Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az előző évek tapasztalata alapján, mikortól lehet majd jegyet kapni?!
Véletlenül sem szeretnek lemaradni!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
En éltem kint Londonban, dolgoztam ott egy ideig.
Az biztos hogy nem olcsó város.
Kb. szazból megoldható.
Talán kevesebből is ha valakinek élnek ott ismerősei akinél pl alhat 😉
De en személy szerint nem akarom napokat kint tölteni.
Azert annak aki nem járt Londonban én is azt javaslom hogy hosszabb időre menjen. Ha már úgyis kimegy nézzem meg egy két dolgot, mert imádni való egy város.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak Hilliard nem edzett, meg persze Burleson aki a macik ellen térhet vissza. Nagyon nyerni kellene, hogy aztán nyugodtan nézhessük a bye week alatt a maci-sajtfej csatát.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Mennyibe van egy ilyen túra jeggyel mindennel?Bazzani
100 ezerből simán kijönDexxter Tailor
attól függ mi a terv. Ajánlom hogy legalább 3-4 napot töltsetek el Londonban, ha nem voltatok még mindenképp. Jegyekkel, utazással, az ottani tömegközlekedéssel(8 font a napijegy), kajálással (ha bárhová bemész 6-7 fontot elköltesz legalább) + tailgate-n vásárlással (mez, sapka ilyenek) én 130 ezret költöttem. Nem érdemes spórolni ezen, adjátok meg a módját. Maximum a kaján tudtok mert mi nem főztünk magunkra hanem gyorskajáztunk pl.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 777 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mennyibe van egy ilyen túra jeggyel mindennel?Bazzani
100 ezerből simán kijön


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Mennyibe van egy ilyen túra jeggyel mindennel?Bazzani
Ezt én is szeretném tudni hogy mennyibe kerülhet? 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mennyibe van egy ilyen túra jeggyel mindennel?

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jon a LIONS Londonba.
Na ha jövőre nem làtom oket élőben akkor soha...
Mióta varom hogy egyszer idesorsolja oket az élet!
Falcons - LIONS

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Ne bassssz!! Atyám ez mekkora jóóóóóóóó,hát arra tuti elmegyek!!!Nincs az az Isten aki visszatartson elérhető közelben van az a meccs!! Go LIONS!!

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
na ki jön Londonba?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 892
Falcons - Lions lesz Londonban jövő ősszel.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Van bajunk a secondaryben bőven.
De nagy lehetőségünk van. A packers is több sebből vérzik. Es a Bears is elvesztette a kezdő QB-t 4 hétre. Ráadásul ebben az időszakban játszunk egymás ellen.
A Vikingst problémáit meg szerintem felsorolni is nehéz.
Kifejezetten nehéz a csoportunk, de most a mi szempontunkból 'jól' alakulnak a dolgok.
Szóval azt is mondhatnánk 'szerencsénk' van.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Mennyi esélyt láttok rá, hogy elcsípjük a PO-ot? Davide
Végül nem tettem bele a meccsértékelésbe, így leírom külön a véleményemet.
Először is sztem a WC hely elérésére (nekünk a csoportgyőzelem nem opció, azt elviszik a sajtszagúak) kell minimum 9 győzelem de inkább 10, nekünk ugye van most 4.
Vannak olyan meccsek amiket mindenképpen hozni kell, ezek sztem a Tampa a Vikings és a Giants elleni, ezzel lenne 7 győzelmünk. Szerencsére a vikingekkel és az óriásokkal is a legvégén játszunk, amikor alighanem nekik már tök mindegy lesz.
Honnan lesz még 2/3 győzelmünk? A Bears és a GB elleni meccsből az egyiket hozni kellene, mindkét csapat ezer sebből vérzik a sérülések miatt, de egyiken sem mi vagyunk az esélyesek.
A Dallas és a Ravens ellen otthon játszunk, ebből a kettőből is meglehet az egyik, de borzasztóan kellene a nyomás és a jó secondary teljesítmény.
Valamiért azt érzem, hogy a feltámadó Steelers ellen idegenben nincs esélyünk, így az Eaglest kellene megfogni a 10.hez.
A tippem 8-8, esetleg 9-7.Bazzani
Simán meglesz nektek a WC. Elékezz majd decemberben erre 😉
A mi helyzetünk az elkövetkező 2 meccsen eldől. Ha nem jövünk ki belőle jól (amire egyébként szerintem kicsi az esély annak ellenére is, hogy nagyon tartalékosak vagyunk), akkor még a csoportot is vihetitek.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Nekem most hétvégén foci ünnep. A ket kedvenc csapatom jatszik szóval 😊 minden jo csak valaki ki fog kapni.
Amilyen párharcokra kivancsi leszek hétvégén.
Dez-Lions sec ugy összeségében a dallasi elkapo gárda ellen mit tud a sec kezdeni
Megatron - Carr ezen az oldalon sajnos az elkapo gárda mélysége (van ilyen?) nem az igazi. Sztem Megatron kettozve lesz
Suh - Frederick igazi erőpróba lesz az ujjoncnak a liga egyik legjobb DT-je ellen
Lions D-line vs Boys pass protection, érdekes lesz ez is. Tyron vs Ansah. Smith ket éve van a ligában sokat fejlődött, kivancsi vagyok ziggy mit tud kezdeni vele.
TE játék mindkét oldalon. Dallasnak idén van gondja e terén. Witten pedig Witten.
Végül de nem utolsó sorban a ket gunslinger játéka. Staff vs Romo... Váròs a meccs...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mennyi esélyt láttok rá, hogy elcsípjük a PO-ot? Davide
Végül nem tettem bele a meccsértékelésbe, így leírom külön a véleményemet.
Először is sztem a WC hely elérésére (nekünk a csoportgyőzelem nem opció, azt elviszik a sajtszagúak) kell minimum 9 győzelem de inkább 10, nekünk ugye van most 4.
Vannak olyan meccsek amiket mindenképpen hozni kell, ezek sztem a Tampa a Vikings és a Giants elleni, ezzel lenne 7 győzelmünk. Szerencsére a vikingekkel és az óriásokkal is a legvégén játszunk, amikor alighanem nekik már tök mindegy lesz.
Honnan lesz még 2/3 győzelmünk? A Bears és a GB elleni meccsből az egyiket hozni kellene, mindkét csapat ezer sebből vérzik a sérülések miatt, de egyiken sem mi vagyunk az esélyesek.
A Dallas és a Ravens ellen otthon játszunk, ebből a kettőből is meglehet az egyik, de borzasztóan kellene a nyomás és a jó secondary teljesítmény.
Valamiért azt érzem, hogy a feltámadó Steelers ellen idegenben nincs esélyünk, így az Eaglest kellene megfogni a 10.hez.
A tippem 8-8, esetleg 9-7.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az egyik legfájdalmasabb vereség amit szurkolóként átéltem, de ettől függetlenül itt a heti "Ahogy Bazza látta":
A nap hőse:
Ahogy Schwartz mondta a meccs után:
"He wasn't Calvin yesterday, he was Megatron yesterday."
Megkérdőjelezhetetlen, hogy ezt a meccset ő hozta vissza a semmiből, nélküle nem lettünk volna ilyen közel a győzelemhez. 155 yard 2TD, a másodikra később kitérek.
A hét legjobbja tehát újra Calvin "Megatron" Johnson, aki újabb mérföldkövekhez ért a karrierjében. Ő a 3. Lions játékos aki elérte a 60TD-t (Sanders, Moore) illetve ez volt a 35. 100yardos meccse ami új franchise rekord.

A nap hülyéje:
Tolongás volt megint ezért a címért. Mivel csak egy ember győzhet ebben a kategóriában azért a többieket is megemlítem mert sokat tettek a vereség érdekében. Elsőként Sam Martin aki egy 28yardos puntal segítette győzelemhez a bengáliakat, hiába játszol jól az egész meccsen ha a legfontosabb pillanatban megremeg a lábad. 28 yard????? Még mindig nem hiszem el. Sok jó meccs után Corey Hilliard is feliratkozott a rosszak közé, mivel hibájából adódóan blokkolták a FG-t és buktunk tulajdonképpen 10pontot ezáltal, nem mellesleg meg is sérült. Reggie Bush 2,5yardos futóátlaga is feltétlenül említést érdemel.
De a hét hülyéje díjra esélyük sem volt, mivel a paródia jellegű secondaryból is sikerült lefelé kilógnia a hetek óta "pazar" formában játszó Chris Houstonnak. Tulajdonképpen semmi más dolga nem volt Daltonnak csak, hogy felnézzen és annak az embernek dobja akit Houston "fog" éppen. Az első TDnél Green teljesen hülyét csinált belőle, megette a double move-ot majd sikerült még hozzátenni egy missed tackle-t is. A másodiknál legalább sikerült hozzáérnie Jones-hoz, ezen a napon már ez is eredménynek számított tőle. De a többi játékban is csak kóválygott a pályán, le is cserélték a második félidőre és Slay jött be helyette. Remélem megtalálja a tavalyi formáját, mert erre könnyen rámehet az egész évünk.


A nap meglepetésembere:
Az év ezen periódusában már elég nehéz meglepetésembereket találni. Kellett hozzá két sérülés, hogy ez most sikerüljön. Reiff majd Hilliard kiesésével LaAdrian Waddle került be OT posztra és mind a bal mind a jobb oldalon remekül játszott. Ha a három kezdőszintű OT-ből kettő nem lesz bevethető a hétvégén, akkor életében először kezdő lehet az NFL-ben. Kibaszott nagy hegyomlás amúgy a csóka. 😊


Kedvenc play:
Nincs miről beszélni:
Calvin Johnson 50 Yd Pass From Matthew Stafford
Ezek azok a pillanatok amiért érdemes Lions drukkernek lenni. Tavaly pont a következő ellenfelünk elleni meccsen volt egy kísértetiesen hasonló játék, ott csak két védő volt itt pedig három.



Amin jót nevettünk:
Kevés olyan momentum volt amin nevetni lehetett. Azt mindenesetre megtudtuk, hogy Fauria-nak nemcsak TD tánca van hanem first down mozdulatsora is:


Amin sírtunk:
A legnagyobb probléma a hihetetlen gyenge cover mellett a nulla passrush volt. Tulajdonképpen Dalton felhívhatta volna telefonon AJ Green-t (akinek a közelébe nem volt senki), hogy "Hé haver dobom a lasztit, úgyis unatkozol ahogy nézem." Minden meccset elbuktunk idén ahol nem volt passrush és nem volt elég labdaszerzés. a Dallas ellen Romo arcában kell lenni és rengeteg blitz kell a védelemtől.
A másik gond a már korábban említett futójáték gyengélkedése. Busht állandóan középen erőltettük ami láthatóan nem ment neki, ellenben Bell-el akinek ment volna ha próbáljuk többször. Egy dolog biztos, hogy Warford mögött lehet futni.


Újoncfigyelő:
Martinról már esett szó, remélem nem lesz több meccset eldöntő hibája és inkább a 65yardos puntok (ilyen volt az első puntja a meccsen) lesznek rá jellemzőek mint a 28asok. Slay állt be Houston helyére a második félidőben és sokkal megbízhatóbb volt mint nagyobb nevű társa. Egy elkapást csináltak róla, aminél rossz technikát választott. Lesz még mit fejlődnie. Fauria több szerepet kapott mint a múlt héten, már nemcsak a RZ-ban használtuk. A múlt heti 3TD miatt figyeltek is rá rendesen, most egy elkapásra futotta ami first downt ért. Warford továbbra is megbízható passzoknál és futásnál is a fal egyik legjobbja. Ansah elég sok rookie hibát vét, most is volt egy elég rossz pillanatban csinált offside-ja.

A nap képe:
Kommentár nélkül:


Amiről még beszélni kell:
-Lions turnover margin: In 4 wins: +5 In 3 losses: 0
-Stafford nem játszott igazán jól (rengetegszer dobta túl az elkapót) ennek ellenére megszakította a Bengals nagy sorozatát. 20meccs után ő volt az első QB aki 300yard felett tudott passzolni ellenük.
-Durham-nek ez volt a negyedik meccse ahol legalább 3 elkapást csinált, most éppen 5-ötb (41yard).
-Visszaigazoltuk Chris Greenwood-ot CB és Steven Millert RB a PS-ba, mindketten nagy tehetségek.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Délelőtt megírom a szokásos elemzésemet és abban lesz egy kis előretekintés PO esélyekkel.
Szerintem 70-30%, hogy nem jutunk be.
Davide! Szívesen olvassuk a véleményeket és kérdéseket, válaszolok amire tudok.Bazzani
Élvezzük a munkaszüneti napot, komrád?! Láttam highlithtban Green TD-jét, húbazmeg. Ki volt a corner?füligjimmy
Hát sajnos délután vár rám egy csomó céges papírmunka, de a délelőtt szabad. 😊
És a nemcovert pedig Houston csinálta:
LIONS CB CHRIS HOUSTON
On what happened on the Bengals' first touchdown and if he was supposed to have safety help:
"No, it was just a double-move. He just went to the d-route, out and up, that's all he did. Double-move and I'm getting these moves every week. I guess because I'm used to breaking on things aggressively and they just double-move me every week. I put this loss on me, not anybody else, I put it on me. I will be better at things. This total loss is on me."

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Délelőtt megírom a szokásos elemzésemet és abban lesz egy kis előretekintés PO esélyekkel.
Szerintem 70-30%, hogy nem jutunk be.
Davide! Szívesen olvassuk a véleményeket és kérdéseket, válaszolok amire tudok.Bazzani
Élvezzük a munkaszüneti napot, komrád?! Láttam highlithtban Green TD-jét, húbazmeg. Ki volt a corner?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Délelőtt megírom a szokásos elemzésemet és abban lesz egy kis előretekintés PO esélyekkel.
Szerintem 70-30%, hogy nem jutunk be.
Davide! Szívesen olvassuk a véleményeket és kérdéseket, válaszolok amire tudok.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Mathis-es dolog nem igaz, mert most is megsérült és mégis kikaptunk. Egyébként is sokkal jobban játszott mint Houston.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem örülnek ha két vereséggel mennénk bye weekre. Gondolom ti sem ...
A tehénszfiuk ellen jók lehetünk?!
A legutóbbi egymás ellen játszott meccsünk az egyik kedvencem. 24 pontos hátrányból fordítva nyertünk 😉

Írtam pár hozzászólást, hogy rajtam ne múljon a csend 😊
Bár évről évre kevesebbet fórumozók. es fontosat vagy érdekeset még amúgy sem írtam soha 😊
De vannak uj Lions szurkolók!!! Szívesen olvasnám az ő hozzászólásaikat !
Hajrá!!!!
😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azokon a meccseken amiken Mathis megsérult a mérkőzés közben, NYERTÜNK. Ahol maradt a pályán azokat buktuk.
(Az elmúlt 4 hétvégére igaz ez)
Van összefüggés? Vagy ez csak véletlen ?! 😊))

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Dez (Bryant) azt mondta ő mindent tud amit Calvin.
A kérdésre a pizzafutárunk válaszolt és ki is osztotta Dezt. Hogy lehet az adottságai meg vannak hozzá, de lehetetlen hogy olyan legyen mint C.Johnson. A video megtekinthető a LIONS honlapján vagy a video megosztókon.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tapasztaltnak MacPhisto nagymamája is jó lett volna.
Tenyleg Mac mostanában ritkábban emlegeti, hogy beférni a falba 😊
Vagy a falunk lett jobb vagy a mama is öregszik 😊
(Természetesen semmilyen családi érzés nem akartam megbántani)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Barry Richardson borzalmasan rossz játékos. Évekig tudott alulmúlni szinte mindenkit a posztján. Ez nem jó hír tudom, de nehéz ezt máshogy megfogalmazni.ulpianus
Szép kilátások...
Ilyen játékosokban mit láthatunk akkor, hogy még leigazolásra is érdemesnek találjuk őket?Davide
Tapasztalt játékos, most nincs idő képezni senkit.


Állat vagyok, ami enni kér...