NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Pontosan.
Ráadásul pusztán kommunikációelméletileg egy társaságban, ahol mindenki üvöltözik, ha valaki szépen, halkan, nyugodtan kezd el beszélni, akkor több figyelmet vált ki, valamint szintén halk, nyugodt beszédet indukál.
A dolog működik, ki lehet próbálni.Sobri Jóska
középiskolában sok tanárom próbálta az osztályommal, zéró sikerrel... Aki fel tudta emelni a hangját, az tudta elhallgattatni az alapzajt...Black_Adder
Valóban, elfelejtettem mondani, hogy ez felnőtt emberekre vonatkozó tétel, pl. tárgyalás, munkahely, eligazítások, stb. esetén alkalmazható.
Gyerekek, kamaszok esetén nem kizárólagosan.
Még jó, hogy egy focicsapatban nem gyerekekkel kell kommunikálni.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pontosan.
Ráadásul pusztán kommunikációelméletileg egy társaságban, ahol mindenki üvöltözik, ha valaki szépen, halkan, nyugodtan kezd el beszélni, akkor több figyelmet vált ki, valamint szintén halk, nyugodt beszédet indukál.
A dolog működik, ki lehet próbálni.Sobri Jóska
középiskolában sok tanárom próbálta az osztályommal, zéró sikerrel... Aki fel tudta emelni a hangját, az tudta elhallgattatni az alapzajt...

Persze lehet valakinek tekintélye üvöltözés nélkül, és van aki hiába ordibál, akkor se figyelnek rá, sőt aki a legkisebb dologért is fejeket követel, annak mi az eszköze, ha valaki tényleg nagy lebaszást érdemel, míg ha az egyébként nyugodt edző csak felemeli a hangját, akkor mindenki tudja, h na most baj van. Mindkettő működhet, mindkettő megbukhat. A végén úgy is az számít, h jönnek-e a győzelmek. Az ordibálós edzőből ha jönnek a győzelmek, akkor szigorú de igazságos lesz, ha nem jönnek, akkor feleslegesen üvöltözik mindenkivel. A csendes nyugodt edzőből, ha jönnek a győzelmek "player's coach" lesz, ha elmaradnak, akkor "too soft".

Hogy egy meglévő kerethez illhet-e jobban az egyik vagy a másik, azt szakmailag már nehezebb alátámasztani. Talán egy pszichológus tudná az öltöző ismeretében, mi erre csak találgatni tudunk. Én úgy találgatok, h itt és most szigorúbb edzőre lenne szükség, de ugyanúgy nem tudom alátámasztani, mint ahogy szerintem az ellenkezőjét se lehet. Ha megbukik, akkor tejbetök lesz, aki nem tudott fegyelmet tartani, ha beválik, akkor a nyugalmával tekintélyt parancsoló személy.Black_Adder
Itt a pont.

Mondok 3 tök különböző személyiséggel és vezetési elvekkel rendelkező HC-t, akit ide leginkább el tudtam volna képzelni, hogy vele működne ez a Detroit és ő kordában tartaná az öltözőt: Belichick, Cowher, Rex Ryan. Mind más, de sztem mind megtalálta volna az utat és mindet szerették volna a játékosok. (Persze egyikre sem volt esély.) Bármilyen típus lehet sikeres, a csendes, a keménykezű, a bratyizós, az üvöltözős. Nem ezen múlik a sikeresség és hogy vki megnyeri-e az öltözőt.

Caldwell-lel szerintem lehetnek kezdeti sikerek, a keret adott hozzá. Egy jó keretet tud gardírozni. A kérdés az lesz, hogy amikor szembesül majd az első komolyabb problémával (ami ki tudja mikor lesz, 1., 2., vagy csak a 3. évben), akkor képes lesz-e egyenesben tartani a hajót, és megoldás(oka)t találni, vagy megint szétesik alatta a csapata. Tehát nála a hosszútávú sikeresség kétséges az eddigi munkássága alapján, mert a nehéz problémákkal nem tudott mit kezdeni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 791 — 258. §
Pontosan.
Ráadásul pusztán kommunikációelméletileg egy társaságban, ahol mindenki üvöltözik, ha valaki szépen, halkan, nyugodtan kezd el beszélni, akkor több figyelmet vált ki, valamint szintén halk, nyugodt beszédet indukál.
A dolog működik, ki lehet próbálni.Sobri Jóska
középiskolában sok tanárom próbálta az osztályommal, zéró sikerrel... Aki fel tudta emelni a hangját, az tudta elhallgattatni az alapzajt...Black_Adder
Na azért remélem most nem tinédzsereket akartál összehasonlítani milliókat kereső profikkal... Már eleve az NCAA és az NFL edzői felfogás is gyökeresen különböző, de a "leüvöltöm a játékosom fejét" felfogás szép lassan kiveszett, college-ban több edzőt is meghurcoltak emiatt az elmúlt években (Mangini, Leavitt, stb.), a profi ligában meg elképzelni nem tudom, hogy működhetne egyáltalán, már a North Dallas Forty-ban is kínos volt, pedig az a hetvenes évek végén játszódott.

"In pro football, when you leave the hotel and you get on the bus to go to the game, it's total silence, If any conversation were to come up on that bus, it would be about a game assignment."

Talán ebből az idézetből is látszik, hogy itt nincs szükség regulázásra, nem kell a főedzőnek apafigurának lennie, meccseket kell nyernie és kész, ahogy te is írtad. A meccs közben mutatott magatartás megint más (halvérű Reid vs forrófejű Harbaugh), de ez a "hozzunk valakit, aki majd megneveli Suh-t" még elképzelésnek is vicces, mintha kicsit is ezen múlna az NFL-ben a csapat sikeressége.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sornyito Detroit Lions 51
Öröm és bódottá, jegy megvéve 😀 Szállás van, már csak a repülőjegy van hátra.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Pontosan.
Ráadásul pusztán kommunikációelméletileg egy társaságban, ahol mindenki üvöltözik, ha valaki szépen, halkan, nyugodtan kezd el beszélni, akkor több figyelmet vált ki, valamint szintén halk, nyugodt beszédet indukál.
A dolog működik, ki lehet próbálni.Sobri Jóska
középiskolában sok tanárom próbálta az osztályommal, zéró sikerrel... Aki fel tudta emelni a hangját, az tudta elhallgattatni az alapzajt...

Persze lehet valakinek tekintélye üvöltözés nélkül, és van aki hiába ordibál, akkor se figyelnek rá, sőt aki a legkisebb dologért is fejeket követel, annak mi az eszköze, ha valaki tényleg nagy lebaszást érdemel, míg ha az egyébként nyugodt edző csak felemeli a hangját, akkor mindenki tudja, h na most baj van. Mindkettő működhet, mindkettő megbukhat. A végén úgy is az számít, h jönnek-e a győzelmek. Az ordibálós edzőből ha jönnek a győzelmek, akkor szigorú de igazságos lesz, ha nem jönnek, akkor feleslegesen üvöltözik mindenkivel. A csendes nyugodt edzőből, ha jönnek a győzelmek "player's coach" lesz, ha elmaradnak, akkor "too soft".

Hogy egy meglévő kerethez illhet-e jobban az egyik vagy a másik, azt szakmailag már nehezebb alátámasztani. Talán egy pszichológus tudná az öltöző ismeretében, mi erre csak találgatni tudunk. Én úgy találgatok, h itt és most szigorúbb edzőre lenne szükség, de ugyanúgy nem tudom alátámasztani, mint ahogy szerintem az ellenkezőjét se lehet. Ha megbukik, akkor tejbetök lesz, aki nem tudott fegyelmet tartani, ha beválik, akkor a nyugalmával tekintélyt parancsoló személy.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Olvasgatom a véleményeket, hogy ez így de rossz, oké, de azt miből gondoljátok hogy Whiz meg annyira jó lett volna ide? (most ne az OC, hanem a HC karrierjét nézve) Arizonában azt hiszem 6-ból 2 pozitív szezonja volt.Jan
Mert ha volt QB-ja, akkor mindig bizonyított. Itt lett volna.Soldados
Manning-el Caldwell is jó volt.Jan
De Manning mellé berakhatsz bárkit, biztos, hogy 10 győzelmes csapat lesz. És nem elvetve Stafford érdemeit, messze nem egy Manning a srác még. Amivel nincs is baj mert Manningből 20-30 évente van 1-2. Stafford mellé kell egy jó edző, hogy jó legyen. Caldwell nem az. Arról nem is beszélve, hogy a Lions D-je mellé egy markáns személyiségű edző kell, aki ha kell leordítja pl Suh fejét. Te látod Caldwellben ezt a tulajdonságot? Mert én nem. Nagyon rossz döntésnek tartom ezt a lépést a FO-tól. Persze megcáfolhat mindenkit Caldwell, csak nem sok esélyét látom.FViktor93
Ezt a megközelítést kedvelem, valaki vezetett már hosszabb távon embereket, motiválta és fegyelmezte őket, hogy ennyire meg vannak győződve többen is arról, hogy Suh&Co. kapcsán az ordításra épített tiszteletkivívás a hatékony módszer? Az pl. nem lehet, hogy egy nyugodt, tiszteletre méltó személyiség jobban ki tudja vívni a figyelmüket/elismerésüket, mint egy hozzájuk hasonló eszelős?somoskovig
Pontosan.
Ráadásul pusztán kommunikációelméletileg egy társaságban, ahol mindenki üvöltözik, ha valaki szépen, halkan, nyugodtan kezd el beszélni, akkor több figyelmet vált ki, valamint szintén halk, nyugodt beszédet indukál.
A dolog működik, ki lehet próbálni.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondtam már, hogy szerintem Caldwell nem jó választás?

Szerintem Caldwell nem jó választás.

több mint 10 éve
oleewear Detroit Lions 225
Lassan megnyitják a jegyásarlas virtuális kapuit!
Ti vesztek jegyet a londoni meccsre? Ha igen melyik részére a stadionnak?topmodell
veszünk😊
upper sideline sztem...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sikeresen gallyra ment a telefonom, kicsit kimaradtam az éjszakai hírekből.
Hivatalosan is Austin a DC.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Olvasgatom a véleményeket, hogy ez így de rossz, oké, de azt miből gondoljátok hogy Whiz meg annyira jó lett volna ide? (most ne az OC, hanem a HC karrierjét nézve) Arizonában azt hiszem 6-ból 2 pozitív szezonja volt.Jan
Mert ha volt QB-ja, akkor mindig bizonyított. Itt lett volna.Soldados
Manning-el Caldwell is jó volt.Jan
De Manning mellé berakhatsz bárkit, biztos, hogy 10 győzelmes csapat lesz. És nem elvetve Stafford érdemeit, messze nem egy Manning a srác még. Amivel nincs is baj mert Manningből 20-30 évente van 1-2. Stafford mellé kell egy jó edző, hogy jó legyen. Caldwell nem az. Arról nem is beszélve, hogy a Lions D-je mellé egy markáns személyiségű edző kell, aki ha kell leordítja pl Suh fejét. Te látod Caldwellben ezt a tulajdonságot? Mert én nem. Nagyon rossz döntésnek tartom ezt a lépést a FO-tól. Persze megcáfolhat mindenkit Caldwell, csak nem sok esélyét látom.FViktor93
Ezt a megközelítést kedvelem, valaki vezetett már hosszabb távon embereket, motiválta és fegyelmezte őket, hogy ennyire meg vannak győződve többen is arról, hogy Suh&Co. kapcsán az ordításra épített tiszteletkivívás a hatékony módszer? Az pl. nem lehet, hogy egy nyugodt, tiszteletre méltó személyiség jobban ki tudja vívni a figyelmüket/elismerésüket, mint egy hozzájuk hasonló eszelős?

több mint 10 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Olvasgatom a véleményeket, hogy ez így de rossz, oké, de azt miből gondoljátok hogy Whiz meg annyira jó lett volna ide? (most ne az OC, hanem a HC karrierjét nézve) Arizonában azt hiszem 6-ból 2 pozitív szezonja volt.Jan
Mert ha volt QB-ja, akkor mindig bizonyított. Itt lett volna.Soldados
Manning-el Caldwell is jó volt.Jan
 www.youtube.com/watch?v=vOcZhoZoWOE
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lassan megnyitják a jegyásarlas virtuális kapuit!
Ti vesztek jegyet a londoni meccsre? Ha igen melyik részére a stadionnak?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Olvasgatom a véleményeket, hogy ez így de rossz, oké, de azt miből gondoljátok hogy Whiz meg annyira jó lett volna ide? (most ne az OC, hanem a HC karrierjét nézve) Arizonában azt hiszem 6-ból 2 pozitív szezonja volt.Jan
Mert ha volt QB-ja, akkor mindig bizonyított. Itt lett volna.Soldados
Manning-el Caldwell is jó volt.Jan
De Manning mellé berakhatsz bárkit, biztos, hogy 10 győzelmes csapat lesz. És nem elvetve Stafford érdemeit, messze nem egy Manning a srác még. Amivel nincs is baj mert Manningből 20-30 évente van 1-2. Stafford mellé kell egy jó edző, hogy jó legyen. Caldwell nem az. Arról nem is beszélve, hogy a Lions D-je mellé egy markáns személyiségű edző kell, aki ha kell leordítja pl Suh fejét. Te látod Caldwellben ezt a tulajdonságot? Mert én nem. Nagyon rossz döntésnek tartom ezt a lépést a FO-tól. Persze megcáfolhat mindenkit Caldwell, csak nem sok esélyét látom.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 069 — Steelers fan
Olvasgatom a véleményeket, hogy ez így de rossz, oké, de azt miből gondoljátok hogy Whiz meg annyira jó lett volna ide? (most ne az OC, hanem a HC karrierjét nézve) Arizonában azt hiszem 6-ból 2 pozitív szezonja volt.Jan
Mert ha volt QB-ja, akkor mindig bizonyított. Itt lett volna.Soldados
Manning-el Caldwell is jó volt.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Olvasgatom a véleményeket, hogy ez így de rossz, oké, de azt miből gondoljátok hogy Whiz meg annyira jó lett volna ide? (most ne az OC, hanem a HC karrierjét nézve) Arizonában azt hiszem 6-ból 2 pozitív szezonja volt.Jan
Mert ha volt QB-ja, akkor mindig bizonyított. Itt lett volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 069 — Steelers fan
Olvasgatom a véleményeket, hogy ez így de rossz, oké, de azt miből gondoljátok hogy Whiz meg annyira jó lett volna ide? (most ne az OC, hanem a HC karrierjét nézve) Arizonában azt hiszem 6-ból 2 pozitív szezonja volt.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Ááá kincsek, fiaim, kincseket lelek
Íme a neue Caldwell athem:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kajki Detroit Lions 16
Angolul nem jól tudóknak valaki elmondaná, hogy az amerikai fórumokon mi a vélemény az új edzőről?kajki
az átlagos amerikai nfl néző tudásszintje semmivel sem jobb annál, hogy itt visszaolvasva ne kapjál ízelítőt a kinti közhangulatból 😊

Caldwell kinevezéséről még annyit, hogy a Lions fanokat türelemre inteni ("majd meglátjuk, mi lesz" ) kissé álságosnak tartom. Ettől függetlenül nyilvánvalóan bejöhet ez a kinevezés is, sőt szerintem a Detroit még jobban is járt vele, mint a Vikings Zimmerrel fog (bármennyire jó DC az utóbbi), de egy szurkolótábort, mely ennyire vár már valami sikerélményre, lázba hozni egy korábban HC-ként egyértelműen megbukott szakemberrel érthetően nehezen lehet.baggio
Köszi! Az ittenieket végigolvastam, de a kintieket nem értettem. Mikor megláttam tegnap este a fejleményeket én is csalódott voltam. Csak kíváncsi voltam a kinti véleményekre, az ott élők talán másképp gondolják, de akkor nem.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Miért van olyan érzésem, hogy 5 évre vettjük vissza magunkat ebben az offseasonban?!topmodell
igyunk annyit hogy öt évet hülyüljünk? meglesz főnők!

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Miért van olyan érzésem, hogy 5 évre vettjük vissza magunkat ebben az offseasonban?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Angolul nem jól tudóknak valaki elmondaná, hogy az amerikai fórumokon mi a vélemény az új edzőről?kajki
 twitter.com/JeffRisdon/status/423447293677670401
A szurkolóknál sokkal rosszabb, mint a Shrine Game-en résztvevő nfl alkalmazottak körében.

10órától Caldwell bemutató sajtótájékoztató.
Szerintetek megszólal?
A. Talán
B. Nem
C. ElalszikBazzani
😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 791 — 258. §
Angolul nem jól tudóknak valaki elmondaná, hogy az amerikai fórumokon mi a vélemény az új edzőről?kajki
az átlagos amerikai nfl néző tudásszintje semmivel sem jobb annál, hogy itt visszaolvasva ne kapjál ízelítőt a kinti közhangulatból 😊

Caldwell kinevezéséről még annyit, hogy a Lions fanokat türelemre inteni ("majd meglátjuk, mi lesz" ) kissé álságosnak tartom. Ettől függetlenül nyilvánvalóan bejöhet ez a kinevezés is, sőt szerintem a Detroit még jobban is járt vele, mint a Vikings Zimmerrel fog (bármennyire jó DC az utóbbi), de egy szurkolótábort, mely ennyire vár már valami sikerélményre, lázba hozni egy korábban HC-ként egyértelműen megbukott szakemberrel érthetően nehezen lehet.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Angolul nem jól tudóknak valaki elmondaná, hogy az amerikai fórumokon mi a vélemény az új edzőről?kajki
Nagyjából ugyanaz a helyzet mint itt.
90-95% okádik a dologtól a maradék meg jön a "SB-t nyert és Manningből is ő csinált jó QB-t" meggyőzési kísérlettel.

10órától Caldwell bemutató sajtótájékoztató.
Szerintetek megszólal?
A. Talán
B. Nem
C. Elalszik

több mint 10 éve
kajki Detroit Lions 16
Angolul nem jól tudóknak valaki elmondaná, hogy az amerikai fórumokon mi a vélemény az új edzőről?
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
igazából erről fogalmunk sincs, Józsi. csak találgatás.gabtsi
Direkt kiemeltem. Eddigi tapasztalaink, tehát jelenlegi tudásunk alapján. De ha neked úgy jobban tetszik, én így tapasztaltam, én így láttam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!