NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Zimmer az új Vikes edző.valakis
Worst offseason ever.MacPhisto
Várjál még drága barátom!
Hát még símán tudjuk ezt fölözni egy botrányos OC kinevezéssel, Xanders elvesztésével és azzal ha Suh nem akar hosszabbítani.
Bamba Jabba beindult, nincs megállás!

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igazából erről fogalmunk sincs, Józsi. csak találgatás.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Zimmer az új Vikes edző.valakis
Worst offseason ever.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
az alkalmas lérdésre véleményem: nem jó szakinak kell lenni, hanem elsősorban jó vezetőnek és motivátornak.jó menedzsernek ha úgy tetszik. John Harbaugh sem azért kapott állást az egyik legjobb franchise-nál mert akkora legendás kickoff coverage innovációi lettek volna. persze lehet, ezt se tudom konkrétan.gabtsi
Na ezzel a résszel kurvára egyetértek. És éppen ezért nem tartom (és mások sem) az EDDIGIEK alapján jó HC-nak és OC-nak Caldwellt, pont ezen a területen csődölt be. Ettől még jó szakember, jó QB coach, de a vezetői képessége megkérdőjelezhető.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem mondtam, hogy jó lesz, de azért nem lesz valaki upstart rossz vezető, mert koordinátornak nem volt a legjobb. én azt mondom, hogy lehetséges, hogy valakinek a képességei (amint a második bekezdésben felsorolsz) nem megfelelőek arra, hogy kiemelkedő koordinátor legyen, attól még más feladatra simán lehet tökéletesen alkalmas. a vezetőedzőnek nem az a dolga ami a koordinátornak, azért.gabtsi
Nem ezzel van baja viperának szvsz. Hanem azzal, hogy fordítva ülnénk így lovon. Mert nem az a kérdés ki nem alkalmas egy posztra és miért nem lehet tudni (tudjuk bianco bizonyítani) hogy nem alkalmas. (Mert valóban ennyi erővel igazad van, rólam sem lehet tudni és rólad sem, mert sosem buktunk meg mint NFL edzők.)
Viszont a kérdés a fordítottja: Ki alkalmas NFL HCnek? És erre nem válasz az sem, hogy más poszton ki bukott meg és miként.ulpianus
annyira nem vagyunk információban birtokának a valós eseményekről, így nehéz konkrétan érvelni, akár most nekem Caldwell mellett. én csak amellett próbálok érvelni, hogy ne írjunk le valakit azért, mert összesen annyit tudunk róla, hogy volt egy jó, egy közepes, meg egy borzalmas szezonja a Colts-szal (szintén ismert objektív körülmények mellett), egy fél jó és egy rossz szezonja a Ravens támadóival. mert ezek alapján akár jó edző is lehet, és persze lehet, hogy nem.
de elég sok időt volt a Coltsnál, hogy meg tudják ítélni a képességeit a kinevezés előtt és rábízták. meglátjuk itt mi lesz, QB coach nem árt Staffordnak és fegyelem se a csapatnak.

az alkalmas lérdésre véleményem: nem jó szakinak kell lenni, hanem elsősorban jó vezetőnek és motivátornak. jó menedzsernek ha úgy tetszik. John Harbaugh sem azért kapott állást az egyik legjobb franchise-nál mert akkora legendás kickoff coverage innovációi lettek volna. persze lehet, ezt se tudom konkrétan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A brutális Green Bay és Bears offense mellé megkapjuk a Zimmer fémjelezte Vikings defense-t.
Teljesen jó.
Majd Bamba Jabba és a fiatal vitézek kezelik a helyzetet. Megint nem leszek pozitív, kurva nagy szarban vagyunk megint.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
nem mondtam, hogy jó lesz, de azért nem lesz valaki upstart rossz vezető, mert koordinátornak nem volt a legjobb. én azt mondom, hogy lehetséges, hogy valakinek a képességei (amint a második bekezdésben felsorolsz) nem megfelelőek arra, hogy kiemelkedő koordinátor legyen, attól még más feladatra simán lehet tökéletesen alkalmas. a vezetőedzőnek nem az a dolga ami a koordinátornak, azért.gabtsi
Nem ezzel van baja viperának szvsz. Hanem azzal, hogy fordítva ülnénk így lovon. Mert nem az a kérdés ki nem alkalmas egy posztra és miért nem lehet tudni (tudjuk bianco bizonyítani) hogy nem alkalmas. (Mert valóban ennyi erővel igazad van, rólam sem lehet tudni és rólad sem, mert sosem buktunk meg mint NFL edzők.)
Viszont a kérdés a fordítottja: Ki alkalmas NFL HCnek? És erre nem válasz az sem, hogy más poszton ki bukott meg és miként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lazor meg Dolphins OC lett nem Lions.
Még egy hoppon maradás.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Zimmer az új Vikes edző.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem mondtam, hogy jó lesz, de azért nem lesz valaki upstart rossz vezető, mert koordinátornak nem volt a legjobb. én azt mondom, hogy lehetséges, hogy valakinek a képességei (amint a második bekezdésben felsorolsz) nem megfelelőek arra, hogy kiemelkedő koordinátor legyen, attól még más feladatra simán lehet tökéletesen alkalmas. a vezetőedzőnek nem az a dolga ami a koordinátornak, azért.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Egyrészt mi interview nélkül csak azt tudjuk, h OCként vagy DCként ki mire volt képes, és nincs jobb eszközünk annál, mint azt mondani a jobb OC/DC nagyobb eséllyel lesz jó HC is. Persze vannak jó OCk és DCk akik megbuknak HCként, és ez igaz lehet fordítva is, csak erre nehezebb példát mondani fejből, mert azokra jobbára már csak mint HC-ra emlékszünk.
Ez igaz.

De megfordítom a kérdést. Miért lesz jó HC az, aki koordinátorként semmi innovatívat, semmi extrát nem cisnál, a keze alatt egyetlen játékost se fedeznek hirtelen fel, aki egyik évről a másikra robban be a ligába, esetleg valaki még tudáson alul is teljesít. A halftime adjustment megint egy dolog, ami részben a koordinátor részben a HC felelőssége, ha koordinátorként valaki nem tudja félidőben lereagálni mondjuk egy egyébként jó OL-lel, h folyamatos nyomás van a QB-n, az miért jó ajánlólevél neki, h HC legyen, pontosabban miért nem nemjó ajánlólevél?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ennek a milliárdos cégnek a feje hozott már remek döntéseket.
Lásd például Millen ámokfutása hosszú évekig vagy a sok megbukott vezetőedző.
Miért éppen most bízzunk meg a jó ítélőképességében?

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mi köze van egy alacsonyabb (teljesen más beosztásban) elért sikernek a következő szinten várható eredményességhez ? miért gondolja bárki, hogy ha valaki egy bizonyos posztra alkalmas, akkor egy teljesen más posztra is alkalmas lenne ? és miért ne lehetne valaki kiváló HC ha a skill setje ahhoz felel meg inkább, mint koordinátornak ?

azért mert valaki jó nose tackle, nem lesz jó deep threat WR, de ha nem jó nose mert 79kg még lehet jó deep threat.

rengeteg idióta vezetőt láttam már, aki az alapján választ ki valakit egy előléptetés során, hogy milyen teljesítményt nyújtott a régi helyén, nem az alapján, hogy milyen képességei vannak az új feladat ellátására. ti miért várjátok el ezt a hibát egy milliárdos cég felett diszponáló tulajtól ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
szerintem se jó választás Caldewell, Ravens OC-ként semmi olyat nem csinált, ami miatt elő kéne léptetni (ahogy egyébként Jay Gruden se, egy teljesen átlagos QB-val egy teljesen átlagos offense és hát Caldwellről se holnap fognak elnevezni népszerű támadósémát), HC-ként meg nehéz megítélni, mert a sikereit Manninggel érte el, akit nem ő talált fel, nélküle meg semmi. Most le lehet akasztani a fáról tényeket mindkét félnek, ami az ő igazát bizonyítja, és ugyanazokat dobálni a másikra, csak az nem vezet sehova. Úgyh én el is állok a tényfa alól, csak annyit modnok, h Fox is 2-14 után jött, de akkor a Broncosnak egyértelműen egy nyugalmat sugárzó HC-ra volt szükség, valakire aki JMD ellentéte, most ennek a Lionsnak sokkal inkább olyan valakire van szüksége szvsz, aki felrázza ezt a csapatot, aki ha kell leüvölti az egész öltözőt, és Caldwellnek se feltétlen a Lions az, ahol legnagyobb esélye van a bizonyításra. Nem lesz ez hosszú házasság, de ez csak megérzés, nem szakmailag meglapozott vélemény. Lehet h pont az ő nyugalma teremti meg azt az öltözői hangulatot, amire szükség van...

A névsor alapján lett volna biztosabb választás. Más kérdés h akart volna-e idejönni. Who knows? Ha az ember pesszimistán áll neki a dolgoknak legalább nem éri őket csalódás. Ebben itt nagy gyakorlat van, aztán tessék egy pillanatra eluralkodik az optimizmus, h jön Whiz, oszt tessék, szerinte vagy Locker is frQB, vagy Stafford se, vagy valami má$ mégi$ fonto$abb volt $zámára, vagy nem tudom. Maradt Caldwell.
Aztán most erre a tűzre megint az optimizmus olaját önteni? Vigasz, biztatás? Egy Browns, Bills vagy Lions fannak azt mondani, h türelem, hadd bizonyítson, az igazából fölösleges, mást se csinálhatnak amióta világ a világ. Browns no1 snakebit franchise all time, Lionsnál úgy néz ki Layne nem tudott 50-ig számolni, mert elvileg az átok már lejárt volna, de láthatóan mégse, Billsnél valahogy az egész franchise wide right... Egy ideig lehet adni bizalmat újabb és újabb HC-nak QB-nak, akárkinek. Egy ideig. Szar dolog utolsó fordulóban lemaradni a PO-ról, szar dolog esélyesként 1&down, szar dolog 4 év alatt 3 SB-t elbukni, de még mindig jobb mint az a kilátástalanság, h rossz irányba indul el a csapat, vagy épp nem halad semerre, vagy látni a kézzel fogható pusztulást. Van aki változatosan csinálja, néha akár zsinórban 4SB-t is elbukik, aztán meg évtizedekig PO közelébe se kerül, van aki néha pont lemarad, néha negatív rekordokat dönt, a Lions előtt most úgy érzem itt lenne a lehetőség a kitörésre. Ez a vas most meleg, de ha nem ütik kihűl, ha Caldwell nem válik be, akkor megint kidobnak néhány évet, és lehet kezdeni mindent elölről Úgy érzem ha most nem teljesülnek az elvárások, ami ezzel a kerettel PO, akkor nem csak az edző bukik, hanem a teljes rezsim, és jön a rebuilding, ami megint évekig eltarthat... Ez nem jelenti azt h ne lehetne sikeres Caldwell, s ne válthatna be minden reményt, de a szkepticizmus érthető...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 792 — 258. §
Baggio!
Most nézem, hogy tévedtem mivel Austin is volt DC egyetemen. Milyen munkát végzett a Gators-nél? Bár egy év alapján aligha lehet messzemenő következtetéseket levonni.Bazzani
Abból a szezonból meg aztán pláne, Meyer utolsó éve volt a Floridánál, a főedzőtől a szertárosig mindenki messze tudásán alul teljesített, mentálisan nagyon szétesett csapat benyomását keltette az akkori Gators


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
DoM írta/linkelte még ezer éve (és nagyon megragadt bennem) az a Belichick-mantra, miszerint nekik csak arra kell figyelni, hogy saját magukat ne verjék meg. Ez a legfontosabb cél. mert a csapatok nagy része úgyis mindig megveri valahogy saját magát, valami ostobasággal. leginkább azért mert képtelenek 60 percen keresztül 16 meccsen át fegyelmezetten dolgozni. Ha valaki pedig magát veri meg, akkor az ellenfélnek már erre nincs is szüksége, csak behúzza a kapott ajándékot.

Tudunk még jó pár franchise-t mondani, ahol mindig, minden évben folyamatosan lövik lábon saját magukat, és képtelen kikászálódni ebből az "örök vesztes" kitételből, és a Lions is ilyen. Caldwell-t szerintem azért hozták, hogy ezen változtasson. Lehet, hogy nem ő a legnagyobb O vagy D guru, de nem is ez volt a kiválasztásának a fő szempontja, hanem az, hogy egy tehetséges keretet, néhány elemmel kiegészítve, egy győztes típusú csapattá változtasson, és leginkább a fegyelmezettség útján.

Többször beszéltünk erről, hogy leginkább ez hiányzik Detroitban, és ezt Caldwell el tudja hozni, ezért ajánlotta őt Tony Dungy. Nem kell neki varázsolni, arra ott van Stafford, neki az a dolga, hogy keretek közé szorítsa az oroszlánokat, mert ez kurvára nem sikerült Schwartznak.

Ha ez sikerül neki, higgyétek el az eredmények is jönni fognak, nem kell ahhoz semmi tiltott varázslás, csak ki kell hozni a keretből ami van, az 59. percben is a 17. héten. mert ebben a játékban az egyéni és a csapat szintű szervezettségen múlik minden, nem a tehetségek számán. lásd Belichik NEP 2013. év, amikor én 18 hét alatt nem tudom megfejteni, hogy mitől/kitől nyernek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vitán felül áll, hogy alapanyagában nem volt jó a Ravens O. De ezzel mit tudott Caldwell OC-ként kezdeni? Semmit. Tudott bármit is kezdeni vele, hogy picit is javuljon, jobb legyen? Nem. Sőt ahogy ment előre a szezon úgy kerültek egyre mélyebbre és mélyebbre. Soldados
A többihez nem kívánok hozzászólni, de ez azért így nem igaz... Tucker field poozícióba jutott, ami haladás volt az év elejéhez képest...Collapo
Én ezt érzésre írtam, de most hogy ezt írtad megnéztem a konkrét eredményeket.

Az első 5 meccsen a Ravens 4-szer ért el a 20 pontot, ebből háromszor a 25-t is meghaladta. A hátralévő 11 meccsen a Ravens szintén négyszer érte el a 20 pontot, a 25 csak egyszer haladta túl. Markáns eltérés.Soldados
Csakhogy ez statisztika... a mutatott játék képe alapján ettől még nekem van igazam... és a kettő ettől még nem zárja ki egymást, igen, az eltérés markáns, a második felére az évnek eltűntek a játékunkből a WR separation által hozott TD-k, mert WR separation nem volt, idén, de ez itt már erős off...

edit: azt meg már le se írom, hogy a schedule farsúlyos volt, erősen... jah, de leírom 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Nem mondhatnám, hogy lelkesen várom a következő szezont. Szerintem ez a felállás epic fail lesz. 3 évet fog itt bírni ez a stáb, nem jutunk playoffba, Suh és Megatron pedig teljes joggal le fognak lépni. 3 év múlva pedig új GM-mel kezdhetjük újra a csapatépítést.

Ha QB edzőnek jött volna Caldwell, vagy olyan OCnak aki mellett a HC hívja az offenset, akkor lelkes lennék. De így, ráadásul tapasztalatlan OC-DC felállásban, elzavarva azokat az edzőket, akik jó munkát végeztek, faszomat beleveregetem ebbe az egészbe. Nem érdekel. Basszák meg Fordék.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vitán felül áll, hogy alapanyagában nem volt jó a Ravens O. De ezzel mit tudott Caldwell OC-ként kezdeni? Semmit. Tudott bármit is kezdeni vele, hogy picit is javuljon, jobb legyen? Nem. Sőt ahogy ment előre a szezon úgy kerültek egyre mélyebbre és mélyebbre. Soldados
A többihez nem kívánok hozzászólni, de ez azért így nem igaz... Tucker field poozícióba jutott, ami haladás volt az év elejéhez képest...Collapo
Én ezt érzésre írtam, de most hogy ezt írtad megnéztem a konkrét eredményeket.

Az első 5 meccsen a Ravens 4-szer ért el a 20 pontot, ebből háromszor a 25-t is meghaladta. A hátralévő 11 meccsen a Ravens szintén négyszer érte el a 20 pontot, a 25 csak egyszer haladta túl. Markáns eltérés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Baggio!
Most nézem, hogy tévedtem mivel Austin is volt DC egyetemen. Milyen munkát végzett a Gators-nél? Bár egy év alapján aligha lehet messzemenő következtetéseket levonni.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 792 — 258. §
5. Volt valaha olyan az NFL-ben, hogy egy vezetőedző aki 2-14el végzett egy csapatnál az máshol később HC állást kapott?Bazzani
nagyon messze nem kell menni az időben: John Fox
de biztos voltak még mások is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na csak van egy pici időm feltenni néhány kérdést ami eszembe jutott:
1. Az egész edzőkeresési időszak alatt a legtöbbször elhangzó szó a tapasztalat volt. Ez ugye Caldwell esetében megvan, de biztos jó döntés olyan DC-t és OC-t hozni mellé akinek ez lesz az első ilyen nagyságrendű munkája? (Lazor volt OC csak egyetemi)
2. Mit várhatunk a Caldwell-Lazor kettőstől a támadó oldalon? Mert idén például szinte teljesen megszűntek azok a passzjátékok ahol a labda tett meg hosszabb utat nem pedig az elkapás utáni yardmennyiség volt a sok.
3. Visszatérő probléma a csapatnál a pályán belüli és pályán kívüli fegyelmezetlenség. Ebből a stábból ki fogja őket kordában tartani? Caldwell-ben semmi ilyet nem látok.
4. Cunningham lecserélésével távozik a wide9 is? Idén először végre működött a runD.
5. Volt valaha olyan az NFL-ben, hogy egy vezetőedző aki 2-14el végzett egy csapatnál az máshol később HC állást kapott?

Most hirtelen ezek jutottak eszembe. A felére alighanem nincs azonnali válasz, de tippeket is elfogadok. 😉

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 792 — 258. §
Dehogy, az nekem nagyon tetszett, de a negatív dolgokat 10 pozitívval lehet érzetre kompenzálni - szakmai ártalom😛 -, és itt a majdnem PO évben is elég világvége hangulat szokott volt uralkodni. Amúgy nem támadásnak, vagy kritikának szántam, csak megjegyeztem, hogy elég dárkos errefelé sokszor az időjárás, én meg annyit nem értek szakmailag, hogy objektíve felderítsem a közhangulatot😉kishaszi
Szakmailag semelyikünk nem ér itt kutyafülét sem. El ne hidd aki mást mond.ulpianus
Ez így szimpatikusan hangzik, de én a magam szintjén reagálok le dolgokat, úgy, ahogy más sportokból hoztam stratégiát stb., pl. Te is olyan szintet képviselsz, ami azért már valószínűleg kaparja a felszínt rendesen, de én messze vagyok ettől😊kishaszi
[irony][/irony]


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vitán felül áll, hogy alapanyagában nem volt jó a Ravens O. De ezzel mit tudott Caldwell OC-ként kezdeni? Semmit. Tudott bármit is kezdeni vele, hogy picit is javuljon, jobb legyen? Nem. Sőt ahogy ment előre a szezon úgy kerültek egyre mélyebbre és mélyebbre. Soldados
A többihez nem kívánok hozzászólni, de ez azért így nem igaz... Tucker field poozícióba jutott, ami haladás volt az év elejéhez képest...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dehogy, az nekem nagyon tetszett, de a negatív dolgokat 10 pozitívval lehet érzetre kompenzálni - szakmai ártalom😛 -, és itt a majdnem PO évben is elég világvége hangulat szokott volt uralkodni. Amúgy nem támadásnak, vagy kritikának szántam, csak megjegyeztem, hogy elég dárkos errefelé sokszor az időjárás, én meg annyit nem értek szakmailag, hogy objektíve felderítsem a közhangulatot😉kishaszi
Szakmailag semelyikünk nem ér itt kutyafülét sem. El ne hidd aki mást mond.ulpianus
Ez így szimpatikusan hangzik, de én a magam szintjén reagálok le dolgokat, úgy, ahogy más sportokból hoztam stratégiát stb., pl. Te is olyan szintet képviselsz, ami azért már valószínűleg kaparja a felszínt rendesen, de én messze vagyok ettől😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."