NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Rocky McIntosh LB érkezett.
Nem fiatal, de aligha rosszabb mint a mieink...Bazzani
egyértelmű upgrade. jóféle 43OLB ő. idén lesz 31 szal annyira még nem is öreg
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rocky McIntosh LB érkezett.
Nem fiatal, de aligha rosszabb mint a mieink...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ahogy én láttam:

Offense:

Nehéz bármi jót találni a péntek hajnali teljesítményben, egyszerűen szánalmas volt a kezdőcsapat által mutatott játék. Reménykedjünk abban, hogy ez a Jets és Browns Def a jobbak között lesz és ezért nem voltunk jók.

Pozitívumok:
+Bush, Bush és megint csak Bush. Amíg pályán volt szinte csak ő kapott labdát és talán az egyetlen volt aki haladni is tudott vele. Attól nem kell félnünk, hogy nem tudjuk majd használni, mondjuk egyelőre inkább slot WR mint RB de ez a fal hibája inkább.
+ J.Bell megelőzte a DC-n LeShoure-t és a meccseken is jól mozog (igaz nem az elsőszámú védelmek ellen)
+ Willisnek (WR) volt pár szép elkapása megint, de annyira nem csillogott mint az előző meccsen.
+Hill megnyugtató opció a második számú QB posztra.
+T.Lewis QB szerintem sokkal reménytelibb mint a beszari törpe Moore.

Negatívumok:
+Várható volt, hogy egy basic playbook-ot használunk a pre meccseken, de azért a játékhívások nevetségesek voltak megint. Soknál esély sem volt az előre haladásra, a first down-okról nem is beszélve.
+A legnagyobb csalódás számomra a WR brigád. Burleson inkább hasonlít egy kiégett veteránra mint egy második számú elkapóra. Broyles láthatatlan volt (bár benne nagyon bízok). A legnagyobb csalódás mégis Pat Edwards. Itt volt a nagy lehetőség (Megatron sérülése miatt) a bizonyításra, remek hírek jöttek róla a TC alatt. Ehyelyett nem képes elszakadni a CB-től, ha véletlen felé megy a labda elejti. Schilensnek két meccs alatt momentuma sem volt.
-A másik nagy csalódás egyelőre az OL teljesítménye. A passzblokk legalább közepes, de a futásblokk szörnyű. Ahhoz is nagy szerencse kell, hogy az Rb legalább a LoS-is eljusson, de nagytöbbségében hamarabb ér oda a védő mint a labda. Futójáték nélkül sehol sem leszünk megint.
-Pettigrew továbbra sem bizonyítja, hogy nélküle rosszabb lenne ez a csapat. Drophegyek lesznek megint.
-Stafford eddig nem jó, bár a legtöbb dolog főleg az elkapók hibája de ő sem hoz jó döntéseket. Igaz neki az a legfontosabb, hogy egészséges maradjon a szezonra.
-Kezdő offense eddig 2meccs 0TD. Ami még aggasztó az a 3.kísérletek sikerességének aránya.

Defense:

A múlt heti teljesítmények után a védelem is csalódás volt, bár ez nem ért meglepetésként. Olyan helyeken vagyunk gyengék amit előtte is tudtam.

Pozitívumok:
+Suh és Fairley. Ha valamiben számíthatunk örömre idén akkor az az ő teljesítményük. Két igazi szörny középen akik többször szélről is indulta. Ha Suht beraknák LB-be szerintem magasan verné ott is a jelenlegi brigádot.
+Talán egy hangyányit fejlődött a tavalyihoz képest a futás elleni védekezés. Nem kell nagy dologra számítani, de legalább már nem minden futásnál haladnak előre 8-10 yardot.
+Tetszenek a safety blitzek.

Negatívumok:
-A legfontosabb az LB egység. Tulloch kivételével sírhatnékom van ha a pályán látom őket. Coverben el vannak veszve, szerelni nem tudnak, helyezkedés pocsék. Ha le akar minket győzni valaki akkor símán elég ha az LB-k által védett területre passzol. Ha ezt én látom akkror az ellenfelek símán ki fogják használni. Az meg, hogy ezért a Whiteheadért feltrade-eltünk anno az a világ szégyene. A legkisebb cselre elmozdul, leül esetleg elhasal. T.Lewis is botrányos. Azt meg bárki látja, hogy Palmer és Levy maximum backup szint.
-A CB-k is pocsék teljesítményt nyújtottak. Amellet, hogy állandóan sérült legalább három, ha véletlen egészségesek akkor meg vicc amit csinálnak. Bartell jelenleg elméletileg a CB2. Ahányszor felé dobtak az mind elkapás vagy DPI volt. Az edzéseken agyondícsért Bentley azt se tudta hol van, de Slay sem bíztató eddig. Nagyon remélem, hogyha Jonte Green felépül akkor megadják neki a lehetőséget végre, mert tavaly remek volt kivéve az Atlanta ellen.
-Továbbra sem tudunk szerelni. Ennyi misstackle-t összehozni egy meccsen nem könnyű.
-Biztos van előnye ennek a wide9-nak, de egyelőre továbbra is csak a hátrányai látszanak. Nem igazán volt nyomás a szélről, a Jets ellen legalább voltak erre utaló jelek.

ST:

Látható némi fejlődés a speciális egység teljesítményében, de biztos vagyok benne, hogy lesznek fejfájós meccseink miattuk. Most is volt egy PR TD amit visszafújtak egy véleményes szabálytalanság miatt egy olyan emberen aki amúgy sem ért volna oda a visszahordó játékoshoz.

-Spurlockot telesen felesleges rosteren tartani, semmi említésre méltót nem csinál és elkapónak sem használhatóbb mint a rosteren lévől.
-Martin gyengébb volt mint a múlt héten,de a tavalyiakhoz képest mindenképpen javulást hozhat.
+Akers és Rugland is hibátlan maradt, továbbra is Akers a favorit a kezdő posztra.
+Millernek volt egy jobbacska visszahordása.

Amit még feltétlenül el kell mondani a meccsről az az, hogy megint jöttek a felesleges büntetések. 3 personal foul volt az első félidőben.
Suh, Fairley és Young kapta őket. Remélem ezek nem annak a jelei, hogy Schwartz továbbra sem tudja kezében tartani a brigádot.
Kíváncsi leszek a Pats elleni meccsre, ahol a kezdők legalább egy félidőt játszanak.

Snap counts:
 www.prideofdetroit.com/2013/8/16/4628944/lions-browns-2013-preseason-snap-counts

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
EZ TÉNYLEG NAGYON GYENGE VOLT. Gyönyörű volt ahogy Pettigrew droppal kezdte a meccset. Matyi fiúnk csak a fejét csóválta.
van bajunk az biztos. A futások olyanok mint minden évben.. hozzák majd az 1.6yardos átlagot.
De ez csak előszezon meccs. A 0-16os szezonnál minyertük a preseasont... magyarán semmit nem jelenttopmodell
Nem tudom, hogy mennyire emlékszel azokra a preseason meccsekre?
Ott is kurva gyenge volt a kezdőcsapat, csak a 3.sor Stanton vezetésével mindig hozta a meccset. Aki kicsit is nézte azokat a meccseket már akkor is látta, hogy nagy a baj.

Most lehet mondani, hogy ez előszezon meg nem játszuk ki a nagy játékokat de vannak dolgok amik árulkodnak a bajról.
Az OL egyszerűen képtelen utat nyitni a futáshoz, gondolom nem edzői utasításra titkolják el az erejüket. Az LB sor passz ellen egyszerűen szánalmas, de futás ellen sem hatékonyak.
A WR-ek valószinűleg nem önszántukból dropolnak és a védőktől is képtelenek elszakadni.
És még sorolhatnám napestig. Holnap reggel írok egy hosszabb lélegzetű összefoglalót, ahogy Bazza látta jelleggel.Bazzani
A futás elleni védekezést én nem láttam tragikusnak. Egy egy misstackle mindenhol előfordul. Két nagy meglódulásuk volt, de összeségében jól töltöttük fel a lyukakat. Persze én csak az első félidőt néztem meg.
NEm tudom végig nézni a preseason meccseket ahogy a probowlt sem. unalmas!

A támadósorban a futással egyet értek. A zseb sem olyan biztos. de szerintem még a kezdő is fog változni a falban addig...
Legalábbis bízom benne

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
EZ TÉNYLEG NAGYON GYENGE VOLT. Gyönyörű volt ahogy Pettigrew droppal kezdte a meccset. Matyi fiúnk csak a fejét csóválta.
van bajunk az biztos. A futások olyanok mint minden évben.. hozzák majd az 1.6yardos átlagot.
De ez csak előszezon meccs. A 0-16os szezonnál minyertük a preseasont... magyarán semmit nem jelenttopmodell
Nem tudom, hogy mennyire emlékszel azokra a preseason meccsekre?
Ott is kurva gyenge volt a kezdőcsapat, csak a 3.sor Stanton vezetésével mindig hozta a meccset. Aki kicsit is nézte azokat a meccseket már akkor is látta, hogy nagy a baj.

Most lehet mondani, hogy ez előszezon meg nem játszuk ki a nagy játékokat de vannak dolgok amik árulkodnak a bajról.
Az OL egyszerűen képtelen utat nyitni a futáshoz, gondolom nem edzői utasításra titkolják el az erejüket. Az LB sor passz ellen egyszerűen szánalmas, de futás ellen sem hatékonyak.
A WR-ek valószinűleg nem önszántukból dropolnak és a védőktől is képtelenek elszakadni.
És még sorolhatnám napestig. Holnap reggel írok egy hosszabb lélegzetű összefoglalót, ahogy Bazza látta jelleggel.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
EZ TÉNYLEG NAGYON GYENGE VOLT. Gyönyörű volt ahogy Pettigrew droppal kezdte a meccset. Matyi fiúnk csak a fejét csóválta.
van bajunk az biztos. A futások olyanok mint minden évben.. hozzák majd az 1.6yardos átlagot.
De ez csak előszezon meccs. A 0-16os szezonnál minyertük a preseasont... magyarán semmit nem jelent

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rashean Mathis CB jött vizitre.
Nagy hatással volt a secondary munkája a stábra ezek szerint.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
A koordinátoroktól nem kell előszezonban sokat várni, nem most akarják megmutatni a trükkös játékokat és a jobb playeket.
Ettől függetlenül semmit sem változott a Lions az előző év után. Bush semmit sem ér, oké igaz, hogy tud elkapni és gyors, pár jó meccse lehet, de nem a futásaival. Megatron nélkül még mindig lókaka ez az offense. Stafford sem tud sokat, egyszerűen elhajítja felé labdát és nagy százalékban complete. 😊
Pettigrew kapni fog egy zsíros szerződést, emlékeim szerint ugye contract yearben van, ellenben rohadtul nem érdemli meg, megszolgálni sem fogja.
A védelemben a DL beast, de onnantól kb. meg is áll a tudomány. Durant távozásával mint ha elment volna a Lions LB sor esze, nagyon meg is látszik a hiánya.
Delmas kihagyja az előszezont? Miért nem lepődöm meg? Bár azt mondják, remek TC-je van, de azért elég vicces lesz, hogy félidőnként megsérül majd. Bob Sanders 2.0.
Pedig ha ő is játszhatna, akkor ez a Quin-Delmas-Houston-Green kezdő nem lenne annyira gáz szerintem. De sok múlik az LB-ken, ami ki fog hatni a secondaryre is sajnos.
Egyébként oké, lehet hülye vagyok meg minden, de a PO-s év után kivágtam volna Schwartzot. Már akkor olyan problémái voltak a játékosokkal és nem tudta őket fékezni, hogy az valami fantasztikus. Ha ránézek az emberre, akkor pont ez is jut eszembe, hogy az a tipikus Jom Caldwell féle fószer, aki semmiképpen sem alkalmas HC-nak, max coordinátornak.
A tavalyi év után végképp kivágtam volna. 😀
De az idei évet pedig már alapból úgy harangozták be, hogy ha most nem robbant valami Jim papa, akkor repülni fog. Én személy szerint a legjobb döntésnek vélném a csapattól, ha elküldik.
Cunningham és Linehan pedig nem tud megújulni. Míg két éve az offense tudott állandóan újulni, addig tavaly a defense. De most vajon melyik egység lesz erre jó?

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Egy szóban összefoglalva katasztrófa. Eléggé optimista szoktam lenni, de ezután a meccs után már a 8-8-as idényt is egy álomnak látom.

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még nincs vége a meccsnek, de ezért kár volt felkelnem.
Majd írok egy hosszabb összefoglalót a hétvégén, de annyit el lehet mondani, hogy LB-k nélkül nehéz védekezni míg WR-ek nélkül nehéz támadni.
Hú de kibaszott gyengék vagyunk...
A koordinátoraink is leszerepeltek megint.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
https://bowl.hu/images/cache/uploads/48b05bd7997f1409872e785ad76c10ed.jpg
23. Detroit Lions | Bowl.hu
Motor City-ben az előző szezonnál idén már csak jobb jöhet?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akarok jósolni két okból.
Egyrészt sokszor befürödtem vele, másrészt megint megkapnám, hogy pesszimista vagyok.
Szerintem 10 győzelem kelleni fog, hogy bejussunk, 9 nem lesz elég.
Továbbra sem érzem a secondary-t elég erősnek, passz ellen az LB sor is nagyon sebezhető.
Az offense-ben is vannak kérdőjelek, leginkább playhívások terén.
Nehéz lesz, kutya nehéz.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani nincs kedved beilleszteni az idei naptárat az általad tippelt végkimenetellel?!
Akkor mindenki beirhatná, mit vár az idei szezontól 😉
Vagy csak szimplán beirhatod, szerinte mi lesz a mérlegünk a szezon végén 😉
En optimistán 9-7et várok 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Végre idén eljutottam oda, hogy megvegyem az NFL Game pass-t egesz szezonra. Erre elromlik a modem az első premeccs elott.
Imádlak jupici ..
Bár korrekt elemzést készítettél Bazzani, azert varom már hogy lássam is a meccset...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Kérdeznék Matt Willis WR-ről.
Nálatok volt évekig, most nálunk csinált egy remek TC-t és egy szenzációs első PS meccset.
Mit kell róla tudni, miért nem ragadt meg nálatok?Bazzani
Nálunk talán többszörös offseason champion volt OTAk és Mini Campek alapján a játéksosok szavazat szerint. (annyi volt a tétje, h így ő választhatott zenét egyes TC edzésekre). Tehetségét szorgalommal kompenzálta, ezért évről-évre itt tartottuk, de utolsó évére már RFA tenderrel játszott, amivel hirtelen nem volt olcsó, és úgy tűnt elérte korlátait.
ST-ben nagyon jó volt a sebessége miatt, de ott is csökkent a szerepe mert az ST is erősebbé vált, az offenseben meg 4th WRnél előbbre nem volt esélye jutni, cserének meg drága volt.
Ettől még visszaigazolhattuk volna mi is, de Manning-offense valahogy nem feküdt neki, míg a legtöbb játékos profitált abból, h Tebow helyett PM jött, ő érdekes módon nem. A szerepe is csökkent - talán a TE játék előtérbe kerülése miatt - és az adódó lehetőségeket se ragadta meg olyan jól, mint a korábbi években, ezért nem ragaszkodtunk hozzá.

Egyébként mindent megcsinál, amit mondasz neki, duzzogás nélkül blokkol a futáshoz, töreti össze magát az ST-ben, ezért nagyon bírtam őt. De míg karrierje elején évről-évre fejlődött, most úgy tűnik, elérte azt a szintet, amit tud. Pár évig minimum környéki fizetésért eltengődik csapatok cserepadján, mutat néhány szép elkapást, de regular seasonben nem lesz se nélkülözhetetlen, se felejthetetlen.

Egy dologban azért lehet bízni. Olyan jó QB mint Stafford nem passzolt még neki, csak az a Manning, akivel nem volt meg igazán a chemistry, vagy legalábbis nem tudott alkalmazkodni az újszerű támadáshoz. Ha Stafforddal meg lesz az összhang elégedettek lehettek majd vele szvsz, kicsit szurkolok is neki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na írok pár észrevételt a tegnapi meccsről, hátha valaki nem tudja/tudta megnézni.

Detroit Lions FS Louis Delmas (knee), OG Leroy Harris (knee), DE Israel Idonije (hamstring), WR Ryan Broyles (knee), CB Ron Bartell (shoulder), CB Chris Greenwood (hamstring) and CB Jonte Green (hamstring) will not play in the team's first preseason game.


Offense:

Pozitívumok:
+Megatron továbbra is szenzációs. 2 támadássorozatban volt a pályán és így is 58yardig jutott.
+Reiff jól mozgott, voltak ugyan hibái de ezt idővel javítani tudja. Az egész OLine dícsérhető, nekem különösen Fox játéka tetszett. A kezdő OL Reiff-Sims-Raiola-Gandy-Hilliard volt, hamar belépett Warford és Fox, Gandy pedig Raiola pihentetésével center lett.
+Bell felküzdötte magát LeShuore elé a DC-n, tegnap is impresszív volt. Főleg elkapásokkal sikerült yardokat szereznie.
+A Denverből érkező WR Matt Willis remekül játszott. 3 elkapása közül 2 bravúros volt és ő csinálta az egyetlen offense TD-nket. Meg kell említeni Terrence Austin WR-t aki szintén csinált remek dolgokat.
+Shaun Hill újra bizonyította, hogy az egyik legjobb backup QB.(11/18 136 yard)

Negatívumok:
-Úgy az egész kezdő offense elég nagy csalódás volt. Tudom, hogy messzemenő következtetéseket nem lehet levonni az első PS meccsekből, de a három Megatron elkapáson meg a Bush gátugráson kívül semmit nem tudtak felmutatni, Staffordnak volt pár teljesen reménytelen dobása.
-A futójáték továbbra is gyenge, az OL nem tud helyet csinálni. Kétszer volt fenn FB a pályán (Owens és Chapas), de akkor sem ment jobban.
-A TE játék számomra nagyon hiányzott. Egyik legnagyobb fegyverünk volt most meg szinte jelentéktelen volt.
-Kellen Moore továbbra sem tudja igazolni, hogy megérné őt rosteren tartani, Thaddeus Lewis pedig alig kapott időt.
-Schilens és Durham nagyon hátul van a DC-on, pedig Durham sztem jobb mint akik előtte vannak.

Defense:


Pozitívumok:

+Legnagyobb pozitívum a DE-k játéka. Ansah, Young, Jones és Taylor is folyamatos nyomást generált az irányítókra. Ansah TD-je nagyon szép volt, Willie Young volt talán a legjobb bár nála ezt megszoktuk PS-ban. Ezek a hosszú kezű brutálisan jó felépítésű magas srácok nagyon sok gondot fognak okozni.
+Quin játéka is nagyon bíztató, passz és futás ellen is jól lép be a játékba.
+A safety blitzek nagyon ültek.

Negatívumok:
-Bill Bentleyről olyan jó hírek jöttek a TC alatt, hogy nagyon reménykedhettünk benne. A Jets első 3 támadássorozatában el is kaptak róla mindjárt 54yardot és nagyon elveszettnek tűnt a pályán.
-Az LB sorunk nagyon kevés lesz. A kezdő 3as csinált szép dolgokat (leginkább Palmer), de a depth nagyon vékony mögöttük. T.Lewis coverben teljesen el van veszve, Whitehead csak a kakaskodásban járt elöl. Ide hozni kellene még valakit nagyon.
-Továbbra is rengeteg az elrontott szerelés, ebben nem sokat fejlődtünk.

ST:

+Sam Martin megmutatta, hogy miért választottuk őt olyan korán a drafton. 43.7 yardot átlagolt a puntoknál, nagyon jó hang time-al. A kickoffjai nagyon jók voltak.
+Havard "Kickalicious" Rugland volt a nap sztárja aki két FG-t lőtt be (49 és 50yardról). Akers is belőtte a sajátját.
-A return game továbbra sem tényező. Edwardsnak volt egy 24yardos punt returnje de visszafújták szabálytalanság miatt. A többi visszahordás csak fair catch lett. Ezért kár lesz külön visszahordót tartani a rosteren.

És legvégül Burleson fülbevalója:

😊

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Jason Jones, Delmas, Broyles, Green és Greenwood nem játszik ma.
Gandy lesz az RG és Hilliard az RT a kezdőben.Bazzani
Drukkolok Gandynek

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jason Jones, Delmas, Broyles, Green és Greenwood nem játszik ma.
Gandy lesz az RG és Hilliard az RT a kezdőben.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Herman Moore TD elkapás. 😊


You Say Lambeau, He Thinks Supercar
 mmqb.si.com/2013/08/08/darius-slay-lambeau/
😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Day11:


Offense:


-Jake Scott és Corey Hilliard alkotta a fal jobb oldalát, de a megszokott módon Warford is kapott játékidőt az első egységben.
-Jeff Backus is segédkezett az edzésen mint OL edző.
-Ryan Broyles első edzését hagyta ki idén (pihentetés), Terrence Austin kapott szerepet a helyén mint slot WR.
( Kind of running those old Stefan Logan plays.)
-Matt Willisnek volt egy remek elkapása Slayről a második csapatnál, de kapott pár snapet az első csapatban is korábban.
-Willis és Spurlock jó játékkal jelezték, hogy nem csak St játékosként lehet rájuk számítani.
-Fuller játékában megmutatkozott pár (rookie) hiba.
-Burleson nyilatkozta, hogy Megatronnak és Faurianak van a legjobb keze a csapatban és Patrick Edwardsot is nagyon dícsérte.
-Pettigrew egy könnyű labdát ejtett el majd csinált egy remek egykezes elkapást.

Defense:

(Fairley)

-Jason Jones és Ansah volt a két kezdő DE, később Young lépett Ansah helyére.
-Jones egy leütött passzal jelezte a jelenlétét a line of scrimmage-en.
-A DL sokkal több inside rush technikát haszál mint Schwartzék idejövetele óta bármikor, de ragaszkodnak a wide9-hoz is.
-Ashlee Palmer volt a kezdő OLB míg Ron Bartell a RCB.

ST:
-David Akers 2/2 FG lőtt be annál a gyakorlatnál amikor a FG egységnek sietve kellett felállnia a kísérlethez.
-Rugland két FG-t belőtt, de egy 61 yardosat elhibázott.
-A speciális egység az onside kicket gyakorolta.
-Steven Miller a PR-t gyakorolta aminél nagyon dícsérték a sebességét.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza egy olyan bő napja írtam neked PM-et, lassan elolvashatnád 😛sapka
Huhh telón nem látszik és csak most vagyok gép előtt.
Válaszolok pill.
Ment is a PM.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Bazza egy olyan bő napja írtam neked PM-et, lassan elolvashatnád 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Day10:


Offense:

(Reiff és Waddle)

-Dylan Gandy és Jason Fox alkotta a fal jobb oldalát, de Warford megint kapott snap-eket az első csapatban.
-Kellen Moore és Thaddeus Lewis is fog bőven játszani pénteken a Jets ellen.
-Az UDFA OT LaAdrian Waddle remekül játszott aAnsah ellen az 1-1 elleni játékban. Waddle remek teljesítménye miatt nem hozott veteran játékost a csapat a keretbe.
-A kezdő OL remek volt az 1-1 elleni játékban.
-Volt 3 gyakorlat (3rd and long) amiben Stafford megcsinálta a 1st downt, na kivel? Persze, hogy Megatron-al.

Defense:

(Delmas)

-Whitehead viccesen azt mondta, hogy Palmer nyerte az OLB csatát.
-Delmas fantasztikusan játszott az edzésen. Olyan bátor és gyors mint a fiatal CB-k. Azt nyilatkozta, hogy sokkal jobban érzi magát (egészségileg) mint az elmúlt két évben ilyenkor.
-Kicsit aggasztó, hogy Jonte Green és Chris Greenwood CB-k napok óta nem edzenek.
-Claim-eltük Adrian Moten LB-t akit a Browns rakott ki a héten.

ST:
-Sam Martin a legnagyobb favorit a kickoffok elvégzésére.
-Nagyon jól ment az edzésen a fake FG gyakorlat.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Reméljük Megatron tényleg rosterre kerül. 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Íme az első (nem hivatalos) DC. Pár kisebb meglepetés van benne de nagyjából ezt vártam.
OFFENSE
WR -- Nate Burleson, Patrick Edwards, Mike Thomas, Micheal Spurlock, Terrence Austin, Cody Wilson
LT -- Riley Reiff, LaAdrian Waddle, Austin Holtz
LG -- Rob Sims, Rodney Austin
C -- Dominic Raiola, Darren Keyton, Leroy Harris
RG -- Dylan Gandy, Jake Scott, Larry Warford
RT -- Jason Fox, Corey Hilliard, Derek Hardman
TE -- Brandon Pettigrew, Michael Williams
TE -- Tony Scheffler, Joseph Fauria, Matt Veldman
WR -- Calvin Johnson, Ryan Broyles, Kris Durham, Matt Willis, Chaz Schilens, Corey Fuller
QB -- Matthew Stafford, Shaun Hill, Kellen Moore, Thaddeus Lewis
RB -- Reggie Bush, Mikel Leshoure, Joique Bell, Montell Owens, Theo Riddick, Shaun Chapas, Steven Miller

DEFENSE
LDE -- Ezekiel Ansah, Israel Idonije, Ronnell Lewis, Braylon Broughton
DT -- Nick Fairley, C.J. Mosley, Andre Fluellen, Xavier Proctor
DT -- Ndamukong Suh, Jimmy Saddler-McQueen, Ogemdi Nwagbuo
RDE -- Jason Jones, Willie Young, Devin Taylor
OLB -- Ashlee Palmer, Tahir Whitehead, Jon Morgan
MLB -- Stephen Tulloch, Travis Lewis, Carmen Messina
OLB -- DeAndre Levy, Cory Greenwood, Brandon Hepburn
LCB -- Chris Houston, Bill Bentley, Chris Greenwood, Domonique Johnson
RCB -- Ron Bartell, Darius Slay,Jonte Green, Ross Weaver, DeQuan Menzie, Brandon King
SS -- Glover Quin, Amari Spievey, John Wendling,Tyrell Johnson
FS -- Louis Delmas, Don Carey, Chris Hope, Martavius Neloms, Trevor Coston

SPECIAL TEAMS
PK -- David Akers, Havard Rugland
P -- Sam Martin, Blake Clingan
H -- Sam Martin, Blake Clingan
LS -- Don Muhlbach
PR -- Micheal Spurlock, Patrick Edwards, Mike Thomas, Steven Miller
KR -- Micheal Spurlock, Patrick Edwards, Mike Thomas, Steven Miller