NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 237 — E/1
Az igen volt...40!-9

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 342 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos Cody Wilson is repült, pedig ő igazán oroszlán akart lenni. Remélem PS-ba bekerül.Bazzani
Akit most raknak ki, azt nem hiszem, hogy szeptember elején visszahoznák. 😕
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos Cody Wilson is repült, pedig ő igazán oroszlán akart lenni. Remélem PS-ba bekerül.

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Ronnell Lewis nagy választás volt tavaly, már repült is

xD 😊

125. Ronnell Lewis, OLB, Oklahoma: A+ Grade
I'm not sure how the hell Ronnell Lewis fell into Round 4 (let alone Round 3). They are getting a major steal. They don't need a linebacker in terms of a starter, but Lewis is way too good to pass up at this juncture.Bazzani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
valóban volt arról szó, hogy Denarius Moore-t eltradelnénk. az ok: az edzők nem elégedettek vele, mert nem hajlandó normálisan edzeni, gyenge a munkamorálja, ezt le is nyilatkozta Olson "not a self starter". a meccseken gyakran fut rossz route-okat, pl. legutóbb a Bears ellen is ezt csinálta, abból lett az egyik Flynn interception (tavaly Palmerrel szintén), sajnos nem egy nagy ész. amúgy tehetséges, tud big playeket csinálni alkalmanként. Staffordnak erős karja van, jó kis mélységi célpont lenne számára. egy kicsit bánnám, ha elmenne tőlünk, de mindegy is, sokkal rosszabbak amúgy sem lehetünk már idén.

choose life
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na mondjuk Oaklandbe viszont pont nem a futó a legnagyobb gond. Mondjuk gólvonal közelében tudna azért dobni a játékon, abból a szempontból nem lenne rosszWyatt
Hát McFadden kb minden harmadik meccsen tud játszani mögötte meg nincs senki érdemleges.
De persze ez csak egyelőre egy hatalmas pletyka. Kíváncsian várom, hogy mi lesz a dologból.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk Oaklandbe viszont pont nem a futó a legnagyobb gond. Mondjuk gólvonal közelében tudna azért dobni a játékon, abból a szempontból nem lenne rossz

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Good news: injuries to rookie TE Mike Williams (hand) and RB Montell Owens (knee) considered "not long term", says Jim Schwartz.
Quin-ről szó sincs, úgyhogy alighanem az ő sérülése nem súlyos.,

Az éjszaka másik híre, hogy a csapat mindenképpen szeretne starting kaliber WR-t szerezni. Trade-et emlegetnek legtöbb helyen, LeShoure+draftpick lehetne az ellenérték.
Én kurvára sajnálnám LeShoure-t, nem is értem hogy került ilyen hátra a DC-on. A goal line szituknál remek volt, 9TD-t csinált.
De jó WR nélkül nagy szarban lennénk.
Denarius Moore-t emlegetik mint lehetséges célpont.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Broylest nem nagyon tudom elképzelni szélen. Slotban is lenne igazán jó, csak ne sérüljön idén. Megatron, Pettigrew, Bush és Broyles azért használható négyes, főleg, hogy Megatron elvisz 2-3 embert állandóan. Csak el kell kapni a labdákat, a"la Pettigrew.
Burleson egyelőre kérdés, mert eddig is lassú volt, ne tudott elszakadni az embertől és még sokat is droppolt azért, de őt sem írnám le azért.
Plusz ugye Scheffler...
Ez nem lehetne rossz O, csak én sokszor érzem pont Staffordnál a problémát, pontatlan dobások, sokszor senki más nem létezik, csak Megatron, hasonlók..
Na meg persze azért a playcall is eléggé akadozó. Van 2-3 meccs, amikor zseniális, van, amikor hetekig fos, általánosságban meg szinte már divat lett, hogy az első félidőben fos Linehan, második játékrészre viszont nagyon feljavul. Ez nyilván amiatt is van, hogy szünetben elemzik az ellenfél védelmét és Linehan ebben nagyon jó, csak elég sokszor ez már kevés. Nem lehet egy félidőnyi előnyt adni mindenkinek.

A védelemről már mindent elmondtatok, a sok PF nagy gond. Igen, ezen elég sok fontos játék el fog menni, sőt, meccsek is.
Teszem hozzá, hogy már két éve így van ez, láthatóan Schwartzék már nem tudják megfogni ezt a csapatot, Cunningham meg biztos örül is, hogy rettegnek a védelmétől. 😊
Már mondtam, nálam év végén biztosan távozna Schwartz.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hehe.
Willie Young's dry-erase board on Thursday night was perfect for some Photoshop fun.
 www.prideofdetroit.com/2013/8/23/4650046/willie-young-dry-erase-board-photoshop-lions?utm_source=prideofdetroit&utm_medium=nextclicks&utm_campaign=blogs

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi az elemzést Robi (és persze DoM-nak is), meghajoltam a monitor előtt. 😉
Mi lehet amúgy a megoldás az elkapó problémára?
Bazzani
Az 53-ra szűkítéseknél kell ügyesnek lenni. Lesznek használható elkapók.Robilluma
Azért egy második/harmadik számú elkapót nehéz kukázni már ilyenkor.
Ahogy olvasom amúgy Patrick Edwards jól oldotta meg a szeparálódást, csak Stafford dobta túl többször.
Broyles nem tudna a szélen játszani?


No. 4 wide receiver

It's probably a stretch to say one player has stood out and taken hold of the No. 4 spot at wide receiver. The reality is that the wide receivers just haven't done a whole lot in the preseason. However, it's clear at this point that Patrick Edwards is the leader for this spot on the depth chart. He once again stepped in as a starter with Calvin Johnson out on Thursday, and although he only had a single catch for 6 yards, he's the heavy favorite in this position battle.

(Side note: I honestly wouldn't be surprised if the Lions bring in somebody from the outside to fill this spot after the final round of cuts and before the regular season.)

Current favorite: Patrick Edwards

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az első félidőben Broyles volt egyáltalán a pályán? mert a snap szám nem erre enged következtetni.valakis
Broyles kezdő volt ebben biztos vagyok. Labdát nem kapott az első halfban. Az érthető, hogy kímélik. A sérülése után az is kérdéses volt, hogy vissza tud e térni szezonkezdetre. Én benne nagyon bízok, tavaly remek volt a sérülésig.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megvolt az első cuthullám.
89en voltunk a Mike Thomas cut után.
Az első turnusban 5en távoztak, keddig még 9et kell elküldeni:
wide receiver Chaz Schilens, offensive lineman Derek Hardman, defensive tackle John Drew, cornerback D.J. Johnson and cornerback Ross Weaver.
Nagy meglepetés nincs benne, talán Schilens az akitől többet vártam.
Lehet szurkolni, hogy Cody Wilson benne legyen a 75ben. 😊

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Az első félidőben Broyles volt egyáltalán a pályán? mert a snap szám nem erre enged következtetni.

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Köszi az elemzést Robi (és persze DoM-nak is), meghajoltam a monitor előtt. 😉
Mi lehet amúgy a megoldás az elkapó problémára?
Bazzani
Az 53-ra szűkítéseknél kell ügyesnek lenni. Lesznek használható elkapók.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Sztem viszont Sims botrányosan gyenge volt és ő a fal legrosszabbja, nem a legjobbja. Legalábbis a mostani meccs alapján.Robilluma
Általánosságban értettem, hogy az elmúlt évek játéka alapján "papíron" neki kellene ennek a falnak a legjobbjának lenni.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi az elemzést Robi (és persze DoM-nak is), meghajoltam a monitor előtt. 😉
Mi lehet amúgy a megoldás az elkapó problémára?
Mert az tisztán látszik, hogy Burleson már nem megoldás Edwards csak edzésmenő, Fuller meg még sehol sincs.
Egy Mike Thomas szerű trade kiverné a biztosítékot nálam, de valami megoldást biztos csinálnak mert ennek az edzői gárdának (+GM) alighanem ez az utolsó éve ha nincs eredmény.
Megatronnal azért máshogy fog kinézni a dolog, de állandóan neki sem lehet passzolni.

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az első félidő alapján panaszkodni nem nagyon kell, elvégre 16-3 volt a félidő a Pats ellen, de a hiányosságok is jól láthatóak. A támadófal elég közepes, ezt DoM is leírta. Sztem viszont Sims botrányosan gyenge volt és ő a fal legrosszabbja, nem a legjobbja. Legalábbis a mostani meccs alapján. Sztem ennek is volt betudható a C-LG duplázás, még akkor is ha a LB méretű Vellano volt vele szemben (Btw mit keres a two-deep rotációban és most a Wilfork nélküli kezdőben a Pats-ben egy ilyen szitnű játékos? Are you kiddin' me?). Pass protectionben egészen gyalázatos volt egy play-ben Sims, ahogy minimális érintésre kibillent az egyensúlyi hezteéből és elment mellette valaki. Reiffnek Jones bull rush-a is sok volt, pedig az nem az erőssége. Nem lesz ez így jó. A centertől én nagy bakira nem emlékszem, Warford viszont még nincs kész, de Gandy játékát látva én inkább őt kezdetném. Majd szezon alatt fejlődik remélhetőleg.
Sajnos az elkapósor is kriminális, ahogy írtad, Bazza. Burleson minden robbanékonyságát elvesztette, egyszerűen észre se lehetett venni, hogy hol akart sebességet váltani egy go route-nál Talib ellen. A többiek sem mutattak sok separationt, bár nagyon nem néztem őket. Schefflernek legalább sebessége van még, a seam route-okon még el tud szakadni és Pettigrew is hoz egy közepes-jó szintet. Bár a Pats LB-jeinél csak gyorsabbakkal fognak találkozni. Atyaúristen, Spikes hogyan mozgott az első negyedben egy jobb oldali TE (talán Pettigrew) elkapásnál. Én szégyelltem magam helyette.
Jó fal és futójáték nélkül és ilyen elkapósorral Stafford szenvedni fog.

A D rendben volt. A védőfal mesés. A tavalyi gyenge runD orvoslására és külső pass rush újjáélesztésére tett kísérletekért csillagos ötös jár az FO-nak. A Jason Jones-Idonije-Ansah hármas importálása nagyon jó húzásnak tűnik az Avril-KVB páros helyére.
Jones eszméletlen jó formában van, a futás elleni játéka mellett pass rush-ban is jobb a vártnál (illetve a tavalyi formájánál). A Vollmer elleni sack különösen jól nézett ki. Idonije is öli a futást, igazi rutnos vezér is. Younghoz is azonnal odament az oldalvonalnál és megmondta a frankót a "valami van a fogadra ragadva" mutogatás után. Pedig ő csak jót akart Brady-nek 😊. Ansah is egyre jobb, Solder ellen is jó volt, bár nem sackelt, ha jól emlékszem. Továbbra is folyik a rotálás, ami egyelőre működik, most Idonije és Suh is volt RDE egyszer.
De a legfontosabb, hogy nagyon fizikálisnak néz ki a DL, remekül fogták a futást és ez nagyon jó alap, mert ha folyamatosan 3rd & longokra kényszerítik a támadókat, akkor a sec gyengesége sem lesz annyira feltűnő. Most is ez történt. Ez nagyon jó dolog, főleg a Pats jó futójátéka ellen. A 4. és egy kivédekezése jó példa, a teljes támadófalat jól tartotta nullán (talán mínusz fél yardon) izomból a LDE-LDT-RDT hármas, míg a kulcsblokkokat két TE (Ballard és Sudfeld) ellen Ansah és egy LB csinálta jól. (Hozzáteszem, hogy a kiválóan blokkoló Ballard mellett Sudfeld valami röhejesen gyenge runblockban, ha ott Gronkowski lett volna talán más a végeredmény ... talán nem. Mindenesetre nem véletlen, hogy TE-et keresnek, Sudfeld nem kezdő szint.)
A CB sorral vannak gondok, ez egyértelmű. A Houston-Slay kezdő páros sztem nem akkora gáz, az igazi baj az együttes védekezésen van. A Pats páros, egymást keresztező/egymásnak blokkoló kombó route-jai ellen az összhang sokszor hiányzott a CB-knél, többször is egymásba szaladtak. A második negyedben egy 3&12nél is simán benyeltek egy 11 yardos play-t, csak Slay jó szerelése miatt nem lett 1st down. Egyedül kellett védenie a D jobb oldalán Thompkins-t és a neki blokkoló Dobsont is. A safety mélyen volt, oda sem ért az oldalvonalhoz a first down markernél (a WLB-t meg kiblokkolta Solder). Mindegy, legalább gyakorolták a játékot a dink and dunk ellen. Remélhetőleg majd jobban megy ezután.
De a remek DL mögött még ez is belefér jópár offense ellen.

A sok bünti. Igen, hülyeség volt Young mutogatása meg Suh ütése, de ennek a DL-nek ez a védjegye, hogy félelmet kelt. Az irányító félelme (emiatt későbbi kapkodása, "szellemeket látása") az sokat ér egy teljes meccs viszonylatában, szoros meccs végén, necces szituban. Most elment rajta két jó field pozíció, de ez még nem az alapszakasz. Le kell szorítani meccsenként max 1-re a personal foulokat és kész. Nem lesz könnyű, az látszik 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Michael Williams eltörte a kezét a tegnapi meccsen.
 www.prideofdetroit.com/2013/8/23/4651896/michael-williams-injury-detroit-lions
Ezzel könnyen lehet, hogy Fauria-nak megnyílik az út az 53-ba.
Fauria amúgy a snap-ek 49%ában a pályán volt tegnap (+3%ST).

Montell Owens sérüléséről (őt a láthatatlan ember gáncsolta el egy futójátéknál) még nincs pontos hír, Quin csípősérülése állítólag nem komoly.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na végre gép elé kerültem és hozhatom a formámat mivel én még egy ilyen győzelem után is majdnem ugyanannyi negatívumot tudok leírni mint pozitívumot. 😊

Kezdjük a jobbik résszel ami tegnap este a Defense volt:


Nem volt könnyű estéje a Brady brigádnak mert a DL rég látott durva nyomást gyakorolt az irányítóra. Leginkább Jason Jones volt elemében, de Fairley és Suh is monster volt középen. Ansah aki kicsit szürkébb volt, de neki is voltak remek szerelései. A futást remekül fogta a front7, talán soha nem láttam ilyen brutál runD-t a csapatnál és a másik gyengénket a screen passzokat is jól védekeztük le.

Ami biztos, hogy rengeteget jelentett az egységnek Delmas visszatérése mind motivációs mind irányító szerepe miatt. Nagyon sokszor látszott, hogy szinte ő osztotta le, hogy ki merre mozogjon a play előtt. Delmas tegnapi statjai: 2 drives, 1 TFL, 1 fumble recover. Quin-el remek párost alkothatnak ha egészségesek tudnak maradni.
Ahol gondban lehetünk az a CB2 poszt, mivel eddig sem Bartell sem Slay nem villantott nagyot. Utóbbit tegnap Thompkins rendesen etette.
Az LB hármas Levy-Tulloch-McIntosh felállásban kezdett. Futás ellen jók voltak, passz ellen nem igazán voltak tesztelve.
Biztos lesznek gyengébb meccseink, de ha elmegy a bajnokság nem a védelmen fog elmenni.

Sokkal nagyobb problémák voltak az Offense-ben:


Sajnos Stafford nincs összhangban az elkapókkal vagy nem bízik bennük, de egyelőre ez -ahogy egy régi munkatársam megfogalmazta- úgy szar ahogy van.
A passzjátékunk nagyjából úgy néz ki, hogy:
1. Stafford keresi Megatront -> nincs ugye mert sérült.
2. Stafford keresi Busht, ez a játékok 90%a.
3. A maradék 10%ban keres egy másik elkapót akit általában túldob.
Remélem ez is és főleg a DoM által remekül kielemzett támadófal játéka is változni fog jó irányba. Persze ez Megatronnal egész más lesz, de nem volt jó nézni, hogy 3meccs alatt 1TD-t tudott összesen csinálni az elsőszámú támadóegység.
Busht azért szeretném újfent kiemelni, mert vele mindenképpen erősödtünk főleg passzjátékban és a második félidőben villogó Broyles is reményt ad. Viszont Burleson nagyon kevés második számú célpontnak.
A második félidő (a Pats 2.számú defense segítségével) maga volt az álom. Kellen Moore fantasztikusan játszott, élete meccse volt Lions mezben. Igaz még volt pár olyan dobása is mint mikor a lányom hajítja a kavicsot a pocsolyába de összesenben hatalmas dícséret illeti, ő lett a meccs embere.
Joique Bell egyértelműen megnyerte már a 2.RB posztot, szinte pattogtak le róla a védők de LeShoure is termelte a yardokat.
Feltétlenül meg szeretnék említeni két embert akik a legtöbb snap-et kapták a meccsen.

Az egyik Joseph Fauria TE, aki a remek blokkok mellett elkapásokban is jeleskedett. Többek között egy szép TD-je is volt.
A másik pedig LaAdrian Waddle OT aki a msáodik számú RT volt a meccsen és elég sok snap-et kapott az első csapattal.
Stafford said it's bewildering LaAdrian Waddle didn't get drafted. "He's the kind of guy you wanna keep getting looks at.
Említést érdemel még Matt Willis WR aki szerintem tuti tagja az 53as rosternek és Theo Riddick aki remekül dolgozott 4.RB-ként.

A nap fénypontja a számomra a Speciális csapatrész volt:

Nem akarom elkiabálni de Sam Martin egy igazi főnyeremény volt. A kickoffjai és a puntjai is élményszámba mennek. Olyan puntot amit a Pats egy yardosára tett be én még Lions meccsen nem láttam, illetve az ellenféltől igen.
Akers kihagyott ugyan egy közeli FG-t de messziről elég biztoslábúnak tűnik. Rugland csak két XP erejéig került a pályára, szerintem el is dőlt a kicker csata.
Steven Miller volt a visszahordó, aki kis életet vitt ebbe a félholt egységbe. Látok benne reményt, hogy hosszab returnjeink is legyenek.
A ST többi része is jól dolgozott főleg Wendling volt kiemelhető, jól megfogtuk a visszahordásaikat.

Nagyon tetszett, hogy végre kicsit igazi csapat voltunk. Ez leginkább a pálya melletti felvételeken látszik . Főleg Suh volt aki leginkább benne volt a motivációs és poénkodós részben is. Nem olyan nagy dolog ez, de minden ilyen előrébb segítheti majd a csapatot.


Amiről még feltétlen kell beszélni azok a DoM által említett büntetések.
Leginkább Willie Young volt vállalhatatlan aki kétszer is nekiállt Bradyt szídni/heccelni. Egyrészt kurvára nincs erre szükség másrészt meg pont ne egy semmit nem bizonyított Young csinálja már a HoF várományos Bradyvel. Meccsen kell sackelni, leütni a passzt, megkergetni vagy tudomisén de ez a nagyképűsdi nem vezet sehova. Schwartzék le is ültették a meccs hátralevő részére a taunting büntetés után.

De Young mellet Fairley és Mosley is csinált egy-egy late hitet, meg Suh is odacsapott Bradynek. Félre ne értsen senki, ne legyünk beszariak de saját magunkat szivatjuk ezekkel a 15 yardokkal.

Ja és ami nem maradhat el egy ilyen meccsen:

😊

Hú már megint milyen sokat pofáztam a semmiről.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi DoM! 😉
Én is hasonlóan láttam.
Pár óra múlva jön egy kis "ahogy Bazza látta".

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hozzáteszem, hogy kívülállóként és a rostert nem nagyon ismerve, ha a többi elkapó ennyit droppol, akkor megértem, hogy Stafford miért van annyira Megatronra fixálva.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Bazzani
Előszónak egy általános megjegyzés: a védelem (elsősorban védőfal) buta, indokolatlan "keménykedése" győzelmekbe fog kerülni a csapatnak. Aztán amikor jönnek a pénzbüntetések, meg kivédekezett red zone meló után FG helyett a 1st & goal, akkor Suh és co. lesz az első akik baromira zokon fogják venni a zászlókat. A trendeket figyelve ezt a stáb már nem tudja kezelni. Amellett, hogy árt a csapatnak, még baromi paraszt dolog is sípszó után hátulról letarolni valakit és rárepíteni a földön fekvő játékos halomra, mert piszkosul sérülésveszélyes. Nem ezt jelenti a kemény védekezés.

A támadófalnál (első félidő alapján) ami feltűnő volt, hogy Reiffnek elég komolyan meggyűlt a baja Chandler Jones-szal, még ha ez a statisztikai lapon nem is tűnt fel. Aztán a második negyedben már volt, hogy Reiff kapott extra segítséget, de párszor nagyon megborították. Volt, hogy csak "holding" útján tudta földre nyomni. Amikor Kelly sackelte Staffordot, akkor baromi érdekes volt, hogy a négy Pats pass rushert (Jones, Vellano, Kelly, Ninkovich) úgy sikerült felvenni a Lions támadófalnak, hogy a pass rushban legkisebb fenyegetést jelentő, kb. PS töltelék Vellano kapta a duplázást az LG-C párostól. Ezzel egyidőben a maradék négy párharcot egytől-egyig elveszítette a Detroit, amivel négy védő esett az irányítóra. Remek példája volt, hogy a belső hármas közül miért is az RG poszt jól játszható a legnehezebben a sok 1-1 miatt és egy sikeres falnak nagyon fontos láncszeme. Sims, aki a mostani falnak talán a legjobb embere, amúgy sem tündökölt. Pulling guardként egy futójáték során képtelen volt eltalálni a túloldali endet (Ninkovich) aki így TFL-lel vitte földre a futót. Ugyanennél a játéknak Pettigrew blokkja is mellément. Még az első negyedben volt egy Stafford sack, amikor egész egyszerűen nem volt embere a védelem bal széléről érkező védőnek. Az RT balra blokkolt lefelé a futójátékhoz.

A passzjátékot nevezzük hektikusnak. Calvin Johnson játéka nyilván alapjaiban változtatta volna meg a helyzetet, de megint nem szerepelt így a nagyon rövid checkdown passzok kivételével más sikeres dobásról nem igen lehet beszélni (a touchdown passznál nagyon jól etették meg a futójátékot és fellépő LB mögött már csak el kellett találni az üres tight endet, mert a safetyk szabadságot vettek ki). YAC témában remekelt a Lions, főleg Bush, de a 67 yardos rohanásánál gyakorlatilag egy embert kellett megverni (Mayo) akit gyönyörűen el is küldött egy testcsellel. Stafford játéka egyáltalán nem tetszett, amit az alacsony dobó%-a is mutat. Nem vagyok biztos benne, hogy a türelmetlen a legjobb a szó a viselkedésére, de a rakéta passzok össze-vissza szálltak a pályán, még akkor is, amikor az elkapója kvázi üresre tudta játszani magát. Olyan benyomása volt az embernek, hogy Johnson hiányában nem bízott az elkapóiban, hogy véghez viszik, megteszik a saját részüket, amit a sikeres elkapáshoz kell, ezért ő is csak úgy eldobálta a labdákat (itt most nem 0-5 yardos rövid passzokról van szó).

Az első félidő alapján ennyire futotta tőlem a támadók játékáról.

Pats szurkolóként örültem, hogy ennyire harapott a Lions hazai pályán, nagyon jó jött Belichickék számára egy ennyire feltüzelt ellenfél. Lesz miből tanulni az alapszakaszra, az biztos.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Calvin ma sem edzett de a Pats ellen szeretne játszani.
Mathis Bentleyvel váltva nickel volt.
Delmas megint nem edzett, lassan eldönthetnék, hogy mi lesz vele...

Két látogató volt edzésen: Max Scherzer Tigers pitcer-e és Jeff Daniels színész aki hatalmas Lions fan.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jött az OT Kevin Haslam. Természetesen ő is ex-jaguár. 😀😀😀 Tavaly a Chargersben kezdett év vége felé RTben. Sokat azért ne várjatok tőle.iktriad
Cirka 10 hozzászólással ezelőtt már anyáztam a FO-t emiatt... 😉Bazzani
Ezt benéztem. De látom, "örülsz" nagyon. Szerintem MoMassnak jók az esélyei hogy Thomas helyére idehozzák. Ex-jaguárból sose lehet elég itt. 😀iktriad
Valamiért neki még örülnék is egy kicsit.
Sajnos nem futotta be azt a karriert amit jósoltak neki, fene tudja miért.
Talán Stafford-al jók lennének.