelem Houston jatszik majd hétvégén!
Nem gondolom hogy a pihent packers ellen esélyesek lennénk idegenben. De en mar annak is örülök hogy nem decemberben játszunk a tundrán 😉

En is egyből arra gondoltam a győzelem után tegnap, hogy mennyire verhető csapat lehetett volna a cardinals. Es akkor
Mennyire hasonlítana a szezonunk a tavalyelőttihez😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mathis nyilatkozata szerint a Lions orvosi stábja tisztának nyilvánitotta őt (agyrázkódás gyanú) de a Bears orvosai nem így nem mehetett vissza.
Ilyen tényleg van???

Amúgy a holdingokat miért nem fújják be? Volt vagy ezer a meccsen a fele Suh-n. Schwartz is reklamálta ezt.Bazzani
A felsőről még nem hallottam, de legalább láttátok Slayt.

Utóbbival egyetértek. A stream (homér vagyok nem gémpászon néztem) kis ablakában fél szemmel is nyilvánvaló holdingokat nem fújtak be. Ami ha megnézed a ligát törvényszerű. Tavaly a csere sporik dobáltak mindenre zászlót, teljesen joggal, azt egy meccsen lett 200 yard büntetés. Az official bírok konstansan nem dobnak semmire.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Reggie

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mathis nyilatkozata szerint a Lions orvosi stábja tisztának nyilvánitotta őt (agyrázkódás gyanú) de a Bears orvosai nem így nem mehetett vissza.
Ilyen tényleg van???

Amúgy a holdingokat miért nem fújják be? Volt vagy ezer a meccsen a fele Suh-n. Schwartz is reklamálta ezt.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem tehetek mást, mint gratulálok a mai napon sokkal jobb csapat drukkereinek. Ez kb hasonló meccs volt, mint a 2011-es meccs Chicagoban, amit mi nyertünk ennyire simán. A Soldieren remélem visszavágunk.
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 469
ezért kurva nagy kár az arizona elleni chokerkedésért, ha ott nem akers rúg, vagy valamivel komolyabb támadójáték van, most 4-0.

mindenesetre ez a 3-1 is nagyon rendben van, bush óriásit játszott.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Megvertük a macikat, de ezt a második félidőt gyorsan felejtsük el.
Houston és Mathis kidőlt az amúgy is gyenge secondaryből.
Rodgersnek nagy napja lehet.Bazzani
Jaja ez őrületes gáz. Mondjuk ha vannak, akkor is kikapunk Büdössajtföldén, mint mindig.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Megvertük a macikat, de ezt a második félidőt gyorsan felejtsük el.
Houston és Mathis kidőlt az amúgy is gyenge secondaryből.
Rodgersnek nagy napja lehet.Bazzani
ez a baj hogy minket vertek de őket nem 😛 gratula btw

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megvertük a macikat, de ezt a második félidőt gyorsan felejtsük el.
Houston és Mathis kidőlt az amúgy is gyenge secondaryből.
Rodgersnek nagy napja lehet.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Off: Bazza, írtam PM-et a Ligán.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó lenne ma nyerni. Óvatosan bizakodó vagyok.MacPhisto
Bennem is van némi bizakodás, meg is vagyok lepve rajta.
Valamiért Reggie Busht érzem a gamechanger-nek.
Biztos ami biztos rátoltam egy kisebb lóvét a Bearsre, ha véletlen kikapunk akkor valami csillapítsa a fájdalmam.Bazzani
Eladtad magad, alapszabály, sajátra NEVER!sutianap
Én mindig ezt csinálom pedig.
Rakok a csapataim ellen (általában ugye mind veszít), ha kikapnak pénzt nyerek ha nyernek akkor meg megér párszáz forintot.Bazzani
S akkor mikoron a nagy Samp isten megméri a szíved, lesz mit kimagyarázni, egyébként nagyon toprongyos a Csikánó, jólállna egy szép új zakó 😉 megeza Jimmy-vudu is kihordta mán magát 😀sutianap
Ez nem jelenti azt, hogy a csapatom ellen szurkolok.
Csak a faszom tele van már azzal, hogy állandóan hozom a 3ból semmi hétvégéket. Tavaly remekül jött ez a dolog mert egyszerre volt penetránsan szar a Lions-Doria-Újpest hármas.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó lenne ma nyerni. Óvatosan bizakodó vagyok.MacPhisto
Bennem is van némi bizakodás, meg is vagyok lepve rajta.
Valamiért Reggie Busht érzem a gamechanger-nek.
Biztos ami biztos rátoltam egy kisebb lóvét a Bearsre, ha véletlen kikapunk akkor valami csillapítsa a fájdalmam.Bazzani
Eladtad magad, alapszabály, sajátra NEVER!sutianap
Én mindig ezt csinálom pedig.
Rakok a csapataim ellen (általában ugye mind veszít), ha kikapnak pénzt nyerek ha nyernek akkor meg megér párszáz forintot.Bazzani
S akkor mikoron a nagy Samp isten megméri a szíved, lesz mit kimagyarázni, egyébként nagyon toprongyos a Csikánó, jólállna egy szép új zakó 😉 megeza Jimmy-vudu is kihordta mán magát 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó lenne ma nyerni. Óvatosan bizakodó vagyok.MacPhisto
Bennem is van némi bizakodás, meg is vagyok lepve rajta.
Valamiért Reggie Busht érzem a gamechanger-nek.
Biztos ami biztos rátoltam egy kisebb lóvét a Bearsre, ha véletlen kikapunk akkor valami csillapítsa a fájdalmam.Bazzani
Eladtad magad, alapszabály, sajátra NEVER!sutianap
Én mindig ezt csinálom pedig.
Rakok a csapataim ellen (általában ugye mind veszít), ha kikapnak pénzt nyerek ha nyernek akkor meg megér párszáz forintot.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó lenne ma nyerni. Óvatosan bizakodó vagyok.MacPhisto
Bennem is van némi bizakodás, meg is vagyok lepve rajta.
Valamiért Reggie Busht érzem a gamechanger-nek.
Biztos ami biztos rátoltam egy kisebb lóvét a Bearsre, ha véletlen kikapunk akkor valami csillapítsa a fájdalmam.Bazzani
Eladtad magad, alapszabály, sajátra NEVER!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó lenne ma nyerni. Óvatosan bizakodó vagyok.MacPhisto
Bennem is van némi bizakodás, meg is vagyok lepve rajta.
Valamiért Reggie Busht érzem a gamechanger-nek.
Biztos ami biztos rátoltam egy kisebb lóvét a Bearsre, ha véletlen kikapunk akkor valami csillapítsa a fájdalmam.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Jó lenne ma nyerni. Óvatosan bizakodó vagyok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ma van Megatron összeszerelésének évfordulója (28.). Remelem a csapat egy W-vel ünnepli.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WIRED FOR SOUND: Calvin Johnson at Washington

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. Ha mi nem tudnánk megtartani Cruz mellett Nicks-et, akkor ti hogyan tudnátok Megatron mellett? Nem hiszem, hogy erre a néhány meccsre szerződtetnétek...
2. Wilson tavaly első körös választott volt. Simán lehet a következő időszak kezdő futója. Fumble problémája javítható, ahogy passz blokkolás is. Ne feledjük el Andre Brownt és Da'Rel Scottot sem, valamint a hetedik körben Michael Coxot sem dísznek hozták, alaposan bíznak benne.
3. Reese (giants GM) nem nagyon szokott ilyen cserékbe belemenni
4. Nem olvastam erről sehol New yorki oldalakon, szóval nagyon nagyon meglepődnék...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Giants ha akar akkor most tud értéket csinálni Nicksből, pláne ha kikapnak a hétvégén (0-4).
Meg RB poszton sincsenek rendben, bár ez inkább gondolom a fal hibája is.
Szerintem amúgy ez csak egy hatalmas kacsa semmi több.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Legújabb (valószinűleg alaptalan) pletyke.
LeShoure+2014/3 <-> Hakeem Nicks

Drágának nem lenne drága, viszont Nicksnek csak egyéves szerződés van és elég nagy lóvét kéne adni neki a nyáron, hogy maradjon.Bazzani
Nicks jo csak sérülékeny. Megatronnal ütnének, de sztem a Giantsnek sem az RB poszt a legégetőbb baja. Ha egészséges tudna maradni jo üzlet lehet.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legújabb (valószinűleg alaptalan) pletyke.
LeShoure+2014/3 <-> Hakeem Nicks

Drágának nem lenne drága, viszont Nicksnek csak egyéves szerződés van és elég nagy lóvét kéne adni neki a nyáron, hogy maradjon.