NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Mac,nem akarsz dicsekedni, hogy rászóltál, hogy a Packers jut a rájátszásba? Vagy csak beírtad pipából, és már el is felejtetted, milyen zseniális vagy?füligjimmy
Ránéztem a schedule-ra és alap volt.
Na meg GB a esetében mindig lehet számítani a bírókra is, ha nem menne nekik, mindig jut egy kritikus drive-ban befújt PI vagy egy 15 yardos roughing the QB...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Mayhew mellett mar többször is szóltam. Ami FA es draft keretében összehozott az magáért beszél. A történelem legrosszabb rostere illetve csapata utan tele vagyunk téhetségekkel. Front 7 például nézzük meg hogy áll vagy az O-line. Mayhew minőségi munkát végez most pedig egy hozza hasonlóan jó edzőt kell találnia.
Ezzel kapcsolatosan szerintetek offensive vagy deffensive minded coach jöjjön?
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Véget értek szenvedeseink (egy időre).
Remelem a fekete hétfő jó híreket hoz és hullanak majd fejek!

Mayhewt én is megtartanam. Millenhez képest minőségi munkat csinál.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mac,nem akarsz dicsekedni, hogy rászóltál, hogy a Packers jut a rájátszásba? Vagy csak beírtad pipából, és már el is felejtetted, milyen zseniális vagy?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Az ok hogy mi új stábot szeretnénk és hogy vérlázítónak tartjuk ha Schwartz marad.
De ti mennyi esélyt láttok arra hogy ezt Mayhew vagy Ford hasonlóan látja?!?topmodell
A Lions beatwriter-ei egyöntetűen 1%nál kevesebb esélyt látnak arra, hogy Schwartz és stábja maradjon. Dave Birkett azt írta, hogy "A lot of changes coming" márpedig az ő infói nem nagyon szoktak tévesek lenni.
Én inkább azt vetném fel kérdésnek, hogy Mayhew marad e? Mert ugye ott van a stábban a tavaly felvett Brian Xanders (  en.wikipedia.org/wiki/Brian_Xanders ), aki alkalmas lenne a feladatra. Kvalitásait az idei draft mutatja, mert az ő big boardja is fontos eleme volt a választásoknak.
Én megpróbálnám őt, mint GM-et mert Mayhew-ból valahogy elfogyott a kakaó.Bazzani
Schwartz sorsa a vereség miatt nem is lehet most már kérdéses (szerintem eddig sem volt), de Mayhewt én megtartanám. Nei az a dolga, hogy tehetségeket szállítson az edzőnek, annak meg eleget tett. Ami hibája van, az hogy nincs 2nd WRünk és CBink, előzőt nyilván megpróbálta orvosolni, és ha Titus nem őrül meg, most lenne.
Idén hozta Ziggyt, Warfordot, Waddlet, Fauriát, ez magáért beszél.
Szerintem ő maradjon. Főleg annak fényében, hogy tavaly el akarta küldeni Schwartzot (amit én hibának gondoltam, de mint kiderült, neki volt igaza).

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Első lépés megvan.
Most várjunk szép csendben hátha már ma kapunk valami szép hírt. 😊
A legszebb az volna ha ezzel a vereséggel megmentenénk a vikingek edzői stábját. 😀😀Bazzani
én pont azon gondolkoztam hogy ha casselből király csinálnuk hátha qb-t se draftolnakvalakis
Ez valóban fasza lenne 😊.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
A legszebb öröm...

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Első lépés megvan.
Most várjunk szép csendben hátha már ma kapunk valami szép hírt. 😊
A legszebb az volna ha ezzel a vereséggel megmentenénk a vikingek edzői stábját. 😀😀Bazzani
én pont azon gondolkoztam hogy ha casselből király csinálnuk hátha qb-t se draftolnakvalakis
Az már az igazi álom kategória. 😉

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Első lépés megvan.
Most várjunk szép csendben hátha már ma kapunk valami szép hírt. 😊
A legszebb az volna ha ezzel a vereséggel megmentenénk a vikingek edzői stábját. 😀😀Bazzani
én pont azon gondolkoztam hogy ha casselből király csinálnuk hátha qb-t se draftolnak

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Első lépés megvan.
Most várjunk szép csendben hátha már ma kapunk valami szép hírt. 😊
A legszebb az volna ha ezzel a vereséggel megmentenénk a vikingek edzői stábját. 😀😀

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo 1 perc
Per @JayGlazer on FOX NFL Sunday, these coaches will be out: Leslie Frazier, Jim Schwartz and Mike Shanahan.
több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
NFL Media Insider Ian Rapoport reported on NFL Network's "NFL GameDay Morning" that the expectation from inside the building -- including from Schwartz -- is the coaching staff will be fired following the Lions' disappointing season.

Jól olvasom hogy a mérkőzés után repül Jimbo és bandája?? 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor én a meccsig már nem leszek, eredménykövetőzni nem fogok de leírom így előtte:
Hajrá vikingek, győzzetek le ma minket!
Menjen Schwartz és bandája, irány a top10es drafthely ahol egy WR-t akarok!

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos igen. A Jetsnél viszont nem lesz edzőcsere így egy csapattal kevesebb visz el előlünk edzőt.
Ahogy olvasgatom most Whisenhunt a legnagyobb favorit a Lions HC posztra.

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
McDanielst jó választás! Csak vigyétek bátran 😀ParadSEC
Köszi, de ha lehet akkor a másik Pats kötődésűt kérném (O'Brien). 😊
McDaniels bemutatkozott rendesen Denverben.Bazzani
O'Brien-ről valószínűleg lemaradtok (Schefter szerint a Houstonnal egyezkedik).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
(Vikings már az új fedett stadionban játszik majd?)Bazzani
Majd csak 2016-tól, addig a University of Minnesota stadionjában játszanak a srácok.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Találtam egy cikket a lehetséges edzőjelöltekről. Van benne pár botrányosan buta ötlet (Shurmur, McDaniels, Tucker, kisShanny, nagyShanny), nevek akik bizonyosan nem lesznek újra NFL főedzők és jópár érdekes név. A legLions-osabb döntés ma jutott eszembe: Linehan.
Na akkor sírnék pár napig.Bazzani
Valaki a Jagstől?valakis
Elég vicces, de a legjobb edzőválasztásunk ez a Bonamengo csóka volt a ST élére.
Jó voltak faszságok, de az elmúlt évekhez képest ég és föld a helyzet.
Most, hogy megdícsértem tuti szétszopat minket a Vikings ST vasárnap, de ez nem is baj, kell a top10es drafthely az új stábnak.Bazzani
Elismerem, Akers lábával nem tud mit kezdeni, Martinnál ugyanazt érzem mint a WR-eknél meg Mattnél hogy fejben nem tudják őket rendesen összerakni, Ross meg egy isten csak maradjon is meg a formája. Azért majd év végén megpróbálok utána nézni mennyi volt a büntetés miatt visszafújt return yardok száma, mert 8-9 meccsnél a top 3-ban voltunk ebben a kategóriában, ha az emlékezetem nem csal.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem kell ennyire negatívan nézni a dolgot, Bazza.
A Georgia Dome fedett, de valószínűleg Charlotte-ban sem lesz az a kimondott wisconsini tundraGogo
Az Atlanta ellen a Wembleyben játszunk. 😉Bazzani
Te nyertél. Erre nem is gondoltam.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Israel Idonije placed on IR

The Detroit Lions have placed DE Israel Idonije (neck) on Injured Reserve. The team also signed practice squad S Akwasi Owusu-Ansah to their active roster. Terms of the contract were not disclosed.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem kell ennyire negatívan nézni a dolgot, Bazza.
A Georgia Dome fedett, de valószínűleg Charlotte-ban sem lesz az a kimondott wisconsini tundraGogo
Az Atlanta ellen a Wembleyben játszunk. 😉

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem kell ennyire negatívan nézni a dolgot, Bazza.
A Georgia Dome fedett, de valószínűleg Charlotte-ban sem lesz az a kimondott wisconsini tundra

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2014es schedule
Home Chicago, Green Bay, Minnesota, New Orleans, Tampa Bay, Buffalo, Miami, NFC East* (ha kikapunk Giants)
Away Chicago, Green Bay, Minnesota, Atlanta, Carolina, New England, NY Jets, NFC West* (ha kikapunk akkor valószínűleg Cards)
Nem vicces. Főleg, hogy az összes idegenbeli meccs szabad ég alatt lesz ami Staffordnak nagy kedvence ugye. (Vikings már az új fedett stadionban játszik majd?)

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rugby játékosokban bízunk? Erősen mulatságos....topmodell
Igazából semmi vesztenivaló nincs vele.
Érdemes megnézni ezt a videot:
 www.youtube.com/watch?v=Mfb8a1GFrxc
Nagyon eltökélt és szimpatikus gyereknek tűnik. Nyílván évek lennének mire megtanulna focizni. Gondolom adnak egy esélyt a dolognak, inkább mi találjunk gyöngyszemet mint más.
Kíváncsi vagyok, hogy ő és Rugland is Xanders által került ide? Mert elég érdekes történet mindkettő.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az ok hogy mi új stábot szeretnénk és hogy vérlázítónak tartjuk ha Schwartz marad.
De ti mennyi esélyt láttok arra hogy ezt Mayhew vagy Ford hasonlóan látja?!?topmodell
A Lions beatwriter-ei egyöntetűen 1%nál kevesebb esélyt látnak arra, hogy Schwartz és stábja maradjon. Dave Birkett azt írta, hogy "A lot of changes coming" márpedig az ő infói nem nagyon szoktak tévesek lenni.
Én inkább azt vetném fel kérdésnek, hogy Mayhew marad e? Mert ugye ott van a stábban a tavaly felvett Brian Xanders (  en.wikipedia.org/wiki/Brian_Xanders ), aki alkalmas lenne a feladatra. Kvalitásait az idei draft mutatja, mert az ő big boardja is fontos eleme volt a választásoknak.
Én megpróbálnám őt, mint GM-et mert Mayhew-ból valahogy elfogyott a kakaó.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az ok hogy mi új stábot szeretnénk és hogy vérlázítónak tartjuk ha Schwartz marad.
De ti mennyi esélyt láttok arra hogy ezt Mayhew vagy Ford hasonlóan látja?!?

One Team
One Detroit
One Pride