NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Az alsó az meg PM-nek tűnik rookie évből 😀Toca
Inkább az öccse.tomi-tomi
Pedig Peyton az.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az alsó az meg PM-nek tűnik rookie évből 😀Toca
Inkább az öccse.tomi-tomi
Inkább a bátyja.

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az alsó az meg PM-nek tűnik rookie évből 😀Toca
Inkább az öccse.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Annyira gyűlölöm, a szezon ezt az 1 hetét, mert mindenki meg akarja mondani a tutit írják a hülyébnél hülyébb cikket és senki nem gondolkozik...
Stafford fejben kicsit szétvan esve igen, nem tudni, hogy miért lehet az edzővel nem klappol valami, vagy családban van gigszer, egyszerűen nem tudta azt hozni mint eddig. Na és? Hány QB-nak volt már szar éve, hány QB esett már vissza 1-1 évre aztán meg folytatta amit csinált.
Mondjuk szerintem a csapat teljes felfordítása nem biztos, hogy a megoldás erre a kérdésre én szerintem valahol más van a kutya elásva. Viszont ha tényleg ennyire negatív képet fest mint ahogy írtátok, akkor kéne neki valami mentor aki fejben összerakja, új QB coach, új akármi, mert a végén még tényleg elsüpped és bust lesz, pedig nem kéne hogy az legyen.

Az alsó az meg PM-nek tűnik rookie évből 😀
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Olvastatok ezt a cikket?
 mweb.cbssports.com/general/writer/gregg-doyel/24386148/its-time-to-bust-out-dreaded-label-for-former-no-1-pick-stafford
Mi a véleményetek róla?topmodell


Az első 60 meccs. Felül Stafford. Ha ő bust, az alsó QB is bust volt. Helyes megfejtők között Bazzani előfizetést sorsolunk ki.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Akkor mi baszódott el? Ami ment tavaly meg előtte az idén miért nem? ez a kérdés. Mi történt hogy egy jobb fallal+futójátékkal nem megy a történet.Blevi
Lewand célzott rá, hogy "személyes problémák" is vannak a háttérben. (Nem tudom, beteg az anyja, HP a barátnője, büdös a QB coach szája, ilyesmi.)

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
A hétvégén írok Neked egy hosszabbat Mayhewról, hogy szerintem miért volt szar döntés megtartani. (Amúgy állítólag nagy spanok Whisenhuntal. 😊 )Bazzani
Írj, aztán majd cáfolom 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Én nem tartom bust-nak.
De úgy érzem túl fizetjük.
Jól tudom hogy SUH és Staff összesen 36 millát foglalnak jovore a capből ?
Nagyon soknak tűnik!topmodell
Mikor kezdett el mindenki foglalkozni a fizetésekkel? A sztrájk előtt kb. mindenki leszarta, ki mennyit keres. Akkor volt érdekes a fizu, ha a legújabb szupersztár 1/1 besült, mint a kapanyél.

Kellene mellé egy QB edző aki leszoktatja az oldalsó dobásról és összerakja fejben. Ha ez a Whisenhunt-Reich páros tényleg idekerül akkor csodát fogunk látni meglássátok.Bazzani
Most nem azért, de ez az egyik legnagyobb lózung, amit el lehet sütni ezzel kapcsolatban. Van fal, van futójáték, van elkapó, van edző. Nyilván lehetne jobb fal, futójáték, elkapó, edző. Nyilván lehetne mindig minden jobb. 2 másodperc alatt, nyomás alatt tisztán, fókuszáltan gondolkodni vagy tudsz, vagy nem. Ha tényleg csak egy jobb edző kell, jobb elkapók, jobb futójáték, az kiderül. De fejben összerakni? Wizit vitték, hogy a szupersztár 1/1-ból hozzon ki valamit. Rakja össze fejben, ugye. Aztán berakták Warnert, aki jó volt. Akkor kitalálták a dual-QB rendszert, amit az NFL-ben se előtte, se utána nem láttam, akkora röhej volt. Csakhogy kicsit múltat idézzünk, és erről a fejben összerakásról kifejtsem a véleményemet.füligjimmy
Akkor mi baszódott el? Ami ment tavaly meg előtte az idén miért nem? ez a kérdés. Mi történt hogy egy jobb fallal+futójátékkal nem megy a történet.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Riverst is elküldte már mindenki az anyjába tavaly, idén meg kb top 3 teljesítmény az övé pedig hatalmas változások nem következtek be ott se. Stafford sem lesz mindig ilyen szar, ügyes gyerek ő.JayB
Én mondjuk védtem Riverst tavaly. Sztem elég furán lett ő megítélve, de mindegy.
Inkább azért írok mert idénre teljesen más az offense minden szempontból San Diegoban. Más rendszert játszanak más felfogásban, más szakzsargonnal. Az OL is felültejesít (ez sem így volt tavaly). Az már csak apróság, hogy egy rookie csodagyerek is akadt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Riverst is elküldte már mindenki az anyjába tavaly, idén meg kb top 3 teljesítmény az övé pedig hatalmas változások nem következtek be ott se. Stafford sem lesz mindig ilyen szar, ügyes gyerek ő.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lózung nem lózung valami nincs rendbe Staffordal. Elszállt magátol, nem hajlandó elmenni egy QB edzőhöz, nem megy el a csapatösszetartásra és még sorolhatnám.
Két éve (amikor POban jártunk) eltalálta az üres elkapót, most a közelébe nem dobja.
Szerinted hol a hiba?
Akkor nevezzük máshogy, rakják össze technikailag vagy bárhogy.
Olyan fal van előtte mint még soha, van futójáték, az elkapó brigádot lehet erősíteni.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én nem tartom bust-nak.
De úgy érzem túl fizetjük.
Jól tudom hogy SUH és Staff összesen 36 millát foglalnak jovore a capből ?
Nagyon soknak tűnik!topmodell
Mikor kezdett el mindenki foglalkozni a fizetésekkel? A sztrájk előtt kb. mindenki leszarta, ki mennyit keres. Akkor volt érdekes a fizu, ha a legújabb szupersztár 1/1 besült, mint a kapanyél.

Kellene mellé egy QB edző aki leszoktatja az oldalsó dobásról és összerakja fejben. Ha ez a Whisenhunt-Reich páros tényleg idekerül akkor csodát fogunk látni meglássátok.Bazzani
Most nem azért, de ez az egyik legnagyobb lózung, amit el lehet sütni ezzel kapcsolatban. Van fal, van futójáték, van elkapó, van edző. Nyilván lehetne jobb fal, futójáték, elkapó, edző. Nyilván lehetne mindig minden jobb. 2 másodperc alatt, nyomás alatt tisztán, fókuszáltan gondolkodni vagy tudsz, vagy nem. Ha tényleg csak egy jobb edző kell, jobb elkapók, jobb futójáték, az kiderül. De fejben összerakni? Wizit vitték, hogy a szupersztár 1/1-ból hozzon ki valamit. Rakja össze fejben, ugye. Aztán berakták Warnert, aki jó volt. Akkor kitalálták a dual-QB rendszert, amit az NFL-ben se előtte, se utána nem láttam, akkora röhej volt. Csakhogy kicsit múltat idézzünk, és erről a fejben összerakásról kifejtsem a véleményemet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az oldal passzokból sok a drop. De az interceptionöket nem oldal passzból dobja.

Mint írtam szerintem
Sem az, de ugy erzem túl fizetjük.

Megemelem Suh fizetése tenLeg erősen csökken.
Megatron megéri a pénzét a sokat keresők közül.
A többit kicsit sokallom.
Burlesson tuti belemegy a csökkentésbe.
Delmas 6 Milla körül keresne... De benne nem vagyok biztos hogy maradni szeretne. Bár ő is vezér egyéniség. Már amennyire a bemikrofonozott videókból láttam..

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh szerződése még az előző CBA szerinti rookie szerződése amit idén átstruktúrálnak majd, ott jópár millát nyerünk majd.
Burleson fizetése is át lesz alakítva (ha marad) és Delmas sem ennyiért fog játszani vagy elmegy.
Stafford nem bust, ez a gyerek olyan számokat produkál mint szinte senki ilyen korában. Kellene mellé egy QB edző aki leszoktatja az oldalsó dobásról és összerakja fejben. Ha ez a Whisenhunt-Reich páros tényleg idekerül akkor csodát fogunk látni meglássátok.
Ansah meg nyáron különedzéseket fog csinálni Suh-val. Nem hangzik rosszul. 😊

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Miért lenne bust? Mert volt most egy rosszabb éve? Pffff. Ha ő bust lenne akkor ezt elég sok irányítóról, sőt a játékosok többségéről elmondhatnák.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én nem tartom bust-nak.
De úgy érzem túl fizetjük.
Jól tudom hogy SUH és Staff összesen 36 millát foglalnak jovore a capből ?
Nagyon soknak tűnik!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Olvastatok ezt a cikket?
 mweb.cbssports.com/general/writer/gregg-doyel/24386148/its-time-to-bust-out-dreaded-label-for-former-no-1-pick-stafford
Mi a véleményetek róla?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
En is kíváncsian várom miért szar döntés megtartani Mayhew-t. Csak hogy ellenkezhessek. 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igen Mac, tök igazad van.
Azért is írtam, hogy mindhárom pont kell a teljesüléséhez. Ha Whiz jön akkor nem félek a másik kettőtől. Márpedig sztem is ő lesz (ha nem akkor Roman), mert nagyon csendben vagyuk HC keresés ügyben.

A hétvégén írok Neked egy hosszabbat Mayhewról, hogy szerintem miért volt szar döntés megtartani. (Amúgy állítólag nagy spanok Whisenhuntal. 😊 )

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Na Cutler is a nyakunkon marad még évekig sajnos. Szerintem jó döntést hozott a Bears FO.
Amúgy három lépésre vagyunk attól, hogy évekre bebiztosítsuk a a csoportutolsó helyet.
1. Caldwellt választjuk HC-nak
2. A Vikings megtalálja a kezdő irányítóját
3. A Bears csináljon egy remek D# orientált draftotBazzani
1. Ezt még nem tudhatjuk, de kevéssé valószínű, Whisenhunt lesz ebből, akárki meglássa.
2. És? az az irányító jó eséllyel két szezonra van attól hogy kompetens legyen, addig AP ki tudja, bírja-e és ha így is van, nincs faluk.
3. Biztos bennem van a hiba, de ha a Bears csinál egy jó draftot, még akkor is nekünk lesz PAPÍRON tehetségesebb csapatunk, de hogy az ki is jöjjön, ahhoz kell az 1. pont hibátlan megvalósítása.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Na Cutler is a nyakunkon marad még évekig sajnos. Szerintem jó döntést hozott a Bears FO.
Amúgy három lépésre vagyunk attól, hogy évekre bebiztosítsuk a a csoportutolsó helyet.
1. Caldwellt választjuk HC-nak
2. A Vikings megtalálja a kezdő irányítóját
3. A Bears csináljon egy remek D# orientált draftotBazzani
Nekem az 1. és 3.-as pont nagyon tetszik 😀.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Whisenhunt lesz a HC akkor nagy esély van rá, hogy Frank Reich (jelenlegi San Diego QB edző, korábbi Lions játékos) lehet az OC. Nyílván ő inkább Whisenhunt segítője lenne az offense ügyeiben és Stafford ideális mentora lehetne.
Nem is tűnik rossz megoldásnak. Ebben az esetben Cunningham maradhatna a defense teljes ura.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 40 mp

Lions are scheduled to interview Ravens OC Jim Caldwell for their HC job Friday.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
#Lions have been calling around, checking
references on #Chargers OC Ken Whisenhunt.
Their interest in him is very strong.
(Rapoport twitter)

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ennyi erővel mi is három lépésre vagyunk hogy bebiztosítsuk az első helyet 😊))
1. Idehozunk 1 jó edzői stábot
2. Osszerakjuk a legjobb secondary-t
3. Draftolunk 4 kiváló offense játékost. 2 WR 2 falember (center plusz guard)

One Team
One Detroit
One Pride