NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Baggio!
Egyrészt nekem nem kell sem pro sem kontra cikk Staffordnak. Én láttam pár egyetemi és az összes NFL meccsét. Tisztában vagyok a hibáival és az erényeivel.

Másodrészt bocsánat a helyesírási hibáért, oda fogok rá figyelni. Valóban szégyen.
Mondjuk túl kellene lépni azon szerintem, hogy helyesírási hibákat keresgélünk a másik hozzászólásában.

Harmadrészt állítólag amiatt ment a Titánokhoz Mert mindenképpen 3-4es védelmet akart csinálni (gondolom a kordinátor miatt, Butler) és elég komoly pénzt kapott ott. Ezek az első hírek.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom, miért ironizálsz, nem hiszem, hogy rászolgáltam volna. Biztos oltári butaságot írtam, akkor bocsánat érte.Nandito
Én mindig ironizálok. Ha biztosan kapnál a drafton irányítót, ugyanúgy tankolnának a csapatok az NFL-ben, mint az NBA-ben. Az, hogy mostanában ott is kezd kihalni ez a műfaj annak is köszönhető, hogy nem jön olyan szupersztár, mint James. Ettől a drafton megoldjuk az irányítókérdést klisénél van egy rosszabb, attól a falat lekaparom: draftolunk egy irányítót a hátsó körökben, és majd két évig tanul a kispadon. Mint ahogy a Suck For Luck kampány (nahát, mégiscsak van tankolás az NFL-ben? Sikerült két mondaton belül ellentmondanom magamnak? Új rekord!) keretén belül láthattuk, Painter(?) mennyit tanult Manning mögött.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Közben bedobták a mostani Sea Dc Dan Quinn nevét is (0 HC tapasztalat)

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 792 — 258. §
nehéz lesz lenyelni Detroitban a keserű pirulát, hogy Whisenhunt inkább választotta Lockert, mint Staffordot...baggio
Remélem te sem gondolod komolyan, hogy amikor egy HC csapatot választ akkor megnézi a két irányítót és csak az alapján dönt. Mondjuk megértelek, ez egy újabb alkalom, hogy belerúgj Staffordba egyet hamár úgyis útálod.Bazzani
Tessék, itt egy pro-Stafford cikk, hogy lenyúgodj (ez és az utálni is rövid u amúgy)*
 mattwaldmanrsp.com/2013/10/21/why-matt-stafford-is-a-polarizing-quarterback/

Forgathatod a szavaimat úgy is, hogy CSAK emiatt ment a Titans-hez, mikor nem írtam ilyet, de még olyat se, hogy Locker jobb, mint Stafford. De mikor végig arról cikkeznek, hogy biztos a kinevezése, pláne mert olyan csapatot keres, ahol biztos a QB helyzet, akkor ne próbálja nekem megmagyarázni senki, hogy azért ment a Titans-hez, mert pár évig a Vanderbiltnél volt segédedző meg ilyenek...

* Az első komment tökéletesen leírja, hogy mi a legnagyobb baj vele: "A danger for the gunslinger is that when that 1 percent edge that lets them get away with risky plays erodes, look out! A 90 percent Matt Ryan might be about 90 percent as effective as he is at 100 percent. A 90 percent Stafford will see pick and fumble rates climb dramatically."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
A kötődések mellett két dolog szólhatott a Titans mellett.
A Lions nem akart 3-4re váltani, illetve a csoport erőssége.

Reggel óta röhögök ezen a Locker>Stafford dolgon. 😀Bazzani
Kérem, az AFC South ne nézzük le. 😊 Tény, idén nagyon gyenge volt a csoport, de van nálunk egy Colts Luckkal, míg a Houstonnak és a Jaguarsnak csak egy normális QB hiányzik, amit a drafton minden bizonnyal meg is kapnak. Vagyis csoda lenne, ha Bridgewatert és Bortlest nem ezek a csapatok vinnék el. Akkor aztán ez a csoport betonkemény lesz.

Munchak rendes ember, de vezetőedzőnek nagyon nem jó, és a segítőit sem tudta normálisan kiválasztani. Ha csak a jelenlegi két jelöltből fognak a vezetőitek valakit kinevezni, akkor szerintem egyértelműen Caldwell a jobb opció.Nandito
Ha csak ennyi hiányzik, akkor semmi gond nincs, drafton tuti megoldják, ugye. Kell még két használható szabadügynök, és voilá. Bazza érti.

PR szempontból volt ez igazán nagy buktás, ha nem akart jönni, akkor tótágast állhatnak, akkor se fog jönni. Titansnál van egy extra türelmi éve például, azt nehéz felülmúlni, ha vezetőedzői állásról van szó. AFC könnyebb, mint az NFC. Bár ha hirtelen igazolnak oda 3 franchise irányítót, akkor nehezebb. Mostmár az fogja elfogadni az állást, aki a legkétségbeesettebb.füligjimmy
Nem tudom, miért ironizálsz, nem hiszem, hogy rászolgáltam volna. Biztos oltári butaságot írtam, akkor bocsánat érte.

Music City Miracle
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A kötődések mellett két dolog szólhatott a Titans mellett.
A Lions nem akart 3-4re váltani, illetve a csoport erőssége.

Reggel óta röhögök ezen a Locker>Stafford dolgon. 😀Bazzani
Kérem, az AFC South ne nézzük le. 😊 Tény, idén nagyon gyenge volt a csoport, de van nálunk egy Colts Luckkal, míg a Houstonnak és a Jaguarsnak csak egy normális QB hiányzik, amit a drafton minden bizonnyal meg is kapnak. Vagyis csoda lenne, ha Bridgewatert és Bortlest nem ezek a csapatok vinnék el. Akkor aztán ez a csoport betonkemény lesz.

Munchak rendes ember, de vezetőedzőnek nagyon nem jó, és a segítőit sem tudta normálisan kiválasztani. Ha csak a jelenlegi két jelöltből fognak a vezetőitek valakit kinevezni, akkor szerintem egyértelműen Caldwell a jobb opció.Nandito
Ha csak ennyi hiányzik, akkor semmi gond nincs, drafton tuti megoldják, ugye. Kell még két használható szabadügynök, és voilá. Bazza érti.

PR szempontból volt ez igazán nagy buktás, ha nem akart jönni, akkor tótágast állhatnak, akkor se fog jönni. Titansnál van egy extra türelmi éve például, azt nehéz felülmúlni, ha vezetőedzői állásról van szó. AFC könnyebb, mint az NFC. Bár ha hirtelen igazolnak oda 3 franchise irányítót, akkor nehezebb. Mostmár az fogja elfogadni az állást, aki a legkétségbeesettebb.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
A kötődések mellett két dolog szólhatott a Titans mellett.
A Lions nem akart 3-4re váltani, illetve a csoport erőssége.

Reggel óta röhögök ezen a Locker>Stafford dolgon. 😀Bazzani
Kérem, az AFC South ne nézzük le. 😊 Tény, idén nagyon gyenge volt a csoport, de van nálunk egy Colts Luckkal, míg a Houstonnak és a Jaguarsnak csak egy normális QB hiányzik, amit a drafton minden bizonnyal meg is kapnak. Vagyis csoda lenne, ha Bridgewatert és Bortlest nem ezek a csapatok vinnék el. Akkor aztán ez a csoport betonkemény lesz.

Munchak rendes ember, de vezetőedzőnek nagyon nem jó, és a segítőit sem tudta normálisan kiválasztani. Ha csak a jelenlegi két jelöltből fognak a vezetőitek valakit kinevezni, akkor szerintem egyértelműen Caldwell a jobb opció.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A nagy ász Jim Caldwell mester lesz a 26-22es győzelmi mutatójával. Azt, hogy mekkora OC megmutatta ellenünk idén. Kell neki egy kicker aki be tudja rúgni 60ról, ha véletlenül nem működik a "basszuk előre Torrey Smithnek csukott szemmel" taktika. De állítólag hatalmas QB mentor, ez meg is látszik Flacco-n. Nevetséges az egész. Mondjuk az igazi korona az Munchak volna aki egy olyan interjút csinált nálunk, hogy wow (idéztem).
Még gyorsan igazolja le a Vikings Zimmert és teljes lesz a napunk.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A kötődések mellett két dolog szólhatott a Titans mellett.
A Lions nem akart 3-4re váltani, illetve a csoport erőssége.

Reggel óta röhögök ezen a Locker>Stafford dolgon. 😀Bazzani
Hát ez kellemetlen. Ki tudja lehet valami nagy ász még benne van a pakliban.

Én Bears drukkerként egy Locker-Stafford cserének igencsak örülnék. De szerintem a csoport bármelyik csapatának szurkolói is.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A kötődések mellett két dolog szólhatott a Titans mellett.
A Lions nem akart 3-4re váltani, illetve a csoport erőssége.

Reggel óta röhögök ezen a Locker>Stafford dolgon. 😀

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
nehéz lesz lenyelni Detroitban a keserű pirulát, hogy Whisenhunt inkább választotta Lockert, mint Staffordot...baggio
Remélem te sem gondolod komolyan, hogy amikor egy HC csapatot választ akkor megnézi a két irányítót és csak az alapján dönt. Mondjuk megértelek, ez egy újabb alkalom, hogy belerúgj Staffordba egyet hamár úgyis útálod.Bazzani
Whiznek rengeteg kötődése van a Titanshez, mikor tegnap olvastam róla délután, gondoltam is rá, hogy még a végén tényleg odamegy. Odament.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nehéz lesz lenyelni Detroitban a keserű pirulát, hogy Whisenhunt inkább választotta Lockert, mint Staffordot...baggio
Remélem te sem gondolod komolyan, hogy amikor egy HC csapatot választ akkor megnézi a két irányítót és csak az alapján dönt. Mondjuk megértelek, ez egy újabb alkalom, hogy belerúgj Staffordba egyet hamár úgyis útálod.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legalább nem kell kibaszni a drukkereknek a "Fire Jim" pólókat.
Főleg, hogy állítólag Jim Tressel is bekerül az edzői karba.
Most van egy gyenge hányingerem, azt hiszem ezt az újabb keserű pirulát már nem tudom majd lenyelni.
Innetől kezdve egy szót sem akarok hallani arról, hogy Mayhew mekkora ász. Egy nagy semmi, egy kibaszott lufi a csávó.
Remélem vagy öt évre ír alá Caldwell, akkor jó sokáig leszünk megint 0 és 5 győzelem között.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 792 — 258. §
hát ez elég erős pofára esés, ennek tudatában meg pláne
"Lions have spent day in talks with Ravens HC Jim Caldwell and Detroit has been focusing on him."

újabb remek döntés, gratulálok az érintetteknek... :#kristof
ez a nyilatkozat Dungy-tól azért elég meredek róla:

"I know the Lions also want discipline and good character in the locker room. I'm not saying their other candidates can't achieve those things but those are Jim's strengths with his background, especially from his influence under Joe Paterno at Penn State and hopefully in our program in the NFL."

nehéz lesz lenyelni Detroitban a keserű pirulát, hogy Whisenhunt inkább választotta Lockert, mint Staffordot...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hát ez elég erős pofára esés, ennek tudatában meg pláne
"Lions have spent day in talks with Ravens HC Jim Caldwell and Detroit has been focusing on him."

újabb remek döntés, gratulálok az érintetteknek... :#
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 6 perc
Ken Whisenhunt is going to become the #Titans new coach, per source
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Téves volt az info, Whisenhunt San Diego-ban van egy szezonvégi megbeszélésen a csapattal.
Holnap utazik Detroitba ahol tárgyal a Ford család tagjaival. Ha minden igaz akkor holnap este új vezetőedzője lesz a csapatnak.
Elméletileg úgy működött a dolog, hogy a Mayhew-Lewand kettős három jelöltet választ ki amiből a Ford család tagjai döntik el a végső jelöltet. Az, hogy Whiz érkezik először második látogatásra mindent elárul a jelenlegi tényállásról.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Whisenhunt ma Detroitba érkezik (talán már ott is van), hogy tárgyaljon a csapat vezetőivel.

több mint 10 éve
sornyito Detroit Lions 51
Figyelem, január 16. délelőtt 10-től lehet jegyeket venni! Na jó, legyen 11 óra, mivel kicsit korábban kelünk 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor egy gyors és fájdalommentes mozdulattal rántsuk be Whisenhuntot vezetőedzőnek amíg más szemet nem vet rá. Állítólag a Titans is sorban áll az aláírásért de mi vagyunk jobb pozícióban.
Gyorsan, gyorsan, gyorsan.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
110£ és a 149£-os jegy kapható keddtől (01.14)topmodell
azok hova szólnak? lökd már be a linket lécci, lusta vagyok 😊MacPhisto
 www.nfluk.com/tickets

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Vikings meg Zimmerhez, na annak nem örülök annyira...Bazzani
Annak én sem...MacPhisto

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
A Vikings meg Zimmerhez, na annak nem örülök annyira...Bazzani
Annak én sem...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
110£ és a 149£-os jegy kapható keddtől (01.14)topmodell
azok hova szólnak? lökd már be a linket lécci, lusta vagyok 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
110£ és a 149£-os jegy kapható keddtől (01.14)

One Team
One Detroit
One Pride