NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 292 — Lájkold a zsűrit!
Adam Schefter @AdamSchefter
Lions RB Mikel Leshoure has accepted role as backup. But he's wide open to being traded to a team that would rely on him more.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem gondoltam volna, hogy a Fairley-t ilyen sokszor duplázták!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
MacPhisto
-nak mert tudom, hogy szokta ezeket nézni, meg persze mindenki másnak:

Lions Vs. Vikings Slowlights 2013


füligjimmy
Itt rá tudsz pillantani Warford teljesítményére.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wired for Sound: S Louis Delmas


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jót röhögtem azon amit írtál 😊))
azért meg kell állapítsam, hogy túl sokat hallgatod így is a 'kolleganődet'.

Van bajod 😉topmodell
Nem vagyok jól...... egyáltalán nem vagyok jól....... De vasárnap sokkal rosszabbul fogja érezni magát......

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jót röhögtem azon amit írtál 😊))
azért meg kell állapítsam, hogy túl sokat hallgatod így is a 'kolleganődet'.

Van bajod 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Akkor azert 3 év letöltendőt kellene kapnia.
De majd kap egy 25 ezrest. Vagy azt sem mert a bírok is hibáztak.
Azt hittem ez amerikai foci és nem balett. Szép
Lassan megölik a játékot.topmodell
egyszer beszopsz egy ilyet támasztó lábra, és a térded felépítésével együtt az erről alkotott véleményed is megváltozik egy életre, ennyit a balettrőlJSanyo
Tavaly Cushing emiatt került IR-re meg sárga sem repült. Nem azt mondom h szép megmozdulás mert nem. De ez 100 k a személynek es nem a mozdulatnak szól.Blevi
Kb. 16szoros visszaeső, szóval a 100k valóban a személynek szólt. Jared Allen egyébként ugyanilyen szituban törte el Louis térdét, ő is masszív büntit kapott. Csak ő 6 évente csinál egy ilyet megmozdulást. Kár, hogy videóra veszik a meccseket egyébként, mert úgy még el is hinné az ember, hogy jaj, őt bántják. Nem menet közben módosítanak szabályokat miatta. Ez jégkorongban simán 1 meccs. Csakhogy említsek egy másik non-contact sportágat. De tartsa meg a csapat a jó szokását, hogy összeszednek 120 yard büntit, vagy amikor melegszik a pite, akkor elkezdenek bunyózni. Mert azt a kérdést egyikőtök se tenné fel, hogy mi értelme van oldalról ráugrani valakinek a térdére, amikor a labda 10 méterrel a csávó előtt van? És most a kedvenc antiszemita/összeesküvéselmélet hívő munkatársnőm hangján: Nem, ő nem hülye, ő ki van pécézve, mert a Liga nem akarja, hogy a Lions nyerjen, mert összeesküvés van, és még az is lehet, hogy a tudjukkik állnak a háttérben, akik irigykednek erre az egyedülálló sikertörténetre, ami a Lions, és a vízkészletünket akarják ellopni, hát ez van a háttérben, csak senki nem látja, és direkt betegítenek meg minket..... nagyjából eddig szoktam hallgatni, utána off módba kapcsolom az agyamat, vagy csak kimegyek a klotyóra.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Akkor azert 3 év letöltendőt kellene kapnia.
De majd kap egy 25 ezrest. Vagy azt sem mert a bírok is hibáztak.
Azt hittem ez amerikai foci és nem balett. Szép
Lassan megölik a játékot.topmodell
egyszer beszopsz egy ilyet támasztó lábra, és a térded felépítésével együtt az erről alkotott véleményed is megváltozik egy életre, ennyit a balettrőlJSanyo
Tavaly Cushing emiatt került IR-re meg sárga sem repült. Nem azt mondom h szép megmozdulás mert nem. De ez 100 k a személynek es nem a mozdulatnak szól.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Akkor azert 3 év letöltendőt kellene kapnia.
De majd kap egy 25 ezrest. Vagy azt sem mert a bírok is hibáztak.
Azt hittem ez amerikai foci és nem balett. Szép
Lassan megölik a játékot.topmodell
egyszer beszopsz egy ilyet támasztó lábra, és a térded felépítésével együtt az erről alkotott véleményed is megváltozik egy életre, ennyit a balettről

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Akkor ezek szerint annak kell örülni, hogy nem tiltották el. Nagyon oda kell magára figyelnie, hogy végig játszhassa a szezont.

Közben FOX ma nem edzett.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Sajnos aki elhíresül mint rosszfiú, az néha azért is kap pénzbüntetést, mert csúnyán nézett a bíróra. A Steelersben James Harrisont éveken át a liga első számú közellenségeként kezelte Goodall, s kapott is néhány jogos büntetésen túl olyanokat is, hogy az ember zsebében kinyílt a bicska. Suh mostani tettét azért nem sorolnám ide. Nemcsak azért, mert az új szabályok értelmében ez szabálytalan volt, hanem - s főként - azért, mert teljesen fölösleges is volt.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sajnos ez nagyon dirty. Tavaly Cushing egy ilyen után ment IR-re. Be is hozták ezt az új szabályt. Inkább arról szól ez az erős büntetés, hogy nagyon oda fognak figyelni erre, mint sem Suh-ról, vagy a Lions-ról. (Az sem mellékes, hogy folyamatosan "bizonyítaniuk" kell, hogy odafigyelnek a játékosok testi épségére.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos Suhra kihegyeződött a liga.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Félre ne értse senki, én nem azt mondom, hogy ne büntessék meg Suh-t. Baromság volt amit csinált nem vitás, mondjuk én messzze nem érzem annyira dirty-nek mint amennyire azt írják az esetről.
Ha ezt bárki csinálja tuti nem volna róla ennyi szó. Az meg, hogy ezért majdnem eltiltották egy meccsre egyszerűen nevetséges.
Stafford az egyik passz után olyat kapott két oldalról, hogy majdnem leszakadt a feje. Abból lesz bünti?

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 237 — E/1
Suh 100000$-os büntetést kaphat a hétvégi szabálytalanságáért.
Kíváncsi leszek, hogy Clay Matthews mennyit fog kapni Kaepernick lemészárlás + Staley megütés kombóért.
Gondolom feleannyit sem.Bazzani
Aaaaah.O a nagymultu ,dicso sajtfejek csapataban jatszik...

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Akkor azert 3 év letöltendőt kellene kapnia.
De majd kap egy 25 ezrest. Vagy azt sem mert a bírok is hibáztak.
Azt hittem ez amerikai foci és nem balett. Szép
Lassan megölik a játékot.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh 100000$-os büntetést kaphat a hétvégi szabálytalanságáért.
Kíváncsi leszek, hogy Clay Matthews mennyit fog kapni Kaepernick lemészárlás + Staley megütés kombóért.
Gondolom feleannyit sem.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Engem az lep meg hogy volt futó játékunk. Mondjuk a saftey mélyebben már nem is lehettek volna 😊
A fantasyben ezen a heten első AP 29pont
Második Bush
Harmadik Bell.
Ez azert meglepett 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 469
Tudom, ő is jól kezdte az idényt, így kell folytatni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Johnson - Bush támadó duó elég elmebeteg lesz ha formába lendülnek, már csak egy korrekt irányítójáték kellene és normális védekezés. Jó lenne playoffban látni a Lionst, viszont ez a schedule elég kemény, kb. meglepetés lenne playoffba jutni.Zolee23
Van itt egy Stafford nevű srác a csapatban.
Nem egy Tom Brady de 25évesen dobott már kétszer 5000yardot.
Szerintem jó lesz. 😉

több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 469
Ez a Johnson - Bush támadó duó elég elmebeteg lesz ha formába lendülnek, már csak egy korrekt irányítójáték kellene és normális védekezés. Jó lenne playoffban látni a Lionst, viszont ez a schedule elég kemény, kb. meglepetés lenne playoffba jutni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reggie Bush: 1st Lions player with 90 Rush yds and 100 Rec yds in game since Barry Sanders in 1990 .

több mint 11 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
Szezon előtt megfogadtam, hogy kicsit lazábban fogom fel a szezon történéseit hisz ez mégiscsak egy játék.
Ennek szellemében fogom értékelni a meccseket is, minden héten ugyanazon szempontok alapján:

A nap hőse:
Természetesen REGGIE, REGGIE, REGGIE!
Amikor Mayhew-t megkérdezték miért lett a PO szezon után szar szezon akkor az volt a válasza, hogy az egyik legfőbb ok Best játékának a hiánya. Amikor Bush megérkezett, akkor azt ígérték, hogy visszatérnek azok a játékok amiket Best rövid Lions karrierje alatt láthattunk. Egy meccsből semmit sem kell hosszútávra leszűrni, de ez nagyon komoly volt. Ha így játszik tovább, akkor nagyon nem fogják szeretni az NFC North többi csapatánál.

A nap hülyéje:
Hát ezért a címért szokás szerint nagy verseny volt. Legyen Suh aki miatt odalett egy INT TD? Vagy legyen Delmas aki miatt megkaptuk a szokásos taunting büntetést? Vagy legyen Houston akit alaposan megfirkáltak párszor? Nem. Az én emberem PettDropigrew.
Ez a csóka aki az első évében berobbant a ligába és úgy féltek tőle mint a tűztől mára csak árnyéka az akkori önmagának. A díjat pedig azért kapta mert keveseknek sikerül két passz alatt egy drop (félig fumble...)- fumble kombinációt összehozni. Év végén FA lesz, érik neki a nagy szerződés fel is út le is út.

A nap meglepetésembere:
Már az előszezonban is látható volt, hogy Joique Bell nem szarral gurigázik, de a tegnapi meccsen élesben is kiderült miért lett LeShoure a 3.RB a depth charton. Végre van egy igazi vadállatunk aki nem fél közémenni izomból a védőknek. Elkapásokban is remekel, igazi kincs lehet hosszútávon.

Kedvenc play:
Sokaknak bizonyára Bush 77yardos TD-je, de nekem nem az volt.
Az én kedvenc jelenetem (3rd and 8 at MIN 22) a 3.negyed kezdő Viking drive-jában történt. Suh úgy nyomta félre a duplázást ahogy kell, Fairley pedig az itt keletkezett résen behatolva agyonütötte Pondert.
Itt megtekinthető (oldalt ki kell választani mert nincs direkt link sajnos)
 www.nfl.com/gamecenter/2013090804/2013/REG1/vikings@lions#menu=highlights&tab=recap

Amin jót nevettünk:
A nap legviccesebb emberének Joe Fauria-t választottam aki egy TD után két remekbeszabott jelenetet is produkált:
 cjzero.com/gifs/FauriaFaceAfterTD.gif
 cjzero.com/gifs/FauriaTDDanceMN.gif

Amin sírtunk:
Természetesen a hülye büntetések. Valahogy gátat kellene szabni a baromságoknak, mert előbb-utóbb magunkat verjük meg ezekkel.
Szorosan második lett Schwartz hülye cselendzselése, állítóm még soha nem dobta be jókor a piros zászlót.

Újoncfigyelő:
A remek teljesítményt nyújtó Wraford (ki az a Shariff Floyd?) és Ansah mellett most a már korábban említett Fauria-t (TE) emelném ki. UDFA státuszból küzdütte fel magát szinte a kezdőcsapatba és megszerezte élete első TD-jét, 3 passzból 3at elkapott (27yds). Külön öröm, hogy olyan poszton játszik ahol hosszútávon gondjaink lehetnek. (Nyáron Scheffler és Pettigrew is FA lesz.)

A nap képe:
Cím: A nem birtokolt labda.
Bazzani
valami ilyesmire gondoltam!!!😉
több mint 11 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
A meccset én nem láttam,tehát szigorúan a statokra hivatkozva én így látom :
-Stafford egész jól dobálgatott,főleg a preseason-höz képest
-a futás Lions-os mércével mérve kiválónak mondható volt
-Bush nagy király volt tegnap a DL-ünk is (a futást jól fogtuk Peterson hosszú TD-jén kivűl,passrush is lehetett...)
DE:
-megint a kib..szott büntetések,több 2x annyi volt nálunk mint Vikes-nél
-és a redzone hatékonyság...

Szívesen olvasnám olyan véleményét is aki látta a meccset!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szezon előtt megfogadtam, hogy kicsit lazábban fogom fel a szezon történéseit hisz ez mégiscsak egy játék.
Ennek szellemében fogom értékelni a meccseket is, minden héten ugyanazon szempontok alapján:

A nap hőse:
Természetesen REGGIE, REGGIE, REGGIE!
Amikor Mayhew-t megkérdezték miért lett a PO szezon után szar szezon akkor az volt a válasza, hogy az egyik legfőbb ok Best játékának a hiánya. Amikor Bush megérkezett, akkor azt ígérték, hogy visszatérnek azok a játékok amiket Best rövid Lions karrierje alatt láthattunk. Egy meccsből semmit sem kell hosszútávra leszűrni, de ez nagyon komoly volt. Ha így játszik tovább, akkor nagyon nem fogják szeretni az NFC North többi csapatánál.

A nap hülyéje:
Hát ezért a címért szokás szerint nagy verseny volt. Legyen Suh aki miatt odalett egy INT TD? Vagy legyen Delmas aki miatt megkaptuk a szokásos taunting büntetést? Vagy legyen Houston akit alaposan megfirkáltak párszor? Nem. Az én emberem PettDropigrew.
Ez a csóka aki az első évében berobbant a ligába és úgy féltek tőle mint a tűztől mára csak árnyéka az akkori önmagának. A díjat pedig azért kapta mert keveseknek sikerül két passz alatt egy drop (félig fumble...)- fumble kombinációt összehozni. Év végén FA lesz, érik neki a nagy szerződés fel is út le is út.

A nap meglepetésembere:
Már az előszezonban is látható volt, hogy Joique Bell nem szarral gurigázik, de a tegnapi meccsen élesben is kiderült miért lett LeShoure a 3.RB a depth charton. Végre van egy igazi vadállatunk aki nem fél közémenni izomból a védőknek. Elkapásokban is remekel, igazi kincs lehet hosszútávon.

Kedvenc play:
Sokaknak bizonyára Bush 77yardos TD-je, de nekem nem az volt.
Az én kedvenc jelenetem (3rd and 8 at MIN 22) a 3.negyed kezdő Viking drive-jában történt. Suh úgy nyomta félre a duplázást ahogy kell, Fairley pedig az itt keletkezett résen behatolva agyonütötte Pondert.
Itt megtekinthető (oldalt ki kell választani mert nincs direkt link sajnos)
 www.nfl.com/gamecenter/2013090804/2013/REG1/vikings@lions#menu=highlights&tab=recap

Amin jót nevettünk:
A nap legviccesebb emberének Joe Fauria-t választottam aki egy TD után két remekbeszabott jelenetet is produkált:
 cjzero.com/gifs/FauriaFaceAfterTD.gif
 cjzero.com/gifs/FauriaTDDanceMN.gif

Amin sírtunk:
Természetesen a hülye büntetések. Valahogy gátat kellene szabni a baromságoknak, mert előbb-utóbb magunkat verjük meg ezekkel.
Szorosan második lett Schwartz hülye cselendzselése, állítóm még soha nem dobta be jókor a piros zászlót.

Újoncfigyelő:
A remek teljesítményt nyújtó Warford (ki az a Shariff Floyd?) és Ansah mellett most a már korábban említett Fauria-t (TE) emelném ki. UDFA státuszból küzdütte fel magát szinte a kezdőcsapatba és megszerezte élete első TD-jét, 3 passzból 3at elkapott (27yds). Külön öröm, hogy olyan poszton játszik ahol hosszútávon gondjaink lehetnek. (Nyáron Scheffler és Pettigrew is FA lesz.)

A nap képe:
Cím: A nem birtokolt labda.