NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 797 — 258. §
Mellesleg most PM első 4 évét néztük Staffordéval, akkor még sehol nem volt MVP, meg liga legjobb QB-ja.Toca
2002-es cikket kerestem, abból is vágtam ki:
 usatoday30.usatoday.com/sports/slead.htm



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Van egy ilyen:  fanspeak.com/ontheclock/
Csináltam egy Lions draftot, remélem tetszik 😊

YOUR PICKS:

10 WR SAMMY WATKINS (CLEMSON)
45 S HA’SEAN CLINTON-DIX (ALABAMA)
76 CB E.J. GAINES (MISSOURI)
107 OLB DEE FORD (AUBURN)
173 DE KAREEM MARTIN (NORTH CAROLINA)
204 C COREY LINSLEY (OHIO STATE)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Nem értem, hogy miért lehet csak két bitesen gondolkodni. Bust vs. All Pro. Közte nincs semmi?füligjimmy
...van, csak nehezen értelmezhető, olyan sokat adsz 1/1-ért, akkora a határértéke,hogy az egész jó már nem elég. Gondolj bele az 1/1 érzése akkora painkiller, hogy a rajongók leszarják a megalázó szezont, és már a draftra és a következő szeptemberre koncentrálnak!
Samu és Alex Smith az inbetween keskeny sávja. Meggyőződésem, hogy mind a ketten a nem megfelelő edzői stáb áldozatai, illetve Alex beszopta a rengeteg sémaváltást, ennek ellenére egészen jó manager lett. Ettől azonban még nem lettek boldogabbak Vele a Niners rajongók. Sajnos az 1/1 QB-t körüllengi PM szelleme, és egy domináns támadóalakulat képe.Helmut Zimmer
Azért ha megnézed PM első évét akkor Ő is több int-et dobott mint Td-t 😊 és lehozott egy 3-13-as szezont ha jól rémlik... akkoriban Ő is bust volt? 😀silent7939
Amikor PM csatlakozott a Coltshoz a liga messze leggyengébb gárdája voltak (hiszen 1/1), és kb. annyira volt reménytelenek, mint a Jags volt az év elején. 2. körös de hasonló szupersztár Brees, az ő első két éve sem volt statisztikailag impresszív, de ez nem is a statisztikákról szól.

A Russel Wilson& RG3 féle debütálások ritkák voltak. Talán Big Ben volt akinek már a róka éve is kiszaladt, igaz ő SB kaliber csapatba érkezett.Helmut Zimmer
Stafford nem 0-16ba csatlakozott? Vagy az már elit gárda volt?
Jó van egy Calvinja, de kb az egész Lions támadószekció ennyi volt.
Bustnak ki kiálltani mert volt egy gyengébb szezonja, nekem kicsit erős, ha jövőre sem tud teljesíteni akkor oké, de így nekem ez a felvezetés még karcsú.
Mellesleg most PM első 4 évét néztük Staffordéval, akkor még sehol nem volt MVP, meg liga legjobb QB-ja. Egy ilyen összehasonlításba azt belehozni, hogy utána mit csinált PM meglehetősen ellentmondásos. Ráadásul PM-nek legalább edző szinten nem voltak gondjai, ami elég sokat segít a fejlődésében is.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Nem értem, hogy miért lehet csak két bitesen gondolkodni. Bust vs. All Pro. Közte nincs semmi?füligjimmy
...van, csak nehezen értelmezhető, olyan sokat adsz 1/1-ért, akkora a határértéke,hogy az egész jó már nem elég. Gondolj bele az 1/1 érzése akkora painkiller, hogy a rajongók leszarják a megalázó szezont, és már a draftra és a következő szeptemberre koncentrálnak!
Samu és Alex Smith az inbetween keskeny sávja. Meggyőződésem, hogy mind a ketten a nem megfelelő edzői stáb áldozatai, illetve Alex beszopta a rengeteg sémaváltást, ennek ellenére egészen jó manager lett. Ettől azonban még nem lettek boldogabbak Vele a Niners rajongók. Sajnos az 1/1 QB-t körüllengi PM szelleme, és egy domináns támadóalakulat képe.Helmut Zimmer
Azért ha megnézed PM első évét akkor Ő is több int-et dobott mint Td-t 😊 és lehozott egy 3-13-as szezont ha jól rémlik... akkoriban Ő is bust volt? 😀silent7939
Amikor PM csatlakozott a Coltshoz a liga messze leggyengébb gárdája voltak (hiszen 1/1), és kb. annyira volt reménytelenek, mint a Jags volt az év elején. 2. körös de hasonló szupersztár Brees, az ő első két éve sem volt statisztikailag impresszív, de ez nem is a statisztikákról szól.

A Russel Wilson& RG3 féle debütálások ritkák voltak. Talán Big Ben volt akinek már a róka éve is kiszaladt, igaz ő SB kaliber csapatba érkezett.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Most őszintén Blevi. Ha te vagy én odaülünk Millen helyére akkor is tudtunk volna javítani 5év alatt azon a rosteren. Rontani lehetetlen lett volna.
De ha önmagában ránézel erre a négy draftra akkor nem lehetett volna sokkal jobb? Még véletlenszerűen is találhattunk volna egy hátsókörös impact playert. Helyette dobálgattuk a kukába a pickeket.
A FA részt külön fogom elemezni, ott talán kicsit jobb a kép.Bazzani
4. körtől felfelé impact playert találni szerintem is lutri nem egzakt tudomány. Szerintem ennél bőven tudunk ezerszer rosszabb draftokat is mutatni (jax pld). Első körben is lehet bustot húzni. Én azért mondom hogy elégedett vagyok Mayhew munkájával mert ha ránézek a rosterre kevés hiányosságot látok. Egy jó coaching staffal ez a keret liga szinten top 5.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Most őszintén Blevi. Ha te vagy én odaülünk Millen helyére akkor is tudtunk volna javítani 5év alatt azon a rosteren. Rontani lehetetlen lett volna.
De ha önmagában ránézel erre a négy draftra akkor nem lehetett volna sokkal jobb? Még véletlenszerűen is találhattunk volna egy hátsókörös impact playert. Helyette dobálgattuk a kukába a pickeket.
A FA részt külön fogom elemezni, ott talán kicsit jobb a kép.Bazzani
Én elhiszem, hogy ki vagy akadva, de ez egy nagy lutri, amiben mindenki rettenetes okos utólag. Zsákbamacska, de hogy legyen hozadéka is, tessön:
 www.boston.com/interactive/graphics/patriotsdraft/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most őszintén Blevi. Ha te vagy én odaülünk Millen helyére akkor is tudtunk volna javítani 5év alatt azon a rosteren. Rontani lehetetlen lett volna.
De ha önmagában ránézel erre a négy draftra akkor nem lehetett volna sokkal jobb? Még véletlenszerűen is találhattunk volna egy hátsókörös impact playert. Helyette dobálgattuk a kukába a pickeket.
A FA részt külön fogom elemezni, ott talán kicsit jobb a kép.

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Bazza világítsuk meg máshonnan picit a Mayhew kérdést. Egy Gm feladata nemcsak a draftról való építkezés. Sztem ezt nehéz részekre bontani kompletten kell értékelni.
Nézzük meg azt hogy vette át a csapatot és jelenleg hol tart a roster 2008 vs. 2013.
QB poszt: Kitna, Culpepper, Stanton, Orlovsky vs. Stafford Hill Moore. Egy fr. QB és a liga egyik legjob csere irányítója. Egyértelmű előrelépés.
RB: Smith Johnson Cason vs. Bell Bush LeShoure Kevin Smitht bírtam nagyon de most sokkal mélyebb a poszt és sokkal nagyobb variációs lehetőséget rejt.
WR: Megatron ott volt 2008-ban is rajta kívül itt tényleg nem sikerült sehonnan egy éppkézláb embert szerezni (Burleson mondjuk bevált csak nem fiatal már.) Ez a poszt valóban elég nagy kudarc Calvint leszámítva.
TE: Gains és Owens vs. Pettigrew Fauria de volt itt Sheffler is. Szóval ez is ok.
O-line: Itt idénre egyértelműen sikerült három fiatalt beépíteni, az öreg és 2009-2010ben nem is legjobb lineból a liga legkeveseb sacket kapó megfiatalított egysége lett, amúgy ide elhoznám FA-ban Alex MAcket, és brutál O-line lenne.
Védelmet szerintem senkinek nem kell ecsetelni.
Kezdjük a front sevennel. Cody, Fluellen, Darby, Sims, Lennon jézus ezek a nevek..... most Suh Fairley és egy nagyon fiatal sokra hivatott mély DE corp. a liga egyik legjobb D-lineja. Lb sorban is jelentős előre lépés. Tulloch és Levy mellé hátsó körben is lehet korrekt harmadik kezdőt találni.
A secondary kicsit hajaz a WR sorra sok mindenki megfordult itt de végső megoldást nem sikerült találni. De azért Houston mindenkinél jobb 2008-hoz képest. DElmasban is volt fantázia de tény hogy ebbe a posztba sokat beleöltünk és eddig kevés az eredmény.
Összességében ha a roster menedzsmentet nézzük FA igazolásokkal és Draftal együtt akkor egy nagyon komoly munka az amit Mayhew lerakott az asztalra. Nyilván most az új HC sorsa összefügg majd az övével ha szarul választ bele fog bukni. Sok talent van ezen a rosteren ami nagyrészt neki köszönhető. Ha jó edzőt választ sima contender csapat leszünk.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy remek beszélgetés az edzőkérdésről:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/TIM-AND-MIKE-Coaching-changes/9573edd4-d344-4888-a7d9-805852ff60af
Amúgy is imádom ezt a Tim&Mike műsort. 😊

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem értem, hogy miért lehet csak két bitesen gondolkodni. Bust vs. All Pro. Közte nincs semmi?füligjimmy
...van, csak nehezen értelmezhető, olyan sokat adsz 1/1-ért, akkora a határértéke,hogy az egész jó már nem elég. Gondolj bele az 1/1 érzése akkora painkiller, hogy a rajongók leszarják a megalázó szezont, és már a draftra és a következő szeptemberre koncentrálnak!
Samu és Alex Smith az inbetween keskeny sávja. Meggyőződésem, hogy mind a ketten a nem megfelelő edzői stáb áldozatai, illetve Alex beszopta a rengeteg sémaváltást, ennek ellenére egészen jó manager lett. Ettől azonban még nem lettek boldogabbak Vele a Niners rajongók. Sajnos az 1/1 QB-t körüllengi PM szelleme, és egy domináns támadóalakulat képe.Helmut Zimmer
Azért ha megnézed PM első évét akkor Ő is több int-et dobott mint Td-t 😊 és lehozott egy 3-13-as szezont ha jól rémlik... akkoriban Ő is bust volt? 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Részekre bontom a Mayhew sztorit, mert kevés az időm sajna.
1.Mayhew draftok, az ideit nem tettem be mert az már bevallottan Xanders boardja alapján született:

1 /1 Matthew Stafford QB jó pick
1 /20 Brandon Pettigrew TE két jó év, azóta gyenge (edzői hiba)
2 /33 Louis Delmas S sérülések, gyenge játék
3 /76 DeAndre Levy OLB idén játszik először jól, de jó pick
3 /82 Derrick Williams WR legnagyobb Mayhew bust
4 /115 Sammie Lee Hill DT átlagos játékos
6 /192 Aaron Brown RB offseason sztár
7 /228 Lydon Murtha OT kuka
7 /235 Zack Follett OLB sérülés
7 /255 Dan Gronkowski TE kuka

2010
1 /2 Ndamukong Suh DT remek pick
1 /30 Jahvid Best RB red falagek, feltrade, süllyesztő
3 /66 Amari Spievey CB egy évig kezdő, akkor is a liga legrosszabb SS-je
4 /128 Jason Fox OT red flag, sérülések, most kezd talán játszani 3év után
7 /213 Willie Young DE ezen a helyen jó pick
7 /255 Tim Toone WR kuka

2011
1 /13 Nick Fairley DT ordas CB need ellenére húztuk, amúgy remek pick
2 /44 Titus Young WR megbolondult, red flag-es volt de behúztuk
2 /57 Mikel Leshoure RB jó pick, de az edzők nem hozták ki belőle a tudását
5 /157 Doug Hogue LB emlékszik még rá valaki?
7 /209 Johnny Culbreath OT füves és szar

2012:
1 /23 Riley Reiff OT remek pick
2 /54 Ryan Broyles WR mindenki tudta a red flageket, kb vége a karrierjének
3 /85 Dwight Bentley CB ordas bust, szélen használhatatlan
4 /125 Ronnell Lewis DE már a keretben sincs
5 /138 Tahir Whitehead OLB feltrade egy St játékosért, normális???
5 /148 Chris Greenwood CB benne még reménykedhetünk
6 /196 Jonte Green CB 6.kört megérte
7 /223 Travis Lewis MLB éppen doppingügye van...

Hozzáteszem, hogy az idei évet kivéve nulla UDFA igazolás.
Azt bele sem számolom, hogy hány kidobott játékosért trade-eltünk fel.

Top 5 legnagyobb hiba szerintem (ez elég véleményes, mertannyi szar pick van):
1. Jahvid Best: mindenki tudta, hogy egy nagyon komoly fejsérülésből tért vissza, mi behúztuk és lám agyrázkódás miatt abba is hagyta a focit. Növeli a dolgot, hogy majd két évet vártunk arra, hogy felépüljön és nem pótoltuk rendesen.
2. Ryan Broyles: olyan komoly sérülése volt, hogy jóesetben 5.körösnek gondolta mindenki. Mi behúztuk másodikban, azóta is folyamatosan sérült.
3. Titus Young: már a draft előtt lehetett tudni, hogy egy díva. Ami kurvára nem kellett a csapatba az egy hisztis idióta. Remek játékos lehetett volna.
4. Feltrade Whiteheadért: már akkor sem értette senki, azóta sem került még a kezdőcsapat közelébe se, ráadásul kidobtunk egy picket az ablakon
5.Dwight Bentley: komolyan ezt a törpillát akarták 2.számú CB-nek 2méter feletti elkapók ellen?

Jó pickek?
Hát ha kiveszem az első körösöket (Stafford és Suh esetében bárki azt húzta volna ott) akkor a második körtől kezdve alig találsz valakit aki használható: talán Levy, Young ééééés ennyi. Ők sem top játékosok.

Miért is mondjuk akkor Mayhew-ra, hogy jól draftol? Vagy ezek mind jó pickek és Schwartzék voltak ennyire szarok?

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem értem, hogy miért lehet csak két bitesen gondolkodni. Bust vs. All Pro. Közte nincs semmi?füligjimmy
Szerintem itt azért nagyjából mindenki reálisan kezeli Matt tudását.
Senki nem tartja All Pro-nak ellenben bustnak sem. Ha fut egy (kiugróan) jó szezont akkor sem top5 QB, de a mostani gyenge szezonja után sem tartozik a legrosszabbak közé. Azért vicces,úgy dobott rekordmennyiségű INT-et, hogy sokkal kevesebb hosszú passzal próbálkozott mint régebben. Feltűnően nem volt mélységi célpontunk...

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Nem értem, hogy miért lehet csak két bitesen gondolkodni. Bust vs. All Pro. Közte nincs semmi?füligjimmy
...van, csak nehezen értelmezhető, olyan sokat adsz 1/1-ért, akkora a határértéke,hogy az egész jó már nem elég. Gondolj bele az 1/1 érzése akkora painkiller, hogy a rajongók leszarják a megalázó szezont, és már a draftra és a következő szeptemberre koncentrálnak!
Samu és Alex Smith az inbetween keskeny sávja. Meggyőződésem, hogy mind a ketten a nem megfelelő edzői stáb áldozatai, illetve Alex beszopta a rengeteg sémaváltást, ennek ellenére egészen jó manager lett. Ettől azonban még nem lettek boldogabbak Vele a Niners rajongók. Sajnos az 1/1 QB-t körüllengi PM szelleme, és egy domináns támadóalakulat képe.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem értem, hogy miért lehet csak két bitesen gondolkodni. Bust vs. All Pro. Közte nincs semmi?füligjimmy
Foglalkozási ártalom: Ez csak 1 bit (0-1) 😀
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem értem, hogy miért lehet csak két bitesen gondolkodni. Bust vs. All Pro. Közte nincs semmi?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Stafford jó QB... ne húzzátok már le ennyire.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mert a Lions védelme nem ostromolt negatív csúcsokat? 😀
Mellesleg tavalyig olyan fal volt Matt előtt, hogy kétszer szó szerint agyonütötték.
Futójátéka idén volt először.
Hát valóban el volt kényeztetve csapat terén...

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ez ugye tudod, hogy jókora ferdítés? Két okból is, kíváncsi vagyok, hogy a Lions legutóbbi idényével melyik állítható párhuzamba:

- A Colts 2001-ben állt át az akkor forradalminak ható (az NFL-ben legalábbis) hurry-up, más nevén no-huddle offense-re, Manning ettől az évtől vált azzá a karmesterré, ami ma tulajdonképpen az összes QB fölé emeli. Ez volt az első év, amikor sok esetben már maga hívta a játékokat, sőt mondhatni az OC-jével az egész play-calling rendszert megreformálták
- Az Indy védelme sorra ostromolta a negatív csúcsokat, az NFL történetében addig mindössze két másik d# kapott annyi pontot egy szezonban, mint az övék (30 pont meccsenként, egy akkor még közel sem pass happy ligában...*) -> ergo PM gyakran bele volt kényszerítve a hibákba, és 29-szer sackelték, ami szintén negatív csúcs a számára

* és pont ennyi értelme van összehasonlítani két különböző időszak statjait, jó hogy nem Roger Staubach számait citálod idebaggio
Stafford mellé ugyanilyen nehezítő tényezőket fel lehet sorolni. Eleve, 0-16-os csapatba draftolták. Ennyikeh.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Olvastatok ezt a cikket?
 mweb.cbssports.com/general/writer/gregg-doyel/24386148/its-time-to-bust-out-dreaded-label-for-former-no-1-pick-stafford
Mi a véleményetek róla?topmodell


Az első 60 meccs. Felül Stafford. Ha ő bust, az alsó QB is bust volt. Helyes megfejtők között Bazzani előfizetést sorsolunk ki.MacPhisto
Ez ugye tudod, hogy jókora ferdítés? Két okból is, kíváncsi vagyok, hogy a Lions legutóbbi idényével melyik állítható párhuzamba:

- A Colts 2001-ben állt át az akkor forradalminak ható (az NFL-ben legalábbis) hurry-up, más nevén no-huddle offense-re, Manning ettől az évtől vált azzá a karmesterré, ami ma tulajdonképpen az összes QB fölé emeli. Ez volt az első év, amikor sok esetben már maga hívta a játékokat, sőt mondhatni az OC-jével az egész play-calling rendszert megreformálták
- Az Indy védelme sorra ostromolta a negatív csúcsokat, az NFL történetében addig mindössze két másik d# kapott annyi pontot egy szezonban, mint az övék (30 pont meccsenként, egy akkor még közel sem pass happy ligában...*) -> ergo PM gyakran bele volt kényszerítve a hibákba, és 29-szer sackelték, ami szintén negatív csúcs a számára

* és pont ennyi értelme van összehasonlítani két különböző időszak statjait, jó hogy nem Roger Staubach számait citálod idebaggio
Akkora ferdítés mint maga a cikk.
Most komolyan le akarjuk futni azokat a köröket amiket a Bears topicban futnak Cutlerrel kapcsolatban?

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 797 — 258. §
Olvastatok ezt a cikket?
 mweb.cbssports.com/general/writer/gregg-doyel/24386148/its-time-to-bust-out-dreaded-label-for-former-no-1-pick-stafford
Mi a véleményetek róla?topmodell


Az első 60 meccs. Felül Stafford. Ha ő bust, az alsó QB is bust volt. Helyes megfejtők között Bazzani előfizetést sorsolunk ki.MacPhisto
Ez ugye tudod, hogy jókora ferdítés? Két okból is, kíváncsi vagyok, hogy a Lions legutóbbi idényével melyik állítható párhuzamba:

- A Colts 2001-ben állt át az akkor forradalminak ható (az NFL-ben legalábbis) hurry-up, más nevén no-huddle offense-re, Manning ettől az évtől vált azzá a karmesterré, ami ma tulajdonképpen az összes QB fölé emeli. Ez volt az első év, amikor sok esetben már maga hívta a játékokat, sőt mondhatni az OC-jével az egész play-calling rendszert megreformálták
- Az Indy védelme sorra ostromolta a negatív csúcsokat, az NFL történetében addig mindössze két másik d# kapott annyi pontot egy szezonban, mint az övék (30 pont meccsenként, egy akkor még közel sem pass happy ligában...)baggio
Nyilván ferdítés szerintem ő is tudja, csak arra próbált utalni, hogy semmivel nem hozott kevesebbet PM-nél számokban (winekben és playoff szereplésben igen, de playoff győzelemben nem) Stafford mint PM anno.
És utólag persze tudod, hogy ebből a pár szezonból mi lett és nyilván nem is arra akart párhuzamot fektetni, hogy Staffordból PM lesz csupán próbált kicsit rávilágítani, hogy a cikk mekkora baromságokat ír.Toca
Miért ír baromságokat a cikk? Kihez hasonlítanál egy 1/1-es, multimillió-dolláros QB-t, ha nem PM-hez? Ja, JMR-hez képest tényleg nem bust, de ez is benne van a cikkben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Riverst is elküldte már mindenki az anyjába tavaly, idén meg kb top 3 teljesítmény az övé pedig hatalmas változások nem következtek be ott se. Stafford sem lesz mindig ilyen szar, ügyes gyerek ő.JayB
ügyes gyerek ő, csak kérdés hogy mire. Szerintem Röhejes egy Rivers-szel összehasonlítani, aki szvsz Rodgers, PM, Brady, és Brees után simán top 5 QB. (nem csak idén)
A PM-el összehasonlítani ,meg nem is tudom hogy mekkora blődség.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Olvastatok ezt a cikket?
 mweb.cbssports.com/general/writer/gregg-doyel/24386148/its-time-to-bust-out-dreaded-label-for-former-no-1-pick-stafford
Mi a véleményetek róla?topmodell


Az első 60 meccs. Felül Stafford. Ha ő bust, az alsó QB is bust volt. Helyes megfejtők között Bazzani előfizetést sorsolunk ki.MacPhisto
Ez ugye tudod, hogy jókora ferdítés? Két okból is, kíváncsi vagyok, hogy a Lions legutóbbi idényével melyik állítható párhuzamba:

- A Colts 2001-ben állt át az akkor forradalminak ható (az NFL-ben legalábbis) hurry-up, más nevén no-huddle offense-re, Manning ettől az évtől vált azzá a karmesterré, ami ma tulajdonképpen az összes QB fölé emeli. Ez volt az első év, amikor sok esetben már maga hívta a játékokat, sőt mondhatni az OC-jével az egész play-calling rendszert megreformálták
- Az Indy védelme sorra ostromolta a negatív csúcsokat, az NFL történetében addig mindössze két másik d# kapott annyi pontot egy szezonban, mint az övék (30 pont meccsenként, egy akkor még közel sem pass happy ligában...)baggio
Nyilván ferdítés szerintem ő is tudja, csak arra próbált utalni, hogy semmivel nem hozott kevesebbet PM-nél számokban (winekben és playoff szereplésben igen, de playoff győzelemben nem) Stafford mint PM anno.
És utólag persze tudod, hogy ebből a pár szezonból mi lett és nyilván nem is arra akart párhuzamot fektetni, hogy Staffordból PM lesz csupán próbált kicsit rávilágítani, hogy a cikk mekkora baromságokat ír.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 797 — 258. §
Olvastatok ezt a cikket?
 mweb.cbssports.com/general/writer/gregg-doyel/24386148/its-time-to-bust-out-dreaded-label-for-former-no-1-pick-stafford
Mi a véleményetek róla?topmodell


Az első 60 meccs. Felül Stafford. Ha ő bust, az alsó QB is bust volt. Helyes megfejtők között Bazzani előfizetést sorsolunk ki.MacPhisto
Ez ugye tudod, hogy jókora ferdítés? Két okból is, kíváncsi vagyok, hogy a Lions legutóbbi idényével melyik állítható párhuzamba:

- A Colts 2001-ben állt át az akkor forradalminak ható (az NFL-ben legalábbis) hurry-up, más nevén no-huddle offense-re, Manning ettől az évtől vált azzá a karmesterré, ami ma tulajdonképpen az összes QB fölé emeli. Ez volt az első év, amikor sok esetben már maga hívta a játékokat, sőt mondhatni az OC-jével az egész play-calling rendszert megreformálták
- Az Indy védelme sorra ostromolta a negatív csúcsokat, az NFL történetében addig mindössze két másik d# kapott annyi pontot egy szezonban, mint az övék (30 pont meccsenként, egy akkor még közel sem pass happy ligában...*) -> ergo PM gyakran bele volt kényszerítve a hibákba, és 29-szer sackelték, ami szintén negatív csúcs a számára

* és pont ennyi értelme van összehasonlítani két különböző időszak statjait, jó hogy nem Roger Staubach számait citálod ide


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Az alsó az meg PM-nek tűnik rookie évből 😀Toca
Nyert.

A kiváló szerző szerint nyilván ő is bust volt xD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az alsó az meg PM-nek tűnik rookie évből 😀Toca
Inkább az öccse.tomi-tomi
Pedig Peyton az.Blevi
Akkor Toca tudta-sejtette jól.
Nem gondoltam (tudtam), hogy PM még a negyedik évében is ennyi INT-et dobott és összesen ilyen sok fumble-ja volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)