NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a Ravens D-ből hozni a DC-t, az szerintem nem rossz. Ettől még Caldwell, mint HC-választás nem tűnik szerencsésnek, de a DC miatt pont kevésbé aggódnék.Soldados
Kifejthetnéd, hogy mit tudhat ez az Austin, mert én marhára nem vagyok elajulva a választástól. Egy olyan védelembe berakni egy úgymond kezdőt nem a legszerencsésebb választás. Meg amúgy sem gondolnám, hogy egy DB edzőből jó DC lesz. Vagy volt erre korábban példa?Bazzani
Pagano 😉s.gergo
Ja és még vki: LeBeau. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a Ravens D-ből hozni a DC-t, az szerintem nem rossz. Ettől még Caldwell, mint HC-választás nem tűnik szerencsésnek, de a DC miatt pont kevésbé aggódnék.Soldados
Kifejthetnéd, hogy mit tudhat ez az Austin, mert én marhára nem vagyok elajulva a választástól. Egy olyan védelembe berakni egy úgymond kezdőt nem a legszerencsésebb választás. Meg amúgy sem gondolnám, hogy egy DB edzőből jó DC lesz. Vagy volt erre korábban példa?Bazzani
Horton pl secondary coach volt nálunk és elég jó DC lett belőle és ha Whiz jött volna, akkor sztem ő lett volna nálatok a DC.

A Ravens és Steelers D-k edzői stábjából ritkán kerülnek ki kutyaütők, szóval én pont Austinban bíznék azért. És ha átmész a Ravens topikba, akkor a tőlük távozó edzők közül egyedül Austin lelépését sajnálják. Egyébként Austin Whiz alatt is dolgozott a Cardsnál DB-edzőként.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Azért a Ravens D-ből hozni a DC-t, az szerintem nem rossz. Ettől még Caldwell, mint HC-választás nem tűnik szerencsésnek, de a DC miatt pont kevésbé aggódnék.Soldados
Kifejthetnéd, hogy mit tudhat ez az Austin, mert én marhára nem vagyok elajulva a választástól. Egy olyan védelembe berakni egy úgymond kezdőt nem a legszerencsésebb választás. Meg amúgy sem gondolnám, hogy egy DB edzőből jó DC lesz. Vagy volt erre korábban példa?Bazzani
Pagano 😉
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért a Ravens D-ből hozni a DC-t, az szerintem nem rossz. Ettől még Caldwell, mint HC-választás nem tűnik szerencsésnek, de a DC miatt pont kevésbé aggódnék.Soldados
Kifejthetnéd, hogy mit tudhat ez az Austin, mert én marhára nem vagyok elajulva a választástól. Egy olyan védelembe berakni egy úgymond kezdőt nem a legszerencsésebb választás. Meg amúgy sem gondolnám, hogy egy DB edzőből jó DC lesz. Vagy volt erre korábban példa?

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Gyanítom Caldwell nem annyira kutyaütő, mint sokan hisszük, de az tuti, hogy nem Detroitba való.....akkor már inkább maradt volna Schwartz, bár ő pont akkor nem tudott a fejekben rendet tenni soha, amikor kellett volna

! Igazából most fog kiderülni csak, milyen edző.....anno Manningékkel nem volt csoda összehozni a 14-2-őt, ugye rebesgették, hogy sokszor Peyton hívja a játékot is 😊, aztán a nagy bukás Manning nélkül...na az se csoda, mások is megszívták volna ugyan így, meg aztán tankoltak is Luckra, ne felejtsük. A Ravens O igaz, hogy enyhén szólva rossz volt idén, de eléggé szét lett kapva a csapat, igaz inkább a védelemben. Idén bénáztak, de tavaly jó playeket hívott a playoffban...(már, ha ő hívta).
A Detroit viszont egy évek óta stabil, összeszokott banda, és még tehetségesek is...szóval most majd kijön, Caldwell milyen edző, lesz egy PO kész csapata.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ron Price lesz az OC vagy assist HC.
Természetesen exJaguár edző nulla eredménnyel.
Alakul a 0-16os stáb, eközben valahol Jim Schwartz whiskeyt iszik és vigyorogva szivarozik.

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Caldwell konkrétan beégett Manning hiányában, a 14-2-es alapszakasz sem az ő érdeme, már abban az évben rendre ekéztük Jim papát, ráadásul azt hiszem, abban az évben alkotott a Jets ellen például egy okos TO-t, amit még Manning sem értett.
Jim ment, Jim jött, de szerintem a lehető legrosszabb HC-t neveztétek ki, akit a kalapba raktatok.
És amúgy meg az előző Jim pont azért repült, mert nem tudta kontrollálni a csapatát. A folyton kussban bámészkodó Caldwell szerintem pont nem az lesz, aki majd Suhék alá fog csapni. Sőt, szvsz megeszik reggelire.
Ne induljunk már ki a Coltsból, Manninggel és Wayneékkel az szinte egy "áldott" franchise volt ilyen szempontból.
Hát no comment, bár tipikus balfasz franchise a Lions is, állandóan megtalálja a módját a FO és a tulaj, hogyan basszanak ki magukkal.
Csederből-vederbe megoldás volt ez.Stez
Nyílván szépen összepakolt Manningre egy egész szezont és koppant, amikor egyszer csak nem volt Manning. Azért Flacco ide, vagy oda, minden rossz indulat nélkül, az ide Ravens-szel senki sem tudott volna csodát művelni, szóval az nem szempont. Most szerintem azért más lesz a helyzet, legalább is én szurkolok, hogy ne egy, vagy két emberre építse fel a szezont...

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"One other name I'm told will be on Jim Caldwell's offensive staff: Ron Prince."

na ne, ennyire rosszat azért még én se kívántam Staffordnak...baggio
Tök mindegy.
Mondják itt Tresselt meg kitudja hány nevet.
Itt Caldwell-el eldőlt minden. Marhára lényegtelen, hogy ki lesz a többi kerékkötő.
Vicces (inkább borzasztó) lesz amikor Caldwellnek kell leteremtenie a Suh vezette brigádot. Kiröhőgik esküszöm.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Caldwell konkrétan beégett Manning hiányában, a 14-2-es alapszakasz sem az ő érdeme, már abban az évben rendre ekéztük Jim papát, ráadásul azt hiszem, abban az évben alkotott a Jets ellen például egy okos TO-t, amit még Manning sem értett.
Jim ment, Jim jött, de szerintem a lehető legrosszabb HC-t neveztétek ki, akit a kalapba raktatok.
És amúgy meg az előző Jim pont azért repült, mert nem tudta kontrollálni a csapatát. A folyton kussban bámészkodó Caldwell szerintem pont nem az lesz, aki majd Suhék alá fog csapni. Sőt, szvsz megeszik reggelire.
Ne induljunk már ki a Coltsból, Manninggel és Wayneékkel az szinte egy "áldott" franchise volt ilyen szempontból.
Hát no comment, bár tipikus balfasz franchise a Lions is, állandóan megtalálja a módját a FO és a tulaj, hogyan basszanak ki magukkal.
Csederből-vederbe megoldás volt ez.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 792 — 258. §
"One other name I'm told will be on Jim Caldwell's offensive staff: Ron Prince."
OL coachnak valószínűleg Washburn helyett

ennyire rosszat azért még én se kívántam Staffordnak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a Ravens D-ből hozni a DC-t, az szerintem nem rossz. Ettől még Caldwell, mint HC-választás nem tűnik szerencsésnek, de a DC miatt pont kevésbé aggódnék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ezt a vízilófejű idiótát hoztuk ide.
Remélem elsőre odabasz egy 0-16-al.
Remélem elmegy Xanders és Mayhew draftolhat újra egy DT-t.
Ezt a DC-t meg még annyira sem értem.
Komolyan ez az egész jobban fáj mint a 0-16.

Clyde Christensen lehet az OC.
Ő nevelte ki Paintert?Bazzani
Nem értem miért paráztok. Lehet, hogy 14-0-val kezdtek, mint ahogy anno azt a Colts-szal csinálta...14-2 lett a szezon vége, de csak azért mert a kezdő játékosok ültek az utcsó két meccsen...rosszabb nem lesz mint Schwartz az tuti...az rstnért nem adtok neki egy esélyt?FearTomi
Stafford nem Peyton, Mettyú barátunknak pár atyai pofon kene, nem hiszem h Caldwelltől ezt megkapja.Blevi
Az egy dolog, de nem is egy Sanchez...FearTomi
Most mi a bajod Sanchezzel? Oldalvonal mellett egész megbízható teljesítményt nyújtott. 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 792 — 258. §
This guy was 26-63 in college as a HC and 2-14 without Peyton Manning.Rolni
a Wake Forestnél az a mérleg kifejezetten szép eredmény volt, halkan megjegyzem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hát, nekem a Colts mellett a Lions volt a szívem másik csücske, de a mai nap után kurva nehéz lesz őszintén szorítani nekik, Caldwell tragikus, nincs rá jobb szó

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az idei Ravens offense-t sikerült az erős 29.helyre gardíroznia. Combos.
Úristen de gyenge választás...Bazzani
Azért milyen volt már az idei Ravens offense? Nektek meg azért nem szar a keretetek...FearTomi
na ja, Flaccoval nehéz bármit is összerakni.Amadeus91
Azért videózd le az elmúlt évek PO-jában milyen teljesítményt nyújtott Flacco😊 nem csak a tavalyit. Idén meg Caldwell nem kapott megfelelő anyagot a munkához, udfa rookie volt a második számú elkapónk a falunk meg totális katasztrófa ami nem Caldwell v Joe alkotása. Nem védeni akarom Caldwellt, mert nagyon nem vagyok szomorú, hogy elment, de azért szerintem kár lenne egyből temetni. A stábja tényleg gáz viszont.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a csávó egy kibaszott nagy SENKI Manning nélkül. Lehet itt szépíteni, meg nyomni az adjunk esélyt dumát de engem nem érdekel.
Ezt az új DC-t meg soha nem fogom megemészteni. Ki ez? KI EZ????????

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Clyde Christensen lehet az OC.
Ő nevelte ki Paintert?Bazzani
nem, WR edző volt mielőtt átcsoportosították volna QB edzőnek Luckhoz.

Nem gondoltuk, hogy ennél többet érdemelne, plusz eleve egy WR coach munkáját nehéz megítélni ha Manning a QB.

több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
This guy was 26-63 in college as a HC and 2-14 without Peyton Manning.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Az idei Ravens offense-t sikerült az erős 29.helyre gardíroznia. Combos.
Úristen de gyenge választás...Bazzani
Azért milyen volt már az idei Ravens offense? Nektek meg azért nem szar a keretetek...FearTomi
na ja, Flaccoval nehéz bármit is összerakni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Az idei Ravens offense-t sikerült az erős 29.helyre gardíroznia. Combos.
Úristen de gyenge választás...Bazzani
Azért milyen volt már az idei Ravens offense? Nektek meg azért nem szar a keretetek...

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ezt a vízilófejű idiótát hoztuk ide.
Remélem elsőre odabasz egy 0-16-al.
Remélem elmegy Xanders és Mayhew draftolhat újra egy DT-t.
Ezt a DC-t meg még annyira sem értem.
Komolyan ez az egész jobban fáj mint a 0-16.

Clyde Christensen lehet az OC.
Ő nevelte ki Paintert?Bazzani
Nem értem miért paráztok. Lehet, hogy 14-0-val kezdtek, mint ahogy anno azt a Colts-szal csinálta...14-2 lett a szezon vége, de csak azért mert a kezdő játékosok ültek az utcsó két meccsen...rosszabb nem lesz mint Schwartz az tuti...az rstnért nem adtok neki egy esélyt?FearTomi
Stafford nem Peyton, Mettyú barátunknak pár atyai pofon kene, nem hiszem h Caldwelltől ezt megkapja.Blevi
Az egy dolog, de nem is egy Sanchez...

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az idei Ravens offense-t sikerült az erős 29.helyre gardíroznia. Combos.
Úristen de gyenge választás...

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ezt a vízilófejű idiótát hoztuk ide.
Remélem elsőre odabasz egy 0-16-al.
Remélem elmegy Xanders és Mayhew draftolhat újra egy DT-t.
Ezt a DC-t meg még annyira sem értem.
Komolyan ez az egész jobban fáj mint a 0-16.

Clyde Christensen lehet az OC.
Ő nevelte ki Paintert?Bazzani
Nem értem miért paráztok. Lehet, hogy 14-0-val kezdtek, mint ahogy anno azt a Colts-szal csinálta...14-2 lett a szezon vége, de csak azért mert a kezdő játékosok ültek az utcsó két meccsen...rosszabb nem lesz mint Schwartz az tuti...az rstnért nem adtok neki egy esélyt?FearTomi
Stafford nem Peyton, Mettyú barátunknak pár atyai pofon kene, nem hiszem h Caldwelltől ezt megkapja.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lecserélik Gun-t erre a nevtelen senkire, az év OL edzőjét, a liga egyik legjobb RB edzőjét.
Na akkor innen amíg be nem teljesül:
Fire Mayhew, Fire Caldwell..

Már csak egy senkiházi OC kell.Bazzani
egy lejátszott play nélkül 😀braxa88
Igen anélkül.
Leszarom ki mit gondol, ezt a puffadtfejűt meg az idehozott haverjait már is rühellem.
Rajtunk röhög megint az egész internet.