NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Akerst kihagytad a felsorolásból

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Stafford maradjon, de a szezon második fele nehezen emészthető tőle is...
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Akit nem akarok jövőre itt látni:

Schwartz
Linehan
Stafford
Durham
Pettigrew
Raiola
Akers
Akers
Akers
Akers
Akers
Akers
Akers
Akers
Akers

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Így szétesni a szezon második felére. Mayhem tedd a dolgod. FIRE SCHWARTZ!
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Aztán lehet hétfő reggel Ti vezetitek a csoportot. 😊.

Egyébként valaki tudja miért 10-kor lesz a meccsetek? Már jó előre megterveztem, hogy megnézem 7kor a meccseteket, utána szurkolok a Pittsburghnek míg be nem alszok, aztán utána jöhet az év első PO meccse a Bearsnek. 😊. Mert ez innentől nekünk az. Csak ugye nem 7-kor játszotok...tüsi91
remélem nem mondok hülyeséget, de ez már az év elején is 10-re volt kiirva

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Aztán lehet hétfő reggel Ti vezetitek a csoportot. 😊.

Egyébként valaki tudja miért 10-kor lesz a meccsetek? Már jó előre megterveztem, hogy megnézem 7kor a meccseteket, utána szurkolok a Pittsburghnek míg be nem alszok, aztán utána jöhet az év első PO meccse a Bearsnek. 😊. Mert ez innentől nekünk az. Csak ugye nem 7-kor játszotok...
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mondassz valamit.
Meggyőződésem hogy azert kell hosszú hónapokig tartó offseason, hogy a LIONS szurkolók idegei gyógyuljanak és erősödjenek a következő évi szenvedésekre.
Az is biztos hogy 10kardiológusból 10 nem ajánlja hogy LIONS szurkoló legyél 😊)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Pettirgew mindenképp out vasárnapra. Se Levy (Flaco bokája) se Delmas (helmet to helmet) nem kapott pénz büntetést.
Szerdán Delmas (knee), Johnson (knee), Levy (foot), Martin (right groin), Pettigrew (ankle), Slay (knee) és Wendling (ankle) nem edzettek.
Csütrötökön Johnson (knee), Mathis (illness), Levy (foot), Pettigrew (ankle), Slay (knee) és Wendling (ankle) nem edzettek, Martin, Houston, és Delmas csak limitáltan.
Pénteken Brandon Pettigrew, DeAndre Levy, Darius Slay, Rashean Mathis andés Louis Delmas nem edzettek.
Matt Veldmant (TE) hoztuk a practise squadba, Patrick Edwardsot tettük practice squad IR-re. Veldman (korábbi Jags játékos) nyáron járt nálunk keretszükitésnél kitettük aztán két hónapig volt a Tampa practise squadjában, onnan múlt héten tették ki. Vasárnap ugynézki két Te lesz aktiv Fauria és Dickerson, valamiért ugyérzen a nem létező TE játékunk most 1-1 passt fog jelenti mindkét úriember irányába.

A LIONSt ismerve azért ez nem lesz most sem egy gyerekjáték. Nem ilEyn egyszerű ez, hogy elestünk a PO-tól és csókolom.
LIONS szurkolóként tudom, még kecsegtetini fog valami esélyt az élet. Hogy nagyobb szenvedés és kínok között bukjunk el mindent idén (is).
Lenne tippem a rossz forgatókönyvekre, de az élet úgyis talál rosszabbat.
Es egyébként én egy végtelenül pozitív ember vagyok az ev 349 napján. Csak az az évi 16 vasárnap ne keserítene 10 éve...topmodell
Csak 14 vasárnap márha van MNF, meg ott van a Háladaás is.valakis
Megfogtad a lényeget 😉
Hétfő esti ritkábban van, de mind1.topmodell
megvan már, azért nem jtunk Po-ba mert akkor az még évi plusz 2 vagy 3 plusz napot jelentene, mi lenne akkor az idegeinkel?

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Pettirgew mindenképp out vasárnapra. Se Levy (Flaco bokája) se Delmas (helmet to helmet) nem kapott pénz büntetést.
Szerdán Delmas (knee), Johnson (knee), Levy (foot), Martin (right groin), Pettigrew (ankle), Slay (knee) és Wendling (ankle) nem edzettek.
Csütrötökön Johnson (knee), Mathis (illness), Levy (foot), Pettigrew (ankle), Slay (knee) és Wendling (ankle) nem edzettek, Martin, Houston, és Delmas csak limitáltan.
Pénteken Brandon Pettigrew, DeAndre Levy, Darius Slay, Rashean Mathis andés Louis Delmas nem edzettek.
Matt Veldmant (TE) hoztuk a practise squadba, Patrick Edwardsot tettük practice squad IR-re. Veldman (korábbi Jags játékos) nyáron járt nálunk keretszükitésnél kitettük aztán két hónapig volt a Tampa practise squadjában, onnan múlt héten tették ki. Vasárnap ugynézki két Te lesz aktiv Fauria és Dickerson, valamiért ugyérzen a nem létező TE játékunk most 1-1 passt fog jelenti mindkét úriember irányába.

A LIONSt ismerve azért ez nem lesz most sem egy gyerekjáték. Nem ilEyn egyszerű ez, hogy elestünk a PO-tól és csókolom.
LIONS szurkolóként tudom, még kecsegtetini fog valami esélyt az élet. Hogy nagyobb szenvedés és kínok között bukjunk el mindent idén (is).
Lenne tippem a rossz forgatókönyvekre, de az élet úgyis talál rosszabbat.
Es egyébként én egy végtelenül pozitív ember vagyok az ev 349 napján. Csak az az évi 16 vasárnap ne keserítene 10 éve...topmodell
Csak 14 vasárnap márha van MNF, meg ott van a Háladaás is.valakis
Megfogtad a lényeget 😉
Hétfő esti ritkábban van, de mind1.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Pettirgew mindenképp out vasárnapra. Se Levy (Flaco bokája) se Delmas (helmet to helmet) nem kapott pénz büntetést.
Szerdán Delmas (knee), Johnson (knee), Levy (foot), Martin (right groin), Pettigrew (ankle), Slay (knee) és Wendling (ankle) nem edzettek.
Csütrötökön Johnson (knee), Mathis (illness), Levy (foot), Pettigrew (ankle), Slay (knee) és Wendling (ankle) nem edzettek, Martin, Houston, és Delmas csak limitáltan.
Pénteken Brandon Pettigrew, DeAndre Levy, Darius Slay, Rashean Mathis andés Louis Delmas nem edzettek.
Matt Veldmant (TE) hoztuk a practise squadba, Patrick Edwardsot tettük practice squad IR-re. Veldman (korábbi Jags játékos) nyáron járt nálunk keretszükitésnél kitettük aztán két hónapig volt a Tampa practise squadjában, onnan múlt héten tették ki. Vasárnap ugynézki két Te lesz aktiv Fauria és Dickerson, valamiért ugyérzen a nem létező TE játékunk most 1-1 passt fog jelenti mindkét úriember irányába.

A LIONSt ismerve azért ez nem lesz most sem egy gyerekjáték. Nem ilEyn egyszerű ez, hogy elestünk a PO-tól és csókolom.
LIONS szurkolóként tudom, még kecsegtetini fog valami esélyt az élet. Hogy nagyobb szenvedés és kínok között bukjunk el mindent idén (is).
Lenne tippem a rossz forgatókönyvekre, de az élet úgyis talál rosszabbat.
Es egyébként én egy végtelenül pozitív ember vagyok az ev 349 napján. Csak az az évi 16 vasárnap ne keserítene 10 éve...topmodell
Csak 14 vasárnap márha van MNF, meg ott van a Háladaás is.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hozhatnánk olyat akinek van HC tapasztalata 😊
Az utóbbi időben nem volt ilyen.
De olyan se nagyon aki nem bukott meg 5 éven belül 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
HC kérdéshez egy apró kiegészítés:

Bevell nálunk "döntős" volt Trestmannel és Arianssal egyetemben és azért ő "hullott ki" elsőnek, mert nincs HC tapasztalata.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A LIONSt ismerve azért ez nem lesz most sem egy gyerekjáték. Nem ilEyn egyszerű ez, hogy elestünk a PO-tól és csókolom.
LIONS szurkolóként tudom, még kecsegtetini fog valami esélyt az élet. Hogy nagyobb szenvedés és kínok között bukjunk el mindent idén (is).
Lenne tippem a rossz forgatókönyvekre, de az élet úgyis talál rosszabbat.
Es egyébként én egy végtelenül pozitív ember vagyok az ev 349 napján. Csak az az évi 16 vasárnap ne keserítene 10 éve...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ezt a matchup dolgot annyira szeretem. Ebben a szezonban tanultam meg hogyha valaki a fórumban azt mondja hogy nekünk jók a matchupjaink az adott csapattal szemben, akkor érdemes az ellenfélre egy hat számjegyű összeget tenni valamelyik fogadóirodában.
Eddig talán 3szor volt idén itt a fórumban, hogy ment az 'okoskodas' a matchupokról. Meg hogy mennyire jó nekünk.
Mindannyiszor kikaptunk

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Sziasztok! Először is szeretném üdvözölni azokat a Bears drukkereket akik lehülyéztek amikor 3győzelmet jósoltam nekik az utolsó 4meccsre. 😊
Bazzani
Szia!

Mint ahogy anno PM-ben is leírtam, az hogy mi hány meccset nyerünk egyáltalán nem számított ha ti éltek a lehetőségeitekkel, ergo ezt a PO-szereplést csak a Lions tudja/tudta elrontani magának. Most ugyan számszerűen csak a 3. helyen álltok és látszólag nem a ti kezetekben van a sorsotok de ha megnézzük a maradék párosításokat (mint ahogy ezt kb minden esélylatolgatásban ill power rankingben le is írnak) akkor láthatjuk hogy a tiétek a legjobb machup a 3 rivális csapatéból. Ha ti hozzátok a ti 2 nyerhető meccseteket és a másik 2 csapatból valamelyik nem nyer az Eagles vagy a Steelers ellen máris sokkal jobbak az esélyeitek. A ti problémátok csak az hogyha mindkettő nyer (a Bears sztem csak bravúrral lehet rá képes) akkor bezárul előttetek az ajtó ill. ha a Packers hozza a maradék 2 meccsét akkor az övék a csoport ami ha lesz újra Rodgers elég valószínű. Ha nem lesz ARod akkor is a legvalószínűbb szerintem hogy ti és a Packers nyertek míg a Bears kikap, majd az utolsó fordulóban ti és a Bears nyer és így a 9-7-es együttállás nektek fog kedvezni.

Mindezt 2 dolog tudja áthúzni: ha a Bears is nyer vasárnap ill ha lesz Rodgers és a Packers 2őt nyer.

Azt csak halkan jegyzem meg hogy a lehülyézést azért kaptad mert a legnagyobb Lions dominancia közepette (meccselőny és dominancia, tehát 2 meccs fórban) kijelentetted hogy a Bearsé a csoport 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok! Először is szeretném üdvözölni azokat a Bears drukkereket akik lehülyéztek amikor 3győzelmet jósoltam nekik az utolsó 4meccsre. 😊
Új hét, új vereség mondhatná az egyszeri Lions drukker. Lassan olyan természetessé válik mint más rutinszerű dolog. Mivel gőzerővel távolodunk a rájátszástól és szupersebességgel közeledünk afelé, hogy Schwartz és brigádja eltűnjön a mindennapjainkból így én is reagálok a helyzetre és egy új rovattal bővítem a mondandómat, melyben a lehetséges edzőjelölteket listázom a magam módján egy-egy fórumozó társunk segítségével. Úgy láttam van erre itt igény a topikban, remélem jó témát szolgáltatok a hétvégi vereség előtt.
Jöjjön hát az eheti "Ahogy Bazza látta":


A nap hőse:

Soha nem voltam ilyen nehéz helyzetben még, nem is akarok túl sok szót vesztegetni a dologra mert fontosabb dolgaink is vannak. Hőst választani egy olyan meccsen ahol tulajdonképpen elúszik a szezon? Az offense teljesítménye elfogadhatatlan volt, így természetes, hogy a defense-ből választok magamnak egy játékost. Ők megtették amit megkövetelt a haza, kapott TD nélkül hozták le a meccset és viszonylagosan jól megfogták a hosszú játékokra építő Ravens offense-t. Ez a mai kiemelés az egész idényének szól, jelenleg ő a defense legjobb játékosa. DeAndre Levy játéka nem mindig kerül a statisztikai lapok élére (most éppen "csak" 5tackle és 2 QB hit van a neve mellett), de ő a védelem motorja.
Szeretném még kiemelni Pettigrewt aki két nagyon fontos elkapást jegyzett a második TD drive-ban, a másodikba bele is sérült sajnos. Meg tudja valaki mondani, hogy miért csak a második félidő közepén hívtuk az első TE passzt amikor régebben ez hatalmas fegyvere volt a csapatnak? Amúgy Pettigrew a futójátékoknál remekül blokkol, nagyon fog hiányozni a hátralevő két meccsen.

A nap hülyéje:

Meglepő módon kevés az olyan teljesítmény amire azt mondanám, hogy kirívóan rossz volt. Megatronról kiderült, hogy ő is ember. A közvetítésben azt mondották a nagy szakértők, hogy nem szokott drop-olni ellenben az igazság idén kicsit más. Ilyen szempontból ez karrierje legrosszabb éve, amit viccesen betudhatunk az Elam által mondott öregedésnek de szerintem ha az igazságot akarjuk keresni akkor azt valahol az edzői stábban kellene keresni. Remélem ha új HC érkezik, akkor a segédedzőket is kicserélik, mert ez az új WR edző aligha végez jó munkát.
Rá is térhetünk a meccs legrosszabb emberére Matthew Staffordra. A meccs előtt hihetetlenül bíztam benne, hogy most megmutatja mert mikor nem ha a legfontosabb meccsen? Én továbbra sem vagyok azon a vonaton amin azok ülnek akik szerint Staffordnak mennie kell. Ő a mi emberünk, ő az aki hosszú évekre megoldja majd ezt a posztot csak megfelelő edzők kellenek mellé. Leginkább a csípőből tüzelős passzát kellene kiverni a fejéből mert (ahogy Robilluma barátom írta)az NFL nem a hátsókert. Stafford játékát újra fel kell építeni, igenis megvan benne az a potenciál, hogy rájátszásba vigye ezt a csapatot. Amellett, hogy a játéka nem az igazi (finoman fogalmaztam) egy másik dolog miatt is jogosan kritizálják a kinti oldalakon. Nyilván emlékszik itt mindenki, hogy a Tampa elleni vereség után Bush összehívott egy csapatgyűlést amin a fejek rendbetétele volt a téma. Ezt Matt elintézte annyival, hogy nincs erre szükség így nélküle ment le a "buli". Sajnos akinek a fejében igazán rendet kéne csinálni és visszaterelni arra az útra ahol két éve volt az pontosan ön Mr. Stafford.

A nap meglepetésembere:
Érdekes nap volt ez Jonte Green számára. Hosszú idő után volt kezdő a csapatban és nagyon rosszul indult számára a meccs. Torrey Smith csinált róla egy 25yardos elkapást, csinált egy hatalmas melléugrást egy szerelési kísérletnél majd kaptunk róla egy face mask büntetést.
A második félidőre mintha kicserélték volna, ezért is kerülhetett ebbe a rovatba. Remek emberfogás, két levédekezett passz. Bízzunk benne, hogy csak rozsdásak voltak az izmok a hosszú kihagyás után és ezentúl a tavaly megcsodált formáját hozza újra ha pályára kerül.


Kedvenc play:
Vannak dolgok amiket nagyon imádok Staffordban (egyre kevesebb), ilyen az például amikor egy offside miatti "szabad játéknál" elindítja a bombát Megatron felé. Ezen a meccsen is volt egy ilyen jelenet, működött a "perfect connection".

2nd and 13 at DET 17 (Shotgun) M.Stafford pass deep right to C.Johnson to BLT 46 for 37 yards (J.Ihedigbo, J.Smith). Penalty on BLT-H.Ngata, Defensive Offside, declined.

 www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap2000000299759/Johnson-37-yard-catch

Amin jót nevettünk:
Imádom ezeket a táblácskákat:



Amin sírtunk:
Nem akarok bírózni, mert nem ezen múlt ez a meccs sem, de szánalom ami megy a ligában. Néha a legkisebb érintést is büntetik, máskor meg a teljesen egyértelmű dolgokat sem fújják le.
Ez a kézfogó maximum a táncórákon szabályos, bár ott sem két férfi között:

Tudom a jó csapatok ellenszélben is nyernek, sajnos mi nem vagyunk jó csapat.

Ó mondd, te kit választanál:
El is érkeztünk a már említett új rovathoz, lássuk is ki áll az én top5-ös listám 5.helyén.

5. Darrell Bevell Seattle Seahawks OC

Ha én lennék a Lions GM mindenképpen olyan HC-t keresnék a csapat mellé aki újra fel tudja építeni Stafford játékát és életet tud lehelni az akadozó offense-be. Bewell ilyen lehet? Ebben hívtam segítségül
braxa88
-t aki válaszolt pár kérdésre vele kapcsolatban:

-Mennyire várható, hogy HC állást vállal?
Már tavaly is volt róla szó, hogy megkeresik egy HC állással. Nem emlékszem h ment e interjúra v nem.. Idén valamivel gyengébb a playcalling mit tavaly szerintem. Nem nagyon megy az utóbbi hetekben a futás, mégis erőlteti Bevell. Vannak további apróságok amik érthetetlenek, de ez nagy probléma nincs vele.

-Miért lehetne ő jó választás a Lionsnak?
Ő ki tudná hozni az offenseből azt ami benne van. Ehhez meg is vannak emberek. Stafford, Johnson, Bush is nagyon illene hozzá. Bell-lel egy lenne egy Lynch szerű erőfutója, és mellé olyan RB is aki nagyon jó elkapásban. Idén pl Lynch egyre többet kap a passzokból is.
Azt nem tudom, hogy mint HC mennyire lenne jó, mennyire tudna egy erőskezű, karizmatikus figura lenni a csapat élén, de egy próbát megérhet.

-Tudna e jobb QB-t nevelni Staffordból?
Mindenféleképpen. Szerintem kevesebb hibával játszana, nem lenne annyi interceptionje. Bevell-lel jobb lenne a futójáték is, így nem lenne akkora teher Staffordon, nem kellene 5000yardokat passzolnia szezononként.

-Mennyire tudná kezelni a csapat "rosszfiúit"?
Nehéz erre válaszolni. Nem karizmatikus figura, így talán nehezebb dolga lenne.de ha a rosszfiúk elfogadják HCnek akkor kezelni lehet őket.

-Vannak e kételyeid vele kapcsolatban?
Annyit én elmondanék, hogy én nem választanám HCnek, vannak jobb szakemberek nála akiket inkább kipróbálnék. Bár hasonlókat mondtam tavaly Bradlleyről, akinek eléggé jól megy mostanában a Jaxben.
Írtam h nemtudom mennyire lehet belőle erőskezű HC, kívülről az jön le h nem az. Pl tavaly vagy előtte Bradleyn lehetett látni h HC-ra termett olyan tekintetben h ég benne a tűz, pörög végig. Bevell nagyon nem ilyen, keveset is van képernyőn.
Ő egy jó szakember, de mint HC nagyon kérdőjeles nálam, mert nem lehet tudni h mit hozhat ki egy teljes csapatból. Ha csak offenset kap akkor okés, mert ahhoz ért.
Végül annyit, h nem fogok kardomba dőlni ha távozik

Folytassuk a listát a 4. helyezettel:
4. Mike Zimmer Bengals DC

Amint az imént említettem én leginkább olyan főedzőt választanék aki az offense terén jártas ellenben egy jelenlegi DC is becsúszott a top5-be. Hogy miért? A másik nagy problémája a csapatnak, hogy a jelenlegi stáb nem tud bánni a csapat nehézfejű játékosaival, Zimmer védelmében a Bengalsnál több ilyen játékost is találhatunk és láthatólag remek ott a fegyelem. de valóban így van ez? erre segített választ találni
gabtsi
:

-Megérett e már arra, hogy HC legyen?
Abszolút! Közel 20 éve dolgozik a ligában, egy kiváló DB edzőből lett még kiválóbb védelmi koordinátor. Az édesapja is NFL játékos volt, a fia is edző (a Bengalsnál), vérében van a sport. Olyan gondolkodókkal dolgozott együtt mint Chan Gailey, illetve olyan vezetőkkel mint Bill Parcells, valamennyi védelmi alapfelállásban van tapasztalta, kirakatban lévő csapatban is. Nem is elsősorban a legnagyobb X&O mágus, sokkal inkább vezér és főnök. Ezért szerintem kiválóan alkalmas lenne vezetőedzőnek is, mert nem csak a szaktudása, hanem a vezetői képességei miatt is tart ott ahol.

-Miért lehetne ő jobb mint Schwartz?
Mert megfegyelmezné a szelídíthetetlen oroszlánokat. A legnagyobb baja a Lionsnak innen nézve, hogy képtelenek fegyelmezetten végigjátszani egy szezont, de gyakran egy meccset is. Zimmernél viszont nincs mellé duma, és híres arról, hogy valamennyi játékosa meghalna érte, kb második apaszerepben tetszeleg sokaknál, ami egy dolog miatt fontos: soha senki nem szeretné cserbenhagyni, értem ezalatt, hogy nem azt csinálni ami a dolga. Még akkor sem, ha épp jól jött ki belőle.

-Milyen kételyeid vannak vele kapcsolatban?
Valami oka biztos van annak, hogy még nem HC pedig a pedigré önmagáért beszél. A felesége meghalt 2009-ben, azóta van egyedül, nem volt erről hír, de az arcából ítélve azóta sztem megy a pivo (de ez csak saját agyszülemény). Azt mondják, hogy túl őszinte típus, amit én személy szerint nehezen tudok értelmezni. Az biztos, hogy nem konfliktuskerülő alkat, szóval mindenkinek be kell állni a sorba, lehet, hogy ez nehezen összeegyeztethető egyes GM-ek egójával.

-Segítségével milyen lehetne ez a Lions defense?
Baszó. A Lions D legnagyobb baja a secondary, amely viszont abszte Zimmer szakterülete. Bárkiből elfogadható játékost csinál, jó alapanyagból meg szupersztárt. A legfontosabb a DB-k esetében a technikai képzettség, amelyre hatalmas hangsúlyt fektet, a jó technikával játszó DB pedig aranyat ér, bárki ellen. Alapfelállás nem változna, szintén 4 fős frontban hisz, és a nagy, atletikus DL-ben. Detroitban ez a DL megvan ahhoz, hogy jó védelmet építsen köré.

-Mennyire tudná megregulázni a hirhedt oroszlán hangadókat palyán és azon kívül?
Ez a lényeg szerintem vele kapcsolatban. Csak néhány név a Bengalsból: Tank Johnson, Adam „Pacman” Jones, Vontaze Burfict, Carlos Dunlap v Reggie Nelson, akik sokak szerint balhés és lusta gyerekek, de ez Zimmer alatt erősen megváltozott, és produktív játékost nevelt belőlük (az apafigura), és ugyanígy olyan emberekből, akikre máshol nem számítottak, mint Cris Crocker, Thomas Howard, Wallace Gilberry v Terrence Newman.

-Bármi egyéb hozzáfűznivaló?
A legnagyobb kérdés vele kapcsolatban, mint általában a vezetőedzői állásra pályázó DC-knél, hogy milyen támadókoordinátort tud meggyőzni magának. Mert fontos a D, de a bajnokságot baszó passzjátékkal lehet nyerni. QB neveléssel viszont itt nem kell bajlódni, van franchise QB.

Jövő héten az első 3 helyezett kerül terítékre.
Utólagosan is köszönet a két "meghívott" szakértőnek, jövök egy sörrel. 😊

Újoncfigyelő:
Martin helyett Akers végezte el a kickoffokat mert állítólag Martin nem mozgott jól a bemelegítésnél. Ansah nem játszotta élete meccsét, összesen egyszer tudott Flacco közelébe férkőzni szintúgy mint Devin Taylor aki egyszer ütötte meg a hollók irányítóját. Riddick egy fontos first down elkapást jegyzett., Fauria pedig egy TD-vel és a szokásos táncal vétette észre magát. Waddle msot nem volt olyan jó mint eddig, Dumervil egyszer szabályosan seggreültette. Slay továbbra is sérült.

A nap képe:
A kép címe: Ez bement...


Amiről még beszélni kell:
Ez alighanem az utolsó olyan hét amikor még PO esélyekről beszélhetünk. Csak és kizárólag abban az esetben juthatunk be ha a Bears és a Packers is veszít meccset és mi megnyerjük mindkét hátralévő derbinket. Miért van olyan érzésem, hogy a Metrodome búcsúmeccsén fogunk elbukni valami hihetetlenül fájdalmas végjátékban?

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Akkor első körökben egy kicker draftpick ?😊

Egyetértek veletek... az edzőknek kellene mennie... Suh-hoz egy kb. Szamuráj Májk szint kellene, de az edzőkhöz még annyira se értek, mint a lovakhoz...Blitzerkrieg
inkább S/CB/WR aztán kelleni fog még egy C/TE annak függvényében mi lesz Pettigrewval és Raiolaval, ezenfelül cappel se állunk túl jól

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Akkor első körökben egy kicker draftpick ?😊

Egyetértek veletek... az edzőknek kellene mennie... Suh-hoz egy kb. Szamuráj Májk szint kellene, de az edzőkhöz még annyira se értek, mint a lovakhoz...

Simply the BEST!
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Biztos oldszkúl vagyok, de ha jobb a falad mint az ellenfélnek, általában nyersz. Na most nekünk majdnem mindig jobb mindkettő, csak épp csinálunk meccsenként 3 turnovert.

Amúgy Schwartznak mennie kell, Linehannel együtt.

Az utolsó kirúgás a meccsen amúgy Akers alkotása, ne Martint szidjátok.MacPhisto
én kérek elnézést, nem figyeltem ki rúgta, azt hittem hogy Akerst nem engedjük már labda közelébe ha lehet.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Biztos oldszkúl vagyok, de ha jobb a falad mint az ellenfélnek, általában nyersz. Na most nekünk majdnem mindig jobb mindkettő, csak épp csinálunk meccsenként 3 turnovert.

Amúgy Schwartznak mennie kell, Linehannel együtt.

Az utolsó kirúgás a meccsen amúgy Akers alkotása, ne Martint szidjátok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
idén? mert tavaly ott voltunk fejben? Tonyt október közepén kiraktuk. Fauria meg nagyon király csak meccsenként egy play hívunk rá. Martin meg megtanulhatná kirúgni azt a labdát az endzone végébe, most is utolsó driveba kb 35-ről jöttek mert nem rúgta ki, és nem az első alkalom idén hogy egyértelmű hogy ki kéne rúgnia erre nem, a Bengals elleni utolsó puntja is tök király volt.
Az edzői gárdának menni kell nincs mese (Po szereplés sikerességétől függően), Suht, meg Fairleyt nem tudják rendesen kordában tartani, több meccsen se tudták rotálni rendesen Busht meg Bellt (a Ravens ellen pont sikerült nekik), nem tudnak rendesen időt ölni, Ravens elleni utolsó előtti driveban is vagy futottunk vagy 10-15 yardot passzt hívtak mintha rövidebbet nem is lehetne passzolni. És ez csak a jéghegy csúcsa.valakis
tavaly sem votl minden rendben, de akkor még lehetett dobálódzni hogy ez meg ez hiányzik egy akár SB esélyes csapatból, de idén kb minden adott, nincs Titus aki egy balfasz, megy a futás etc...

közben Tonyt javítottam, csak valamiért átszaladtam felette hogy kimaradt hogy volt...

Martinnál ráfoghatjuk a rutin hiányára, de nézhetjük úgy is hogy ha nem balfaszkodna az o nem kellene anynit puntolgatni…

az edzői gárdát látják sokan a mumusnak, de kit tudnátok aki minőségi változást hozna?

de pl a drophegyeket nem tudom az edzőkre ráfogni, ammi eddig ment most miért nem:Soleewear
nem ismerem az edzői felhozatalt de hiszek abban hogy lehetne jobbat szerezni, nem lehet teljesen ráfogni az edzőkre a droppokat, dehogy fejben sincsenek ott a játékosok az is biztos ugyanígy igaz Stafford balfaszkodására, de itt nem csak ezekről van szó,pl a steelers mecsen miért küldték vissza Bush ha nem ment neki Bellnek meg igen?

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A csoporton belüli haterkedés kötelező, azzal nincs bajom. A semlegeseket nem értem. Mindegy, nincs jelentőségeMacPhisto
Schwartz óta van a Lionsnak egy amolyan "rosszfiús" imidzse, aminek már több megnyilvánulása volt. (a handshake Harbaugh-val, Suh megmozdulásai a hálaadás-meccseken.) Szerintem ez az, ami sok semleges szurkolóban azt az érzetet kelti, hogy ez nem egy "szimpatikus kiscsapat", mint a Bills vagy a Browns.Kampman
ill. ugyan mitől lenne kiscsapat amikor tavalyelőtt (ha jól emlékszem) PO-s volt a gárda és van egy Megatronjuk? ez a Lions már nem kiscsapat, egy jobb irányító és egy király HC (meg jó coach-gárda) hiányzik szerintem. De az irányítót vissza is vonom, ha a PO a cél az Stafforddal is sikerülhetne.davemayer
kis csapat olyan értelemben szerintem, hogy nincsenek hypolva manapság, évekig szenvedtek illetve még most is szenvednek, (egyszer eljutnak playoffig stb.), néha látszódik a fény az alagút végén, aztán robbantanak (mint idén a Panthers például)

Hogy sajtszagúbb legyen ez a topic, el kell hogy mondjam, egy csapatot se utáltam meg mióta követem a ligát. A Lions a 0-16, és azt követő események miatt pedig szimpatikus is! Persze azért megy az ellendrukk - főleg csoporton belül, de azt hiszem ami itt megy fenn Északon az még istenes, ahhoz képest ami pl. NFC East köreiben zajlik 😊

több mint 10 éve
oleewear Detroit Lions 225
idén? mert tavaly ott voltunk fejben? Tonyt október közepén kiraktuk. Fauria meg nagyon király csak meccsenként egy play hívunk rá. Martin meg megtanulhatná kirúgni azt a labdát az endzone végébe, most is utolsó driveba kb 35-ről jöttek mert nem rúgta ki, és nem az első alkalom idén hogy egyértelmű hogy ki kéne rúgnia erre nem, a Bengals elleni utolsó puntja is tök király volt.
Az edzői gárdának menni kell nincs mese (Po szereplés sikerességétől függően), Suht, meg Fairleyt nem tudják rendesen kordában tartani, több meccsen se tudták rotálni rendesen Busht meg Bellt (a Ravens ellen pont sikerült nekik), nem tudnak rendesen időt ölni, Ravens elleni utolsó előtti driveban is vagy futottunk vagy 10-15 yardot passzt hívtak mintha rövidebbet nem is lehetne passzolni. És ez csak a jéghegy csúcsa.valakis
tavaly sem votl minden rendben, de akkor még lehetett dobálódzni hogy ez meg ez hiányzik egy akár SB esélyes csapatból, de idén kb minden adott, nincs Titus aki egy balfasz, megy a futás etc...

közben Tonyt javítottam, csak valamiért átszaladtam felette hogy kimaradt hogy volt...

Martinnál ráfoghatjuk a rutin hiányára, de nézhetjük úgy is hogy ha nem balfaszkodna az o nem kellene anynit puntolgatni…

az edzői gárdát látják sokan a mumusnak, de kit tudnátok aki minőségi változást hozna?

de pl a drophegyeket nem tudom az edzőkre ráfogni, ammi eddig ment most miért nem:S
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
idén? mert tavaly ott voltunk fejben? Tonyt október közepén kiraktuk. Fauria meg nagyon király csak meccsenként egy play hívunk rá. Martin meg megtanulhatná kirúgni azt a labdát az endzone végébe, most is utolsó driveba kb 35-ről jöttek mert nem rúgta ki, és nem az első alkalom idén hogy egyértelmű hogy ki kéne rúgnia erre nem, a Bengals elleni utolsó puntja is tök király volt.
Az edzői gárdának menni kell nincs mese (Po szereplés sikerességétől függően), Suht, meg Fairleyt nem tudják rendesen kordában tartani, több meccsen se tudták rotálni rendesen Busht meg Bellt (a Ravens ellen pont sikerült nekik), nem tudnak rendesen időt ölni, Ravens elleni utolsó előtti driveban is vagy futottunk vagy 10-15 yardot passzt hívtak mintha rövidebbet nem is lehetne passzolni. És ez csak a jéghegy csúcsa.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
oleewear Detroit Lions 225
lehet hülyén hangzik de szerintem bőven megvan a potenciál hogy bárkit elverjen ez a csapat, ehelyett néha síráson vagyok hogy miket művelünk:S

QB? bőven top 10, akármiylen faszságokat is csinál
OL?
WR? nálunk a liga legjobbja, és a többiek sem annyira szarok ha Staford évente 5e yardot szétoszt
TE? Dropigrew kezd visszatalálni a régi formájához,Tony(jó votl amíg nem let cutolva) meg Fauria is jó
RB? egy közel tökéletes multifunkcioós RB duónk van, meg egy Leshoure akivel a fene se tudja mi van

DL? ha Ziggy nem sérült kurvajó a falunk a két dagadékkal középen
LB? van azért a miénknél harmatosabb is bővena ligában
CB? S? éppen milyen napjuk van

spec csapategysség? van returnerünk, a punter is egész jó, Akers az Akers,remélhetőleg jön végre valaki

mi kellene ide?
lehet egy edzőcsere jót tenne, fene se tudja, de idén fejben nem érzem hogy ottlennének a pályán