NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mivel ebben a vitában nagyon fontos szempont a szakmaiság, a hozzáértés, ezért első foglalkozásom szakmai nyelvén írom le a véleményem. (Nekem most fogyott el végérvényesen a cérnám.)
Soldi, akkora fasz vagy, hogy egy komplett méntelep minden csődöre operáltatná át magát kancává, mintsem ilyen méretű nemi szerv himbálózzon a lábai között.tomi-tomi
Legközelebb, ha elfogy, inkább zárd be a böngészőt és ne reagálj. 😊 Mert sok értelme nincs válaszul mélyen alulmúlni azt amit szerinted Soldi csinált - akármi is legyen az.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Dehogy, az nekem nagyon tetszett, de a negatív dolgokat 10 pozitívval lehet érzetre kompenzálni - szakmai ártalom😛 -, és itt a majdnem PO évben is elég világvége hangulat szokott volt uralkodni. Amúgy nem támadásnak, vagy kritikának szántam, csak megjegyeztem, hogy elég dárkos errefelé sokszor az időjárás, én meg annyit nem értek szakmailag, hogy objektíve felderítsem a közhangulatot😉kishaszi
Szakmailag semelyikünk nem ér itt kutyafülét sem. El ne hidd aki mást mond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, szokás szerint fehéren-feketén látod a dolgokat, ahol a fehér (a saját álláspontod) annyira vakító, hogy nem látsz tőle mást. 😊



Offense:
Távozók: Birk, Boldin, Pitta IR, McKinnie annyira szar volt, hogy 5 meccs után kivákták, Osemele IR-re ment, érkezett Monroe a szezon közepén, Oher meg csak azért játszott mert nem volt jobb. Vagyis a tavalyi PO-run támadófalából (McKinnnie, Birk, Yanda, Oher, Osemele), egyetlen ember játszotta végig nagyjából elfogadható szinten a szezont (Yanda), a másik 4 posztból három helyen csere volt, egy helyen pedig az kellett volna. Emellett a tavalyi passzjáték egyik alapja távozott (Boldin), a másik 4 meccset játszott összesen (Pitta), Ray Rice pedig egyrészt félig sérült volt, másrészt a jelek szerint nála 30 év előtt következik be a törés, szemre is észrevehetően lelassult. Ezek után Flacco nyilván nem volt annyira komfortos, de ezt az egész szart Caldwell nyakába varrni több, mint vicces. Lehet, hogy bottom 5 helyett bottom 10 támadójátékot összerakhatott volna, de ez a Ravens offense játékosállományt tekintve bizony bottom 5 volt idén, vagyis nagyjából hozták, amit tudnak. Ráadásul Birk hiánya nem csak darabra volt lényeges, hanem nagyjából kompletten kinyírta a teljes támadófalat.

Emellett 7 meccset játszott vele tavaly a Ravens a Cameron-Caldwell csere után (3 alapszakasz és 4 PO), ezt azért már erős túlzás a kezdeti fellendülés számlájára írni, főleg annak fényében, hogy az alapszakasz 3 meccsén két vereség jött, 17-17 szerzett ponttal, egyedül a Giants ellen sikerült 33 pontot feltenni (akik előtte kaptak 34-et Atlantában és 27-et a teljesen szétesett New Orleans ellen hazai pályán). Caldwellnek volt 4 hete összerakni a támadójátékot a PO-ra, és ezt tökéletesen megtette.

somoskovig
7 meccset egyáltalán nem nehéz a kezdeti fellendülés számlájára írni. Továbbá ahogy mindig is hangoztattam, én elsősorban Ray bejelentésének tulajdonítom azt boostot, amivel a Ravens Championship csapattá vált. (De hozzáteszem Caldwell is kellett hozzá, mert alatta jobb lett az O a hátralévő meccsekre)

Azt nem tudom neked mi a véleményed Flaccóról, de TOP8 QB-val (sztem nem az) én még nem láttam Offense-t ennyire gyatrán teljesíteni, ami nekem ékes bizonyíték arra, hogy Flacco nem TOP8 QB. Továbbá nem feketén és fehéren látom a dolgokat. Vitán felül áll, hogy alapanyagában nem volt jó a Ravens O. De ezzel mit tudott Caldwell OC-ként kezdeni? Semmit. Tudott bármit is kezdeni vele, hogy picit is javuljon, jobb legyen? Nem. Sőt ahogy ment előre a szezon úgy kerültek egyre mélyebbre és mélyebbre. Ez a coaching probléma, hogy az OC nem talált megoldásokat. Senki nem várta, hogy a Ravens O "jó" legyen, de hogy a liga TOP5 legszarabbja közé süllyedjen az azért kicsit meredek. (Érdemes megnézni a szezon előtti várakozásokat, hogy ki mit várt a Ravenstől. Vajon akkor is mindenki úgy gondolta, hogy ez TOP5 szar Offense? Szerintem nem.)

Akár a Colts, akár a Ravens esetében a fejlődési pálya hiánya, sőt a fejlődés helyetti szétesés az, ami rohadt gáz Caldwell megítélésekor. Továbbá az látszik az eddigi pályáján, hogy egyben lévő gárdát tud vezetni, de amikor az első komolyabb problémával szembesül (ilyennel bizonyosan fog találkozni HC-ként az évek folyamán), nem tudja kezelni a helyzetet, nem talál rá megoldást. Ez elég nagy probléma vele kapcsolatban - legalábbis szerintem.

De ahogy mondtam egy korábbi HSZ-ben, kiváló QB coach. Látható fejlődést ér el, de csapatot, csapategységet az eddigiek alapján nem tud irányítani -> nem vezető típus, hanem kiváló pozicionális edző.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dehogy, az nekem nagyon tetszett, de a negatív dolgokat 10 pozitívval lehet érzetre kompenzálni - szakmai ártalom😛 -, és itt a majdnem PO évben is elég világvége hangulat szokott volt uralkodni. Amúgy nem támadásnak, vagy kritikának szántam, csak megjegyeztem, hogy elég dárkos errefelé sokszor az időjárás, én meg annyit nem értek szakmailag, hogy objektíve felderítsem a közhangulatot😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
végre Bazza meccselemzésén kívül is van élet a Lions topikban 😀, ugyehogymegérteCaldwellsrácok? 😛sapka
Lenne élet itt, ha nem csak mindig azt lehetne olvasni, hogy mi vagyunk a legszarabbak, ez rosszabb, mint a 0-16, de ezekhez érdemben mit szóljunk hozzá😊
Én rendszeresen olvasom a topicsot, de nem írok, mer' úgyis csak vendég szem, szakmailag meg Macék kikáromkodják magukat😀😀😀kishaszi
Hát ha úgy gondolod, hogy idén csak ilyenekről volt szó akkor tényleg nem sokat ér az a heti több órányi meló amit belepakoltam az összefoglalókba.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
végre Bazza meccselemzésén kívül is van élet a Lions topikban 😀, ugyehogymegérteCaldwellsrácok? 😛sapka
Lenne élet itt, ha nem csak mindig azt lehetne olvasni, hogy mi vagyunk a legszarabbak, ez rosszabb, mint a 0-16, de ezekhez érdemben mit szóljunk hozzá😊
Én rendszeresen olvasom a topicsot, de nem írok, mer' úgyis csak vendég szem, szakmailag meg Macék kikáromkodják magukat😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Megnézném azért, hogy Belichick mire ment volna az idei Patriots-al, ha ebből esik ki Brady és Mallet-el kell pótolni...peterk2005
Cassel


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mivel ebben a vitában nagyon fontos szempont a szakmaiság, a hozzáértés, ezért első foglalkozásom szakmai nyelvén írom le a véleményem. (Nekem most fogyott el végérvényesen a cérnám.)

Soldi, akkora fasz vagy, hogy egy komplett méntelep minden csődöre operáltatná át magát kancává, mintsem ilyen méretű nemi szerv himbálózzon a lábai között.tomi-tomi
Például az ilyen HSZ-ek kit minősítenek? 😊 Ilyen szintű durva, kizárólag személyeskedő stílust csak a legprimitívebb "emberek" engednek meg maguknak. Semmiféle üzeneted nem volt, minthogy egy embert ordenáré stílusban fikázzál. Az nem zavar, ha fikázol engem, de közben legalább írsz is valami értékelhetőt a témáról, de nem, Te csakis trágárságokat írtál minősíthetetlen stílusban és hangnemben. Legközelebb legalább egy "Caldwell qrva jó HC lesz" mondatot odaírhatnál. 😉 Sztem ezen gondolkodj el! És kb egy ilyen után örülj, hogy egy admin nem banol téged...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval egy HC-nak nincs felelőssége a 2-14-es szezonért? Hát de van! Erre még PM kiesése sem lehet magyarázat. Emlékszem én a 2008-as Patriots-ra, amelyből az 1. meccsen kidőlt egy bizonyos Tom Brady és aztán egy bizonyos - azóta mindenhol lejáratódott - Matt Cassellel 11-5-tel zárt a Pats. Tudod miért? Mert Belichick talált alternatív megoldásokat, megfelelő game planeket és taktikát a győzelemhez, és legfőképpen nem engedte széthullani az együttesét. Ez egy HC feladata!Soldados
Megnézném azért, hogy Belichick mire ment volna az idei Patriots-al, ha ebből esik ki Brady és Mallet-el kell pótolni...peterk2005
Nem 2-14-re. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval lehet a neve, vagy a pedigréje sokakat elborzaszt, de azt gondolom ő a hiányzó láncszem a Lions sikeréhez, és jövő ilyenkor sokan mea culpázni fognak az általa elvégzett munkát látva.

Sobri Jóska
Mea culpázni? Ugyan miért?
Soldados
Nem rád gondoltam, hanem olvasva a sok "fire"-t, meg eleve negatív hozzáállást, és bizalmatlanságot.



A többire nem reagálnék, mert Te beismerten laikus műértő vagy, és az is akarsz maradni (ami egyébként egyáltalán nem baj, én a hokival vagyok, így, imádom, de nem tudok a játék elemeiben elmélyülni), így felesleges komolyabb szakmai érvelésekbe belemenni. 😊 De az a Colts O, amiből PM kiesett, ugyanúgy össze volt rakva, mint a Patsé. 😉 Ehhez nem kell mélységekig látni az amerikaifociban. 😛Soldados
Ez jogos, majd reagál, akinek van érve. Akár szakmai, akár egyéb. 😉
Ha ugyanúgy össze lett volna rakva, akkor nem esik így szét. Ehhez se kell túlzottan elmélyülni a logikában. 😛Sobri Jóska
LOL Az a Colt O 14-0-lal hasított, ugyanúgy nem volt ellenfele, ahogy egy évvel korábban a Pats O-nak. Majd a pihenetetés miatt lett 14-2. Ugyanúgy össze volt rakva. Az egyik esetben megoldották a QB kiesését, mert jó edző volt, a másiknál szétesett minden, de minden. Ráadásul Patsnek nehezebb dolga volt, mert az 1. héten váratlanul esett ki Brady, míg a Colts már készülhetett rá, mindenki tudta, hogy nem lesz Peyton legalább a szezon elején, aztán kiderült, hogy az egész szezon folyamán. Tehát Caldwell készülhetett a B tervre. Az eredmény siralmas, szétesett csapat sok-sok tehetséggel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én csak azt nem értem, hogy caldwell szimplán szar edző mert gyenge állományból nem tudott semmit kihozni, mìg mcarthy jó edző, csak friscoban szar játékosok voltak ezért nem tudott ott eredményes lenni, de ez nem számìt mert green bayben meg jó ?! Sztem ez ellenmondásos...peach
McCarthy előtte sosem volt vezetőedző, viszont OC-ként volt többéves tapasztalata a Saintsnél, ahol Aaron Brooksszal egy minimum NFL középmezőnybe tartozó támadóegységet irányított.

Ami Caldwell ellen szól, hogy NFL-ben minimális időt töltött koordinátori feladattal, vagyis gameplanninggel, nem volt playcaller, nem kellett meccs közben döntéseket hoznia, még csak startégia távlatokban sem kellett gondolkoznia, akár együttműködni az FO-val. Hirtelen egyszemélyben ő lett a felelős Peyton Manning fejlődésért, a korábban mindig kiemelt Tom Moore már nem is létezik.

Azt senki sem vitatja, hogy vezetőedzőként, különösen frissen kinevezett vezetőedzőként az ember ki van szolgáltatva a front office-nek, de ha a Caldwell elismerést érdemel Colts HC-ként a SB részvétel miatt, akkor csak lehessen már megemlíteni, hogy a legkisebb ellenállás nélkül omlott össze, és hullott darabjaira a Colts a franchise QB elvesztését követően. Nulla válasza volt az adott helyzetben. A tulaj is vélemény nyilvánított a kérdésben, amikor úgy rúgta ki, hogy a lába sem érte a földet. Ha annyira számított volna, meghatározó lett volna a jelenléte, akkor egy sérülés miatti rossz évet követően nem rúgták volna ki. Ki más lehetett volna jobb mentora Andrew Lucknak, mint az a edző, aki egyenesbe hozta Manning pályáját és Hall of Fame irányítóvá tette?

A Ravensnél szintén el kell ismerni, hogy a támadó oldalon a játékosanyag nem volt megfelelő, de idén semmilyen látható pluszt nem tudott hozzátenni, amivel menteni lehetett volna a helyzetet.

Lehet ő sikeres másodszorra vezetőedzőként az NFL-ben? Hogyne, csak jelenleg inkább meglepőnek tartanám, ha olyan konzisztens teljesítményt tudna kihozni az egyáltalán nem tehetségtelen Lions rosterből, mint amit például McCarthy tett a Packersnél Rodgersszel.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Among the candidates to go with Jim Caldwell: former Ravens RBs coach Wilbert Montgomery, OL coach Andy Moeller and DBs coach Teryl Austin.BaltimoreDefense
Monty 6 évig jó futást produkált, amikor kikerült - félig - a kezéből, meg meg is sérült mindkét futó (Pírsz is sérült volt, csak kevésbé) és elkezdtük - ki tudja miért - nem használni a FB-jeink, szétesett a futás, ami kihatott az amúgy sem veretes elkapásra -> szar O, De tartom, Monty jó futóedző, valamint tartom, hogy még nem írt ide alá... szóóóval...

Möeller valóban közepes, ahogy kátrány írta

Azért a Ravens D-ből hozni a DC-t, az szerintem nem rossz. Ettől még Caldwell, mint HC-választás nem tűnik szerencsésnek, de a DC miatt pont kevésbé aggódnék.Soldados
Kifejthetnéd, hogy mit tudhat ez az Austin, mert én marhára nem vagyok elajulva a választástól. Egy olyan védelembe berakni egy úgymond kezdőt nem a legszerencsésebb választás. Meg amúgy sem gondolnám, hogy egy DB edzőből jó DC lesz. Vagy volt erre korábban példa?Bazzani
Austin alól viszont Cary Williams, Lardarius Webb és Jimmy Smith nőtt ki, és előbbi kettő azért szedett elég sok intet már, stabil kezdő, nem is a szar kategória egyikük se. Smith esetében pedig, azért idén már lehetett hallani - szerintem baromság, de a teljesítmény-növekedést jól jelzi - a Smith-Island jelzőt kinti szakkomiktól... a Holló sec javult, az talán itt is hasznos lenne... ahogy írták, Austint nagyon bánnánk, ha menne, én Montyt is bánom...

Az idei Ravens offense-t sikerült az erős 29.helyre gardíroznia. Combos.Bazzani
Caldwell szerintem nem jó edző és ide biztosan nem az. Nálunk se volt az... nincs erős, csak qb javítandós o#, neki az kell... abból már láttuk, hogy jól tud dolgozni. Azonban a mi támadás-széthullásunkban nem - csak - Ő volt a ludas... fentebb már írtam.

na ja, Flaccoval nehéz bármit is összerakni.Amadeus91
5év PO, 1SB, idén célpont híján, futójáték nélkül valóban nem hozta amit vártunk, de azért az, amit eddig elértünk vele, talán több, mint a "nehéz bármit is összerakni". Lépjünk túl a sztereotípiákon, nézzünk, olvassunk, keressünk tényeket. Köszi.

Végül magánvéleményem, hogy itt nem Caldwell lenne a csodafegyver, de ha már Ő jön, lehet a szereplésének - emberhozatal vonatkozásában pozitív hatása is...

(még mindíg jobb, minthogy nálunk felmerült annak lehetősége, hogy Castillo lesz OC... maradjon az az ember OL...)

Mindezektől függetlenül lehet hogy Caldwell mégis mindenkire rácáfol itt... kapja meg az esélyét...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondtam én, hogy szar edző.
Még alá sem írt hivatalosan máris ekkora vitát generált. 😊
Tele vagyok gondolattal meg kérdéssel. Most melózok, fogorvos is megyek de azután kiírom magamból az okosságot.
Addig is engem mocskoljatok ne egymást, mert én vagyok aki nem tud megbékélni a kinevezésével.
Reméljük ma megnevezik a kordinátorokat is, akkor legalább tiszta a kép.

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
végre Bazza meccselemzésén kívül is van élet a Lions topikban 😀, ugyehogymegérteCaldwellsrácok? 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Én csak azt nem értem, hogy caldwell szimplán szar edző mert gyenge állományból nem tudott semmit kihozni, mìg mcarthy jó edző, csak friscoban szar játékosok voltak ezért nem tudott ott eredményes lenni, de ez nem számìt mert green bayben meg jó ?! Sztem ez ellenmondásos...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mivel ebben a vitában nagyon fontos szempont a szakmaiság, a hozzáértés, ezért első foglalkozásom szakmai nyelvén írom le a véleményem. (Nekem most fogyott el végérvényesen a cérnám.)

Soldi, akkora fasz vagy, hogy egy komplett méntelep minden csődöre operáltatná át magát kancává, mintsem ilyen méretű nemi szerv himbálózzon a lábai között.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Sobri!
...
Nem mellesleg Te jönni fogsz mea culpázni ha megbukik Caldwell?Bazzani
Én már most elismerem, hogy tévedhetek, persze.
De most még komolyan gondolom, hogy jó választás volt a "halvérű".
Ezt bizonyítandó vagyok hajlandó fogadni is.
Mi többet tudok tenni így 1 nappal a kinevezése után?
Ha év végén nem lesz PO fizetek, valamint nyilvánvaló lesz hogy tévedtem a prognózisomban.
Egyébként a Lions kerete ott van a PO határán, tehát nem szarból kell várat építenie, de azt se lehet mondani, hogy bármilyen edzővel sikerülne, és mindenképp be fogtok masírozni. Ráadásul ugye még hátra van a teljes offseason. Megsérülhet Megatron az első meccsen, vagy Suh a másodikon, szóval ez szerintem a dolgok jelenlegi állását tekintve szinte teljesen a HC-n múlik.
Vagyis pont lemérhető Caldwell kompetenssége egy esetleges PO-ba jutással, nem?

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval az az unfair, hogy kábé gőzerővel duruzsolt a sukkforlukk, az egész kolcban, aztán a golyófejű elvitte a balhét, mer valakinek el kellett, de hogy most utólag is az egész szart a nyakábaönteni nem érzem tisztességesnek főleg úgy, hogy ugyaninnen folyamatosan jön, hogy micsoda arconköpése volt ez a fanbase-nek kolc részről, na.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Soldi, szokás szerint fehéren-feketén látod a dolgokat, ahol a fehér (a saját álláspontod) annyira vakító, hogy nem látsz tőle mást. 😊

Ravens D (és bocs a Lions fanoktól, hogy itt félig offolunk):
Távozók: Lewis, Reed, Pollard, Kruger, Ellerbe, Cary Williams
Érkezők: Daryl Smith, Dumervil, Elam, Arthur Brown, plusz visszajött IR-ről Webb, a védőfalba érkezett Canty, Spears, a draftról Brandon Williams.
Az első 4 választásukat ide lőtték el, ide költöttek komolyabb pénzt FA-n, még jó, hogy nem esett vissza a védelem. Amit vesztettek, az "némi" leadership, ez látszott is néhány 4. negyedes leolvadásnál. De tételesen végignézve a védőfal erősödött, Dumervil > Kruger, Webb > Williams, Daryl Smith >>> Ellerbe (ha nem lenne, szentségtörés, azt is leírnám, hogy > Lewis), Pollard helyén Ihedigbo korrekt volt, Elam az újonc hibák mellett nem volt rosszabb, mint Reed lett volna idén (akinek a legnagyobb idei teljesítménye, hogy kezdő szintre mentorálta Millinert), szóval állományban szerintem erősebb ez a Ravens D a tavalyinál. Ehhez képest az, hogy jó volt a védelem, nem akkora nagy meglepetés és zseniális edzői munka, inkább elvárható.

Offense:
Távozók: Birk, Boldin, Pitta IR, McKinnie annyira szar volt, hogy 5 meccs után kivákták, Osemele IR-re ment, érkezett Monroe a szezon közepén, Oher meg csak azért játszott mert nem volt jobb. Vagyis a tavalyi PO-run támadófalából (McKinnnie, Birk, Yanda, Oher, Osemele), egyetlen ember játszotta végig nagyjából elfogadható szinten a szezont (Yanda), a másik 4 posztból három helyen csere volt, egy helyen pedig az kellett volna. Emellett a tavalyi passzjáték egyik alapja távozott (Boldin), a másik 4 meccset játszott összesen (Pitta), Ray Rice pedig egyrészt félig sérült volt, másrészt a jelek szerint nála 30 év előtt következik be a törés, szemre is észrevehetően lelassult. Ezek után Flacco nyilván nem volt annyira komfortos, de ezt az egész szart Caldwell nyakába varrni több, mint vicces. Lehet, hogy bottom 5 helyett bottom 10 támadójátékot összerakhatott volna, de ez a Ravens offense játékosállományt tekintve bizony bottom 5 volt idén, vagyis nagyjából hozták, amit tudnak. Ráadásul Birk hiánya nem csak darabra volt lényeges, hanem nagyjából kompletten kinyírta a teljes támadófalat.

Emellett 7 meccset játszott vele tavaly a Ravens a Cameron-Caldwell csere után (3 alapszakasz és 4 PO), ezt azért már erős túlzás a kezdeti fellendülés számlájára írni, főleg annak fényében, hogy az alapszakasz 3 meccsén két vereség jött, 17-17 szerzett ponttal, egyedül a Giants ellen sikerült 33 pontot feltenni (akik előtte kaptak 34-et Atlantában és 27-et a teljesen szétesett New Orleans ellen hazai pályán). Caldwellnek volt 4 hete összerakni a támadójátékot a PO-ra, és ezt tökéletesen megtette.

És még egy apró adalék, Manning QBR mutatói Caldwell előtt és Caldwell alatt:
Előtte: 90; 94; 84; 88; (az újonc szezonját direkt lehagytam)
Alatta: 99; 121; 104; 101; 98; 95; 100; 92

Főleg az első 4 év igen impresszív.

És azért ne vegyük el Caldwell-től, hogy SB-ba ment első HC évében a Colts-cal, ami azért Dungy-nak is csak egyszer sikerült. Utána valóban megtörtént az összeomlás, ez vitathatatlan tény, láthatóan nem minden csapatnak van olyan rendszere, ami elbírja a liga top3 irányító kidőlését (a Packers is megrogyott Rodgers nélkül idén elég szépen, a Bears két PO-t bukott el Cutler kiesései miatt Lovie alatt, idén volt először olyan rendszerük, amit egy csere QB is menedzselni tudott, de mondhatnánk Roethlisberger hiányzását is, 2012-ben az ő sérülése (és sérülten való visszatérése) miatt ment el kb. a PO a Steelersnek, miután megsérült, illetve sérülten játszott, sikerült egy 2-5-ös szériát összetenni). Szóval az, hogy Cassel 11-5-ig vezette a Pats-et Brady kiesése után, az pont ugyanannyira vehető általános alapnak, mint az, hogy a 6. körben tuti lehet franchise QB-t draftolni. Egyszer sikerült mindkettő...

Összességében én is jobban örültem volna Whisenhunt-nak, de Stafford játékát új szintre fogja emelni Caldwell, és ez kb. pont az, amitől versenyképes lehet a Lions egy olyan divízióban, ahol Rodgers és Cutler dobál. Persze jó koordinátorok kellenek mellé, de anélkül elég kevés HC volt még sikeres a ligában.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sobri!
Ezt a "mea culpa"-zás dolgot nem mondtad komolyan ugye? Amióta Lions drukker vagyok én bíztam már annyi edzőben, játékosban, taktikában hogy el sem tudom mondani.
Igen, most nem bízok Caldwellben. Az életben sem kedvelem az ilyen halverű "teddarrébb" embereket.
Ha nem lesz igazam akkor én fogok legjobban örülni, de sajnos volt pár dolog itt amit megmondtam előre. Azok akik akkor lehülyéztek (engem vagy bármelyik másik Lions drukkert) azok jöttek ide elnézést kérni?
Elmesélem, hogy a 0-16-os keretet és edzői stábot többen jónak tartották a szezon előtt. Az év végén meg csak röhögött rajtunk mindenki. Jött bárki is bocsánatot kérni? Nem.
Meg ez amúgy is a Detroit Lions, egy csapat aki ezer éve nem nyert semmit. Nehogy már bármelyik drukkerének is szégyenkeznie kellene amiatt, hogy nem bízik meg az új halkszavú mentorban. Fordéknak kéne lassan bocsanatot kérni azoktól a szurkolóktól akik évről-évre megveszik a bérletet és a legnehezebb órákban is kitartottak a csapat mellett.
Nem mellesleg Te jönni fogsz mea culpázni ha megbukik Caldwell?

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
Na mondom benezek ide mi a velemeny az uj HC-rol....hat mi a fasz van itt??? 😀YD

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval egy HC-nak nincs felelőssége a 2-14-es szezonért? Hát de van! Erre még PM kiesése sem lehet magyarázat. Emlékszem én a 2008-as Patriots-ra, amelyből az 1. meccsen kidőlt egy bizonyos Tom Brady és aztán egy bizonyos - azóta mindenhol lejáratódott - Matt Cassellel 11-5-tel zárt a Pats. Tudod miért? Mert Belichick talált alternatív megoldásokat, megfelelő game planeket és taktikát a győzelemhez, és legfőképpen nem engedte széthullani az együttesét. Ez egy HC feladata!Soldados
Megnézném azért, hogy Belichick mire ment volna az idei Patriots-al, ha ebből esik ki Brady és Mallet-el kell pótolni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Én meg szívesen fogadok 1:1-ben bárkivel, hogy 2014-ben meg lesz a PO a Detroit-nak, ahogy Chip Kellynél, vagy Reidnél (igaz, Alex Smith behúzása után) is így gondoltam, ami bejött, mégha a nagy áttörés egyelőre egyiknek se sikerült.Sobri Jóska
ez az ajánlat meddig él?kristof
Amíg érdemi változás nem áll be az oddsokban.
10:0-nál, vagy 0:8-nál értelemszerűen mások lesznek az oddsok, de még 4:0-nál vagy 0:3-nál is.
De egy jó ideig az 1:1 szerintem korrekt odds.
Ha komolyan érdekel, darts PL-en majd megbeszéljük a részleteket.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Én meg szívesen fogadok 1:1-ben bárkivel, hogy 2014-ben meg lesz a PO a Detroit-nak, ahogy Chip Kellynél, vagy Reidnél (igaz, Alex Smith behúzása után) is így gondoltam, ami bejött, mégha a nagy áttörés egyelőre egyiknek se sikerült.Sobri Jóska
ez az ajánlat meddig él?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Szóval lehet a neve, vagy a pedigréje sokakat elborzaszt, de azt gondolom ő a hiányzó láncszem a Lions sikeréhez, és jövő ilyenkor sokan mea culpázni fognak az általa elvégzett munkát látva.

Sobri Jóska
Mea culpázni? Ugyan miért?
Soldados
Nem rád gondoltam, hanem olvasva a sok "fire"-t, meg eleve negatív hozzáállást, és bizalmatlanságot.



A többire nem reagálnék, mert Te beismerten laikus műértő vagy, és az is akarsz maradni (ami egyébként egyáltalán nem baj, én a hokival vagyok, így, imádom, de nem tudok a játék elemeiben elmélyülni), így felesleges komolyabb szakmai érvelésekbe belemenni. 😊 De az a Colts O, amiből PM kiesett, ugyanúgy össze volt rakva, mint a Patsé. 😉 Ehhez nem kell mélységekig látni az amerikaifociban. 😛Soldados
Ez jogos, majd reagál, akinek van érve. Akár szakmai, akár egyéb. 😉
Ha ugyanúgy össze lett volna rakva, akkor nem esik így szét. Ehhez se kell túlzottan elmélyülni a logikában. 😛