Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 582 — 毎日何かを学ぶ
CJ biztosan remeg és rettegve ül a sarokban egy törölközőt rágva "Jajj Matt Elam fog védekezni rajtam" mantrát hajtogatva. 😀polamalu
Hát nem.😊 Kibaszott mérges. Egyrészt nagyon sajnálja, hogy Elam nem CB, ezért közvetlenül nem lesz ráállítva. Másrészt a dumáért. Minden esetre közölte, hogy meg fogja mutatni, hogy mennyit ér egy öregember erőfeszítése. Megatron parádé várható, valószínűleg átírja a Ravens passz védekezéséről szóló számokat.😀
(Flacco és Harbaugh csillapítaná a dolgokat, de szerintem elkéstek.)tomi-tomi
Tomi én azt hittem te érted a humort és az iróniát, ugye nem kell csalódnom 😉
😀polamalu
Jól hiszed.😊
(Ritka, hogy ennyire direkt reagálás szülessen egy beszólásra és hogy a saját csapattársa és edzője barmolja le a beszólót.)tomi-tomi
Huuuh, nem rontottad el a szép napom 😀
Most NCAA-re, alvásra (ki-ki) fel, reggel meg vár a jég és a korong 😀
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
CJ biztosan remeg és rettegve ül a sarokban egy törölközőt rágva "Jajj Matt Elam fog védekezni rajtam" mantrát hajtogatva. 😀polamalu
Hát nem.😊 Kibaszott mérges. Egyrészt nagyon sajnálja, hogy Elam nem CB, ezért közvetlenül nem lesz ráállítva. Másrészt a dumáért. Minden esetre közölte, hogy meg fogja mutatni, hogy mennyit ér egy öregember erőfeszítése. Megatron parádé várható, valószínűleg átírja a Ravens passz védekezéséről szóló számokat.😀
(Flacco és Harbaugh csillapítaná a dolgokat, de szerintem elkéstek.)tomi-tomi
Tomi én azt hittem te érted a humort és az iróniát, ugye nem kell csalódnom 😉
😀polamalu
Jól hiszed.😊
(Ritka, hogy ennyire direkt reagálás szülessen egy beszólásra és hogy a saját csapattársa és edzője barmolja le a beszólót.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 582 — 毎日何かを学ぶ
CJ biztosan remeg és rettegve ül a sarokban egy törölközőt rágva "Jajj Matt Elam fog védekezni rajtam" mantrát hajtogatva. 😀polamalu
Hát nem.😊 Kibaszott mérges. Egyrészt nagyon sajnálja, hogy Elam nem CB, ezért közvetlenül nem lesz ráállítva. Másrészt a dumáért. Minden esetre közölte, hogy meg fogja mutatni, hogy mennyit ér egy öregember erőfeszítése. Megatron parádé várható, valószínűleg átírja a Ravens passz védekezéséről szóló számokat.😀
(Flacco és Harbaugh csillapítaná a dolgokat, de szerintem elkéstek.)tomi-tomi
Tomi én azt hittem te érted a humort és az iróniát, ugye nem kell csalódnom 😉
😀
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
és természetesen bocsánat a tegnap esti offtopicért, go Lions 😊

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Tegnap csak Houston és Slay nem edzett.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
A likeokbol mindjart kiderul ki mire hasznalja az internetet...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
sutianap
inkább így, hogy legalább Jim bácsinak legyen happy az ending...

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Természetesen a heti hősünk Jeremy RossBazzani
mégsem Akers? 😕 😀JSanyo
.... miért nálatok nem Dhb a király?valakis
twitteren beszéltük még a meccs alatt 😉 a dhb meg... legalább annyira szeretjük, mint ti anno stefan logant.. szorongással vegyes utálattal nézem, valahányszor feltűnik a pályánJSanyo
má megin kimonta............... mámegin kimontaaaaaaaaaaaaaasutianap
ez lesz a kedvenc sértésem.. játsszon nálatok a stefan logan 😀😀😀DDJSanyo

várgyá, eze:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Természetesen a heti hősünk Jeremy RossBazzani
mégsem Akers? 😕 😀JSanyo
.... miért nálatok nem Dhb a király?valakis
twitteren beszéltük még a meccs alatt 😉 a dhb meg... legalább annyira szeretjük, mint ti anno stefan logant.. szorongással vegyes utálattal nézem, valahányszor feltűnik a pályánJSanyo
má megin kimonta............... mámegin kimontaaaaaaaaaaaaaasutianap
ez lesz a kedvenc sértésem.. játsszon nálatok a stefan logan 😀😀😀DD

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Természetesen a heti hősünk Jeremy RossBazzani
mégsem Akers? 😕 😀JSanyo
.... miért nálatok nem Dhb a király?valakis
twitteren beszéltük még a meccs alatt 😉 a dhb meg... legalább annyira szeretjük, mint ti anno stefan logant.. szorongással vegyes utálattal nézem, valahányszor feltűnik a pályánJSanyo
má megin kimonta............... mámegin kimontaaaaaaaaaaaaaa


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Természetesen a heti hősünk Jeremy RossBazzani
mégsem Akers? 😕 😀JSanyo
.... miért nálatok nem Dhb a király?valakis
twitteren beszéltük még a meccs alatt 😉 a dhb meg... legalább annyira szeretjük, mint ti anno stefan logant.. szorongással vegyes utálattal nézem, valahányszor feltűnik a pályán

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Természetesen a heti hősünk Jeremy RossBazzani
mégsem Akers? 😕 😀JSanyo
.... miért nálatok nem Dhb a király?

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Természetesen a heti hősünk Jeremy RossBazzani
mégsem Akers? 😕 😀

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
CJ biztosan remeg és rettegve ül a sarokban egy törölközőt rágva "Jajj Matt Elam fog védekezni rajtam" mantrát hajtogatva. 😀polamalu
Hát nem.😊 Kibaszott mérges. Egyrészt nagyon sajnálja, hogy Elam nem CB, ezért közvetlenül nem lesz ráállítva. Másrészt a dumáért. Minden esetre közölte, hogy meg fogja mutatni, hogy mennyit ér egy öregember erőfeszítése. Megatron parádé várható, valószínűleg átírja a Ravens passz védekezéséről szóló számokat.😀
(Flacco és Harbaugh csillapítaná a dolgokat, de szerintem elkéstek.)tomi-tomi
Alapból pass parádé várható mert nálunk csak a Baltimore engedett több 40+ yardos pas playt. Mi 14-et ők 16-ot.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Köszönjuk Bazza!

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
CJ biztosan remeg és rettegve ül a sarokban egy törölközőt rágva "Jajj Matt Elam fog védekezni rajtam" mantrát hajtogatva. 😀polamalu
Hát nem.😊 Kibaszott mérges. Egyrészt nagyon sajnálja, hogy Elam nem CB, ezért közvetlenül nem lesz ráállítva. Másrészt a dumáért. Minden esetre közölte, hogy meg fogja mutatni, hogy mennyit ér egy öregember erőfeszítése. Megatron parádé várható, valószínűleg átírja a Ravens passz védekezéséről szóló számokat.😀
(Flacco és Harbaugh csillapítaná a dolgokat, de szerintem elkéstek.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Sok dolog van az ember életében ami fontos, nekem ilyen az adott szó. Mivel megfogadtam, hogy a SB-ig minden meccsről írok összefoglalót így megteszem erről is.
Íme az eheti "Ahogy Bazza látta:"
Bazzani
Na azé' 😊.
A fórumon a szezon egyik legnagyobb pozitívuma ez a rovat, örülök, h megírtad.
Eredménykövetni meg csak ncaa-nél ajánlott, ott nincs nso hangulat (és egy ideig még nem is lesz).


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 582 — 毎日何かを学ぶ
CJ biztosan remeg és rettegve ül a sarokban egy törölközőt rágva "Jajj Matt Elam fog védekezni rajtam" mantrát hajtogatva. 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sok dolog van az ember életében ami fontos, nekem ilyen az adott szó. Mivel megfogadtam, hogy a SB-ig minden meccsről írok összefoglalót így megteszem erről is. Köszönöm akik üzenetben támogattak, továbbra sem tervezek ide írni, mert nekem már nagyon nincs idegzetem az NSO fórum szintű emberekhez, de az összefoglaló jönni fog.
Íme az eheti "Ahogy Bazza látta:"

A nap hőse:


Borzasztó teljesítményt nyújtott a csapat a labda mindkét oldalán így nehéz kiemelni bárkit is ezen a héten. Akadt azonban egy olyan teljesítmény amit egy korosabb Lions drukker valószínűleg még most sem hisz el. Természetesen a heti hősünk Jeremy Ross. Mielőtt Ross lett a csapat returnere a Lions 26. helyen állt az átlagos kezdő field pozíció mutatóban (20,3yard line), jelenleg már a 8.helyen állunk (22,6 yard line). 1977 óta nem volt olyan Lions játékos aki ugyanazon a meccsen KR és PR touchdownt is szerzett (Eddie Payton), Ross ezen a héten egy 96yardos KR és egy 56yardos PR TD-t is összehozott. Nem mellesleg 2004 óta senki nem hordott vissza puntot TD-ra (akkor Eddie Drummond tette meg ezt).
Kár, hogy nem volt más játékos a csapatban (talán csak Joique Bell, de a 2fumble az ő teljesítményét jelentősen lerontja) aki extra teljesítményt tudott volna lerakni.
Az, hogy ez a teljesítmény nem volt elég az NFC ST player of the week címhez egyszerűen nevetséges. Szép dolog az a 4/4 FG is, de poros nyomába nem ér Ross teljesítményéhez.
Régen szinte rettegtem amikor visszahordás következett a meccsen, most alig várom, hogy Ross kezébe repüljön a labda.


A nap hülyéje:


Rossz produkcióból számtalan volt a meccsen. Nem tudom eldönteni, hogy az impotens offense játék vagy a pocsék második félidős defense teljesítmény fáj jobban. A védelem egyik nagy vezére Suh, aki talán a legrosszabb teljesítményt nyújtotta ezen a meccsen. Nyilván hatalmas szerepet játszott a sok hibás bírói döntés, de ilyen szintű összeomlást nem kellett volna okozni. Ez a rengeteg beugrás (offside) koncentrációs hiba (vagy túl agresszív hívások eredménye), ezen feltétlenül javítani kell. Remélem a futás elleni védekezés összeomlása csak az irreális viszonyoknak volt köszönhető és a Baltimore ellen már megint a megszokott fényében tündököl majd.
Akire a választásom esett a héten, az nem más mint Matthew Stafford. Ez az ember tényleg nem tud rossz időben focizni? Persze ezek most elképesztő körülmények voltak, de ilyen szinten nem jól vigyázni a labdára már-már a gyalázat kategória. 5 fumble szárad a lelkén (meg a center lelkén) és megdobható passzokat sem sikerült célba juttatnia. Egy borzasztó stat-al is tudok szolgálni, Stafford passer ratingje 30,2 az utolsó négy meccs negyedik negyedében.
Nem akarok túl nagy szavakat használni, de élete 3 legfontosabb mérkőzése következik. Ezeken be tudja bizonyítani, hogy valóban ő a mi emberünk és nem jogos a rengeteg kritika amit a szurkolók megfogalmaztak a tengeren túl. Nem lesz könnyű dolga, mert amióta Schwartz a főedző a Lions nem tudott megnyerni két egymást követő (érthetőség kedvéért olyan meccsek amik közvetlen egymás után voltak otthon) hazai meccset. Ha versenyben akarunk maradni akkor kettőt minimum meg kell nyernünk még idén.

A nap meglepetésembere:
Na ezt se gondoltam, hogy valaha le fogom írni, de Rashean Mathis nagyon jó játékkal rukkolt elő a meccsen. Persze a nagy hó miatt nem volt igazán nagy nyomás a secondaryn, de két pofás védekezése is volt. Ha nem verik hülyére az már nekem bőven elég és ez most sokkal jobb volt annál.
ha nincs Ross csodás meccse akkor őt jelöltem volna a nap embere címre.

Kedvenc play:
Persze, hogy a már többször említett 96yardos kickoff return touchdown.
 www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap2000000295374/Lions-98-yd-kickoff-return-TD
A kulcsblokkokat Theo Riddick, Julian Stanford és Israel Idonije csinálja meg.

Amin jót nevettünk:
Egy olyan jelenettel érkeztem amit NFL (és bármilyen más sport) pályán ritkán látható:

És van egy másik is ahol Foles tűnik el a hóban:


Amin sírtunk:
A leginkább az fáj, hogy megint egy olyan meccset buktunk ahol az edzőink bele sem tudtak nyúlni a meccsbe. Sokszor gondolkoztam azon mi hiányzik ebből a csapatból ahhoz, hogy igazán komolyan számolni kelljen velünk. Minden alkalommal oda lyukadok ki, hogy ebből a keretből sokkal többet ki lehetne hozni ha megfelelő kezekben lenne a csapat. Ha nem jutunk rájátszásba akkor lesz egy nagy előnye a dolognak, eltűnik végre Scwartz és brigádja. Eddig nagyon bíztam bennük, de eljött az idő (a következő 3 meccs) amikor be kell bizonyítaniuk, hogy alkalmasak erre a feladatra. Kisebb bizakodásra ad okot, hogy Linehan nagyot szokott alkotni azokban a szituációkban amikor szorul a hurok.
Olvastam valahol, hogy Brian Billick kész visszatérni az NFL-be mint edző és szívesen edzené a Stafford-Megatron kettőst (meg persze az egész csapatot). Mondjuk lehet, hogy ez csak egyszerű pletyka.


Újoncfigyelő:
Ansah és Waddle hamar megsérült, Slay nevezve sem volt a meccsre.
Bush sérülése miatt Riddick nagyobb szerepet kapott, de nem tudott emlékezeteset nyújtani. Warford és az OL csak az első félidőben játszott jól.
Devin Taylor nem került a statisztikai lapokra, Martin puntjaira nem lehetett panasz.


A nap képe:
A kép címe : A hó fogságában


Amiről még beszélni kell:

Ezt a részt most kis kedvencemnek Cody Wilson-nak szentelem, aki a héten visszakerült a csapathoz a PS-ba.
Fantasztikus történet az övé. Wilson az első cut hullám áldozata volt az offseason-ben. Azóta a Kensington Egyháznál dolgozott teljes munkaidőben mint pásztor (ifjúsági miniszter), mellette az Adams középiskolás focicsapatnál volt edző (assistant football coach). Saját elmondása szerint sem a foci töltötte már ki az életét és nem is ebben tervezett hosszútávon, de azért a gyerekek edzései után mindig ott maradt WR útvonalakat gyakorolni. A hét elején még ő sem gondolta volna, hogy a hét közepén már a Lions scout csapatában fog gyakorolni mint CB egy az egyben Megatron ellen, persze WR-ként is szerepet kapott a gyakorlásokon. Schwartz elmondta, hogy volt egy "open spot" a gyakorló csapatban és szükség volt ott egy WR-re, a workout-on nagyon keményen megdolgoztatták Wilsont. Leginkább a gyorsasága és a RZ hasznossága miatt igazoltuk vissza. Remélem sokáig a csapatnál marad, Wes Welker 2.0. 😊

Még annyi, hogy a Ravens elleni MNF meccsen az egész közönség kékben lesz, úgyhogy kötelességünk nekünk is úgy leülni a TV elé. 😊

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nem edzett: Bush, Houston, Slay, Ansah, Idonije, Wendling, Delmas.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ansahról semmi hír, Cody Wilson hoztuk practice squadba (legalább valami jó hír Bazzának).
Phil Dawson named NFC special teams player of week. Szóval Ross 2 tdje ennyit ér.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Haveri korben otthon szalloigeve valt egyik -- egybkent sport-kommunikaciot vegzo -- cimboram mondata. Online jatszott egy sakk-szeru tablas jatekot, ami dobokockat is hasznal az esemenyek megallapitasahoz. Miutan tett par rossz lepest es a kocka is kiszurt vele, keseru vereseget szenvedett. A szokasos gratulacios formulak helyett hirtelen magatehetetlensegeben csak ennyi jutott eszebe: "Fuck this win!"

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Próbáltam visszaolvasni a Philly fórumban, hogy mikor trollKodtam ott utoljára. De nem találtam egy bejegyzést sem 😊))

kurva unalmas igy a fórum ...
Nem dicsergetnétek magatokat ott a Philly fórumban. Ott legalább nagy lenne a vita hevében az egyetértés.
Meg elemeznétek egymás között az időjárást meg a bírókat 😉
Tenyleg az egyetlen értelmes dolog Bazza írásai voltak a fórumban. Most már az sincs (renélem nem sokáig)
A végén még visszasírom az indexes fórumozók időket.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenki nyugodjon le a p..csba ez a Detroit kikapott a Philly nyert így alakult pont. S ahelyett, hogy az egyiket hagynánk szomorkodni a másik meg örülhetne magának, teljesen fölöslegesen jól összeveszünk rajta, ráadásul még Bazza is kiszállt.

Legyen enyém 😛 az utolsó szó, és tényleg fejezzük be. Vagy folytassátok PM-be ha nagyon akarjátok Esetleg lehetne törölni minden ezzel kapcsolatos hozzászólást idáig vagy innentől. A Detroitnak sok sikert mi meg tényleg próbáljuk helyén kezelni a dolgokat. Aki akar az nekem is PM-ben válaszoljon.

Uff szóltam 😉
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Eazzy !
Lions, Bills, Browns fannak lenni életérzés... mi már kurva rég nem akarunk szimpi vesztesek lenni!
És igen a Lions szurkolók is hajlamosak belepisálni a puncsos tálba, amikor azt érzik, hogy nem elég nekik a maguk baja...még meg is magyarázzák nekik a világ értelmét.