NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

A négy jelölt egy képen.
Talán már csak napok kérdése.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
valaki vagy nagy troll vagy a wikipédiánál tudnak valamit, ott már Wiznél azt irják hogy HC nálunkvalakis
Inkább az előbbi, de aligha lőtt vele nagy mellét.
Szerintem kb. 1,01 az oddsa, hogy ő lesz az új vezetőedzőnk.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
valaki vagy nagy troll vagy a wikipédiánál tudnak valamit, ott már Wiznél azt irják hogy HC nálunk

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyre közelebb Whisenhunt-hoz:
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24406207/lions-still-expected-to-land-whisenhunt-vikingszimmer-progressing

A Vikings meg Zimmerhez, na annak nem örülök annyira...

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Don Carey 3 éves szerződést kapott. DB depthnek jó, remek ST játékos.

Állítólag ha érkezik Whiz akkor Horton lesz a DC és Russ Grimm ( en.m.wikipedia.org/wiki/Russ_Grimm ) az OC. Horton esetében hibrid 4-3 defenseről írnak. Grimm idehozatala nekem nem tetszik. Sem a Steelers sem a Cards OLnél nem végzett valami jó munkát. Mondjuk itt nem OL edző lenne (Washburn marad) és gondolom Whiz lenne felelős az offense-ért de akkor sem ugrálok örömömben. De reméljük jön Soldi és mond róla valami jót is.Bazzani
Azt , hogy milyen OC, arról fogalmam sincs, mivel még az nem volt. 😊 De nem is lényeg, Whiz nem nagyon engedi ki a kezéből az O-t, amikor Cards-nál volt, hosszú ideig akkor is ő hívta a playeket, nem az OC, aztán később átadta ezt, de nyilván azért bele-bele szólt. Viszont Grimm, mint OL coach nagyon is jó. Ben 10 éves pályafutása alatt, csak akkor volt igazán normális fal előtte, amikor Grimm volt az OL coach. Csak persze erre már kevesen emlékeznek így 8-10 év távlatában. Szóval alapból nem járnátok vele rosszul, viszont, mint OC, megjósolhatatlan, hogy milyen lesz, hisz még nem csinálta ezt.

Horton az borítékolható volt előre és jól is jártok vele.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Sutianap!
Akkor ezek szerint nem lenne vészes választás?
Bazzani
mindenki Grimmet várta befutóra Soldi is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sutianap!
Akkor ezek szerint nem lenne vészes választás?

OFF
Mingyár küldök egy PM-et.
ON

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Don Carey 3 éves szerződést kapott. DB depthnek jó, remek ST játékos.

Állítólag ha érkezik Whiz akkor Horton lesz a DC és Russ Grimm ( en.m.wikipedia.org/wiki/Russ_Grimm ) az OC. Horton esetében hibrid 4-3 defenseről írnak. Grimm idehozatala nekem nem tetszik. Sem a Steelers sem a Cards OLnél nem végzett valami jó munkát. Mondjuk itt nem OL edző lenne (Washburn marad) és gondolom Whiz lenne felelős az offense-ért de akkor sem ugrálok örömömben. De reméljük jön Soldi és mond róla valami jót is.Bazzani
hát eddig csodálkoztam, hogy Grimm nem merült fel, mikor Cowher elment elsőszámú kandidáns volt nálunk HC posztra, aztán mégis Tomlin lett, inkább a Redskins-hez várták...
 www.hogshaven.com/2013/12/14/5209646/redskins-next-head-coach-bracket-4-russ-grimm-vs-13-dean-pees
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/28/arians-wanted-whisenhunt-grimm-if-he-got-bears-job/
HOF szószerint "Now a highly respected coach in the NF"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Don Carey 3 éves szerződést kapott. DB depthnek jó, remek ST játékos.

Állítólag ha érkezik Whiz akkor Horton lesz a DC és Russ Grimm ( en.m.wikipedia.org/wiki/Russ_Grimm ) az OC. Horton esetében hibrid 4-3 defenseről írnak. Grimm idehozatala nekem nem tetszik. Sem a Steelers sem a Cards OLnél nem végzett valami jó munkát. Mondjuk itt nem OL edző lenne (Washburn marad) és gondolom Whiz lenne felelős az offense-ért de akkor sem ugrálok örömömben. De reméljük jön Soldi és mond róla valami jót is.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egy olyan poszton tudott kiemelkedni, ami nem igazán szembetűnő. Én örülök, hogy egy "iparos" kapta meg ezt a címet, nem pedig egy kétségtelenül hasonlóan remekül játszó Keenan Allen. Annak azért örülök, hogy mi sem jártunk Longgal rosszul.tüsi91
Abban azért biztos vagyok, hogy a hivatalos szavazáson nem lesz top3ban, de lehet top5ben sem. Allen, Richardson, Alonso, Bernard, Lacy, Reid, Lotulelei akik így hasraütésszerűen eszembe jutnak és tuti előtte lesznek.Bazzani
Igaz, de azért, mert az említett fazonok jó része skill pozíciókban játszik. S mind jók voltak. Richardson mondjuk tényleg impact player volt, pedig DL falemberektől nem szokás első évben. Lotuleleiről nem tudok nyilatkozni, idén 1 Panthers meccset láttam csak.

Ez még nem csökkenti Larry érdemeit.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy olyan poszton tudott kiemelkedni, ami nem igazán szembetűnő. Én örülök, hogy egy "iparos" kapta meg ezt a címet, nem pedig egy kétségtelenül hasonlóan remekül játszó Keenan Allen. Annak azért örülök, hogy mi sem jártunk Longgal rosszul.tüsi91
Abban azért biztos vagyok, hogy a hivatalos szavazáson nem lesz top3ban, de lehet top5ben sem. Allen, Richardson, Alonso, Bernard, Lacy, Reid, Lotulelei akik így hasraütésszerűen eszembe jutnak és tuti előtte lesznek.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egy olyan poszton tudott kiemelkedni, ami nem igazán szembetűnő. Én örülök, hogy egy "iparos" kapta meg ezt a címet, nem pedig egy kétségtelenül hasonlóan remekül játszó Keenan Allen. Annak azért örülök, hogy mi sem jártunk Longgal rosszul.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A PFF-nál Warford az OROY cím után a Rookie of the Year cimet is bezsebelte. Ez erős túlzás, de jó látni milyen remek játékost találtunk.

 www.profootballfocus.com/blog/2014/01/08/2013-pff-rookie-of-the-year/

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ugye nem fogjuk elbaszni és egy ilyen Munchak féle HC-t igazolunk le??
Jó lenne Whiz,de mi utána a legjobb második lehetőségünk? 😊Johnnyblaze
Hát az eddig interjúztatottak közül nálam Kubiak, Caldwell, Munchak a sorrend.
Ha én választhatnék akkor Zimmer, Bevell, Carmichael és Roman is előbb kapna lehetőséget.

Elutazott a stáb San Diegoba, reméljük jönnek még ma hírek. Elméletileg a héten a Browns és a Titans is beszél Whiz-el. Nem találok olyan indokot amiért inkább őket választaná. A Browns vezetése nevetséges és franchise QB sincs, a Titans QB helyzete szintén kérdéses és a védelmük is rosszabb mint a miénk.

több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Ugye nem fogjuk elbaszni és egy ilyen Munchak féle HC-t igazolunk le??
Jó lenne Whiz,de mi utána a legjobb második lehetőségünk? 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Holnap lesz a Whisenhunt interjú San Diego-ban a hírek szerint.
Végre, végre, végre. Ja és ha nem mondtam volna: végre.

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
OROY tok lényegtelen cím. All-pro lett első évében, a számok magukért beszélnek. Nekem fontosabb az hogy egy jo fiatal centerrel a liga egyik legjobb O-Lineja lehet Detroitban.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A PFF-nál Warford az OROY!
 www.profootballfocus.com/blog/2014/01/08/2013-pff-offensive-rookie-of-the-year/
Az "igazi" szavazásnál alighanem top3ban sem lesz sajnos.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem van ahol 10-12 jelöltet is meghallgatnak.Bazzani
Nálunk 10-12 körül volt tavaly a meghallgatottak száma. Bár abban benne volt két ST edző a Rooney rule miatt, Dave Toub az akkori ST edzőnk, gondolom amiatt mert elég rosszul venné ki magát, hogy még a saját csapata se méltatja, meg Singletary, mert az öreglány kedvence volt. Szóval tényleges jelöltből olyan 7-8 volt.

Warford tényleg állatul tolta. De ezt már a draft idején stealnek vettük.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Bedobták Kubiak nevét. Nálam ő teljesen egykutya Schwartzal. Egy remek kerettel nem jutott semmire, rájátszás első kör és annyi. Mivel lennénk vele jobbak mint a most kivágott Schwartzal?Bazzani
Röviden és tömören...semmivel. OC-nak lenne kiváló. Ráadásul ha jól tudom itt több balhésabb játékos is van. Houston-ban ilyen nem volt. Csak az utolsó drafton próbálkoztunk Montgomery-vel, de be is sült a projekt a 3. héten.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bedobták Kubiak nevét. Nálam ő teljesen egykutya Schwartzal. Egy remek kerettel nem jutott semmire, rájátszás első kör és annyi. Mivel lennénk vele jobbak mint a most kivágott Schwartzal?Bazzani
elméletileg az interjú is meg volt már vele

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bedobták Kubiak nevét. Nálam ő teljesen egykutya Schwartzal. Egy remek kerettel nem jutott semmire, rájátszás első kör és annyi. Mivel lennénk vele jobbak mint a most kivágott Schwartzal?

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Eddig Caldwell és Bowles vont interjún. Bár utóbbiban nem vagyok biztos. Most jön Munchak pénteken és Whiz még talán a héten. Ez alig valami.
Szerintem van ahol 10-12 jelöltet is meghallgatnak.Bazzani
Akkor bocs, a pletykákból többnek tűnt. Én nagyon nem szeretem azt a belterjességet, ami az nfl-edzőkeringőben folyik (hogy Munchakot egyáltalán még interjúztatják valahol, az nevetséges), de ha valahol, akkor szerintem Whisenhunt itt bizonyíthat.baggio
pont olyan, mint a Mennyei Bajnokság 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Larry Warford a csapat idei összes passzjátékánál a pályán volt (668 play) és nem engedélyezett egy (single) sacket sem. Azt hiszem, hogy a draft egyik legnagyobb steal-je a srác.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Eddig Caldwell és Bowles vont interjún. Bár utóbbiban nem vagyok biztos. Most jön Munchak pénteken és Whiz még talán a héten. Ez alig valami.
Szerintem van ahol 10-12 jelöltet is meghallgatnak.Bazzani
Akkor bocs, a pletykákból többnek tűnt. Én nagyon nem szeretem azt a belterjességet, ami az nfl-edzőkeringőben folyik (hogy Munchakot egyáltalán még interjúztatják valahol, az nevetséges), de ha valahol, akkor szerintem Whisenhunt itt bizonyíthat.baggio
Már én sem tudom amúgy, hogy ki volt ki lesz és ki mégsem. Annyi a pletyka.
Kieshetne a SD, hogy lezáruljon az ügy. Mondjuk éppen nekik drukkolok, de ennyi rossz még belefér.Bazzani
Hibáztasd Succopot! 😊 Nekem dupla öröm lett volna. Mi PO-ba, Ti meg már rég bejelenthettétek volna a kerethez ideális edzőtöket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!