Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Azzal végképp nem tudok egyetérteni hogy az ember következhet magából es mást stílust kell hogy adjon, csak azert mert szurkol, vagy azert mert éppen ég nicknév mögé bújt.
En is pont ugyan ilyen hülye vagyok a való életben is 😊))topmodell
Nem kell ahhoz más stílust adni, hogy a felfokozott idegállapotok okán kicsússzanak olyan dolgok, amik nem biztos, hogy az ellenfél számára jó érzéseket keltenek. Főleg, hogy sok beszólás biztosan félre van értve, és valójában csak csipkelődés.Eazzy
Ha utolsó meccsen a Boys elpicsáz benneteket, ott fogok csipkelődni. Remélem lesz annyi bírói közreműködés hogy átültök picit a péló másik oldalára. Bár Foles épp az új Tebow, így erre kevés esély van.MacPhisto
Inkább mond azt nekik, hogy ők az okosabbak, a szebbek és a jobbak, nekik van igazuk. Akkor talán békén hagynak benneteket. Hihetetlen, hogy még mindig jönnek ide és osztják a vesztes csapat szurkolóit, magyarázzák amit nem lehet. Egyszerűen nem értik, hogy ti másképp látjátok a meccsen történteket, annál az egyszerű oknál fogva, hogy nem a filinek szurkoltok.
Bár nem kéne csodálkozni, mert a múlt héten arról vitatkoztak, hogy a közel tökéletes szezont nyomó Folesnak mennie kellene. WTF? A meccs közben láttuk, hogy miket írtak a csapatukról, pedig azok csak gyengén kezdtek a rendkívüli körülmények között. Majd miután nyertek ők a királyok, de az, hogy esetleg a bírók nekik kedveztek és ez befolyásolhatta a meccset, na azt már nem. Csak reálisan. Nem bántani akarom őket, mert szurkolók, de kicsit lehetnének kevésbé elfogultak.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Azzal végképp nem tudok egyetérteni hogy az ember következhet magából es mást stílust kell hogy adjon, csak azert mert szurkol, vagy azert mert éppen ég nicknév mögé bújt.
En is pont ugyan ilyen hülye vagyok a való életben is 😊))topmodell
Nem kell ahhoz más stílust adni, hogy a felfokozott idegállapotok okán kicsússzanak olyan dolgok, amik nem biztos, hogy az ellenfél számára jó érzéseket keltenek. Főleg, hogy sok beszólás biztosan félre van értve, és valójában csak csipkelődés.Eazzy
Ha utolsó meccsen a Boys elpicsáz benneteket, ott fogok csipkelődni. Remélem lesz annyi bírói közreműködés hogy átültök picit a péló másik oldalára. Bár Foles épp az új Tebow, így erre kevés esély van.MacPhisto
Én a saját csapatom meccsén szoktam követőzni, érzésem szerint én pl nem is szoktam bizonyos határokat átlépni. Más meccsére sosem megyek át trollkodni. Te nem meccs hevében fogsz írni szurkálódást, hanem előre megfontoltan leszel geci. Persze whatever suits you best.....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Azzal végképp nem tudok egyetérteni hogy az ember következhet magából es mást stílust kell hogy adjon, csak azert mert szurkol, vagy azert mert éppen ég nicknév mögé bújt.
En is pont ugyan ilyen hülye vagyok a való életben is 😊))topmodell
Nem kell ahhoz más stílust adni, hogy a felfokozott idegállapotok okán kicsússzanak olyan dolgok, amik nem biztos, hogy az ellenfél számára jó érzéseket keltenek. Főleg, hogy sok beszólás biztosan félre van értve, és valójában csak csipkelődés.Eazzy
Ha utolsó meccsen a Boys elpicsáz benneteket, ott fogok csipkelődni. Remélem lesz annyi bírói közreműködés hogy átültök picit a péló másik oldalára. Bár Foles épp az új Tebow, így erre kevés esély van.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Azzal végképp nem tudok egyetérteni hogy az ember következhet magából es mást stílust kell hogy adjon, csak azert mert szurkol, vagy azert mert éppen ég nicknév mögé bújt.
En is pont ugyan ilyen hülye vagyok a való életben is 😊))topmodell
Nem kell ahhoz más stílust adni, hogy a felfokozott idegállapotok okán kicsússzanak olyan dolgok, amik nem biztos, hogy az ellenfél számára jó érzéseket keltenek. Főleg, hogy sok beszólás biztosan félre van értve, és valójában csak csipkelődés.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Zsír tehát megtudtuk hogy a védők rosszul láttak, EBBŐL levontuk azt a következtetést, hogy a védelemnek ROSSZABB.
Van otthon akváriumod?MacPhisto
Van, de neked szerintem nincs 😀
Na a logikázásról ennyit, természetesen vicceltem...tényleg bocs srácok, hogy az agyatokra mentem, kívánom a legjobbakat nektek és a csapatotoknak!

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
LB Barwin: You couldn't (see). (The Lions) had a little advantage wearing white jerseys because in that first quarter it was really hard to tell who was who, who had the ball when they ran the ball because the snow was coming down so hard.

CB Cary Williams: I couldn't see (Lions quarterback Matthew) Stafford. You couldn't see him at all. You just kind of hope that you're close to the receivers when he throws the ball … I missed a tackle because I wasn't able to see the guy. The snow was in my face and I just naturally kind of panicked because there's water rushing in your nose.

picksix
Zsír tehát megtudtuk hogy a védők rosszul láttak, EBBŐL levontuk azt a következtetést, hogy a védelemnek ROSSZABB.

Van otthon akváriumod?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
VelemYem szerint a bíráskodás es a szabály módosítások túlzott védelme a tönkre teszik a jatek élményt. Gondolok itt arra hogy lassan olyanok lesznek a játékosok mint achiellusz hogy csak a sarkukon támadhatják oket 😊
Es biztos nagy eredményeket érnek el a fejsérülések csökkentésében de
2011-ben 25 torn ACL (IR sérülés történt az NFL ben.
2012-ben 32
Iden 40 fölött járunk!!!
(According to ESPN Mike Greeny)
Akik most 'lábadoznak' biztos dícsérik Godell-t

El is döntöttem hogy ebbe a 9milliard dolláros üzletbe nem segítek bele további 200Dodóval és jó lesz nekem a gamepass helyett ingyenes streamen követni az eseményeket.
Persze ezen nem múlik semmi. De az én lelkiismeretem tisztább ha nem segítek egy ilyen csaló csapatot mint az NFL játékvezetői testülete 😊)))

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Érdekes régebben ilyen sosem volt... Téma Blevi
Volt régebben is. En az eredménykövetést évekkel ezelőtt 'untam' meg egy Giants elleni meccsen. Pont a stílus miatt.

Azzal végképp nem tudok egyetérteni hogy az ember következhet magából es mást stílust kell hogy adjon, csak azert mert szurkol, vagy azert mert éppen ég nicknév mögé bújt.
En is pont ugyan ilyen hülye vagyok a való életben is 😊))

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bazzani sem volt ám éppen a hófehér angyal az eredménykövetőben. Ahogy senki. Az eredménykövető az egy virtuális lelátó, ahol kiereszted a meccs hevében a gőzt. Pl nekem semmi bajom a Fiorentina csapatával, de amikor a Loki ellen játszottak a BL-ben, és kinn voltam szutkolni, olyanokat ordibáltam, amit normál esetben nyilván nem. Ez alapján megítélni akárkit, hát ne haragudjatok, de jó nagy ökörség, bedurcizni meg főleg.Eazzy
Nekem a Lokival kicsit több problémám volt, mert mindenki látta, hogy Polekszics eladta a meccset, csak az volt a meglepő, hogy el is tiltották miatta. Az már nem meglepő, hogy Szima kijelentette, az eltiltás után visszavárja. Mindenből lehet pénz csinálni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Érdekes régebben ilyen sosem volt... Téma lezárva!

Ansah sérülésérol tudni valamit?Blevi
azt irják nem long term, talán day to dayt olvastam nála is

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Érdekes régebben ilyen sosem volt... Téma lezárva!

Ansah sérülésérol tudni valamit?
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Bazzani sem volt ám éppen a hófehér angyal az eredménykövetőben. Ahogy senki. Az eredménykövető az egy virtuális lelátó, ahol kiereszted a meccs hevében a gőzt. Pl nekem semmi bajom a Fiorentina csapatával, de amikor a Loki ellen játszottak a BL-ben, és kinn voltam szutkolni, olyanokat ordibáltam, amit normál esetben nyilván nem. Ez alapján megítélni akárkit, hát ne haragudjatok, de jó nagy ökörség, bedurcizni meg főleg.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Te is elég egyoldalúan látod a dolgot. 😊 mond milyen mezben kellett volna játszani? Mert mondom meg egyszer, a kék mez a ti zöldetektől nem sokban tér el. A hóviharban nem hiszem hogy az sokkal jobb lett volna. Ez amúgy megint bírózás téma. Aminél te feketén fehéren azt látod hogy mi bírózunk, nem pedig az eredmény követőben mutatott hozzáállást is kritizáljuk ami miatt az egyik legrégebbi Lions fan nem irt ide napok óta....Blevi
Mondhatnám, hogy olyanban ami nem fehér, de nem mondom, mert nem azért hoztam fel ezt a dolgot, hogy megvétózzam a meccset és igazságtalanságot és szemenszedett csalást kiáltsak mert nem így gondolom. Ez egy körülmények adta helyzet volt, ami nektek kedvezett (szerintem, de a végén még az jön ki, hogy nekünk kedvezett az is, hogy fehérben játszottatok 😀 ) Nekem csak az a bajom, hogy bármit felhoz az ember, hogy jelezze egy kicsit árnyaltabb a meccs képe, mint azt ti állítjátok az a világ baromsága élből, nehogy másnak csak részben, csak egy icipici részben igaza legyen. Ahogy nektek is megvan az igazatok, amit írtam is, hogy jogos, úgy szerintem nekem, nekünk is. Az igazságtalanságok, előnyök, hátrányok szerintem egy meccsen belül is nagyjából kiegyenlítik egymást, de szezonon belül az tuti, de már meg is bántam, hogy ezt leírtam, mert erre megint meg fogom kapni az alázást.picksix
Szerintem hogy zárjam ezt a mez dolgot ami abban a hóban jo lett volna aza piros de olyan meze nincs a Lionsnak. 😊
Továbbra sem érted mit sérelmeznek itt sokan de részemről ezt lezártam.
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Te is elég egyoldalúan látod a dolgot. 😊 mond milyen mezben kellett volna játszani? Mert mondom meg egyszer, a kék mez a ti zöldetektől nem sokban tér el. A hóviharban nem hiszem hogy az sokkal jobb lett volna. Ez amúgy megint bírózás téma. Aminél te feketén fehéren azt látod hogy mi bírózunk, nem pedig az eredmény követőben mutatott hozzáállást is kritizáljuk ami miatt az egyik legrégebbi Lions fan nem irt ide napok óta....Blevi
Mondhatnám, hogy olyanban ami nem fehér, de nem mondom, mert nem azért hoztam fel ezt a dolgot, hogy megvétózzam a meccset és igazságtalanságot és szemenszedett csalást kiáltsak mert nem így gondolom. Ez egy körülmények adta helyzet volt, ami nektek kedvezett (szerintem, de a végén még az jön ki, hogy nekünk kedvezett az is, hogy fehérben játszottatok 😀 ) Nekem csak az a bajom, hogy bármit felhoz az ember, hogy jelezze egy kicsit árnyaltabb a meccs képe, mint azt ti állítjátok az a világ baromsága élből, nehogy másnak csak részben, csak egy icipici részben igaza legyen. Ahogy nektek is megvan az igazatok, amit írtam is, hogy jogos, úgy szerintem nekem, nekünk is. Az igazságtalanságok, előnyök, hátrányok szerintem egy meccsen belül is nagyjából kiegyenlítik egymást, de szezonon belül az tuti, de már meg is bántam, hogy ezt leírtam, mert erre megint meg fogom kapni az alázást.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
LB Barwin: You couldn't (see). (The Lions) had a little advantage wearing white jerseys because in that first quarter it was really hard to tell who was who, who had the ball when they ran the ball because the snow was coming down so hard.

CB Cary Williams: I couldn't see (Lions quarterback Matthew) Stafford. You couldn't see him at all. You just kind of hope that you're close to the receivers when he throws the ball … I missed a tackle because I wasn't able to see the guy. The snow was in my face and I just naturally kind of panicked because there's water rushing in your nose.

A fentiek egy része természetesen nekünk is előny lehetett (a mez színén kívül), amikor támadtunk, az már a mi bajunk, hogy a hóviharban az első félidőben inkompetens támadójátékot játszottunk.

Futásnál elismerem tökmindegy, de szerintem passzjátéknál a hó meg a fehér mez a támadókat segíti, de nem akarok már lovagolni ezen az egészen. Bedobtam ezt a dolgot, hogy annyira nem fekete-fehér minden amennyire gondoljátok, de ezek szerint mégis.picksix
Te is elég egyoldalúan látod a dolgot. 😊 mond milyen mezben kellett volna játszani? Mert mondom meg egyszer, a kék mez a ti zöldetektől nem sokban tér el. A hóviharban nem hiszem hogy az sokkal jobb lett volna. Ez amugy megint birozas téma. Aminél te feketén fehéren azt látod hogy mi birozunk, nem pedig az eredmény követőben mutatott hozzáállást is kritizáljuk ami miatt az egyik legrégebbi Lions fan nem irt ide napok óta....
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
LB Barwin: You couldn't (see). (The Lions) had a little advantage wearing white jerseys because in that first quarter it was really hard to tell who was who, who had the ball when they ran the ball because the snow was coming down so hard.

CB Cary Williams: I couldn't see (Lions quarterback Matthew) Stafford. You couldn't see him at all. You just kind of hope that you're close to the receivers when he throws the ball … I missed a tackle because I wasn't able to see the guy. The snow was in my face and I just naturally kind of panicked because there's water rushing in your nose.

A fentiek egy része természetesen nekünk is előny lehetett (a mez színén kívül), amikor támadtunk, az már a mi bajunk, hogy a hóviharban az első félidőben inkompetens támadójátékot játszottunk.

Futásnál elismerem tökmindegy, de szerintem passzjátéknál a hó meg a fehér mez a támadókat segíti, de nem akarok már lovagolni ezen az egészen. Bedobtam ezt a dolgot, hogy annyira nem fekete-fehér minden amennyire gondoljátok, de ezek szerint mégis.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Megsérült Ansah (shoulder), Waddle (elbow), meg Bush (calf), és elvileg Slay nem lett IR-re rakva Po-ra visszatérhet. Már ha bejutunk. Most volt másodjára punt és kickoff return td-nk egyszerre 1977-ben volt az első, ott is kikaptunk.
Up tempo+havat azért kiegészíteném azzal hogy fasza az a pr meg kr td de utánna rögtön jöhetett vissza a def az se tett jót nekik. Egyébként már az első félidő végén látszódtak a széthullás jelei de igazán a második td után estünk szét. Meg nem találtam meg Ansah mikor sérült meg de az is elősegítette a futás elleni védekezés szétesését.
A cipőkre azt írták hogy a Phily egy része csak a félidőben vette fel legnagyobb stoplis cipőt, mi végig olyanba nyomtuk.( jó kis edzői hiba náluk) Saját edzői kar egy barom egy félidős offensesel nehezen lehet nyerni. Ha Rossnak megy a return miért nem használtak rb/wr poszton? Tök mindegy ki dropolt volna/kit dobott volna felül Mat. Ő is megér egy misét 5 fumble (egy nem az ő hibája volt) 3-4 alkalommal dobta felül a tök üres emberét, persze amikor jó volt a dobás akkor meg jöttek a droppok.
Az meg hogy mennyire volt nehéz fogni az offenset szándékosan megnéztem újra a mecset és 2! alkalommal maradt üresen elkapónk, egyszer Megatront hagyták üresen mert elváltották magukat és Pettigrew elvitt magával 3 embert, a másik alkalommal meg konkrétan elbambult a játékosuk, nézi Burlesont elindul a snap felé fut az meg vagy 3 másodpercel kap észbe hogy ja nekem őt kéne fogni.
A pálya takarítása is érdekes volt az oldalvonalnál a pályához közelebbi negyedelőpontnál volt a pálya széle a végén meg a felénél (kb 10-szer néztem vissza mire elhittem hogy Bell tényleg kilépett, meg aztán megint 10-szer a McCoy tdt ami elhiszek hogy bent volt de itt viszont a liga/tv társaságok balfaszsága hogy nincsen kamera ami felülről/oldalról nézni az oldal vonalat, mert nem az első eset amit látok hogy esélyes hogy kilpett de nincs olyan irányú kamera ami cáfolná/igazolná a pályán hozott döntést (talán a packersnek volt hasonló return tdje 2-3 éve a szezonnyitón amikor nem lehetett látni hogy kilépette a retuner mert a másik irányból meg más játékosok takarták))

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off Tessék csak a Juve meccsre kapcsolni Detroit Phily fanoknak kötelező 😀 :d 😀
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Igazából az nyirta ki a D-t hogy az O megint 0 volt. Lehet az up-tempót tulmisztifikálni de ha az ellenfél öli az órát szart nem ér.
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Lehet itt bírózni mint majdnem minden meccsen a szezonban 😊 , de a vereségeteknek a fő oka szerintem az volt, hogy az up tempo + a sok hó kombinációja teljesen kinyírta a védelmeteket. Suh a harmadik negyedben már alig kapott levegőt....csak idő kérdése volt mikor szakad át az a gát.....és a negyedik negyedben már jött is a hideg zuhany.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Védekezésben előny, támadásban hátrány.
MacPhisto
Mondd, hogy ezt fordítva akartad írni, különben végképp reményemet vesztem...picksix
Pedig igaza van. Gondolj már bele, hogy adj úgy pontos passzt, hogy nem látsz semmit? Ezzel egyenes arányban könnyebb is a védelem helyzete. De a legegyszerűbb ha megnézed, hogy mennyi pont született a nagy havazásban. Biztos az, hogy azért nagyon kevés, mert a védelemnek hátránya volt a támadókkal szemben? Hát nem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Védekezésben előny, támadásban hátrány.
MacPhisto
Mondd, hogy ezt fordítva akartad írni, különben végképp reményemet vesztem...picksix
Szerintem is így van, ahogy MacPhisto írta. De amúgy számít ez? Nem a Detroit választotta a fehéret, hanem nekik ezt kellett hordani...

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Védekezésben előny, támadásban hátrány.
MacPhisto
Mondd, hogy ezt fordítva akartad írni, különben végképp reményemet vesztem...picksix
Pedig a logikus az ahogy MacPhisto irja...

szerintem is lépjünk túl ezen főleg,hogy biztos nem változik semmi az NFL-ben ennek hatására...

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Védekezésben előny, támadásban hátrány.
MacPhisto
Mondd, hogy ezt fordítva akartad írni, különben végképp reményemet vesztem...picksix
Nem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Védekezésben előny, támadásban hátrány.
MacPhisto
Mondd, hogy ezt fordítva akartad írni, különben végképp reményemet vesztem...

easy easy
kill kill
Lane Lane