NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval lehet a neve, vagy a pedigréje sokakat elborzaszt, de azt gondolom ő a hiányzó láncszem a Lions sikeréhez, és jövő ilyenkor sokan mea culpázni fognak az általa elvégzett munkát látva.

Sobri Jóska
Mea culpázni? Ugyan miért?

"Ez persze önmagában nem jelenti azt, hogy tuti bukta, mert ahogy említetted is, van olyan, aki elsőre bukik, aztán tanulva a hibáiból tud javítani. Szóval éppenséggel lehet sikeres is Detroitban. De a múltbéli tevékenységei, tehát jelen tudásunk alapján, ő nem vezetőnek való, ő csak egy kiváló QB coach."

Ez kicsit olyan, mint a draft utáni elemzés. Az ember okoskodik az alapján, amit látott, de hogy bejön-e, vagy sem, azt majd az élet, a meccsek eldöntik az ÉVEK során. (Bár mivel itt nem szintugrásról van szó, azért itt jobb eséllyel megy az okoskodás) Ráadásul hosszútávon nem is egy idény dönti el igazán, hogy bejött-e a választás vagy sem.

A többire nem reagálnék, mert Te beismerten laikus műértő vagy, és az is akarsz maradni (ami egyébként egyáltalán nem baj, én a hokival vagyok így, imádom, de nem tudok a játék elemeiben elmélyülni), így felesleges komolyabb szakmai érvelésekbe belemenni. 😊 De az a Colts O, amiből PM kiesett, ugyanúgy össze volt rakva, mint a Patsé. 😉 Ehhez nem kell mélységekig látni az amerikaifociban. 😛 A különbség az, hogy az egyik csapat szétzuhant, szétesett, a másik nem. Ez pedig kizárólag coaching probléma. (Ahogy Kuniaké idén)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
- A 2008-as Pats-be beszállni QB-nak, valóban a "beülést a készbe" jelentette, és nem BB zsenialitását tükrözte annak az évnek a "kármentése". Az O megléte igen, de 2008-ban semmi "extra" nem történt, csak futott tovább a projekt egy QB-cserét követően, mérsékelt sikerrel/sikertelenül (PO-nélkül).
- Kissé szubjektív Top8-as irányítót mondani, de Flacco megkérdőjelezhetetlenül az. A tavaly PO-t így lehozni nem tudta volna Top8-on kívüli QB, nem csak csapateredményesség, és végső kimenetel alapján, hanem aki látta a meccseket, az látta azt is, hogy az bizony "ihletett forma" volt, amire nagyon kevesek képesek. (Nálam momentán ez a Top7, és már ebben benne van, csak vitaalapnak: P.Manning, Brady, Rodgers, Brees, Luck, Roethlisberger, Flacco)
- Tomlin valóban megérett a cserére, de még valószínűleg pár évet elcsenhet a Steelerstől, mire felállítják. Ennek a részleteit megbeszéltük már a Steelers topicban, így ezt itt nem is bontom ki.
- Ami viszont az érdemi rész: én Caldwell-t jó választásnak gondolom. Általánosságban is felkészült, alapos, megfontolt edző (HC-nek is, pozíciós edzőnek is), de ami a lényeg, hogy egy ilyen "elátkozott" franchise-nak pont rá volt szüksége, nem Harbaugh-féle idegzsoké fenegyerekre, hanem egy higgadt, konstruktív vezetőre. Én Caldwell-t mindig egyfajta BelichickLight-nak gondoltam, akinek eleddig elmaradt az áttörés, de ezt nem az ő hibájának tudom be.

Szóval lehet a neve, vagy a pedigréje sokakat elborzaszt, de azt gondolom ő a hiányzó láncszem a Lions sikeréhez, és jövő ilyenkor sokan mea culpázni fognak az általa elvégzett munkát látva.

Én meg szívesen fogadok 1:1-ben bárkivel, hogy 2014-ben meg lesz a PO a Detroit-nak, ahogy Chip Kellynél, vagy Reidnél (igaz, Alex Smith behúzása után) is így gondoltam, ami bejött, mégha a nagy áttörés egyelőre egyiknek se sikerült.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Röhejesek a hasonlataid.
Cassell sikere és az alternatív megoldások... A 2007-es szezon után, minden idők egyik legjobban összerakott és remek alapanyagú O-jába beillesztették, és úgy is működött. Ennyi történt. Ilyesmi történt idén Chicagóban is McCownnal. Nézd meg a környezetét! Manning nélkül annyi volt a Colts. Ő volt a Colts. Botrányosan, évek alatt leépített roster volt.
Vagy most azt akartad ebből kihozni, h Caldwell nem Belichik? Tudod mit, nyertél. Tényleg nem Belichik.

Minden idők egyik legjobb D-jéből (egy ligaelit edzői stábbal) kiesett 4 ember és az ezt követő D-hez hasonlítasz egy Ravens O-t folyamatában. Atyaúristen.


Haha. Új seprű jól seper. Persze. Klisék helyett inkább a játékukat elemeznéd, amennyire innen, fotelből lehet és nem mindig érzelmi oldalról közelítenéd a dolgokat. Talán még valós állításod is lenne.


Hát ezt valóban jól látod, az tavaly kiderült a kinevezésétől a szezon utolsó sípszaváig.


Nem kell megkérdeznem, mert a meccseik java részét láttam. Az meg hogy szted Flacco milyen, az pontosan mutatja, hogy mennyi szemed van a játékhoz.

Arról pedig halvány lila fingod nincs, hogy mi miatt akarom (a felsorolt 3 csak a jéghegy csúcsa), h elhúzzon a dicső HC-nk, szóval inkább ne érvelj az aláírásommal.

Végezetül pedig remélem (több ez, mint remény), hogy újabb 3 évig nem kommunikálunk. Úgysincs semmi értelme.Robilluma
😀 😀

A 2008-as Pats korántsem azt játszotta, amit 2007-ben. Belichick képes volt változtatni, a kialakult helyzethez alkalmazkodni. Caldwell erre nem volt képes, vagy rosszul sült el neki. Mert az Colts O ugyanúgy össze volt rakva, ugyanúgy megvoltak a WR-ek és az Ol hozzá. De ő nem találta meg a megoldást. De a legnagyobb baj, hogy az idény második felére szétesett a csapat. Ez a coaching probléma. (Kubiak idén)

Ravens O-D hasonlatot csak a vak nem látja. 😉 Mindkettőből karizmatikus és kiemelkedő képességű játékosok távoztak, az egyik összeomlott, a másik nem. Ez a tény.

Az új seprű jó seper pedig nemcsak egy közhely, pszichés okok miatt működik az edzőváltás esetén. A siker állandósága pedig a teljes idényben derül ki. Az pedig nem a tavalyi volt ahogy Te gondolod, amikor valóban kinevezésétől az idény végéig működött, hanem az idei, amikor az elsőtől az utolsó fordulóig ő volt az OC, övé volt az egység. Szépen épült is le folyamatosan az egység. Megoldások helyett egyre mélyebbre és mélyebbre került. Ez is coaching probléma. (Ellenpélda: idei Steelers)

Flacco? Hát sztem nem az én szememet mutatja, hogy Flaccót milyennek tartom. 😊 Idecitálhatnék gyönyörűséges számokat, de Flacco sehol nem TOP8 QB. Hidd el, én is láttam a meccseiket. 😉 És botrányos volt idén - többnyire. És hidd el, nem érzelmileg közelítek meg egy kérdést, már csak a szakmámból fakadóan sem. 😉 (Nem is csinálhatnám ezt a szakmát különben, legalábbis nem ott, ahol csinálom) Nem hiszem, hogy bizonygatnom kéne, de nem egy dicsérő szavam van rivális csapatokra nézve. És nem egy rossz döntést kritizálok meg, amit a Steelers, vagy játékosa, vagy edzője, vagy akár maga Rooney hoz.

Az aláírásoddal nem érveltem, csak felhívtam a figyelmedet arra, hogy kifejezetten vicces a Caldwell-es érvelésed tükrében. 😀 Mindenesetre az a Te "hozzáértésedet" és szemedet tükrözi hűen ehhez a játékhoz. 😉 (Bár kíváncsi lennék akkor a valós érveidre)

ui.: az NCAA topikokba nem írok. 😛 De az amúgy is rólad alakít ki elég gyerekes képet, hogy miattam nem írsz a Steelers-topikba. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
LOL!
Soldados
Röhejesek a hasonlataid.
Cassell sikere és az alternatív megoldások... A 2007-es szezon után, minden idők egyik legjobban összerakott és remek alapanyagú O-jába beillesztették, és úgy is működött. Ennyi történt. Ilyesmi történt idén Chicagóban is McCownnal. Nézd meg a környezetét! Manning nélkül annyi volt a Colts. Ő volt a Colts. Botrányosan, évek alatt leépített roster volt.
Vagy most azt akartad ebből kihozni, h Caldwell nem Belichik? Tudod mit, nyertél. Tényleg nem Belichik.

Minden idők egyik legjobb D-jéből (egy ligaelit edzői stábbal) kiesett 4 ember és az ezt követő D-hez hasonlítasz egy Ravens O-t folyamatában. Atyaúristen.

Az edzőváltás minden sportágban azonnali és ideiglenes fellendülést hozhat. Felkavarja a vizet. Ez történt tavaly, amikor év közben előléptették OC-nak.Soldados
Haha. Új seprű jól seper. Persze. Klisék helyett inkább a játékukat elemeznéd, amennyire innen, fotelből lehet és nem mindig érzelmi oldalról közelítenéd a dolgokat. Talán még valós állításod is lenne.

De a siker állandósága a teljes idényben derül ki.Soldados
Hát ezt valóban jól látod, az tavaly kiderült a kinevezésétől a szezon utolsó sípszaváig.

Flacco nemhogy nem volt jó idén, hanem kifejezetten botrányos volt, egy épkézláb drive-ot nem tudtak összerakni egyes meccseken. Menj, kérdezd csak meg a Ravens-fanokat.Soldados
Nem kell megkérdeznem, mert a meccseik java részét láttam. Az meg hogy szted Flacco milyen, az pontosan mutatja, hogy mennyi szemed van a játékhoz.

Arról pedig halvány lila fingod nincs, hogy mi miatt akarom (a felsorolt 3 csak a jéghegy csúcsa), h elhúzzon a dicső HC-nk, szóval inkább ne érvelj az aláírásommal.

Végezetül pedig remélem (több ez, mint remény), hogy újabb 3 évig nem kommunikálunk. Úgysincs semmi értelme.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mielőtt egyes csapatrészekre top5 meg hasonló statokat hoznánk fel érvként, kérlek nézzétek meg, hogy hányadik volt total offense tekintetében a 49ers Mike McCarthy-val OC-ként, mielőtt MM-et kinevezték a Packers főedzőjének 😊

Engem a bukott edzők állandó körforgása zavar a leginkább az NFL-ben, bár most a Lions esetében nagyon már ideális jelöltet se tudtam volna mondani.baggio
McCarthy egyetlen évet volt a SF OC-je, méghozzá 2005-ben, amikor Alex Smith újonc volt, illetve Kevan Barlow volt a kezdő RB... Emellé volt egy botrányos OL, továbbá elvesztették Terrell Owens-t, kis túlzással nem volt olyan poszt, ahol NFL-szintű játékos lett volna az O-ban. (Volt egy fiatal, harmadéves Brandon Lloydjuk. Tudod ki volt a másik kezdő WR? Arnaz Battle... 😀 😀) Ez kb olyan, minthogy az idei Browns O-val nincs ember, aki csodát tudott volna tenni Weedennel a QB poszton, nem is gondolnám emiatt Norv Turnert se rossz OC-nak. De ez nem is jó példa, mert az idei Browns O fényévekkel jobb erőkből áll, mint az az SF Offense, pedig a léc igen alacsonyan van. 😊 MM-nek előtte azért voltak máshol jó évei és nyilván annak köszönhette a HC-állást, nem a friscós évének, ahol senki nem tett volna csodát.

Ez a példa arra jó, hogy minden szitut külön meg kell vizsgálni. (Ezt amúgy is így gondolom) De Caldwell esetében azért nem volt ennyire sanyarú helyzet sem Colts-nál, sem a Ravens-nél, mert ezekben a csapatokban voltak/maradtak kiemelkedő képességű játékosok, nem is egy, nem véletlen játszott mindkettő egy évvel azelőtt SB-t. A baj az, hogy az ő keze alatt szétesett a csapat, illetve a támadóegység.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
Mielőtt egyes csapatrészekre top5 meg hasonló statokat hoznánk fel érvként, kérlek nézzétek meg, hogy hányadik volt total offense tekintetében a 49ers Mike McCarthy-val OC-ként, mielőtt MM-et kinevezték a Packers főedzőjének 😊

Engem a bukott edzők állandó körforgása zavar a leginkább az NFL-ben, bár most a Lions esetében nagyon már ideális jelöltet se tudtam volna mondani.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LOL!

Szóval egy HC-nak nincs felelőssége a 2-14-es szezonért? Hát de van! Erre még PM kiesése sem lehet magyarázat. Emlékszem én a 2008-as Patriots-ra, amelyből az 1. meccsen kidőlt egy bizonyos Tom Brady és aztán egy bizonyos - azóta mindenhol lejáratódott - Matt Cassellel 11-5-tel zárt a Pats. Tudod miért? Mert Belichick talált alternatív megoldásokat, megfelelő game planeket és taktikát a győzelemhez, és legfőképpen nem engedte széthullani az együttesét. Ez egy HC feladata! Az a Colts nemcsak azért zárt 2-14-gyel, mert PM nélkül gyenge volt, hanem azért, mert szétesett. Ez pedig nagyon komoly coaching probléma! (Steelers szurkolóként nem nehéz másik ellenpéldáért mennem, elég ha megnézem a mostani szezonunkat, hogy a mostani Steelers honnan állt fel, mert volt olyan HC-ja, amelyik nem engedte széthullani, szétesni a csapatot)

Na de nézzük a Ravens-t. Az edzőváltás minden sportágban azonnali és ideiglenes fellendülést hozhat. Felkavarja a vizet. Ez történt tavaly, amikor év közben előléptették OC-nak. De a siker állandósága a teljes idényben derül ki. Ebben pedig ismét megbukott! Flacco nemhogy nem volt jó idén, hanem kifejezetten botrányos volt, egy épkézláb drive-ot nem tudtak összerakni egyes meccseken. Menj, kérdezd csak meg a Ravens-fanokat. Persze ténykérdés, hogy a Ravens O alapanyagában meggyengült, de ez önmagában kevés magyarázatnak arra, hogy TOP5 legszarabb O lett a Ravensé és TOP3 legszarabb rush O lett. Ez megintcsak coaching probléma. Jéé, megint a szétesés... Merthogy ez történt az O-val a keze alatt. A Ravens D is vesztett embereket, nemkevésbé fontosakat, az mégis tudott tartani egy szintet, egy jó szintet, a D tartotta versenyben a Hollókat... Az O pedig széthullott az irányítása alatt... (Ellenpéldáért megint nem kell messzire mennem: a Steelers D 2 év alatt elvesztett 4 Pro Bowlert a front7-ből Aaron Smith, Hampton, Harrison és Farrior személyében, és természetszerűleg visszaesett az egység, de nem TOP5 szarnak, hanem közepesnek. Ez benne van. Ezeket a tényeket figyelembe véve eddig is megmosolyogtatónak gondoltam az aláírásodat, de a Caldwell-es értekezésed után pedig kifejezetten vicces. 😀)

Azzal viszont egyetértek, hogy Caldwell kinevezésének hátterében az áll, hogy Staffordot rendbe rakja. Amúgy ahhoz ért is. Elévülhetetlen érdemei vannak Manning esetében, de Flacco is javult a keze alatt, azaz kifejezetten jó QB coach. De az bebizonyosodott, hogy HC-nak és OC-nak nem való, mert egy csapatot, vagy egységet nem tud irányítani és legfőképpen egyben tartani.

Ez persze önmagában nem jelenti azt, hogy tuti bukta, mert ahogy említetted is, van olyan, aki elsőre bukik, aztán tanulva a hibáiból tud javítani. Szóval éppenséggel lehet sikeres is Detroitban. De a múltbéli tevékenységei, tehát jelen tudásunk alapján, ő nem vezetőnek való, ő csak egy kiváló QB coach.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én inkább azt hangsúlyoznám, hogy a Coltsnál az első apró bukkanót követően rommá törte a csapatot. Pocsék ajánlólevél.DoM
Manning egész éves nyaksérülése lenne az az apró bukkanó? Na ne már.Robilluma
Ha egy csapat egyoldalúan Hall of Famer irányító köré van felépítve, akkor az ő sérülésén kívül milyen más bukkanóról lehet beszélni, ami komolyan próbára teszi egy HC képességeit?
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Én inkább azt hangsúlyoznám, hogy a Coltsnál az első apró bukkanót követően rommá törte a csapatot. Pocsék ajánlólevél.DoM
Manning egész éves nyaksérülése lenne az az apró bukkanó? Na ne már.

Látom mindenki tudja az összes segédedzőről és főedzőről, hogy pontosan milyen szakember is, milyen szerepet töltött be a korábbi csapatainál az ottani HC/GM/koordinátor mellett, a játékosok kinevelésében, egy játékrendszer implementálásában vagy a draftnál. Lol. Emlékszem, amikor Pete Carollt egy sikertelen időszak után a legbecsesebb Hawks fanok is elküldtek volna a büdös picsába. Amikor épp arról volt szó a seattlei sajtóban pár rossz meccs után, hogy az ő esze mindig a játék körül forog és a parkban a padon ülve is ez jár az eszében, akkor emlékszem konkrétan Helmut is azt írta, hogy ezt tegye inkább a college-ban.
Ennyire tudja innen mindenki, h ki mennyit is ér az edzők között. Belichik sem varázsolt nyitánynak a Browns-nál, nem? Caldwell is túl van az ő buktáján. (Egy egyszemélyes csapatot nem olyan könnyű ám vezetni, pláne ha kidől az az egy személy...)
Hollóházi Harbough ST edző volt. Puff neki. De rossz edző.

Caldwell kimondva-kimondatlanul Stafford rendbetétele miatt jött. Meglátjuk sikerül-e neki (sztem igen). Flacco sem hiszem, hogy panaszkodna. Nem egy karakán személyiség Caldwell, nem egy motivátor, remélhetőleg a stábja az lesz. Ha ő helyesen adja meg az irányt a csapatnak, akkor az bőven jó lesz.
Rossz munkát végzett a Ravens-nél? Muhaha. Amikor kellett, mintha hasított volna az O mindenki nagy meglepetésére. Na melyik QB-é minden idők legjobb PO passer ratingje? Lehet tévedek, de mintha Flaccót illetné.
Az, hogy a mostani O becsődölt sokkal inkább az FO sara. A Ravens tavalyi elkapósora a liga leginkább egysíkú és a Buccaneers-é és Jets-é mellett a liga legrosszabb egysége volt. Jacoby és Torrey Smith 10 yardnál rövidebb route-okat, pláne olyat ahol meg kell gyorsan fordulni (hitch, curl) nem tudnak megfutni. Pitta tudott, de visszatérős IR-en nyitott, Dallas Clark lett volna a cseréje... Stockley volt az egyetlen slot WR, de ő öreg is meg sérült is volt. Boldin már nem volt. Ki maradt, akire rá lehet dobálni 7-8 yardos route-okat 3rd and 5-6-nál? Nem véletlen, hogy Newsome azonnal lenyilatkozta szezon után, h egy ilyen elkapó draftolása prioritást élvez majd. Végül a 6'5 magas rookie Marlon Brown lett a slot WR. Hajrá. Nem volt rossz, de ott nem az igazi. Az OL emellé kriminális volt Osemele sérülésével, Birk visszavonulásával és Oher RT munkájával. Semmi futásblokk. Ez a fal is az ő hibája? Hogy blokkolási sémát kellett váltani év közben, olyan gyenge power blokkban a fal 3/5-e? Ő lett a GM vagy a HC hirtelen?
Ez a halott runO és passzO alapanyag ennyire volt jó. Ezzel próbálkozhatott volna bármelyik top5 QB is.
Flaccót meg emiatt a szezon miatt szidni, hát egészségére mindenkinek. A 2012-es szezon végén és a mostani elején is egyéni formája alapján sztem csúcson volt. Remekül mozgott a zsebben (Cameron alatt sokkal gyengébb volt ebben), fantasztikusan dobott és jó döntéseket hozott. Ez teljesen szubjektív, de sztem eszméletlen jó QB, nálam simán befér a top8-ba legjobb formája alapján. A szezon közepétől a gyenge támadó alapanyag miatt a teljes O és vele együtt ő is szétesett, de ilyen előfordul. Az FO-nak segíteni kell neki tehetségekkel körbevenni.

Teryl Austinból pedig simán lehet jó DC, a Ravens secondary képzés nem volt éppen rossz az utóbbi években (a 2011-2012-es Pats O mesélhetne erről) és a Denver elleni nyitányt leszámítva nem nagyon égtek be azon a csapatrészen. Austin volt egyébként Meyer utolsó Gators-os évében a DC-je. És ha valaki a Caldwelles kapcsolatot keresi a Ravens előtti időkből, már a Wake Forestnél is együtt dolgoztak 93-tól 95-ig, mint HC-DB coach. Lehet, hogy enélkül nem jött volna.

Én nem mondom, h Caldwell lesz a megváltó, de egy esélyt adjatok már neki. Még akkor is ha ritka bamba feje van.

Én a balra szavazok:


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
"Az érdekesség Caldwell-lel kapcsolatban, hogy a detroiti interjújára úgy ment be, hogy Stafford összes idei passzát kielemezte.".....máris munkába temetkezett, interjú előtt...legalább lelkes 😀Chargers LT
Lehet ezért ment szarul a Ravensnek, mert szezon közben is Staffordot nézett, nem Flaccot.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
The Ravens, though, struggled on offense in 2013 and might've replaced Caldwell if he didn't get find another job. Baltimore ranked 29th on offense overall -- 30th rushing and 18th passing -- last season with Super Bowl-winning quarterback Joe Flacco and running back Ray Rice.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Azt nem tudom,hogy esett rá a választás,mert semmi olyat nem tett,amitől felmerülne,hogy alkalmas HC-nek.Szerintem nem,egy elég jó Offense alapanyagon pont annyit gyúrt,hogy az übergyökér Cam Cameron után újszerűnek tűnt.
Austinnal szerintem jól jártok,elég magas szintű D munka folyik Baltimore-ban,egyébként a Cardinalsnál is látszott a keze munkája.
Möller nem nagy durranás.
Montgomery az RB coach,jó szakember,mindig látszott e keze munkája,idén a sz@r OL és a rossz RB politika (csak 2 volt rosteren ,akik közül Rice sérült volt végig,2 FB,akik nem voltak használva),Castillo és Harbs helyett ő vitte el a balhét.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Szerintem lettek volna jó jelöltek, csak meg sem próbáltunk a fiatal feltörekvő edzők között keresni.
O'Brien és Lovie hamar kiment a képből, szerintem 100%ban biztosak voltak Whisenhuntban aki a jelenlegi állás szerint a sokkal több pénz miatt ment a Titánokhoz. Caldwell csak ilyen vészvészvész megoldás akart lenni és most bepánikoltak ezért gyorsan behúzták.
Vicces story lenne ez ha nem velünk történik.Bazzani
Az az érdekes, hogy azért még bőven vannak opciók a piacon.
Ott van pl. Roman/Zimmer valamelyik nálunk köt ki de a másik marad, de igazából még Dan Quin is jobb opció lehetett volna.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újabb nevet dobtak be OC posztra.
Bill Lazor Eagles QB coach.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem lettek volna jó jelöltek, csak meg sem próbáltunk a fiatal feltörekvő edzők között keresni.
O'Brien és Lovie hamar kiment a képből, szerintem 100%ban biztosak voltak Whisenhuntban aki a jelenlegi állás szerint a sokkal több pénz miatt ment a Titánokhoz. Caldwell csak ilyen vészvészvész megoldás akart lenni és most bepánikoltak ezért gyorsan behúzták.
Vicces story lenne ez ha nem velünk történik.

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Szerintem egy ekkora egóval rendelkező rosternél nem a csendesen vezetőre van szükség. Félek hogy hamar elveszti az öltözőt... Nem tudom ez kinek volt a döntése, de egyenlőre a magam részéről inkább csalódott vagyok. Kíváncsi vagyok a végleges stábra meg arra is hogy mit akarunk játszani jövőre. Az tuti hogy 2014-ben is izgalmas lesz a Lionsnak szurkolni... Hurrá....😒
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Az mondjuk érdekelne, hogy mivel tudta eladni magát Caldwell... Valahol döbbenet, hogy mennyire elfogytak a minőségi HC jelöltek.

Posztugrásoknál nagyon nehéz nekünk innen belőni, hogy ki mennyre válik be, mert egyszerűen nincs hozzá információnk. Caldwell esetében a Lionsnál valószínűleg a csendes vezetőt látták benne, aki határozottan összefogja a stábot, csapatot és felügyeli a jól működő együttest. Én inkább azt hangsúlyoznám, hogy a Coltsnál az első apró bukkanót követően rommá törte a csapatot. Pocsék ajánlólevél.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dwaine Board (Browns) vagy Ray Hamilton (Atlanta) lesz a DL edző.
Valaki valamit? 😊Bazzani
Mindkettő elég jó név a szakmában. Mindkettő több mint 2 évtizede az NFL-ben van kizárólag DL-specialistaként. Bármelyik lesz, sztem örülhettek neki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dwaine Board (Browns) vagy Ray Hamilton (Atlanta) lesz a DL edző.
Valaki valamit? 😊

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Price hozni Coleman, elvágni Rutgers-zsinór belicsek, megmég lenni nehány falember... Vagy hozni Monroe, Jakobinusok lenni nagy raybens-rablás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
"Az érdekesség Caldwell-lel kapcsolatban, hogy a detroiti interjújára úgy ment be, hogy Stafford összes idei passzát kielemezte.".....máris munkába temetkezett, interjú előtt...legalább lelkes 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi a válaszokat. Talán a secondaryt rendbe tudja rakni.
Mondjuk meg se merem nézni, hogy Caldwell alatt milyen defense-ek voltak de gondolom nem vilagverőek.

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Azért a Ravens D-ből hozni a DC-t, az szerintem nem rossz. Ettől még Caldwell, mint HC-választás nem tűnik szerencsésnek, de a DC miatt pont kevésbé aggódnék.Soldados
Kifejthetnéd, hogy mit tudhat ez az Austin, mert én marhára nem vagyok elajulva a választástól. Egy olyan védelembe berakni egy úgymond kezdőt nem a legszerencsésebb választás. Meg amúgy sem gondolnám, hogy egy DB edzőből jó DC lesz. Vagy volt erre korábban példa?Bazzani
Pagano 😉s.gergo
Ja és még vki: LeBeau. 😉Soldados
meg ZimmerBaltimoreDefense
Tehát az egész AFC North. 😀 Ez szerintem nem rossz ajánlólevél. 😊Soldados
Carroll is annak indult a bills-nél asszem 100éve
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a Ravens D-ből hozni a DC-t, az szerintem nem rossz. Ettől még Caldwell, mint HC-választás nem tűnik szerencsésnek, de a DC miatt pont kevésbé aggódnék.Soldados
Kifejthetnéd, hogy mit tudhat ez az Austin, mert én marhára nem vagyok elajulva a választástól. Egy olyan védelembe berakni egy úgymond kezdőt nem a legszerencsésebb választás. Meg amúgy sem gondolnám, hogy egy DB edzőből jó DC lesz. Vagy volt erre korábban példa?Bazzani
Pagano 😉s.gergo
Ja és még vki: LeBeau. 😉Soldados
meg ZimmerBaltimoreDefense
Tehát az egész AFC North. 😀 Ez szerintem nem rossz ajánlólevél. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Azért a Ravens D-ből hozni a DC-t, az szerintem nem rossz. Ettől még Caldwell, mint HC-választás nem tűnik szerencsésnek, de a DC miatt pont kevésbé aggódnék.Soldados
Kifejthetnéd, hogy mit tudhat ez az Austin, mert én marhára nem vagyok elajulva a választástól. Egy olyan védelembe berakni egy úgymond kezdőt nem a legszerencsésebb választás. Meg amúgy sem gondolnám, hogy egy DB edzőből jó DC lesz. Vagy volt erre korábban példa?Bazzani
Pagano 😉s.gergo
Ja és még vki: LeBeau. 😉Soldados
meg Zimmer