NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
erről azért eddig nem nagyon szóltak a hírek... suttyomban szépen kijött ez nektek... hogy beválik-e azt meg meglátjuk még..

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Joe Lombardi (exSaints QB edző) az új Lions OC.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ken Zampese Bengals QB edző jön OC interjúra. Hát biztos nem Dalton PO teljesítménye miatt...

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Spoiler annak aki nem látta a tegnapi konfdöntőket.

Mi természetesen mint csapat nem vagyunk érdekeltek a SB-on. Van mégis valaki akinek szurkolok. Ő nem más mint a Broncos LB-e Paris Lenon.
2006-2008-ig volt a Lions játékosa:
Lenon signed a three-year deal with the Detroit Lions March 22, 2006. His 2007 season was his career best. He totaled 116 tackles (86 solo, 30 assisted), 2 forced fumbles and 1 interception. Lenon was also the team leader in tackles in the 2008 season, the third straight year he started all 16 games for the Lions.


Sokan nem szerették, nekem nagy kedvencem volt a sok szerelés miatt.
Szurkolok neki, hogy nyerjen végre valamit.
Külön érdekesség, hogy idén. (2013) nyáron újra nálunk edzett, azután igazolt Denverbe.

A Broncos játékosa a korábbi Lions játékos (Millen draft) Manny Ramirez guard is.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem semmi bajom Whiz-el.
Az, hogy én a bukàsàt jóslom az nem jelenti azt, hogy azt is szeretném.
Nem mellesleg semmi kihatással nincs a leendő eseményekre.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Már ne haragudjatok, de meddig akarjátok Whisenhuntot fikázni? Megértem, hogy bánt benneteket, de hogy már a bukását vizionáljátok... No comment.Nandito
Caldwellét is. És? A fikázást meg nem tudom honnan szedted, mert a cikket nem mi írtuk, csak be lett másolva, véleménye meg had legyen már mindenkinek.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Már ne haragudjatok, de meddig akarjátok Whisenhuntot fikázni? Megértem, hogy bánt benneteket, de hogy már a bukását vizionáljátok... No comment.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igen ezt én is olvastam.
Szerintem nagyot fog bukni a titánoknál. Neki a Lions lett volna ideális hely. Ettől még mi nem vagyunk előrébb Caldwellel.

több mint 10 éve
kajki Detroit Lions 16
 tdmagazin.hu/hirek/kemeny-kritikat-kapott-a-titans-uj-vezetoedzoje
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézegettem a még versenyben levő csapatok coaching staffjait amíg őriztem a kiscsajom álmát. Legfőképpen a QB és WR edzőket néztem.
Feltételként szabtam, hogy fiatal legyen (50 év alatti) és még ne legyen NFL csapatnál OC tapasztalata mert az eddig bedobott jelöltek ilyenek voltak..
Összesen két nevet találtam aki átment mindenféle szűrőn amit állítottam.
Az első Chad O'Shea Patriots WR edző ( en.wikipedia.org/wiki/Chad_O%27Shea) és Tyke Tolbert Broncos WR edző ( en.wikipedia.org/wiki/Tyke_Tolbert).
Persze ez csak találgatás és lehet, hogy nem is ezért várunk a kinevezéssel. Megítélni elég nehéz a munkájukat ( például a Pats is top3 a dropokban) de Tolbert nem tűnne rossz választásnak hamár Lazort elvitték előlünk.
Érdekes, hogy pont az a négy poszt nincs betöltve még ami a legnagyobb hiányosságainkat tudná orvosolni: WR, QB és secondary coach illetve OC.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Matt Shepard podcastben Tim Twentymannel azt beszélték (találgatták) hogy valószínűleg Caldwell fogja az offensive playeket is hívni.

Rosszul emlékszem, hogy ő amúgy is a pálya széléről hívta eddig is a playeket? Vagy valamit nagyon benéztem?topmodell
Én meg pont azt olvastam valahol, hogy nem hívott playeket soha.
Na majd jön valaki aki felhomályosít minket.
Nekem továbbra is a védelem a nagyobb kérdés, mármint az, hogy Austin mennyire képes egyedül felelni a dolgokért hisz eddig nem nagyon csinált ilyet.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A Matt Shepard podcastben Tim Twentymannel azt beszélték (találgatták) hogy valószínűleg Caldwell fogja az offensive playeket is hívni.

Rosszul emlékszem, hogy ő amúgy is a pálya széléről hívta eddig is a playeket? Vagy valamit nagyon benéztem?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet, hogy én értek félre valami de itt arról van szó, hogy Culley (aki eddig WR edző volt) vagy Prince lesz az OC.
Prince TE edző lett (meg assistant HC), Culley lehet az OC.Bazzani
Rotoworldön láttam a hírt, és innen úgy emlékeztem, hogy Culley ide is WR edzőnek jött és ez már hivatalos hír, ami most kap egy újabb pletykát OC-nek, mert hogy még azt nem sikerült találni. Ezek szerint tévedtem.DoM
Nem meglepő, szerintem már nincs aki tudja éppen hol tartunk az OC keresésben.
Furcsa nekem az egész. Én azt hittem, hogy amikor egy HC jelölt idejön akkor megmondja konkrétan ki a DC és OC jelöltje. Lásd a vikingeknél egy napon belül megvolt a DC és az OC is.
Egy dolog lehet ami miatt még nincs meg az OC nálunk, hogy a még versenyben lévő csapattól jön egy ottani pozíciós (valószínűleg WR vagy QB) edző. Vagy Culley lesz csak még nem jelentették be, bár az meg hülyeség lenne.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Lehet, hogy én értek félre valami de itt arról van szó, hogy Culley (aki eddig WR edző volt) vagy Prince lesz az OC.
Prince TE edző lett (meg assistant HC), Culley lehet az OC.Bazzani
Rotoworldön láttam a hírt, és innen úgy emlékeztem, hogy Culley ide is WR edzőnek jött és ez már hivatalos hír, ami most kap egy újabb pletykát OC-nek, mert hogy még azt nem sikerült találni. Ezek szerint tévedtem.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És még egy érdekesség, Loggains nem az OC posztra interjúzott hanem a QB edző pozícióra.
Akkor alighanem a Lockerrel vègzett jó munkája miatt ahogy reggel írtam.Bazzani
David Culley-ból pedig koordinátor lehet WR edző helyett.

 twitter.com/RapSheet/status/424215283201359872DoM
Lehet, hogy én értek félre valami de itt arról van szó, hogy Culley (aki eddig WR edző volt) vagy Prince lesz az OC.
Prince TE edző lett (meg assistant HC), Culley lehet az OC.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
És még egy érdekesség, Loggains nem az OC posztra interjúzott hanem a QB edző pozícióra.
Akkor alighanem a Lockerrel vègzett jó munkája miatt ahogy reggel írtam.Bazzani
David Culley-ból pedig koordinátor lehet WR edző helyett.

 twitter.com/RapSheet/status/424215283201359872
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jahvid Best a California egyetemen lett "assistant RB coach". Sok sikert neki!

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És még egy érdekesség, Loggains nem az OC posztra interjúzott hanem a QB edző pozícióra.
Akkor alighanem a Lockerrel vègzett jó munkája miatt ahogy reggel írtam.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A tegnap kivágott Matt Burke LB edző màr munkát is talált a Bengalsnál. A játékosok nagyon szerették és szerintem jó munkát végzett. Elég csak Levy idei játékát megnézni.
Az első igazán rossz döntés a staffban. Meg persze Prince haver idehozatala.

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Ne csináljunk ugy mintha 4 millióból meg lehet olyat venni amit 3bol nem 😊.
Nekünk az a bajunk h a Lions rosterben tobbet látunk es ugy gondoljuk hogy szakmai alapon mi lettünk volna a jobb választás. De persze ez feltételezés.Blevi
Minden csak feltételezés, mégis az jön le, hogy Whisenhunt micsoda egy pénzéhes edző. Amúgy meg vannak olyan indokok, ami miatt megérte a Titanst választani, ezek közül a legnyomosabbakat a többiek már leírták. De hogy nem Locker volt az az indok, az is nyilvánvaló.Nandito
Minden csak feltételezés, de hogy nem Locker volt az indok, az nyilvánvaló, szép érvelés 😊baggio
Na jó, kicsit belekeveredtem. 😊 A lényeg, hogy arra sem szabad kihegyezni a dolgot, hogy Stafford helyet Lockert választotta. Bár úgy lenne, hogy Whisenhunt francsájz QB-t csinál Lockerből, de erre szerintem nem sokan látunk esélyt.

Music City Miracle
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
Ne csináljunk ugy mintha 4 millióból meg lehet olyat venni amit 3bol nem 😊.
Nekünk az a bajunk h a Lions rosterben tobbet látunk es ugy gondoljuk hogy szakmai alapon mi lettünk volna a jobb választás. De persze ez feltételezés.Blevi
Minden csak feltételezés, mégis az jön le, hogy Whisenhunt micsoda egy pénzéhes edző. Amúgy meg vannak olyan indokok, ami miatt megérte a Titanst választani, ezek közül a legnyomosabbakat a többiek már leírták. De hogy nem Locker volt az az indok, az is nyilvánvaló.Nandito
Minden csak feltételezés, de hogy nem Locker volt az indok, az nyilvánvaló, szép érvelés 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Ne csináljunk ugy mintha 4 millióból meg lehet olyat venni amit 3bol nem 😊.
Nekünk az a bajunk h a Lions rosterben tobbet látunk es ugy gondoljuk hogy szakmai alapon mi lettünk volna a jobb választás. De persze ez feltételezés.Blevi
Minden csak feltételezés, mégis az jön le, hogy Whisenhunt micsoda egy pénzéhes edző. Amúgy meg vannak olyan indokok, ami miatt megérte a Titanst választani, ezek közül a legnyomosabbakat a többiek már leírták. De hogy nem Locker volt az az indok, az is nyilvánvaló.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ne csináljunk ugy mintha 4 millióból meg lehet olyat venni amit 3bol nem 😊.
Nekünk az a bajunk h a Lions rosterben tobbet látunk es ugy gondoljuk hogy szakmai alapon mi lettünk volna a jobb választás. De persze ez feltételezés.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Nem értem ezt a nagy felháborodást h wisehunt a több pénzért ment a titanshoz...én is odamegyek dolgozni ahol többet fizetnek, pláne ha lényegesen többet....ha tényleg csak ez számìtott és a lions annyira akarta őt miért nem fizette ki neki azt a plusz egy millát...?peach
Ez pontosan így van. Ne csináljunk már úgy, mintha másoknak nem a pénz számítana.

Music City Miracle
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Coleman lesz ebbűl meglásdd


Aki nem hiszi, annak utánajárnak