NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eddig Caldwell és Bowles vont interjún. Bár utóbbiban nem vagyok biztos. Most jön Munchak pénteken és Whiz még talán a héten. Ez alig valami.
Szerintem van ahol 10-12 jelöltet is meghallgatnak.Bazzani
Akkor bocs, a pletykákból többnek tűnt. Én nagyon nem szeretem azt a belterjességet, ami az nfl-edzőkeringőben folyik (hogy Munchakot egyáltalán még interjúztatják valahol, az nevetséges), de ha valahol, akkor szerintem Whisenhunt itt bizonyíthat.baggio
Már én sem tudom amúgy, hogy ki volt ki lesz és ki mégsem. Annyi a pletyka.
Kieshetne a SD, hogy lezáruljon az ügy. Mondjuk éppen nekik drukkolok, de ennyi rossz még belefér.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
Eddig Caldwell és Bowles vont interjún. Bár utóbbiban nem vagyok biztos. Most jön Munchak pénteken és Whiz még talán a héten. Ez alig valami.
Szerintem van ahol 10-12 jelöltet is meghallgatnak.Bazzani
Akkor bocs, a pletykákból többnek tűnt. Én nagyon nem szeretem azt a belterjességet, ami az nfl-edzőkeringőben folyik (hogy Munchakot egyáltalán még interjúztatják valahol, az nevetséges), de ha valahol, akkor szerintem Whisenhunt itt bizonyíthat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Munchak jön interjúavalakis
Jajj...Soldados
Szerinted előfordulhat, hogy a háttérben már van valamiféle szobeli egyesség Whiz-el? Mert Munchak összesen a harmadik jelölt aki ténylegesen megbeszélésre is jön. Túl nyugodtnak tűnnek nekem a vezetők.
Nem mellesleg azóta 0 nyilatkozat volt a GM részéről.Bazzani
Simán. És várják, hogy kiessen az SD. De addig amíg várják, lefutják a kötelező köröket, és ásítozva meghallgatnak más jelölteket.

Annyira rossz a többi felmerülő név és interjúalany, hogy magam is efelé hajlok, hogy ők már tudják, ki kell nekik.Soldados
Nem hiszem el, hogy Mayhew tényleg Munchakban vagy kisGrudenben gondolkodna.
Szerintem Whiz az elsőszámú opció és Caldwell a tartalék jelölt. Ha egyik sem akkor még mindig tudunk a benntlévő csapatoknál nézelődni (Roman, Carmichael, Bevell stb).
Csak hülyén nézne ki ha senkit nem hívnánk amikor meg kiesik a SD aláíratnánk Whizt. Nyílván feltűnne a ligának, hogy ez már le volt dumálva.
Nézd meg a Redskinst. Ott tényleg fogalmuk nincs ki legyen a HC. Hívnak boldog boldogtalant mázsaszámra. Itt meg túl nagy a nyugalom.Bazzani
még várjá bármi lehet megmég a fordítottya is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eddig Caldwell és Bowles vont interjún. Bár utóbbiban nem vagyok biztos. Most jön Munchak pénteken és Whiz még talán a héten. Ez alig valami.
Szerintem van ahol 10-12 jelöltet is meghallgatnak.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Munchak jön interjúavalakis
Jajj...Soldados
Szerinted előfordulhat, hogy a háttérben már van valamiféle szobeli egyesség Whiz-el? Mert Munchak összesen a harmadik jelölt aki ténylegesen megbeszélésre is jön. Túl nyugodtnak tűnnek nekem a vezetők.
Nem mellesleg azóta 0 nyilatkozat volt a GM részéről.Bazzani
Simán. És várják, hogy kiessen az SD. De addig amíg várják, lefutják a kötelező köröket, és ásítozva meghallgatnak más jelölteket.

Annyira rossz a többi felmerülő név és interjúalany, hogy magam is efelé hajlok, hogy ők már tudják, ki kell nekik.Soldados
Nem hiszem el, hogy Mayhew tényleg Munchakban vagy kisGrudenben gondolkodna.
Szerintem Whiz az elsőszámú opció és Caldwell a tartalék jelölt. Ha egyik sem akkor még mindig tudunk a benntlévő csapatoknál nézelődni (Roman, Carmichael, Bevell stb).
Csak hülyén nézne ki ha senkit nem hívnánk amikor meg kiesik a SD aláíratnánk Whizt. Nyílván feltűnne a ligának, hogy ez már le volt dumálva.
Nézd meg a Redskinst. Ott tényleg fogalmuk nincs ki legyen a HC. Hívnak boldog boldogtalant mázsaszámra. Itt meg túl nagy a nyugalom.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Munchak jön interjúavalakis
Jajj...Soldados
Szerinted előfordulhat, hogy a háttérben már van valamiféle szobeli egyesség Whiz-el? Mert Munchak összesen a harmadik jelölt aki ténylegesen megbeszélésre is jön. Túl nyugodtnak tűnnek nekem a vezetők.
Nem mellesleg azóta 0 nyilatkozat volt a GM részéről.Bazzani
Én azt a kérdést tenném fel, hogy egy NFL hc üresedésnél átlagosan hány embert szoktak meginterjúztatni? Van erre valami medián? Mert mondjuk ez nekem nagyon sok jelöltnek tűnik, pláne ha megvan már a befutó...baggio
Azért olyan sok név nincs Whiz óta. Én Caldwellre és most Munchakra emlékszem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Munchak jön interjúavalakis
Jajj...Soldados
Szerinted előfordulhat, hogy a háttérben már van valamiféle szobeli egyesség Whiz-el? Mert Munchak összesen a harmadik jelölt aki ténylegesen megbeszélésre is jön. Túl nyugodtnak tűnnek nekem a vezetők.
Nem mellesleg azóta 0 nyilatkozat volt a GM részéről.Bazzani
Simán. És várják, hogy kiessen az SD. De addig amíg várják, lefutják a kötelező köröket, és ásítozva meghallgatnak más jelölteket.

Annyira rossz a többi felmerülő név és interjúalany, hogy magam is efelé hajlok, hogy ők már tudják, ki kell nekik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
Munchak jön interjúavalakis
Jajj...Soldados
Szerinted előfordulhat, hogy a háttérben már van valamiféle szobeli egyesség Whiz-el? Mert Munchak összesen a harmadik jelölt aki ténylegesen megbeszélésre is jön. Túl nyugodtnak tűnnek nekem a vezetők.
Nem mellesleg azóta 0 nyilatkozat volt a GM részéről.Bazzani
Én azt a kérdést tenném fel, hogy egy NFL hc üresedésnél átlagosan hány embert szoktak meginterjúztatni? Van erre valami medián? Mert mondjuk ez nekem nagyon sok jelöltnek tűnik, pláne ha megvan már a befutó...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Munchak jön interjúavalakis
Jajj...Soldados
Szerinted előfordulhat, hogy a háttérben már van valamiféle szobeli egyesség Whiz-el? Mert Munchak összesen a harmadik jelölt aki ténylegesen megbeszélésre is jön. Túl nyugodtnak tűnnek nekem a vezetők.
Nem mellesleg azóta 0 nyilatkozat volt a GM részéről.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Munchak rosszabb ötlet mint Caldwell volt.
Vicces, hogy felsorolják az edzőkeresés szempontjait sztán ezeknek teljesen ellentétes jelöltek kerülnek szóba.
Az valamennyire megnyugtató, hogy továbbra is mindenhol Whisenhuntot jelölik meg mint frontrunnert.

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ugyan.. Ez tök jo hir 😊
A három csoport riválisnak.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Munchak jön interjúavalakis
Jajj...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Munchak jön interjúa

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Persze hogy örülnék de az elmúlt tíz évben, amióta LIONS meccseket nézek ez egyszer fordult elo. Legtöbbször már november elején a draftról beszélünk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Koszonom!
Nagyon profi válasz.
Ugyan nem vagyok bent a Ford családban de akkor rá szavazok 😀
Vasarnap pedig 10 pontos favorit a Broncos.. Valószínűleg kiesnek 😉
Es jöhetnek a tárgyalások !topmodell
Az nem jó ha kiesik a Denver 😛
Egyébként nem lenne a jobb izgulni a PO miatt januárban?

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Koszonom!
Nagyon profi válasz.
Ugyan nem vagyok bent a Ford családban de akkor rá szavazok 😀
Vasarnap pedig 10 pontos favorit a Broncos.. Valószínűleg kiesnek 😉
Es jöhetnek a tárgyalások !

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Whisenhuntnak van HC tapasztalata ?
Mert ugye az is a követelmények része...
Illetve az ő QB edzői képességei mellett mennyire illik be az ő offensive koordinátori stílusa a mi játékos allomanyunkba.
A chargers legutóbbi meccset láttam, de azt megelőzően a legutóbbi meccs amit a san diegotol láttam az volt amikor bebiztositottuk a PO-t 2011-ben.
Felhomalyositana valaki?topmodell
1997-98 Ravens, 1999 Browns, 2000 Jets TE edző, 2001-04 között ugyanez a Steelersnél majd OC 2006-ig, utánna Cards HC 2007-2012 között, idén pedig Chargers Oc. (remélem nem néztem el a dolgokat)

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Amúgy én örülök ennek a várakozásnak. Legalább van egy kis LIONS izgalom januárban is 😊)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Whisenhuntnak van HC tapasztalata ?
Mert ugye az is a követelmények része...
Illetve az ő QB edzői képességei mellett mennyire illik be az ő offensive koordinátori stílusa a mi játékos allomanyunkba.
A chargers legutóbbi meccset láttam, de azt megelőzően a legutóbbi meccs amit a san diegotol láttam az volt amikor bebiztositottuk a PO-t 2011-ben.
Felhomalyositana valaki?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gruden ügyben fellélegezhetünk talán. Elmondása szerint nem tud a Lions érdeklődéséről.

Dungy amúgy éppen Michiganben van. Asszondják, hogy nem a Lionshoz jött.

Whisenhunt-tól hivatalosan is interjút kértünk, most rajta és Chargersen múlik az időpont.
Gyilkos ez a várakozás.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jay Gruden (Bengals OC) a következő jelölt. Komolyan kérdezem, hogy miért?
Tegnap úgy lejáratta magát egyenes adásban, hogy ritkaságszámba megy.
Nem mellesleg hol felel meg annak ami alapelvárás Mayhew szerint a következő Lions HC-al szemben?
(HC tapasztalat, győztes típus blablabla).
Szép kilátásaink vannak mondhatom.Bazzani
Lehet, hogy mint a draftra jelentkező játékosoknál (lásd még Kyle Long, Casey Matthews), a HC-knél is elkezdik figyelembe venni a vérvonalat, és Gruden ebben nem áll rosszul. :😀somoskovig
Ellenben a "hogyan védjük meg az irányítót" vagy esetleg a "hogyan vigyázzunk a labdára" netalán a "hogyan hívjunk sorsdöntő szituációban jó játékot" és mindenekfelett a "hogyan nyerjünk a PO-ban" dolgokban nincsenek olyan komoly eredményei.
De ha Gruden kell akkor hozunk Grudent.
Nem baszik ki velünk a tesója.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Jay Gruden (Bengals OC) a következő jelölt. Komolyan kérdezem, hogy miért?
Tegnap úgy lejáratta magát egyenes adásban, hogy ritkaságszámba megy.
Nem mellesleg hol felel meg annak ami alapelvárás Mayhew szerint a következő Lions HC-al szemben?
(HC tapasztalat, győztes típus blablabla).
Szép kilátásaink vannak mondhatom.Bazzani
Lehet, hogy mint a draftra jelentkező játékosoknál (lásd még Kyle Long, Casey Matthews), a HC-knél is elkezdik figyelembe venni a vérvonalat, és Gruden ebben nem áll rosszul. :😀

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jay Gruden (Bengals OC) a következő jelölt. Komolyan kérdezem, hogy miért?
Tegnap úgy lejáratta magát egyenes adásban, hogy ritkaságszámba megy.
Nem mellesleg hol felel meg annak ami alapelvárás Mayhew szerint a következő Lions HC-al szemben?
(HC tapasztalat, győztes típus blablabla).
Szép kilátásaink vannak mondhatom.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is attol az egytől tartok, hogy a FO pánikol és behúzunk valakit helyette. Remélem van türelem bár ha SB-ba megy a Chargers akkor tuti nem várjuk meg.
Ha Caldwell lesz a HC nagyon szomorú leszek, alighanem visszább is fogom az érdeklődésemet az NFL iránt.Bazzani
Miért ne várnánk meg? Gondolom gentlemans aggrement itt is van.Blevi
nem fog tudni értelmes staff-ot összerakni már olyan későn...Rolni
Ezt nem hiszem. 3 hétről beszélünk.Szeptemberig offseason van. Draft meg áprilisban. Gondolom ha szóban megegyeznek h SB után akkor Te leszel a HC nem akkor fog elgondolkodni hogy mi is legyen.Blevi
Még egy hetet érdemes várni szerintem, de többet nemigen. Az késő ha SB után van meg a HC. Mert azonnal stábot kell alakítani, illetve nyilván az új HC kell a kerettel kapcsolatos alakításokhoz, kivel hosszabbítás, kit engednek, kire van szüksége, kire nincs. És ezt egy új helyen, új környezetben nem könnyű. Minél hamarabb van HC, annál jobb. Egy hét belefér még, utána jöhetne az ismerkedés, stábkialakítás a SB-ig, majd már a konkrét döntések játékosokról, szerződésekről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az utóiratra pedig annyit, hogy Palmert már Arians vitte oda., ő nem volt ott Whiz irányítása alatt.Soldados
Tudom, kb. ennyit változott a keret. Szóval szarból közepeset, közepesből jót..... mindegy. 2 gyűrű asszisztensként, 1 döntő főedzőként. Tudom, Peyton Manning miatt, aki állandóan döntőbe jut, meg nyer. Mostmeg elrontotta Flakont, elcserélte Boldint, eltörte Pitta térdét, meg Rice hátát. Szarkazmus? Mindegy.füligjimmy
Értem én a szarkazmust, csak itt nincs értelme. Palmer nem egy ász, de ő egymaga ennyivel jobb, mint a tavalyi 3 Cards QB együtt. Ennyit jelent a QB, mindenki tudta, hogy az a Cards egyben van a QB-t leszámítva. Márpedig azt a keretet is Whiz rakta össze, csak hát a QB-tréd nem jött be neki és ennek megitta a levét. Arians-nak meg bejött a Palmer-tréd. Írtam is, szarból nem tud Whiz sem csinálni semmit, neki QB kell, ahogy Arians-nak is. Előbbinek nem jött be Kolb, utóbbinak bejött Palmer, de a Lionsra vonatkoztatva annyi a lényeg, hogy itt lenne QB-ja Whiz-nek. Márpedig ha volt, akkor mindenhol bizonyított.

A Ravens-es részre meg annyit, Caldwell nem rontotta el Flaccót, ő ennyit tud, az a 4 meccs volt a kivétel, se előtte, se utána ahhoz fogható. Boldin elment ja, de ettől omlott volna össze a futójáték? Lehet itt mutogatni bárkire, de vállalhatatlan volt a rush game-ük. És persze Pitta visszatérésével sem lett jobb az O-juk, a passzjáték sem. Aki látta idén a Ravens-t az tudja, totális csőd volt az O-juk az idény elejétől a végéig. Igazán még fellángolásaik sem voltak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!