NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The #Lions have hired Ron Prince to be their assistant head coach/tight ends coach. He and Jim Caldwell worked together in Indy.

:# :# :# :# :#

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Azér a Tiktánz rosztliban, ha pár helyen piszkálsz JÓVAL nagyobb a mozgástér.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja hát igen, Whisenhunt is Locker miatt ment oda nem a $$$$$$$ miatt. 😊 Amúgy az itteni Titans drukkerek nagyon nincsenek elájulva Loggainstól.Bazzani
Az is indok lehetett, hogy a Titans mostani állapota szerint kb. 14 millió cap space-szel rendelkezik jövőre, mint a Lions -3.5 millában van - ezt már a "carryover" tétellel számolva.

DoM
Mondjuk ez kb. 3 mozdulattal át lehet fordítani jócskán +ba. Delmas cut vagy hosszútávú, Burleson fizetéscsökkentés (bele is megy azt mondta) és Suh hosszútávú.
Amúgy meg szerintem ennyivel jobb is a Lions kerete, mármint amennyit rá kell költeni a titánokra, hogy ilyen csapatuk legyen.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Nem értem ezt a nagy felháborodást h wisehunt a több pénzért ment a titanshoz...én is odamegyek dolgozni ahol többet fizetnek, pláne ha lényegesen többet....ha tényleg csak ez számìtott és a lions annyira akarta őt miért nem fizette ki neki azt a plusz egy millát...?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ja hát igen, Whisenhunt is Locker miatt ment oda nem a $$$$$$$ miatt. 😊 Amúgy az itteni Titans drukkerek nagyon nincsenek elájulva Loggainstól.Bazzani
Az is indok lehetett, hogy a Titans mostani állapota szerint kb. 14 millió cap space-szel rendelkezik jövőre, mint a Lions -3.5 millában van - ezt már a "carryover" tétellel számolva.

 overthecap.com/2014-nfl-free-agency-salary-cap-overview/
 www.nflplayers.com/reports/RunPublicReport.aspx?report=top51

Lockerről Titans jövője szempontjából kár beszélni, Whisenhunt egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy franchise játékosként kezelje, mintha meg lenne oldva a QB poszt, mert ugyanúgy jár, ahogy a Cardinalsnál. Itt még véletlenül sem Locker képességeiről van szó, hanem arról hogy mindig sérült, még akkor is ha játszik.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dowell Loggains exTitans OC érkezett interjúra a csapathoz. Fiatal, QB edzö is volt, ha jól olvastam akkor Locker az ő keze alatt fejlődött a legtöbbet.Bazzani
Ki tudja?! Akár Staffordból is tud csinálni egy Locker szintű irányíót 😊topmodell
Ja hát igen, Whisenhunt is Locker miatt ment oda nem a $$$$$$$ miatt. 😊 Amúgy az itteni Titans drukkerek nagyon nincsenek elájulva Loggainstól.

Más:
Reggie Bush 2013 - 2014 Highlights
 www.youtube.com/watch?v=-lTeZmTRe2Q

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Dowell Loggains exTitans OC érkezett interjúra a csapathoz. Fiatal, QB edzö is volt, ha jól olvastam akkor Locker az ő keze alatt fejlődött a legtöbbet.Bazzani
Ki tudja?! Akár Staffordból is tud csinálni egy Locker szintű irányíót 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dowell Loggains exTitans OC érkezett interjúra a csapathoz. Fiatal, QB edzö is volt, ha jól olvastam akkor Locker az ő keze alatt fejlődött a legtöbbet.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
www.prideofdetroit.com/2014/1/16/5316120/detroit-lions-coaching-staff-tracker-2014

Staff tracker

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bill Sheriden exTampa DC lett az LB edző.
Kris Kocurek DL, Terry Heffernan ass.OL és Bobby Johnson TE edzö is maradt.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egész pofásnak tűnik a stáb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Bell maradni akar és fog is. ERFA, tendert kap.
2. A Linehan féle offense gameplan sem működött màr a végén. Remélem idén sikerül a dolog. Caldwell sokszor tért ki a beszédeiben a labdabiztonságra és a büntetések minimalizálására.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Jeremiah Washburn OL edző is marad a hírek szerint. Ez remek döntés lenne.

Ha Culley lenne az OC akkor egy szempontból dicséret illetné a FO-t hiszen a 3 legnagyobb hibánkat próbálják orvosolni.
Caldwell HC a QB problémákat, Austin DC a secondary gyengeségét, Culley OC pedig a WR dropokat. Meglátjuk ők e a megfelelő emberek.Bazzani
Folytathatnák azzal hogy Bellt nem engedik ki a piacra

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Az ok ha jo pozíciós edzőink lesznek de jo O# gameplant ossze tudnak rakni?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jeremiah Washburn OL edző is marad a hírek szerint. Ez remek döntés lenne.

Ha Culley lenne az OC akkor egy szempontból dicséret illetné a FO-t hiszen a 3 legnagyobb hibánkat próbálják orvosolni.
Caldwell HC a QB problémákat, Austin DC a secondary gyengeségét, Culley OC pedig a WR dropokat. Meglátjuk ők e a megfelelő emberek.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ulpianus jellemzése Culley-ról:

Culley Philyből jött Reiddel, ott is
WR edző volt. DeSean és Maclin is
neki köszönheti többek közt a
sikerességét. Ezért hozta Reid ide
is mint helyettes HC, de maradt
WR edző elsődlegesen.
Ezért érdekli a Lionst, Megatron
mögé felépíthet egy jó elkapósort.
Reid passzbuzi offense 15 éve
működik, Culley azt is kiválóan
ismeri, a passz egyébként is teret
hódít mindenek felett.
Culley munkamániás, ami átragad
a játékosokra is, mert olyan a
személyisége.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Edzők:
-aki biztos marad: Bonamengo ST, Modkins RB, Jim Washburn DL assistant
-aki biztos megy: Downing QB

Az új OC-ról semmi hír, David Culley a Chiefs WR edzője is esélyes.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Tressel amúgy milyen OC lenne?Bazzani
Nehéz megmondani, mert gyakorlatilag amióta csak vezetőedző lett Tressell, Jim Bollman volt a támadó koordinátora, tehát hiába pozíciós edzőként a támadó oldali múltja, sosem volt támadó koordinátor és bár HC-ként biztos meghozott bizonyos döntéseket meccs közben (4th down) és a meccsekre való felkészülés során is, illetve megszabott bizonyos irányokat a séma kialakításában, de ebből ember legyen a talpán, aki megmondja, hogy az NFL-ben milyen támadójátékot koordinálna.

Egy run heavy approachot azért tippelek a játék kedvéért, de ötletem sincsen.

 www.thebuckeyebattlecry.com/2011/10/offense-not-as-hard-as-jim-bollman-makes-it-look/

A fenti cikkben Bollmant szidják rendesen a playcall és minden más miatt a támadóknál, és nincs megemlítve Tressel. Ebből következhet, hogy már szinte teljesen szétvált a HC munkája és a támadójáték fazonszabása.

Tressel, Caldwell viszonylatban jobban elképzelhető lenne az a felállás, ahol előbbi a HC és a mint kiderült világhírű QB guru az OC.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Állítólag Caldwell kinevezésében az is közrejátszott, hogy Peyton odacsörgött Mayhewra és ontotta a szép szavakat. 😀Stez
Ezt en is olvastam.
Ha igaz akkor elég szánalmas.
Bár állítólag Pintér is azert lett szöveg kapitány mert Torghelle odaszólt telefonon

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Tony Dungy volt aki legtöbbet tett a kinevezés érdekében miután ő visszautasította a felkérést.Bazzani
A Coltsnál is Dungy volt az, aki a visszavonulása után tulajdonképpen "kijelölte" az utódját, Polian itta a szavait, PM meg támogatta Dungyt, miért ne tette volna...
Itt is Dungy ajánlotta rögtön a visszautasítás után Caldwellt, majd PM is megeresztette a telefont Jim papa nagy örömére.
A többit már tudjuk. Majd az idő megmutatja a végeredményt.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tony Dungy volt aki legtöbbet tett a kinevezés érdekében miután ő visszautasította a felkérést.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag Caldwell kinevezésében az is közrejátszott, hogy Peyton odacsörgött Mayhewra és ontotta a szép szavakat. 😀

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem egy nagy szónok de ezt eddig is tudtuk.
Hát azt nem mondhatom hogy meghatódtam a gyönyörűségtől vagy megkonnyeztem ezt a nekünk szánt üzenet.
De nincs mit tenni. Most már ő az edzőnk!
Megpróbálok nem kritikus lenni és bízni benne, hogy legalább szeptemberig meg legyen a lelki békém.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt nem tudom, hogy láttátok e?
Caldwell üzenete a Lions drukkereknek:

 www.detroitlions.com/media-center/videos/Jim-Caldwell-has-a-personal-message-for-Lions-fans/26488bc6-9b89-4d24-b858-2d89b4c92675Bazzani
Én a Ford család üzenetét várom. "Elnézést kérünk az utolsó 50 évért, 1$-ért átadjuk a csapatot Mike Ilitchnek."MacPhisto
Azért Neked egy Tressel igazolással felraknák a koronát az egészre? 😊
Ilitch meg nem hinném, hogy akarna még egy franchise-t venni.

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ezt nem tudom, hogy láttátok e?
Caldwell üzenete a Lions drukkereknek:

 www.detroitlions.com/media-center/videos/Jim-Caldwell-has-a-personal-message-for-Lions-fans/26488bc6-9b89-4d24-b858-2d89b4c92675Bazzani
Én a Ford család üzenetét várom. "Elnézést kérünk az utolsó 50 évért, 1$-ért átadjuk a csapatot Mike Ilitchnek."

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM