NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Én is attol az egytől tartok, hogy a FO pánikol és behúzunk valakit helyette. Remélem van türelem bár ha SB-ba megy a Chargers akkor tuti nem várjuk meg.
Ha Caldwell lesz a HC nagyon szomorú leszek, alighanem visszább is fogom az érdeklődésemet az NFL iránt.Bazzani
Miért ne várnánk meg? Gondolom gentlemans aggrement itt is van.Blevi
nem fog tudni értelmes staff-ot összerakni már olyan későn...Rolni
Ezt nem hiszem. 3 hétről beszélünk.Szeptemberig offseason van. Draft meg áprilisban. Gondolom ha szóban megegyeznek h SB után akkor Te leszel a HC nem akkor fog elgondolkodni hogy mi is legyen.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is attol az egytől tartok, hogy a FO pánikol és behúzunk valakit helyette. Remélem van türelem bár ha SB-ba megy a Chargers akkor tuti nem várjuk meg.
Ha Caldwell lesz a HC nagyon szomorú leszek, alighanem visszább is fogom az érdeklődésemet az NFL iránt.Bazzani
Miért ne várnánk meg? Gondolom gentlemans aggrement itt is van.Blevi
Nem tehetünk ajánlatot addig amíg ki nem esik a Chargers. Tehát lehet, hogy a SB-ig választ sem kapsz. Én megvárnám, de nem én vagyok ott.

több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Én is attol az egytől tartok, hogy a FO pánikol és behúzunk valakit helyette. Remélem van türelem bár ha SB-ba megy a Chargers akkor tuti nem várjuk meg.
Ha Caldwell lesz a HC nagyon szomorú leszek, alighanem visszább is fogom az érdeklődésemet az NFL iránt.Bazzani
Miért ne várnánk meg? Gondolom gentlemans aggrement itt is van.Blevi
nem fog tudni értelmes staff-ot összerakni már olyan későn...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Én is attol az egytől tartok, hogy a FO pánikol és behúzunk valakit helyette. Remélem van türelem bár ha SB-ba megy a Chargers akkor tuti nem várjuk meg.
Ha Caldwell lesz a HC nagyon szomorú leszek, alighanem visszább is fogom az érdeklődésemet az NFL iránt.Bazzani
Miért ne várnánk meg? Gondolom gentlemans aggrement itt is van.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is attol az egytől tartok, hogy a FO pánikol és behúzunk valakit helyette. Remélem van türelem bár ha SB-ba megy a Chargers akkor tuti nem várjuk meg.
Ha Caldwell lesz a HC nagyon szomorú leszek, alighanem visszább is fogom az érdeklődésemet az NFL iránt.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
na mondjuk a kezdő QB személye számíthat is annyit, amennyi különbség volt a Cardinals legutóbbi 2 szezonja között, de ez megy át offba...
Whizre még minimum egy hetet várnotok kell (remélem nem többet 😊), addig nem biztos, h meritek halogatni a döntést. Talán interviewzni hívhatjátok, de ajánlatot úgy tudom nem tehettek...

Staffordot meg nem kell Manninggel hasonlítgatni, egyértelműen a jobb irányítók közé tartozik, csak van nála egy darab jobb irányító a divízióban. Egy jó támadó felfogású edzővel rekordokat döntöget majd, egy jó védekező felfogású edzővel pedig hozza azt a támadóktól ami a győzelemhez kell, nem is tudom miért téma

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ennyire nem ismerem a két úriembert, de attól tartok hogy egy Caldwell típusú edző elvesztheti az öltözőt. Inkább egy keményebb kezű HC-t akarnék ide.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az utóiratra pedig annyit, hogy Palmert már Arians vitte oda., ő nem volt ott Whiz irányítása alatt.Soldados
Tudom, kb. ennyit változott a keret. Szóval szarból közepeset, közepesből jót..... mindegy. 2 gyűrű asszisztensként, 1 döntő főedzőként. Tudom, Peyton Manning miatt, aki állandóan döntőbe jut, meg nyer. Mostmeg elrontotta Flakont, elcserélte Boldint, eltörte Pitta térdét, meg Rice hátát. Szarkazmus? Mindegy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ehhez képest Caldwell értékelhetetlen, aki látta az idei Ravens-t, az inkább sír rajta, vagy sírva röhög. 😊Soldados
Lehet könnyezik a szemük, mert a gyűrűjük túl fényesen csillog. De ez csak az én nézetem. Ha szerinted Caldwell tejbetök, akkor tejbetök.

u.i.: Arians hogy is teljesít most azzal a kerettel? Carson Palmer MVP!füligjimmy
Egyrészt még bővítettem az eredeti HSZ-t, olvasd el. Mondom, Caldwell felől nyugodtan érdeklődj a Colts és a Ravens fanoknál. 😊 Igazából nekem volt szerencsém elég sokszor látni a keze munkáját AFC-s csapatokról, sőt egy divízióriválisról lévén szó. És hát én még OC-nak se akarnám, nemhogy HC-nak.

Az utóiratra pedig annyit, hogy Palmert már Arians vitte oda., ő nem volt ott Whiz irányítása alatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ehhez képest Caldwell értékelhetetlen, aki látta az idei Ravens-t, az inkább sír rajta, vagy sírva röhög. 😊Soldados
Lehet könnyezik a szemük, mert a gyűrűjük túl fényesen csillog. De ez csak az én nézetem. Ha szerinted Caldwell tejbetök, akkor tejbetök.

u.i.: Arians hogy is teljesít most azzal a kerettel? Carson Palmer MVP!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LOL! Caldwell meg a jó rezümé. Isten mentsen egy olyan tejbetök HC-tól, mint ő. Sztem a colts fanok se sírnak, hogy elküldték, mint HC-t, és a Ravens fanok se sírnának, ha most vki elvinné.

Whiz? Szarból valóban nem tud várat, de a közepesből jót, a jóból viszont kibaszott jót csinál. Whiz tulképpen egy dolog miatt bukott meg, az pedig a Kolb-trade, ami nem jött be neki a Cards-nál. Teljesen jó volt OC-ként a Steelers-nél, aztán jó HC lett a Cards-nál, amíg volt QB-ja. Most megint kiváló OC a Chargers-nél. Szidhatod a Chargers-t egy-egy meccset kiemelve, de a Chargersé a liga egyik legjobb O-ja jelenleg, a San Diego a védelme miatt volt akkora trágya, hogy csak 8-8-cal slisszolt a PO-ba. Arról már nem si beszélek, hogy Rivers milyen szinten kivirágzott mellette, akárcsak a leírt Matthews. Mellesleg a Bengals ellen 20 pontot felrakni a táblára szép teljesítmény. 😉 (És akkor csak 20-t vettem, nem a 27-et 😉) Whiz tulképpen nem bukott meg sehol, csak volt egy rossz trédje, melynek következtében irányító nélkül nem tudott eredményt elérni. Viszont ha van irányítója, akkor baszott jó és nagyon látványos fellendülést hoz, a la Steelers, Cards, Chargers. Itt nemcsak irányítója lenne, hanem kb egy komplett O-t kapna, amivel hidd el, tudna mit kezdeni. 😉

Ehhez képest Caldwell értékelhetetlen, aki látta az idei Ravens-t, az inkább sír rajta, vagy sírva röhög. 😊 Caldwell kb annak köszönheti a nevét, hogy PM alatta játszott egy évtizedet. PM pedig OC a pályán, aki rendre áthívja a playeket. Nem tudom, Caldwellnek mekkora szerepe volt benne, de mentornak tuti jó volt Peytonnak, azonban, mint OC és HC nem hiszem, hogy sokat hozzá tudna tenni, mert mióta nincs PM a karrierjében, azóta egy nagy bukás a történet leszámítva persze 4 meccset, amit máig nem értek hogy jött ki Flaccóból és a Ravens-ből mivel se előtte, se utána semmi ahhoz hasonló se. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát Whisenhuntra még legalább egy hetet várnunk kell. Elméletileg lehet vele tárgyalni csak kinevezni nem tudjuk a Chargers kiesése előtt.
Félek, hogy pánikol a vezetés és kineveznek egy Caldwell féle alkalmatlant.Bazzani
Ha téged ez a meccs győzött meg Wisenhunt alkalmasságáról..... Caldwell rezüméje semmivel se rosszabb. Semmivel.füligjimmy
Nem, engem a Chargers egész szezonja győzött meg, főleg ahogy Rivers játszik tavaly után.
Amúgy láttad a Lions-Ravenst? Oda miért nem hozta el Caldwell ezt a rezümét vagy mit? Ránézek arra a csávóra és kiver a víz, de nem jó értelemben. Persze megértem, hogy te inkább őt szeretnéd ide.Bazzani
Whizi is szarból csak szart tud csinálni, afelől ne legyen kétséged. A Chargers nem verte meg a Chiefs fakót, amíg a bírók másképp nem gondolták. 20 ponttal rájátszsámeccset nyerni (utolsó TD nagy taktikai húzás volt, gondolom), nem gondoltam volna. Ha irányítóval kell dolgozni, inkább Caldwell nálam. Ha gondolod, erről írok egy múltidéző-véleménynyilvánító kommentet, de nem hiszem, hogy bárki rám lenne szoeulva, hogy megmondjam a véleményét. Ha neked Whizi, akkor ő. De Caldwell rezüméje semmivel se rosszabb.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát Whisenhuntra még legalább egy hetet várnunk kell. Elméletileg lehet vele tárgyalni csak kinevezni nem tudjuk a Chargers kiesése előtt.
Félek, hogy pánikol a vezetés és kineveznek egy Caldwell féle alkalmatlant.Bazzani
Ha téged ez a meccs győzött meg Wisenhunt alkalmasságáról..... Caldwell rezüméje semmivel se rosszabb. Semmivel.füligjimmy
Nem, engem a Chargers egész szezonja győzött meg, főleg ahogy Rivers játszik tavaly után.
Amúgy láttad a Lions-Ravenst? Oda miért nem hozta el Caldwell ezt a rezümét vagy mit? Ránézek arra a csávóra és kiver a víz, de nem jó értelemben. Persze megértem, hogy te inkább őt szeretnéd ide.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát Whisenhuntra még legalább egy hetet várnunk kell. Elméletileg lehet vele tárgyalni csak kinevezni nem tudjuk a Chargers kiesése előtt.
Félek, hogy pánikol a vezetés és kineveznek egy Caldwell féle alkalmatlant.Bazzani
Ha téged ez a meccs győzött meg Whisenhunt alkalmasságáról..... Caldwell rezüméje semmivel se rosszabb. Semmivel.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát Whisenhuntra még legalább egy hetet várnunk kell. Elméletileg lehet vele tárgyalni csak kinevezni nem tudjuk a Chargers kiesése előtt.
Félek, hogy pánikol a vezetés és kineveznek egy Caldwell féle alkalmatlant.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy Horton is 3-4-es ember, de egy átállást jó move-okkal 1-2 év alatt simán le lehet vezetni (a la Packers)Soldados
Biztos így van, ehhez én nem nagyon értek. Bár nekem a védelem alapemberei nagyon 4-3ba termettnek tűnnek (Tulloch, Levy, Ansah, Fairley), Suh az akit régebben 3-4be is jósoltak mint DE.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"The Lions have already done abundant background work on Whisenhunt, and he is viewed as a very strong candidate within the organization."
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24399119/lions-ken-whisenhunt-looking-like-an-eventual-head-coaching-match

Nagyon remélem, hogy igazak a hírek.Bazzani
Sztem iszonyatosan jó házasság lehetne ebből. És ha Whiz esetleg el tudná hozni korábbi Cardsos DC-jét, a Browns jelenlegi DC-jét, Hortont ide is DC-nek, akkor igazán minden a helyén lenne. Az edzők tökéletes játékszereket kapnának széles repertoárjukhoz és ez a hadsereg pedig végre igazi vezérekre lelne bennük.Soldados
Igen, az én offseason "tervemben" is Horton van, bár most hívják HC interjúkra is. Whiz meg a Titans listáján is rajta van (sajnos).
Titeket érintő dolog ugye, hogy Butlert is emlegetik mint esetleges DC-t bár ő ugye 3-4ben dolgozott eddig.
Annyira csend van körülöttünk, hogy tuti van valami nagyon fix jelöltünk. Fene egye meg, hogy a Whiz interjúhoz pont a Chargersnek kell kiesnie, nekem nagyon szimpi csapat.Bazzani
Whiz tuti inkább hozzátok menne, itt van QB is és hozzá egy Megatron. Ha Riverst újjá tudta éleszteni, akkor bele se merek gondolni, ebből mit hozhatna ki. A Chargers pedig nem jut messzire azzal a védelemmel, ebben biztos vagyok. 😉 Horton is érdekes kérdés, őt is hívják HC-interjúra, de azt még sztem nem kapja meg, majd talán 1-2-3 év múlva. Amúgy Horton is 3-4-es ember, de egy átállást jó move-okkal 1-2 év alatt simán le lehet vezetni (a la Packers), ráadásul ma már egyre kisebb szerepe van a base Defense-nek, mert a védelmek iszonyat mennyiségben kényszerülnek nickel és dime felállásba. Butler meg szerintem kivárja a sorát nálunk és LeBeau helyét veszi majd át. Legalábbis erre utal, hogy volt már olyan DC poszt, amit elnyert, de nem vállalta el és inkább nálunk maradt LB Coachnak.

A lényeg, hogy nálatok ott kell(ene) kezdődnie a dolognak, hogy Whiz, ehhez képest szerintem minden más opció rossz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"The Lions have already done abundant background work on Whisenhunt, and he is viewed as a very strong candidate within the organization."
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24399119/lions-ken-whisenhunt-looking-like-an-eventual-head-coaching-match

Nagyon remélem, hogy igazak a hírek.Bazzani
Sztem iszonyatosan jó házasság lehetne ebből. És ha Whiz esetleg el tudná hozni korábbi Cardsos DC-jét, a Browns jelenlegi DC-jét, Hortont ide is DC-nek, akkor igazán minden a helyén lenne. Az edzők tökéletes játékszereket kapnának széles repertoárjukhoz és ez a hadsereg pedig végre igazi vezérekre lelne bennük.Soldados
Igen, az én offseason "tervemben" is Horton van, bár most hívják HC interjúkra is. Whiz meg a Titans listáján is rajta van (sajnos).
Titeket érintő dolog ugye, hogy Butlert is emlegetik mint esetleges DC-t bár ő ugye 3-4ben dolgozott eddig.
Annyira csend van körülöttünk, hogy tuti van valami nagyon fix jelöltünk. Fene egye meg, hogy a Whiz interjúhoz pont a Chargersnek kell kiesnie, nekem nagyon szimpi csapat.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"The Lions have already done abundant background work on Whisenhunt, and he is viewed as a very strong candidate within the organization."
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24399119/lions-ken-whisenhunt-looking-like-an-eventual-head-coaching-match

Nagyon remélem, hogy igazak a hírek.Bazzani
Sztem iszonyatosan jó házasság lehetne ebből. És ha Whiz esetleg el tudná hozni korábbi Cardsos DC-jét, a Browns jelenlegi DC-jét, Hortont ide is DC-nek, akkor igazán minden a helyén lenne. Az edzők tökéletes játékszereket kapnának széles repertoárjukhoz és ez a hadsereg pedig végre igazi vezérekre lelne bennük.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"The Lions have already done abundant background work on Whisenhunt, and he is viewed as a very strong candidate within the organization."
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24399119/lions-ken-whisenhunt-looking-like-an-eventual-head-coaching-match

Nagyon remélem, hogy igazak a hírek.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Írtam korábban hogy Ward helyett inkabb Macket hoznam a Brownsbol. Durhamet is kibasznam. Elvileg Austin Dallasban sokat keres, ha szabaddá válik akkor egy korrekt szerződéssel sokat érhet. A többi az tetszetős. Bár en Shieldstől nem vagyok odáig.Blevi
Hát elég szűk lesz a cap, Durham sokkal olcsóbb mint Austin és 4.-5.WRnek bőven jó + ugye ott kérdéses a dolog Broyles visszatérése miatt. Mack is jóval drágább mint egy rookie center (bár amilyen hülyék vagyunk Raiola vissza fog jönni).
Shieldsnél jobb CBre sem lesz keret, bár ott egyre jobban bízok benne, hogy Slay beérik.

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Írtam korábban hogy Ward helyett inkabb Macket hoznam a Brownsbol. Durhamet is kibasznam. Elvileg Austin Dallasban sokat keres, ha szabaddá válik akkor egy korrekt szerződéssel sokat érhet. A többi az tetszetős. Bár en Shieldstől nem vagyok odáig.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csináltam egy ilyet, pontos cap számokra nem volt időm sajna.

HC Ken Whisenhunt
OC Frank Reich
DC Ray Horton

Szerződésmódosítás:
Ndamukong Suh
Nate Burleson

Kivágás:
Louis Delmas (gyenge teljesítmény nagyon drágán)
Montell Owens (sérülések)
Travis Lewis (doppingügy, nulla teljesítmény)

IR
Ryan Broyles (sérülések)

Hosszabbítás:
Willie Young DE(2év)
John Wendling S/ST(1év)
Jeremy Ross WR/KR/PR(3év)
Brandon Pettigrew TE(2év)
Don Muhlbach LS(1év)
Shaun Hill QB(2év)
Dylan Gandy C/OG(2év)
Joique Bell RB(3év)
Jason Fox OT(2év)
Kris Durham WR(2év)
Rocky McIntosh OLB(1év)
Chris Greenwood CB(2év)
Leroy Harris C/OG (1év)

Mehet amerre lát: (lejárt szerződés):
Dominic Raiola C
Don Carey CB/S
Israel Idonije DE
David Akers K
Rashean Mathis CB
Kevin Ogletree WR
Dorin Dickerson TE
Julian Stanford LB
Micheal Spurlock WR
Akwasi Owusu-Ansah S/CB
Matt Veldman TE

Szabadügynök igazolások:
TJ Ward S (Browns)
Sam Shields CB (Packers)
Bront Bird ILB (Chargers)

Draft:
1.kör Sammy Watkins WR, Clemson
2.kör Travis Swanson C, Arkansas
3.kör Jared Abbrederis WR, Wisconsin
4.kör Jimmie Ward SS, Northern Illinois
6.kör Chris Boswell K, Rice
7.kör Kerry Hyder DT, Texas Tech

Depth Chart
Offense (25)
QB Stafford, Hill, Moore
WR1 Megatron, Durham
WR2 Watkins, Abbrederis
SLOT Burleson, Ross
LT Reiff, Hilliard
LG Sims
C Swanson, Gandy
RG Warford, Harris
RT Waddle, Fox
RB Bush, Bell, LeShoure, Riddick
TE Pettigrew, Fauria, Williams

Defense (25)
DE Ansah, Young
DT Suh, Mosley
DT Fairley, Fluellen, Hyder
DE Jones, Taylor
OLB Levy, McIntosh
MLB Tulloch, Bird
OLB Palmer, Whitehead
CB1 Houston, Slay, Greenwood
CB2 Shields, J.Green,
(NICKEL) Bentley
FS TJ Ward, Wendling
SS Quin, J.Ward

Special Team (3)
K Boswell
P Martin
LS Muhlbach
(KR/PR Ross)

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jim Caldwell's potential staff with the Lions would
include Teryl Austin as DC and David Cully as OC,
though Caldwell might call plays.
Austin is a former Michigan assistant and DBs
coach with the Ravens. Cully is assistant head
coach in Kansas City.

Na komolyan ha ezt bevállaljuk akkor elhányom magam. Ennél szarabb stábot el sem tudok képzelni.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Mellesleg most PM első 4 évét néztük Staffordéval, akkor még sehol nem volt MVP, meg liga legjobb QB-ja.Toca
2002-es cikket kerestem, abból is vágtam ki:
 usatoday30.usatoday.com/sports/slead.htm

baggio
És most ettől MVP lett hirtelen, vagy a liga legjobbja?
De egyébként teljesen mindegy, mert te leragadtál ott, hogy hú PM-et összehasonlítottuk Stafforddal kicsit kisarkítva mi ez már...
Megpróbálom elmondani a lényeget röviden. PM egy van és kész, Stafford igen messze van tőle perpill. De semmivel nem hoz rosszabb számokat mint PM anno. Ha valaki azért mert volt egy gyengébb szezonja bustnak sorolja az idióta nem csak szerintem de elég sok ember szerint.
Persze nézhetjük azt, hogy PM az 1/1 így hozzá viszonyítunk mindenkit, de akkor mindenki bust.