NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon sajnálom, hogy nem jutottatok PO-ba, Indy után a Lions a kedvenc csapatom. Viszont nagyon irigyellek titeket, kb egy jó coaching staffra vagytok a ligaelit csapatoktól. Stafford 18 sacket kapott 15 meccsen, ami elképesztően kevés, remek az OL-etek, és több a fiatal is (Reiff,Warford), nálatok van a liga legjobb WR-je (bár azért AJ + Gordon kezdik beérni 😊 ), emelett van több jó használható TE-tek (Fauria, Pettigrew), egy olyan QB-tok, aki ha ép tud maradni, és kap egy jó edzőt, akkor elég sokra viheti (arm strengthben ligaelit, és elég jól tudja életben tartani a játékot,ráadásul nem is idős). A futósorotok sem vészes, Bush elkapásoknál (is) kurva hasznos, a fumble-jain kellene dolgozni, de nem tudom hova tud fejlődni egy olyan futó, aki már 8. évét tapossa a ligában (beszélgessen picit BJE-vel 😀).
A DL-etek sztem a liga legjobbja Fairleyvel, Suhhal, a rookie Ansahval, hihetetlen mértékű potenciál van benne, az lb sorotok is pofás Levyvel és Tullochal (nem annyira ismerem a rostereteket, de ide még el tudnék képzelni egy fiatal, mobilisabb LB-t). A DB sorotokra ráférne egy kis erősítés, de idén húztatok 2.körben egy nagy reménységet, és van pár másik is.

egy szó mint száz, remek kilátásokkal indulhattok neki a kövi évnek, szurkolok nektek, és kellemes karácsonyi ünnepeket 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
12 steps for the Lions to make the playoffs next year
 www.freep.com/article/20131224/COL38/312240031/detroit-lions-jim-schwartz


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Emlékszik arra valaki, hogy úgy pattanjon a laszti a Lionsnak mint a 49ersnek tegnap? Nem? gondoltam.

SOHA nem lesz itt playoffgyőztes csapat. SOHA.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tárgynyereményben részesítem azt a helyes megfejtőt aki megmondja, hogy mi a francért választunk mindig "receive"-et a pénzfeldobás után, ha úgysem csinálunk pontot évek óta a nyitó drive-ból?
Bazzani
Tegnap a Giants nyerte amúgy a feldobást.
De konzultálj Marty Mohrinweggel a helyes OT stratégiáról xD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Fail·ure [feyl-yer] noun
1. an act or instance of failing or proving unsuccessful; lack of success: His effort ended in failure. The campaign was a failure.
2. nonperformance of something due, required, or expected: a failure to do what one has promised; a failure to appear.
3. a subnormal quantity or quality; an insufficiency: the failure of crops.
4. wholly inept mismanagement of a talented team of football players
5. an inability to win a division decimated by injuries to the competition
6. the head coaching efforts of one James J. Schwartz

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az elmúlt 6 meccsből 5 bukás. Ez szerinte nem kudarc!
Vicc

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
És amit annyira vártam sajtó tájékoztató. Végre megjelent.
Ket hete kertem ha valaki lát egy "nem lehet megkérdőjelezni a fejlődést" jellegű nyilatkozatot Jim Egervári Schwartztól akkor jelezze!
Hát íme:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/23/jim-schwartz-doesnt-consider-the-lions-season-a-failure/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elérkeztünk az év utolsó előtti értékelőjéhez ami egyben ugye azt is jelenti, hogy már csak egy olyan hétfő van az évben amikor a Lions drukker vereséggel ébred. Olyasmi ez az oroszlán drukkerség mint a kutyák életkora, egy év alatt hármat öregszünk. Latolgatva lettek itt meccs előtt az esélyek, hogy milyen hihetetlen körülmények között esünk majd ki a PO-ba tartó csapatok közül, hát nem csalódtam. Na sebaj legalább új (remélhetőleg jobb) edzői stábbal vághatunk neki az új idénynek. Az már csak a személyes katasztrófám, hogy ez mind a három általam kedvelt csapatnál (Újpest, Sampdoria, Lions) megtörtént/megtörténik idén. Tárgynyereményben részesítem azt a helyes megfejtőt aki megmondja, hogy mi a francért választunk mindig "receive"-et a pénzfeldobás után, ha úgysem csinálunk pontot évek óta a nyitó drive-ból?
Nem mellesleg ha valaki karrier csúcsot akar csinálni az NFL-ben akkor legjobb esély ellenünk van.
Na vágjunk is bele az eheti "Ahogy Bazza látta" első részébe, mert két részre szedtem a mondanivalómat ugyanis a Schwratz távozásával kapcsolatos dolgok megérnek egy külön fejezetet:


A nap hőse:

Nagyon kevés játékoson látszódott, hogy ez már nekünk szinte PO meccs volt és talán az év legfontosabb mérkőzése. Találtam azért pár remek teljesítményt, sajnos mint csapat mondtunk csődöt. Jeremy Ross újra megmutatta, hogy hatalmas értéke a csapatnak. Mikor volt utoljára olyan, hogy az ellenfél tartott egy Lions visszahordótól? A védelem legjobb embere Nick Fairley volt aki kiválóan védekezett futás ellen és egy remekbeszabott játék végén az endzoneban vitte földre a Eli-t. Mellette ki tudnám még emelni Levy-t aki állítom, hogy a legjobb cover játékosunk (símán a legjobb CB is lehetne a keretben ha azon a poszton játszana mondjuk ez sokat elmond a többiekről…) illetve Glover Quint aki egy INT mellett több remek védekezést bemutatva jelezte, hogy remek igazolás volt.
A nap legjobb embere az egyszemélyes offense-ünk Joique Bell lett, aki egyben az év felfedezettje a csapatnál. 91futott és 63elkapott yard jött neki úgy össze, hogy nem is volt kezdő csak Bush megszokott fumble-ja után került pályára. Volt egy olyan amikor 2yardról kellett bevinni a labdát és Bell harmadik nekifutásra vitte be, de mégis úgy éreztem ezt így kellett. Ahogy Tim Twentyman (Lions beatwriter) írta twitteren: Three runs to Bell. Like all three calls.

A nap hülyéje:

(offensive coordinator Scott Linehan, quarterback Matthew Stafford and quarterbacks coach Todd Downing)
Megint egy olyan meccsen vagyunk túl ahol szinte alig lehet a győztesen kívül borzasztó rossz teljesítményt találni, azért nekem sikerült 5 delikvenst kiválasztani. Első helyre kívánkozik Reggie Bush, aki remekül indította az évet de mostmár eljutott arra a szintre, hogy örülünk ha nála marad a labda. Reménytelen egyyardos futások, dropok, fumbleparádé. Szánalmas, hogy egy ilyen teljesítmény miatt jegeljük LeShoure-t a padon. Remélem az új rezsimnek lesz annyi esze, hogy adjon neki (LeShoure) még egy lehetőséget. Bush meg….majd meglátjuk. Ha már szóba kerültek a dropok akkor ne menjünk el Durham mellett sem szó nélkül, aki képes a legnehezebb labdákat elkapni, de a legkönnyebbeket is elejteni. A futásblokkolása pedig egyenlő a holdingal az esetek nagyobb részében. Hamár így a holdingokról esett szó bele is szövöm a cselekménybe Rob Sims-t aki az OL talán leggyengébb tagja volt (bár a többiek sem voltak a helyzet magaslatán), két remekbe szabott holdingal akadályozott meg két remek first downt. Is itt van ami nagy eszű versenyzőnk Dickerson aki a meccs legfontosabb drive-jában ejtett el egy labdát, majd holdingolt egyet okosan. Igaz, hogy akkor már észnél sem volt egy agyrázkódás miatt, amit rutinosan eltitkolt a csapatvezetés elől. Nem szabad elfelejteni Bill Bentleyt akiről sokadszor derült ki, hogy csak nickel pozícióban lehet pályán hagyni, mert mindent elkapnak róla ami arra megy (másik eshetőség a DPI).
A múlt héthez hasonlóan ismét Matt Stafford lett a nap legrosszabb játékosa. Szószerint kidobta (2INT és legalább 5 olyan ami csak a szerencsén múlt) a csapatból edzőjét aki mellett aztán nyilatkozataiban teljes mellszélességgel kiállt. Nem a pályán kellett volna ezt megmutatni?
Teljesítményéről mindent elmond ez a tweet (amikor már semmi nem sikerül):
Matthew Stafford just went to throw the ball to the official at the end of the half, and overthrew him.
Remélem a Vikings ellen nem padoztatják, mert ez a teljesítmény jó lesz egy vereségre és ezáltal egy jobb drafthelyre.

A nap meglepetésembere:
Teljesen egyértelműen Chris Greenwod CB volt. Érdekes történet az övé. Negyedosztályú egyetemről draftoltuk, Cunningham az új Brandon Carr-t látta benne. Első edzőtáborát azonnal kihagyta egy sérülés miatt, majd IR-re került. Az idei felkészülést már végigcsinálta, de nem került az 53as keretbe csak a PS-ba, ahonnan elvitte a Dallas Cowboys, de pár hét múlva kitették és visszajött Oroszlániába. A sok sérülés miatt most másodszor került csapatba és Bentley kiesése után remekül helytállt.

Kedvenc play:

Három olyan játék is volt ami nagyon melengette a szívemet. Ansah sack-je vagy Stafford menekülős passza Fauria-hez is megérdemelné a címet, de én Fairley safety-jét választottam erre a hétre.
2009ben láthattunk utoljára két Lions játékos által kiharcolt safetyt egy szezonon belül.
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000302434/Eli-Manning-sacked-for-a-safety
4 DL játékosból 3 veri meg simán az emberét, remek munka.

Amin jót nevettünk:
Nálam Tony Siragusa karácsonyi pulóvere vitte a prímet:


Újoncfigyelő:
Riddick élete első NFL TD-ját futotta. Fauria több jó elkapással (köztük egy kétpontos kísérlet) vétette magát észre, a kezéből felpattanó labdából indult a végzetes pick6 de Stafford passza volt pontatlan. Waddle-nek gyengébb napja volt ráadásul megint megsérült. Warford továbbra is a fal legjobbja, volt egy csattanós blokkja megint. Martin ma nem hibázott a puntoknál, Devin Taylor pedig újra igazolta, hogy nagy jövő előtt áll (1TFL, 1PD). Slay sérülés miatt nem játszott, bár a sok hiányzó miatt a padon kellett ülnie.

A nap képe:

Egy gyűrött papír a Lions öltöző padlóján.

Amiről még beszélni kell:
Nézegettem kicsit a jövő évi cap helyzetünket azon belül is az egyes játékosok 2014es cap hit-ét.  www.spotrac.com/nfl/detroit-lions/yearly/
Ami azonnal szemet szúrt, hogy sok olyan játékosunk van akikben hatalmas potenciál lakozik a jövőre nézve a fizetésük viszont még legalább két évig nagyon alacsony (LaAdrian Waddle, BigJoe Fauria, Devin Taylor, Larry Warford és sztem ide sorolható Reiff és Ansah is). Ez sokat fog jelenteni a jövőbeni csapatépítésnél.
Ha átnézünk a rossz oldalra is akkor két szerződés volt aminek láttán kicsit nagyra nyílt a szemem. Az egyik Burlesoné (  www.spotrac.com/nfl/detroit-lions/nate-burleson/ ), több mint 7,5 milliót foglalna a capben jövőre, akármennyire is hatalmas vezér ennyit nem ér egy 32éves (ilyen teljesítményű) WR. A másik Delmasé ( www.spotrac.com/nfl/detroit-lions/louis-delmas/ ) ,kettejük kivágásával 6milliós hely keletkezne a sapka alatt. Én Delmast is nagyon kedvelem, de egyrészt nála hatalmas a sérülésfaktor, másrészt kegyetlen nagy homályokra képes amikből egyre több van mint jó megoldásból.
Kizárt dolognak tartom, hogy ha új edzői stáb érkezik (apropó GM váltásról ki mit gondol?) akkor ők ketten maradjanak ennyiért.
Fairleyvel jó lenne kötni egy hosszútávút, nem kellene 2015ben kiengedni az FA piacra, míg Suh szerződése alighanem meg lesz piszkálva (erről már idén nyáron is volt szó), mert az a 21 millió valami elképesztően brutális szám főleg ha megnézem mondjuk Geno Atkins pénzét aki 12millát visz el jövőre a capből. Tudom, hogy ez még a régi CBA szerinti rookie szerződése Suh-nak, de ennek csinálni kell valamit.
Ha vége a szezonnak akkor csinálni fogok egy posztonkénti előretekintést a következő szezonra

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Valahol írták, hogy a Bears érdemli a legjobban a rájátszást...oszt mitől? a 28. védelmétől?
MacPhisto
Ennek a szezonnak a végén tényleg az fogja megérdemelni, aki 1. lesz. Vagy a Bears vagy a Packers. Mert mindhárom csapat drukkere sorolhatja, hogy miért nem ők érdemlik meg, és miért ők. S tulajdonképpen mindenkinek igaza van. Ezt a PO-t elbukta a Lions, Rodgers kiesésével elbukta a Packers, a szánalmas Lions, Vikings, Rams, Eagles meccsek és a 0 védelme miatt elbukta a Bears. Viszont jövő héten valamelyik ebből még is megnyeri, márpedig azért, mert a sorsdöntő meccset hozza. S az érdemli meg a PO-t. A Lionsnak ebből a gyengécske Ravens, Giants duóból egyiket kellett volna hozni és gyakorlatilag vezetne a célegyenesbe fordulva. Nem tette. Pedig idén sok minden a kezükre játszott.

A 28. védelmet kikérem magamnak amúgy: 30. 😊.
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Az oroszlán nem felejt...Blevi
Ja nem felejt, csak törleszteni kurvára nem tud.

Bukott a Bears is, ahamm...tényleg ez egy olyan módszer, amivel csak a Lions szophat ki: minden ellenfeled veszít és még úgy is te buksz!

Valahol írták, hogy a Bears érdemli a legjobban a rájátszást...oszt mitől? a 28. védelmétől?

Mindegy, az vagy, ami a mérleged. A miénkben sem fog látszani, hogy 3 meccset is field goallal buktunk.

Balszerencsés egy kibaszott franchise.

KIBASZOTT FEJEKET AKAROK KIBASZOTT KARÓN LÁTNI A KIBASZOTT FORD FIELD ELŐTT!!!!!!!!!!!! Elsőnek WCF fejét.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Schwartz már kezdi a magyarázkodást, Dickerson meg agyrázkódást szenvedett a kickoff során,ezek után jött a drop meg egy holding róla, és csak a mecse után diagnosztizálták. mondhatom faszavalakis
Hagyjuk mar... Mi a faszert egy nevenincs TE-re hívunk egy ilyen fontos pillanatban. Jobb volt így leülni minden hétvégén hogy minden W ajándék. Ez idegileg szarabb sokkal.
Főleg ugy hogy 3. Csapat szurkolói akiknek tok mindegy a meccs nagy arcal beled rúgnak. Az oroszlán nem felejt...
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Valahol az is jellemzi ezt a csapatot hogy Tucker múlt héten Kiskunlacházáról beverte ellenünk Fordon otthon 43-as miss.Blevi
Van aki még tudja, hogy merre van Kiskunlacháza? 😊
Bocsánat, hogy belepofázok a fórumotokba, tényleg szerencsétlen az utóbbi pár hetetek (első sorban az edzők miatt szvsz). De mivel lacházi suttyó paraszt vagyok, nem tudok elmenni az említés mellett szó nélkül 😊vandeminek
Igazán semmi baj ez volt az első hely ami duhomben eszembe jutott 😊. Lehet Karakoszörcsöt kellett vna... Ettől meg reggel is fos ez december.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Ezen a héten a csoporton belül tulajdonképpen ti nyújtottátok a legimpresszívebb teljesítményt, ha az eredményeket nézzük..
Vicc ez a csoport, csak az a baj, hogy favicc..

Legalább nektek már nem kell fölöslegesen reménykedni. 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Staffordot megpróbálta megvédeni a barátnője twitteren.
 twitter.com/WorldofIsaac/status/414944842490204160/photo/1
A kedves válaszoló köszönte a passzt és visszavitte TDre a riposztjával. 😀😀
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Valahol az is jellemzi ezt a csapatot hogy Tucker múlt héten Kiskunlacházáról beverte ellenünk Fordon otthon 43-as miss.Blevi
Van aki még tudja, hogy merre van Kiskunlacháza? 😊
Bocsánat, hogy belepofázok a fórumotokba, tényleg szerencsétlen az utóbbi pár hetetek (első sorban az edzők miatt szvsz). De mivel lacházi suttyó paraszt vagyok, nem tudok elmenni az említés mellett szó nélkül 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Schwartz már kezdi a magyarázkodást, Dickerson meg agyrázkódást szenvedett a kickoff során,ezek után jött a drop meg egy holding róla, és csak a mecse után diagnosztizálták. mondhatom fasza

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nagyon ambivalens érzéseim voltak a meccs végén, hisz a Lionst is kedvelem, szívesen néztelek volna titeket a PO-ban, de hosszú távon remélem jobban jár ezzel a csapat. Schwartz takarodj!
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
En is azon gondolkoztam hogy mekkora kudarc ez a szezon.
Írtam a hét elején hogy tuti a legszarabb módon fogunk lecsuszni a PO -ról. A steelers nyert a Bears is kikap nem sokára. Mi meg botrányosan balfaszok vagyunk.
Hihetlen kudarc hétről hétre.
😕 😕 😕 :'-(

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody


Ez a szezon rosszabb volt mint a 0-16. Akkor legalább szar csapatunk volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tipikus, hogy kikapott a Packers. Tipikus.

Twit: Schwartz just yelled “What the fuck you booing at?” to the crowd.
Remélem még ma kirúgják.MacPhisto
Nem mondod?! Megkoronázása a pályafutásának.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
egyébként azt írták ma twitteren hogy Schwartzot nagyon ki akarta tenni Mayhew csak a fizetése miatt nem lett végül, most még 12m fizetése van de 2005-ben 11m volt az edző fizetése akit kiraktunkvalakis
Csak már tegye! Borzasztóan sok tehetséges játékos alkotja a csapat magját, szét fognak széledni irány nélkül!!!
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
egyébként azt írták ma twitteren hogy Schwartzot nagyon ki akarta tenni Mayhew csak a fizetése miatt nem lett végül, most még 12m fizetése van de 2005-ben 11m volt az edző fizetése akit kiraktunk

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Valahol az is jellemzi ezt a csapatot hogy Tucker múlt héten Kiskunlacházáról beverte ellenünk Fordon otthon 43-as miss.
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Akerst kihagytad a felsorolásbólvalakis
Igazad van. Szerkesztem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tipikus, hogy kikapott a Packers. Tipikus.

Twit: Schwartz just yelled “What the fuck you booing at?” to the crowd.
Remélem még ma kirúgják.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM