Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Davide
Azért Burleson hatalmas vezér, kellenek az ilyen arcok az öltözőbe.
Schwartz is Ross-t választotta a meccs emberének, ezek szerint annyira nem vagyok fogalmatlan a dologhoz. 😊
Itt közelebbről mutatták a "Scumbag Unit" közös kivonulását, kurvára látszott rajtuk a bizonyítási vágy, hogy sportszerűen fogják földbe taposni a GB offense-t. Remélem marad ebből a lendületből a Philly ellen is és Foles-nak lesznek kellemetlen percei.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Bazzani válaszolt pár kérdésre:
 philly.blog.hu/2013/12/06/ellenseges_vonalak_mogott_lions
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyar idő szerint 14:30kor(óraátállítás miatt) kezdődik majd a londoni Lions- Falcons meccs!

Stanford: Nem indult rossul a karrierje tavaly, de a szezon második felében visszaesett, és idén már asszem az első cuthullámban benen volt. Hátha a légkörváltozás jót tesz neki.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még nem. Sőt állítólag tegnap 2 újabb kicker jött próbaedzésre.
Ha Akers hibázik a hétvégen akkor sztem repül.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Detroit Lions signed free-agent LB Julian Stanford (Jaguars) to an undisclosed deal Tuesday, Dec. 3.

Detroit Lions LB Travis Lewis has been suspended four games for violating the NFL policy on performance enhancing substances.

Eltiltás, mégegy jaguár remek...

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A las vegasi bookmakerek véleményét fogadjuk el. Miszerint 2 és 3 Pont közötti favorit a Philly.topmodell
na hát én ezt nem nevezném egyértelmű esélynek, de nekem mindegy 😊
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egy meghökkentő érdekesség:: még SOHA NEM NYERTÜK MEG AZ NFC NORTH CSOPORTJÁT!!
Utoljára 93-ban nyErtunk csoportot de az akkor meg NFC centrál volt.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egy stat amit a Packers meccs elején (Bush fumble utan írtak ki):
Last 5 games 14 Tournovers
Last 6 games 1 takeaway

Ezután érkezett meg két Interception :-/

Ha a következő 6 meccsen ezt megforditanank akkor sima SB.
Ha csak egalra hozzuk akkor PO és ott akar egy hazai győzelem. Ha ugyan igy marad akkor rajatszasba sem jutunk.

En ebben látom a kulcsot, nem a matchupokban 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja például milyen jó matchup a mi secondarynk a sasok elkapói ellen. Ja nem.

Amúgy meg nekem elég volt a matchupokból egy életre a Steelers meccs óta.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyerjük meg a Philly elleni meccset! Bár ők az egyértelmű esélyesek.topmodell
miért is? szerintem a matchupok kifejezetten nektek kedveznek ahogy arról szó is volt korábban (vhol😀)kristof
A las vegasi bookmakerek véleményét fogadjuk el. Miszerint 2 és 3 Pont közötti favorit a Philly.
Valószínűleg ők is nézték a matchupokat is.topmodell
Hülyeség simán ti vagytok a favoritok jobban is együtt vagytok és több a tehetség nálatok. Egyedül az az esélyünk, hogy valami csoda folytán Schwartinál ismét kiüt az agybaj és morálisan mentálisan félrekezeli a csapatot, vagy vmelyik játékosotoknál. Egyébként a Megatron Bush Stafford ttrió és a DL-Lb sorotok megehet minket. De ne legyen így 😛
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nyerjük meg a Philly elleni meccset! Bár ők az egyértelmű esélyesek.topmodell
miért is? szerintem a matchupok kifejezetten nektek kedveznek ahogy arról szó is volt korábban (vhol😀)kristof
A las vegasi bookmakerek véleményét fogadjuk el. Miszerint 2 és 3 Pont közötti favorit a Philly.
Valószínűleg ők is nézték a matchupokat is.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Detroit Lions worked out free-agent PKs Havard Rugland (Lions), Olindo Mare (Bears) and Justin Medlock (Raiders) Monday, Dec. 2.

The Detroit Lions have signed FS Akwasi Owusu-Ansah to their practice squad.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Blevi idegenbe megyünk a Phillyhez.
2. Tüsi Rodgers nem játszik idén.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ezt nem láttam, de a többit hellyel-közzel igen.
Sztem a Browns, Packers kettőst veritek. A Philly bukó, de a Dallas verhető.Bazzani
Ha Rodgerssel felálló GB-t mi megverjük egy ilyen védelemmel leborulok a csapat előtt. Reálisan nézve Green Bayben is kikapunk volna, ha ő végig van, nyílván ti sem nyertek 30-al (bár nagyon domináns volt a Lions, szóval sztem ez Rodgers ellen is W). Sztem mi verhetjük a Dallast itthon, meg a Brownst. 8-8. Az Eagles most nagyon egyben van. Ezt már csak Ti kúrhatjátok el. Ha megteszitek, akkor minden elismerésem, de ez a Packers elleni siker mentálisan nagy lökést adhat.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Annyira azert ne legyünk pesszimisták h az Eagles győzni jon a Ford Fieldre. 😊 persze mi vagyunk a Lions...
Foles azert vsz nyomással megtörheto. Nem egyszerű senki élete ha 90 & 98 nyomul az arcában. 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nyerjük meg a Philly elleni meccset! Bár ők az egyértelmű esélyesek.topmodell
miért is? szerintem a matchupok kifejezetten nektek kedveznek ahogy arról szó is volt korábban (vhol😀)
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ezen a heten tenyleg minden jól alakult nekünk. Jön 4 nehéz meccsünk amiből kettőt hozni kell!
Mikor voltunk utoljára csoport győztesek?
De menjünk szepen sorban.
Nyerjük meg a Philly elleni meccset! Bár ők az egyértelmű esélyesek.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Ezt nem láttam, de a többit hellyel-közzel igen.
Sztem a Browns, Packers kettőst veritek. A Philly bukó, de a Dallas verhető.Bazzani
sztem már a brownst sem verjük jövő héten, de én inkább leadnám már ezeket a meccseket, max a Packers ellenit nem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt nem láttam, de a többit hellyel-közzel igen.
Sztem a Browns, Packers kettőst veritek. A Philly bukó, de a Dallas verhető.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Megnéztem a macik sorsolását.
3at nyerni fognak, kell két győzelem.Bazzani
írogass még ilyen hülyeségeket Bazza, minden tiszteletem a tiéd de láttad te az utolsó 3 meccsünket?
megnyertétek a csoportot gyakorlatilag, bár ha Rodgers most visszatér akkor még kell nektek 2 W.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem a macik sorsolását.
3at nyerni fognak, kell két győzelem.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
3at kell megnyernünk a hátralévő 4 meccsből akkor 100% a csoportgyőzelem, de sztem 2W is elég lesz mert a Bears még egyet veszíteni fog (remélem).Bazzani
egyezzünk ki abba, hogy jövő héten meg mondjuk esetleg a PO-ba majd kikaptok ellenünk, a többit felőlem nyerhetitek 😉 😛dande
How about no? 😊
Amugy nekünk jo matchup vsz az Eagles. A D-line 4 man rushal is meg tudja enni a Phili O-linet. Offenseben meg Megatront nehezen tudjak majd megfogni. Stafford formájan nagyon sok fog múlni.Blevi
én már a Cards elleni győzelmünket is csodának élem meg pláne ahogy összejött. Ellenetek már valóságos SB győzelem lenne 😛 Tényleg sokkal jobb matchup-itok vannak, meglátjuk hogy tudjuk ezt ellensúlyozni.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
3at kell megnyernünk a hátralévő 4 meccsből akkor 100% a csoportgyőzelem, de sztem 2W is elég lesz mert a Bears még egyet veszíteni fog (remélem).Bazzani
egyezzünk ki abba, hogy jövő héten meg mondjuk esetleg a PO-ba majd kikaptok ellenünk, a többit felőlem nyerhetitek 😉 😛dande
How about no? 😊
Amugy nekünk jo matchup vsz az Eagles. A D-line 4 man rushal is meg tudja enni a Phili O-linet. Offenseben meg Megatront nehezen tudjak majd megfogni. Stafford formájan nagyon sok fog múlni.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
3at kell megnyernünk a hátralévő 4 meccsből akkor 100% a csoportgyőzelem, de sztem 2W is elég lesz mert a Bears még egyet veszíteni fog (remélem).Bazzani
egyezzünk ki abba, hogy jövő héten meg mondjuk esetleg a PO-ba majd kikaptok ellenünk, a többit felőlem nyerhetitek 😉 😛
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3at kell megnyernünk a hátralévő 4 meccsből akkor 100% a csoportgyőzelem, de sztem 2W is elég lesz mert a Bears még egyet veszíteni fog (remélem).