Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ugye a Lions másik színe a kék. Ha szakad a hó... Akkor a sötét zöld es a kék megkülönböztethető? Kurvara nem 😊 szakadt a hó senki semmit nem látott, tan ha pirosban nyomta vna a Lions.

Nem az a baj hogy kikapott a csapat, nem a bírok miatt, de ezt is tudni kell elismerni. Pld majd ha ti biroztok ne lepodjetek meg ha valaki véletlenül azt írja h szánalmas a birozas. Mindössze ez a baj.

Meg ugy az egész évi bíráskodás mindenféle hovatartozástól függetlenül minősíthetetlenül szar. Nekem sokat ront a játék élvezetén hogy ilyen jellegű tévedések fordulnak elő hétről hétre.
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tévedtek, elismerem, de ti aztán soha el nem ismernétek, hogy a fehér mez esetleg előny lehet hóviharban....picksix
Védekezésben előny, támadásban hátrány.

Futásnál tökmindegy megjegyzem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Pedig a fehér mez nagy hendi volt ezt szvsz kár ragozni... 😊 sry h belepofáztam... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Jaja, Staffordnak meg előny volt hogy látta a hóban a receivereit ugye?MacPhisto
(mielőtt azt mondjátok, hogy Stafford sem látja őket, ok, de ő legalább tudja merre kell keresni)picksix
De ha már a látótered periféráján kell meglátni egy ilyen hófantomot... nem folytatom.picksix
Viszont a bírók ilyen körülmények között simán meglátják, hogy egy DT (!!!!!!!!) holdingol, vagy azt, hogy D-Jax csak táncikál, de nem lép át a vonalon. MacPhisto
Nyilván nem látják, de hát ezt mindenki láthatta is, egyértelmű a dolog. De hát baszki mi ez? Elmondom szerintem is tévedtek a bírok, de szerintem nem ezen ment el a meccsetek (ezt ti részben osztjátok, részben nem). Tévedtek, elismerem, de ti aztán soha el nem ismernétek, hogy a fehér mez esetleg előny lehet hóviharban....

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tekincsünk a jövőre drágáim, azaz a most hétvégére 😉 RégiBokorral miújság, játszik, nem?! Ki mit vár az Oroszlányok-Hollovak meccstől? Robot mennyire él majd Bokor nélkül? Hánymilla zsákot varrtok otthon ránk? 😀Collapo
Részemről ha -5 alatt van a t/o rationk már sikeres meccsnek fogom minősíteni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tekincsünk a jövőre drágáim, azaz a most hétvégére 😉 RégiBokorral miújság, játszik, nem?! Ki mit vár az Oroszlányok-Hollovak meccstől? Robot mennyire él majd Bokor nélkül? Hánymilla zsákot varrtok otthon ránk? 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Jaja, Staffordnak meg előny volt hogy látta a hóban a receivereit ugye?MacPhisto
(mielőtt azt mondjátok, hogy Stafford sem látja őket, ok, de ő legalább tudja merre kell keresni)picksix
De ha már a látótered periféráján kell meglátni egy ilyen hófantomot... nem folytatom.picksix
Viszont a bírók ilyen körülmények között simán meglátják, hogy egy DT (!!!!!!!!) holdingol, vagy azt, hogy D-Jax csak táncikál, de nem lép át a vonalon. Amit Houston egy méterről mellőle nyilván benéz.

Ja, nem folytatom én sem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Jaja, Staffordnak meg előny volt hogy látta a hóban a receivereit ugye?MacPhisto
(mielőtt azt mondjátok, hogy Stafford sem látja őket, ok, de ő legalább tudja merre kell keresni)picksix
De ha már a látótered periféráján kell meglátni egy ilyen hófantomot... nem folytatom.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Kizártnak tartom, hogy egy Suh vagy Fairley összeomlik egyébként két ilyen ítélettől. Régen rossz, ha ezen nem tudják túltenni magukat, és csak azért is küzdeni. Eazzy
Nem ezt írtuk meccs után?

Az, hogy azért fáradtak el, mert a hóban az uptemponk még fárasztóbb, az miért nem merül fel? Eazzy
Simán lehet. Csak érdekes egybeesés, hogy Fairley szerelése utáni ítéletnél ütközött ki rajtuk de egyből, onnan nem tudtunk egyetlen futást sem fogni.

Nem megyek át a sok fradistával vitatkozni, de nem Suh hordta vissza a lasztit és nem 2 pontról beszélünk.

Inkább legyen arról szó, hogy a világ legparasztabb városa megint kitett magáért, amikor a meccs után hatan úgy összerugdostak egy Lions szurkolót, hogy a kórházban vért hugyozott.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Nem köpködni jöttem ide, de ez már Détári Lajos szint...
Fehér mez hóviharban nem előny -> ez a vicc
Itt egy szuper kép a fantom Lions D-ről:


Arról nem beszélve, hogy a Fairley-t és Suh-t a " lelki nyomorban taszító" bírói tévedések után azonnal visszahordtátok TD-re a kickoffot és újra vezettetek, persze itt már a pszichológia nem számít.

Bocs srácok, az előző posztommal sem az volt a célom, hogy bicskát nyitogassak meg ide jöjjek trollkodni meg meggyalázzam a veszteseket. Ahogy a meccs előtt, úgy a meccs után is tisztelettel állok hozzátok és sok sikert kívánok nektek. A számunkra mumus mackókat megpróbáljuk szétkapni és ha úgy alakul remélem találkozunk a PO-ban ahol a sérelmeiteket tisztább körülmények közt rendezhetjük.
Üdv!picksix
Jaja, Staffordnak meg előny volt hogy látta a hóban a receivereit ugye?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Érdekes múlt heten a Cardinals ellen nem volt baj h 1 posession távolságban nektek adtak a meccset.. 😊 Blevi
Lions topicban kicsit offos már, de itt a bírózás a téma. Érdekes módon afelől síri csönd van azon a meccsen, hogy milyen holdingot fújtak a DeSean punt return TD-re, amivel megnyertük volna a meccset már akkor. Teljesen vicc kategória volt az is.

A bírózásnál nekem az egyetlen igazi nagy bajom, hogy olyan van belemagyarázva, ami LEHET, hogy megtörténik. Kizártnak tartom, hogy egy Suh vagy Fairley összeomlik egyébként két ilyen ítélettől. Régen rossz, ha ezen nem tudják túltenni magukat, és csak azért is küzdeni. Az, hogy azért fáradtak el, mert a hóban az uptemponk még fárasztóbb, az miért nem merül fel? Vagy ha már azt mondjuk, hogy másképp alakul a meccs, ha nincs a fújás. Mivel kisebb a valószínűsége annak, hogy 3.-ra Shady ugyanúgy megfutja a TD-t, minthogy akármi más történjen?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nem köpködni jöttem ide, de ez már Détári Lajos szint...
Fehér mez hóviharban nem előny -> ez a vicc
Itt egy szuper kép a fantom Lions D-ről:


Arról nem beszélve, hogy a Fairley-t és Suh-t a " lelki nyomorban taszító" bírói tévedések után azonnal visszahordtátok TD-re a kickoffot és újra vezettetek, persze itt már a pszichológia nem számít.

Bocs srácok, az előző posztommal sem az volt a célom, hogy bicskát nyitogassak meg ide jöjjek trollkodni meg meggyalázzam a veszteseket. Ahogy a meccs előtt, úgy a meccs után is tisztelettel állok hozzátok és sok sikert kívánok nektek. A számunkra mumus mackókat megpróbáljuk szétkapni és ha úgy alakul remélem találkozunk a PO-ban ahol a sérelmeiteket tisztább körülmények közt rendezhetjük.
Üdv!

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azert Bazzának abban igaza van, hogy ez a fórum egyre szarabb !!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
ahogy Bazza látta következnék 😥


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Jezus nagyon el vagy tévedve.
A bírok miatt is alakult így az eredmény. Érdekes múlt heten a Cardinals ellen nem volt baj h 1 posession távolságban nektek adtak a meccset.. 😊 nemcsak a bírókon múlnak a meccsek, ezek a dolgok hosszu tavon kiegyenlítődnek. De tegyük fel hogy te HC vagy Fairley vagy Suh ott ül a padon az EGYENLÍTŐ TD-nél, mit mondasz nekik? Megcsinálta a D a stoppot 2X. Es ebből mindkét büntetés elég undorító hívás volt. Mit mondasz a játékosnak szép volt de ugy néz ki itt ma nem nyerhetünk? Fehér mezzel jönni meg vicc hogy abból bárki előnyt szerez, abban a hóban kb a fekete mezt nem lehetett vna látni 😀
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Most olvasom, hogy félidőben arra panaszkodtak a játékosaink, főleg a D-ből, hogy a hóesésben nem látják a Lions játékosokat, mert fehérben vannak. Fogalmuk sincsen merre vannak az elkapók stb, mert esik a hó. Szóval a mimikri bevált az első félidőben...(mielőtt azt mondjátok, hogy Stafford sem látja őket, ok, de ő legalább tudja merre kell keresni)

Másik, bírók...látom még mindig ez a téma. Ha 2 ponton múlt volna a meccs még meg is érteném és azt is igazságtalannak tartom, hogy a szubjektív ítéleteket nem lehet challengelni valamint az sem fair, hogy korlátozva van a challengek száma (ahogy Belichik is nehezményezte ezt a napokban), de a végére 14 pont volt a különbség és nem rajtatok múlt, hogy nem lett 20 vagy 22. De ha már feltétlenül igazságtalanságokon akarunk lovagolni, akkor mi is mondhatnánk, hogy mennyire fair az, hogy hóviharban vagy havas pályán az egyik csapat játszhat fehér mezben...

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
szaisztok!
tudom kicsit korai a kérdés, de jövőre lesz "nálatok" valamilyen szervezett út Londonba és ah igen mikor kezdtek szerveződni?
És nem nem tévedtem el, de nekem szimpatikus a csapat játéka és ha úgy alakul megnézném őket.
köszifoxboroboston
Gondolom majd január környékén, amikor elkezdik árulni az individual jegyeket.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
foxboroboston New England Patriots 5
szaisztok!
tudom kicsit korai a kérdés, de jövőre lesz "nálatok" valamilyen szervezett út Londonba és ah igen mikor kezdtek szerveződni?
És nem nem tévedtem el, de nekem szimpatikus a csapat játéka és ha úgy alakul megnézném őket.
köszi
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
én mondjuk csak a RZban láttam azt amit a meccsetekből bevágtak de szerintem azért inkább a sok 20+ yardos futás miatt kaptatok ki. De nyugi, még így is a saját kezetekben van a sorsotok, Bazza meg térjen vissza, nélküle olyan árvák lennétek mint Stafford Megatron nélkül.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Jó a senkit visszavontam.

MMQB

1. At Philadelphia, early fourth quarter, Lions up six, Eagles ball, 2nd-and-10 at their 45. A millisecond after Nick Foles releases an incomplete pass, Detroit’s Nick Fairley, not using his head and not hitting above the sternum, plowed into Foles. Ref Ed Hochuli flagged Fairley for roughing the passer, an invented call for which he certainly will be downgraded by the league office. So, instead of the Eagles having a 3rd-and-10 at their 45, they had a 1st-and-10 at the Detroit 40 … and LeSean McCoy promptly romped to a 40-yard touchdown. The made the score Detroit 14, Philadelphia 12.

2. On the very next snap in Philadelphia, Foles, attempting a two-point conversion pass, threw it out of bounds. No conversion. But hold on—Detroit’s Ndamukong Suh was flagged by umpire Richard Hall for holding Eagles center Jason Kelce. FOX ran it back three times. A hold never happened. A hold was not close. Hall invented it. The ball got moved a yard closer, and Bryce Brown ran in the two-pointer from the one-yard line. Tie game. A total, absolute gift of two points.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Twitteren valaki azt írta, hogy félidőben az Eagles más csukát vett fel, nálunk meg nem volt megfelelő cucc. Ha így van, akkor jó lenne kirúgni valakit.MacPhisto
Ez komoly? Még írtam is az Eagles topicba poénból, hogy Shady felvette a szöges cipőit...valóban látványosan csúszkált az első félidőben, és utána látványosan feljavultak a testcselek, ami kifejezetten nehéz ilyen körülmények között. De akkor is csak poénnak szántam, mert ha van alkalmasabb szerelés, akkor miért nem azzal kezdünk alapból??? Na ezt jó lenne biztosra tudni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ha már erre a momentum dologra próbáljuk kiélezni a dolgot, akkor konkrétan a két buntivel felhozott TD-ig MOMENTUMA SEM VOLT A PHILLYNEK.

A ket zászlót meg lehet elemezni picit:
Suh vagy Fairley (nem emlekszem pontosan) 15 yardos büntetése még véletlenül sem volt az. Viszont utana az a defensive holding amit SUH-ra fújtak egy vicc volt!!!
Egymás utan két ilyen buntit ennyire kiélezett szituációban félre fújni, óriási blama az NFL-nek.
Azert is 'érthető' hogy véletlen volt, mert előtte egy felidon keresztül zászlót sem dobtak a bírok csak false startra (off, def).topmodell
Hagyjad már, az NFL-nek ez hol blama? egyetlen halvány cikkecske sem fog erről szólni, kutyát nem érdekli. Ha majd a Pecc ellen fújják akkor lesz össznépi felzúdulás és nem győznek mosakodni. Hochuli és bandája hanyadik meccsünket fújta el? századik?
Arról már most olvastam két cikket, hogy a Ravens-Vikes meccset elfújták a bajnok javára.
"Minnesota was penalized six times for 90 yards, compared to Baltimore’s five penalties for 45 yards."
Pareira is a Pats meccsre répázik. A mi sorsunk 0 embert érdekel. Pont annyit, amikor sikerült összefújniuk a 0-16-ot is. Nulla.

Ja ne feledjük, az első félidőben indokolatlanul voltunk pesszimisták és nagy mellényűek, de ezt így együtt LOL LOL LOL.

Twitteren valaki azt írta, hogy félidőben az Eagles más csukát vett fel, nálunk meg nem volt megfelelő cucc. Ha így van, akkor jó lenne kirúgni valakit.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ha már erre a momentum dologra próbáljuk kiélezni a dolgot, akkor konkrétan a két buntivel felhozott TD-ig MOMENTUMA SEM VOLT A PHILLYNEK.

A ket zászlót meg lehet elemezni picit:
Suh vagy Fairley (nem emlekszem pontosan) 15 yardos büntetése még véletlenül sem volt az. Viszont utana az a defensive holding amit SUH-ra fújtak egy vicc volt!!!
Egymás utan két ilyen buntit ennyire kiélezett szituációban félre fújni, óriási blama az NFL-nek.
Azert is 'érthető' hogy véletlen volt, mert előtte egy felidon keresztül zászlót sem dobtak a bírok csak false startra (off, def).

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bazza ment a PM
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Óriási meccs volt, srácok!
Tényleg nekünk fújtak a bírók, ezért mázlifaktor is volt bőven a meccsben, de szerencse nélkül nagyon nehéz győzni 😊

Szimpatikus csapat a Lions, remélem bejuttok a playoffba, sok sikert a további meccsekhez!Hulkeinstein
Remélem december 22-én is nektek fújnak. Ha így lesz, megyek majd ténymegállapítani az eredménykövetőbe.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM