NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Sajnos sírnom kell... először írok idén, és lehet, hogy utoljára.... háttérképnek bármit be lehetne tenni ebből a meccsből ami a szezon végét jelentette... node sebaj, ONE PRIDE!!!!!!!
u.i.: Majd talán jövőre...tököm tudja mit kellene draftolni :S

Szép estét!

Simply the BEST!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Nem tudom, nekem második kedvenc csapatom a Lions, nyilván azért mert hasonlóan sok sikerélményt ad, mint az első 😀 Vagy mert a riválisok trendi csapatok, azokat pedig nem szeressem...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Schwartzra szépen ráégett az az affér, ahol amúgy Harbaugh volt paraszt...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Nyilván a csoport riválisoknak az sem tetszik h nincs +2db fix W a scheduleben 😛Blevi
az miért jó, ha minden csoportrivális oda-vissza verne titeket, olyan lenne mintha nem is lennétek a csoportban. Ez sokkal jobb hogy ti is erősek vagytok már, kiegyenlítettebb a North. De a PO-t felejtsétek el 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Nyilván a csoport riválisoknak az sem tetszik h nincs +2db fix W a scheduleben 😛
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
A csoporton belüli haterkedés kötelező, azzal nincs bajom. A semlegeseket nem értem. Mindegy, nincs jelentőségeMacPhisto
Schwartz óta van a Lionsnak egy amolyan "rosszfiús" imidzse, aminek már több megnyilvánulása volt. (a handshake Harbaugh-val, Suh megmozdulásai a hálaadás-meccseken.) Szerintem ez az, ami sok semleges szurkolóban azt az érzetet kelti, hogy ez nem egy "szimpatikus kiscsapat", mint a Bills vagy a Browns.Kampman
+1, pont most akartam ezt írni, de az előttem szóló megtette...

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
A csoporton belüli haterkedés kötelező, azzal nincs bajom. A semlegeseket nem értem. Mindegy, nincs jelentőségeMacPhisto
Schwartz óta van a Lionsnak egy amolyan "rosszfiús" imidzse, aminek már több megnyilvánulása volt. (a handshake Harbaugh-val, Suh megmozdulásai a hálaadás-meccseken.) Szerintem ez az, ami sok semleges szurkolóban azt az érzetet kelti, hogy ez nem egy "szimpatikus kiscsapat", mint a Bills vagy a Browns.Kampman
ill. ugyan mitől lenne kiscsapat amikor tavalyelőtt (ha jól emlékszem) PO-s volt a gárda és van egy Megatronjuk? ez a Lions már nem kiscsapat, egy jobb irányító és egy király HC (meg jó coach-gárda) hiányzik szerintem. De az irányítót vissza is vonom, ha a PO a cél az Stafforddal is sikerülhetne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 854
A csoporton belüli haterkedés kötelező, azzal nincs bajom. A semlegeseket nem értem. Mindegy, nincs jelentőségeMacPhisto
Schwartz óta van a Lionsnak egy amolyan "rosszfiús" imidzse, aminek már több megnyilvánulása volt. (a handshake Harbaugh-val, Suh megmozdulásai a hálaadás-meccseken.) Szerintem ez az, ami sok semleges szurkolóban azt az érzetet kelti, hogy ez nem egy "szimpatikus kiscsapat", mint a Bills vagy a Browns.
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
A csoporton belüli haterkedés kötelező, azzal nincs bajom. A semlegeseket nem értem. Mindegy, nincs jelentősége

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Fel nem bírom fogni azt a haterkedést ami megy. Valaki magyarázza már meg, mit lehet ezen az istenverte, örökre elátkozott franchise-on utálni? Nem feküdtünk be elégszer 40 ponttal vagy mi? s jönnek az ellendrukkerek, nehogy playoffoljunk. Ehelyett legyenek a medvék harmincmilliomodszor playoffosok vagy minden magyar fradista kedvenc csapata basszon ki valakivel négyszázadszor a tundrán. Fel nem érem ésszel.MacPhisto
Nem tudom, pontosan milyen haterkedésre gondolsz, de szerintem ebben a csoportban itt Mo-n jóval békésebb a hangulat, mint általában. Persze, senki nem szereti, ha a kedvenc csapatát épp szívatják, a csoporton belül meg főleg nem, de egy-két elkeseredettség szülte mondaton kívül itt nem jellemző az anyázás.

Ezt a fradista dolgot meg nem teljesen értem, de remélem, hogy csak részben igaz 😉James007
én sem igazán értem, gondolom ezt a postot is az a fajta elkeseredettség szülte amit említesz, másra nem nagyon tudok gondolni. A PO-t nem úgy osztják hogy ki nem volt már régen, hanem hogy kinek van több győzelme. Mondhatnám úgyis hogy aki a rosszabb drafthely és a keményebb sorsolás ellenére beelőz egy nála jobb drafthellyel és könnyebb sorsolással bírót az meg is érdemli a PO-szereplést. Vagy mondhatnám úgy is: ha a Rodgers nélküli GB adott esetben beelőz teljesen megérdemelten teszi, mert a problémák ellenére is helytállnak.

Amúgy még nagyobb esélyetek van a csoportgyőzelemre mint a Bearsnek, ha félnetek kell valamitől akkor a Rodgersszel felálló GB, ők simán nyerhetnek kettőt, a Bears csak nagy bravúrral.
És ezt a medvék harmincmilliomodszort meg inkább nem is kommentálom, mi ez ha nem haterkedés 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Fel nem bírom fogni azt a haterkedést ami megy. Valaki magyarázza már meg, mit lehet ezen az istenverte, örökre elátkozott franchise-on utálni? Nem feküdtünk be elégszer 40 ponttal vagy mi? s jönnek az ellendrukkerek, nehogy playoffoljunk. Ehelyett legyenek a medvék harmincmilliomodszor playoffosok vagy minden magyar fradista kedvenc csapata basszon ki valakivel négyszázadszor a tundrán. Fel nem érem ésszel.MacPhisto
Nem tudom, pontosan milyen haterkedésre gondolsz, de szerintem ebben a csoportban itt Mo-n jóval békésebb a hangulat, mint általában. Persze, senki nem szereti, ha a kedvenc csapatát épp szívatják, a csoporton belül meg főleg nem, de egy-két elkeseredettség szülte mondaton kívül itt nem jellemző az anyázás.

Ezt a fradista dolgot meg nem teljesen értem, de remélem, hogy csak részben igaz 😉James007
A fradista az Iglicre ment, asszemsutianap
kikérem magamnak.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Fel nem bírom fogni azt a haterkedést ami megy. Valaki magyarázza már meg, mit lehet ezen az istenverte, örökre elátkozott franchise-on utálni? Nem feküdtünk be elégszer 40 ponttal vagy mi? s jönnek az ellendrukkerek, nehogy playoffoljunk. Ehelyett legyenek a medvék harmincmilliomodszor playoffosok vagy minden magyar fradista kedvenc csapata basszon ki valakivel négyszázadszor a tundrán. Fel nem érem ésszel.MacPhisto
Nem tudom, pontosan milyen haterkedésre gondolsz, de szerintem ebben a csoportban itt Mo-n jóval békésebb a hangulat, mint általában. Persze, senki nem szereti, ha a kedvenc csapatát épp szívatják, a csoporton belül meg főleg nem, de egy-két elkeseredettség szülte mondaton kívül itt nem jellemző az anyázás.

Ezt a fradista dolgot meg nem teljesen értem, de remélem, hogy csak részben igaz 😉James007
A fradista az Iglicre ment, asszem


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Fel nem bírom fogni azt a haterkedést ami megy. Valaki magyarázza már meg, mit lehet ezen az istenverte, örökre elátkozott franchise-on utálni? Nem feküdtünk be elégszer 40 ponttal vagy mi? s jönnek az ellendrukkerek, nehogy playoffoljunk. Ehelyett legyenek a medvék harmincmilliomodszor playoffosok vagy minden magyar fradista kedvenc csapata basszon ki valakivel négyszázadszor a tundrán. Fel nem érem ésszel.MacPhisto
Nem tudom, pontosan milyen haterkedésre gondolsz, de szerintem ebben a csoportban itt Mo-n jóval békésebb a hangulat, mint általában. Persze, senki nem szereti, ha a kedvenc csapatát épp szívatják, a csoporton belül meg főleg nem, de egy-két elkeseredettség szülte mondaton kívül itt nem jellemző az anyázás.

Ezt a fradista dolgot meg nem teljesen értem, de remélem, hogy csak részben igaz 😉
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Packers Bears lesz a vege. Mivel 1 meccs a hátrányuk (Packers ellen fél) ezért ha hétvégén mindenki nyer nekünk viszlát!
Persze alap h a Giants Vikings kettőst verni kell emellett.
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Viccet félretéve a sorsolások ismeretében és a divízió mérleg alapján még mindig simán nyerhetitek a csoportot, csak a sorsotok már nem a saját kezetekben van. tüsi91
Packers kettőt nyer innen.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ehelyett legyenek a medvék harmincmilliomodszor playoffosok MacPhisto
Csak megjegyzem, hogy az elmúlt 3 évben Ti többször voltatok benn, mint mi 😀 😀 😀.

Viccet félretéve a sorsolások ismeretében és a divízió mérleg alapján még mindig simán nyerhetitek a csoportot, csak a sorsotok már nem a saját kezetekben van. Viszont az a csapat, amely egy ilyen fontos meccsen hazai közönség előtt bukik... Mondom ezt úgy, hogy nem láttam a mérkőzést.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Azt gondolom év végén Schwartzéknak menni kell. Sokat köszönhet azert neki a franchise mert egy 0-16bol PO contender csapatot csinált egy erős csoportban. Hulladék keretet vett át, most azert bőven van potenciál (nyilván ez Mayhem érdeme is, akit nem mozditanék el).
Viszont nem tudta átlépni a saját árnyékát es többször elvesztette az öltözöt is. En halas vagyok neki azert amit tett, de változás kell a csapatnak.

Ti elsősorban milyen edzőre gondolnátok? Fiatal új arc, vagy tapasztalattal rendelkező öreg róka?
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Fel nem bírom fogni azt a haterkedést ami megy. Valaki magyarázza már meg, mit lehet ezen az istenverte, örökre elátkozott franchise-on utálni? Nem feküdtünk be elégszer 40 ponttal vagy mi? s jönnek az ellendrukkerek, nehogy playoffoljunk. Ehelyett legyenek a medvék harmincmilliomodszor playoffosok vagy minden magyar fradista kedvenc csapata basszon ki valakivel négyszázadszor a tundrán. Fel nem érem ésszel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ovzljwuhcriv2uifpnif
Jim Schwartz unlikely to keep job if Lions miss playoffs
The Detroit Lions have a great chance of qualifying for the postseason. If they don't, coach Jim Schwartz might be looking for a new job next month, according to Ian Rapoport.
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 854
'Alig' várok Scwartztól egy "az előre lépés megkérdőjelezhetetlen" jellegű nyilatkozatot. Ha valaki találkozna ilyennel, legyen oly kedves és linkelje!topmodell
 www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap2000000299848/Lions-postgame-press-conference
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
'Alig' várok Scwartztól egy "az előre lépés megkérdőjelezhetetlen" jellegű nyilatkozatot. Ha valaki találkozna ilyennel, legyen oly kedves és linkelje!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Mi a tököm van Stafforddal? Amikor jöttek a W-k akkor is mondtam h ez a játék amit mutat idén kevés. Ennyire nem jo ez a Ravens D h 16 ponton tartsanak. Istenem annyira kiábrándító 😕
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Leírhatatlan csalódás ez most.
Annyi meccs volt ahol be biztosíthattuk volna a playoff szereplést. Esély persze még mindig van. De az hogy az offensen bukjuk el a meccseink nagy részét, nem gondoltam volna. Megússzuk kapott TD nèlkül a meccset, de mégsem tudunk nyerni.

Stafford 3 interception. Sok gyenge dobás. Calvin droppok.
Durham se elkapni sem blokkolni nem tudott ma.

Volt 2-3 téves defensive interference hívás. Amire lehet mondani, hogy minden meccsen benne van a játékban. De idegesítő hogy mindig ellenünk. Most annyira szoros volt a vege, hogy kifejezetten sokat számított.
De akkor is botrány az offense.

Schwartz leköszönhet ev végén.
Mert ha igy sem tudunk PO-ba jutni hogy sérült az egesz csoport, mi meg az egyik legegészségesebb csapat vagyunk, akkor fel kell vallania a felelősséget!

Ennél nagyobb lehetőséget hogyan kaphattunk volna?
(AP sérült, Cutler szintén és Rodgers is hetek óta nem jatszik)

S(h)ame old Lions 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Defense rendben volt.

Shaun Hillel már clincheltük volna a divet. Stafford cut, Schwartz takarodj, Linehan takarodj.

Vicc hogy messze nekünk van a legjobb O és D falunk a divben és itt tartunk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ha ma bukunk 90% hogy ugrott a PO. Persze mar rég le kellett vna ezt a témát zárni, de MUST WIN GAME. Talán a stábnak is...