NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 342 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött az OT Kevin Haslam. Természetesen ő is ex-jaguár. 😀😀😀 Tavaly a Chargersben kezdett év vége felé RTben. Sokat azért ne várjatok tőle.iktriad
Cirka 10 hozzászólással ezelőtt már anyáztam a FO-t emiatt... 😉Bazzani
Ezt benéztem. De látom, "örülsz" nagyon. Szerintem MoMassnak jók az esélyei hogy Thomas helyére idehozzák. Ex-jaguárból sose lehet elég itt. 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jött az OT Kevin Haslam. Természetesen ő is ex-jaguár. 😀😀😀 Tavaly a Chargersben kezdett év vége felé RTben. Sokat azért ne várjatok tőle.iktriad
Cirka 10 hozzászólással ezelőtt már anyáztam a FO-t emiatt... 😉

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 342 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött az OT Kevin Haslam. Természetesen ő is ex-jaguár. 😀😀😀 Tavaly a Chargersben kezdett év vége felé RTben. Sokat azért ne várjatok tőle.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ JEEEEEEEEEEEEEe!
Kivágtuk Mike Thomast.
Igaz, hogy buktunk vele egy értékes picket de legalább eltakarodott innen.
Gondolom a Jaguarstól most kivágott Massaquoi-nak csináltuk a helyet de ezt is leszarom.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A remek DL ellemzés után ime egy képekkel segített LB elemzés.
Whitehead asszem azzal a "térdeléssel" írta ki magát leginkább a térképről.
Egy ilyen testcselre így leülni...

 www.prideofdetroit.com/2013/8/19/4636998/lions-browns-film-review-linebackers

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy néz ki, hogy Akers teljesen egészséges és remek formában van. A 2 preseason meccsen hibátlan maradt és most edzésen bevert egy 63yardos FG-t. Ha jól tudom ugyanennyivel tartja ő az NFL rekordot.

Másik örömhír, hogy Delmas újra edzett.
Állítólag egy pár play erejéig játszana is csütörtökön, már csak az edzőkön múlik a dolog.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Schefflert miért mellőzzük?!
De az egymillio dollaros kerdes hogy Pettigrewnak mikor nő be a lyuk a kezén?!topmodell
Több helyen olvastam, hogy elkzdtek pedzegetni egy trade lehetőséget a Pats-el Scheffler ügyében. Én nagyon sajnálnám, de ha Fauria jó teljesítményt tud nyújtani (ő kapta amúgy a legtöbb TE snapet a premeccseken) akkor talán megéri elcserélni. Érdekes, hogy pont a Pats ellen fogunk játszani, talán ott lesz valami megbeszélés.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Schefflert miért mellőzzük?!
De az egymillio dollaros kerdes hogy Pettigrewnak mikor nő be a lyuk a kezén?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Leigazoltuk McIntosht egy évre.topmodell
Jaja beírtuk már csak elveszett itt a sok hozzászólás között.

Cameron Morrah TE is érkezett közben.
Róla keveset tudok, de nem lennék meglepve ha Scheffler mellőzése miatt hozták volna.
Mondjuk nehéz lesz beelőznie a Pgrew, Fauria, Williams hármast (+Scheffler).

Szerk: van ahol még nem szerződést csak tryout-ot írnak.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Leigazoltuk McIntosht egy évre.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy remek cikk képekkel a DL-ünkről:
 nfl.si.com/2013/08/18/break-it-down-lions-getting-creative-with-nick-fairley-and-ndamukong-suh/

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Schwartz says signings not a sign of panic
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/18/schwartz-says-signings-not-a-sign-of-panic/

Már hogy lenne az Schwartz úr? Hisz teljesen rendben van a védelem.
Az sem lenne az ha hirtelen hoznátok falembert meg elkapót.
Ja az egyik már megjött bocsi. (N)

Slay második napja a kezdőcsapattal edz, ő lesz a kezdő a Pats ellen:
 www.detroitnews.com/article/20130818/SPORTS0101/308180025

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elmehetne a FO lassan a jó anyjába.
Kevin Haslam OT érkezett aki természetesen exJax játékos.
Austin Holtz lett kirakva miatta.
Van még olyan szabadügynök aki játszott a Jax-ben? Csakhogy tudjam ki jön még. (N)Bazzani
Őt nem a Patriots-tól küldték el pár napja?Gogo
De igen. Előtte a Chargersben azelőtt asszem két évig meg a Jax-ben volt.

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Elmehetne a FO lassan a jó anyjába.
Kevin Haslam OT érkezett aki természetesen exJax játékos.
Austin Holtz lett kirakva miatta.
Van még olyan szabadügynök aki játszott a Jax-ben? Csakhogy tudjam ki jön még. (N)Bazzani
Őt nem a Patriots-tól küldték el pár napja?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elmehetne a FO lassan a jó anyjába.
Kevin Haslam OT érkezett aki természetesen exJax játékos.
Austin Holtz lett kirakva miatta.
Van még olyan szabadügynök aki játszott a Jax-ben? Csakhogy tudjam ki jön még. (N)

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amit felhozok a stáb ellen:
1. LB sor: Elengedjük Durantot és adtunk egy olyan szerződést Palmernek amivel Durant símán maradhatott volna. Nem mellesleg Levynek is odaadtuk a teljesítményéhez képest nagy pénzt.
Durant 2év/2,4milla
Palmer 2év/3,25milla (!!!!!)
Levy 3év/9,75milla (!!!!!!!!!!!!)
Levy átlagban annyit kapott mint mondjuk Roach aki szerelni is tudna esetleg.
Szerintem ezen fog elmenni a szezon, ha a McIntosh project nem válik be.

2. A WR sor:
Van olyan aki azt gondolta, hogy ez elég lesz Megatron mellé?
Broyles rendben én bízok benne. Olvastam is, hogy most csak azért játszott, hogy visszaszokjon a meccshangulatba, direkt nem is eröltették.
De onnatnól kezdve olyan a WR állományunk mintha bedobtak volna egy kalapba 100 közepes/gyenge WR nevét és minden koncepció nélkül kihúztunk volna belőle párat.
Mi az ami kellene Calvin mellé Titus helyére? Ugye egy mélységi célpont. Kire gondoltak? Fullerre aki majdhogynem az atlétika pályáról került az NFL-be? Rendben de azt mindenki tudta, hogy neki kell minimum egy év.
Schilensre (ez a project már meg is bukott) aki nem tud egészséges maradni?
Vagy Patrick Edwards lenne az emberünk? Már tavaly is látszott, hogy ő egy edzésmenő mint Willie Young és Bentley a defense-ben.
Semmi bajom Bush-al, de ami pénzt odaadtak neki azt erre kellett volna elkölteni, mert Bush egy harmadik slot WR Broyles és Burleson (mert ő max erre jó már) mellé.
Wilsonnak én is nagyon szurkolok, de összesen 20snap-et kapott az első két edzőmeccsen, ez nem arra utal, hogy be fog férni.

3. 2.számú CB kérdés:
Azt nem állíthatjuk, hogy nem akarták megoldani.
Csak ki az a hülye állat (már elnézést) aki ezt a Ron Bartellt szánta második számúnak? Biztos edzésen marha jónak tűnt csak ez nem miatta, hanem a gyenge WR gárda miatt lehetett.
Tavaly Jonte Green remek volt, pedig tőle vártam ezt legkevésbé.
Remélem, hogy felépül a Pats meccsre és beverekszi magát újra a kezdőbe vagy Slay fejlődik hirtelen sokat.
Mathist szerintem Bentley posztjára hozták (NCB), mert a gyerek nagyon megégett az első két meccsen.

Amúgy ami vicces, hogy állítólag már ROT posztra is akarunk hozni valakit mert nem elégedettek sem Fox sem Hilliard teljesítményével.
Meg lassan el kellene dönteni, hogy ki a kezdő RG, mert ez a rengeteg variálás sem lesz jó semmire.
Amit még nem értek az az,hogy LeShour-t hogy sikerült így leépíteni? Szerintem kurva jó volt eddig most meg 3. a DC-on.

Ja és köszi a remek összefoglalást és remélem rajtunk lesz a szemed a Pats elleni meccsen is. Hatalmas teszt lesz ez a csapatnak.

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Máshol nem kellő kiöregedett játékosokat hoznak olyan posztokra amit egy full laikus is látott, hogy nem leszünk rendben.Bazzani
Annyiban nincs igazad, hogy ezt ők is látták és tettek is érte. Jött Broyles tavaly a drafton korán és Fuller idén #2 WR-nek. A CB-k közé jött Slay 2. körben, Bentley 3. ban tavaly, később Greenwood (akiben én még bízok, kár, hogy sérülékeny). A LB sorba jött tavaly 3. napon feltréddel Whitehead, később Travis Lewis és Messina. Az más kérdés, hogy egyelőre nem jöttek be. Sajnos (vagy szerencséjükre) nincs lehetőségük belerázódni a dolgokba, tanulni a rendszert, azonnal a kezdőért harcolnak. Csak hát úgy fest, nem váltak be, és ez baj. A scouting és a pozíciós edzők sara ez. Őket meg Schwartz és a GM válogatja, szóval az övéké is.
Az idei darft is jól lett sztem elosztva posztokra (és BPA-t is követte egyben), mert jött DE, ami nagyon kellett, jött CB és OL-be komoly segítség a gyenge run O-t erősítendő. Talán WR jöhetett volna korábban, pl punter helyett, de azt leszámítva nehéz belekötni. Innen az edzőké a szerep. Szezonkezdésre Slay-t nfl készre kell felhozni, Warfordot is és ki kell választani az OLB jelöltek közül a két legkevésbé sz@rabbat...
A Browns elleni játékból sem kell még messzemenő következtetéseket levonni. A védelmük kegyetlen jó, nincs gyenge pont a kezdőben (talán csak a FS Gipson, de ő se olyan rossz), remekül képzettek, Horton által remekül felépített rendszerben játszanak. Mindenki vért fog izzadni ellenük. A Lions futójáték se véletlenül nem ment, a Rubin-Taylor-Bryant fal az egyik, ha nem a legjobb 34 DL (Taylor óriásit fejlődött, nagy szezonja lesz). Stafford sztem kjó formában van, frissnek, pontosnak tűnt, én jó évet várok tőle (csak egy jó #2 WR kell). A védelemmel vannak komolyabb gondok, elsősorban a két OLB és #2 CB poszton. Bár utóbbira remélhetőleg megvan a megoldás Slay vagy ideiglenesen Green személyében, előbbinél viszont gáz van, mert nincs olyan, aki jó formában többet tudna a Palmer-Levy párosnál. Mindkettő merev, lassú és gyengén is szerelnek. A Pats a matchup-gyilkos offense-ével szét fogja kapni ezt a LB sort. De nagyon kíváncsi leszek a Pats OL vs Lions DL-re. Van egy olyan érzésem, hogy Belichik az "egy mp alatt szabadulok a labdától" playbookot teszteli majd, aminek a gyengén coverező LB sor csak alájátszik. Az olykor Suh-Jones-Ansah-Fairley felállású DL nagyon ütött a Browns ellen. A futást sztem jól fogták. Fairley RDE-ként úgy borította meg bull rush-sal az egyébként tökéletes formában lévő Joe Thomas-t, mintha egy 320 fontos Harrison lett volna. Vicces volt, na 8-). Ansah is tetszett, Suh meg mekkorát odavert Richardsonnak a jobb oldalvonalnál egy üldözésnél, te jó ég @) . A secondary sem volt olyan rossz sztem, mint leírod. A Gordonnak szálló deep passzoknál jó volt a cover, necces elkapások voltak. Cameron első TD-jét egy secondary sem védekezte volna le a ligában (tökéletes passz, Camerontól brutál sebesség és emelkedés)... A második TD-je volt egyedül csúnya, valami elváltás, de az korrigálható.
Amúgy nekem ez az első félidő tetszett a legjobban az eddigi ps-ből. A legjobb play is itt volt, amikor Richardson egy középen töltött box-nál kivágott jobbra, egy tackle-n átment egy megabrutál spin move-féleséggel és aztán Ansah(!) szerelte Jason Jones-zal karöltve. Az egy olyan play volt, amiért a focit szeretem 😊. Visszanéztem vagy háromszor, (nem véletlenül ismételték 3-4 szögből is a playt)...
A LB sor kapcsán a CJ Mosley, Shazier, Van Noy, Christian Jones négyest árgus szemekkel figyelném idén a helyedben.

Wilson jól teljesített a héten, ennek meg is lett az eredménye. Majdnam kétszer annyi snapet volt fenn a pályán mint az első meccsen és elkapása is volt.
Idézek még egy heti cikkből:
Wide receiver Cody Wilson probably isn't going to make this team, but he's doing everything he can to get noticed.
In one-on-one drills, Wilson was beating every defensive back matched up against him until Chris Houston finally managed to knock one away.
Szinte 100%, hogy nem éli meg az 53as rostert de egy PS helyet kiharcolhat símán.Bazzani
De miért nem? Komolyan nem értem a stábot. Simán befér a Lions-ba egy jó checkdown célpont, ahogy a Browns-ba is befér Turner vertikális offense-ébe egy Davone Bess, aki nem mellesleg ugyanúgy UDFA volt anno. Hasonlítsd össze a lőlapjukat, az se sokba tér el az egy incs magasságkülönbség mellett:
 www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=56662&draftyear=2008&genpos=WR
 www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=97572&draftyear=2013&genpos=WR


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt a cikket pedig Robilluma barátomnak küldeném szeretettel:
 www.theoaklandpress.com/articles/2013/08/12/sports/doc5209596d81e92303679851.txt

Nem friss cikk (múlt heti csak akkor elfelejtettem berakni).
Wilson jól teljesített a héten, ennek meg is lett az eredménye. Majdnam kétszer annyi snapet volt fenn a pályán mint az első meccsen és elkapása is volt.

Idézek még egy heti cikkből:
Wide receiver Cody Wilson probably isn't going to make this team, but he's doing everything he can to get noticed.

In one-on-one drills, Wilson was beating every defensive back matched up against him until Chris Houston finally managed to knock one away. The pair squared off on a final rep to end the drill and Wilson got some revenge, twisting the veteran corner around and catching a quick slant for a touchdown as the players watching of the sideline cheered.

Szinte 100%, hogy nem éli meg az 53as rostert de egy PS helyet kiharcolhat símán.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mathis már a csapattal edzett. Leginkább safety volt meg nickel CB, de kapott lehetőséget a szélen is.
Bartell helyét Slay vette át az első csapatban, ami nem is csoda a pénteki hatalmas égése után.
Megatron újra edzett és játszik a Pats elleni előszezon meccsen.
Ez a meccs hatalmas teszt lesz a védelemnek. Mondjuk sejtem, hogy mire számíthatunk ha Weeden és Száncsó is símán szétpasszolt minket.
Valaki kérdezte, hogy mit tippelek a szezonra, de nem válaszoltam konkrétan. Most annyit pontosítanék, hogy GM és edzői stáb váltást érzek max 6 győzelemmel. Leginkább ez a kapkodás elszomorító, amit most csinálnak. Máshol nem kellő kiöregedett játékosokat hoznak olyan posztokra amit egy full laikus is látott, hogy nem leszünk rendben.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 342 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mathis.

Villámléptű, ex-All-Pro('06) CB, túl pár lábsérülésen és ACL szakadáson. Locker roomba király, Pályára már nem biztos. A CB helyzetünk nem túl rózsás, és egyszer nem jutott Caldwell eszébe, hogy visszahívja, sőt neki direkt megmondták, hogy nem áll szándékunkban újraigazolni. Tavaly már inkább probléma volt hátul (versenyeztek Aaron Rossal, hogy ki a szarabb...).
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Főcím:
Detroit Lions sign former Pro Bowl CB Rashean Mathis

Szurkolói válasz a cikkírónak:
Justin, why title this "DL sign former pro bowler.."? Why not title this, "Mayhew and Shaq sign Yet another former Jaguar"? Isnt the latter bigger news?

Jajj de igaz.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rashean Mathis is aláírt.
Remélem ezzel a Bartel project véget ért.Bazzani
na ő már nem upgrade. régen túl van a zenitenbraxa88
Nekem úgy tűnik, hogy pánikol a FO a Browns elleni teljesítmény után.
Bannan DT, Drew DT, McIntosh Lb és Mathis CB érkezett 36óra alatt.
Ebből Bannant és McInthost értem.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Rashean Mathis is aláírt.
Remélem ezzel a Bartel project véget ért.Bazzani
na ő már nem upgrade. régen túl van a zeniten
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rashean Mathis is aláírt.
Remélem ezzel a Bartel project véget ért.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rocky McIntosh LB érkezett.
Nem fiatal, de aligha rosszabb mint a mieink...Bazzani
egyértelmű upgrade. jóféle 43OLB ő. idén lesz 31 szal annyira még nem is öregbraxa88
Remélem is, mert amit péntek hajnalban láttam az sírásra késztetett. Ezek szerint az edzői stábot is. Amúgy McIntosh nem sérülékeny kissé?