Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
ZaDarius Smith és Turner is elkezdheti az edzéseket a héten.

MIt szóltok egy ilyen felálláshoz a def-ben?


21 91 94 55 97 52 23 29

59

26 31
gamerkr
A 20 véletlenül maradt ki?
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ZaDarius Smith és Turner is elkezdheti az edzéseket a héten.

MIt szóltok egy ilyen felálláshoz a def-ben?


21 91 94 55 97 52 23 29

59

26 31

Szerkesztette: gamerkr

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Bocs, hogy elszúrtam a követőt
hage
No problem, az SB követőben majd vigyázz.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az NFC PO-mezőnyből az Eaglesnek, a Tampának és a Friszkónak 3 veresége van idegenben, a Dallasnak és a Ramsnek 2, az ARI-nak viszont csak 1. De legalább a Szentekkel nem kell számolni, idén biztosan nem fog beütni az „alapszakasz átok”. (Amúgy sajnálom őket.)
JL-tól végre láthattunk néhány szép passzt: elhatároztam, hogy ezen kívül nem írok róla semmit.
nagylaza
Sokat töprengtem, hogy kit szeretnék a Packersnek vagy kit kellene elkerülni, de arra jutottam, hogy igazából teljesen mindegy, mindenkiből lehet mumus legyen akár csak hatodik/hetedik kiemelt. Az Eagles nekem is olyannak tűnik, mint aki talán gyengébb, de mindannyian tudjuk milyen az, ha egy wild card csapat lendületbe kerül, tehát, ha továbbjutnak, az se lenne leányálom. Úgy érzem semelyik csapatnál sem tökéletes a kép, mindenhol vannak nehézségek, de ha valaki jó napot fog ki ellenünk (és erre bármelyik gárda képes lehet) és mi nem leszünk jó passzban, akkor szerintem bárhol kieshetünk. Viszont, ha mi hozzuk a potenciált, ami a csapatban rejlik úgy érzem nem kell aggódnunk. Összességében véve rajtunk áll a zászló, nem csak a home field miatt, úgyhogy lehet a legjobb lesz befelé figyelnünk.

Tegnapról számomra amúgy a megszokottakhoz képest a két legnagyobb pozitívum Lazard feljavult teljesítménye (ez már pár hete tart) és Myers centerjátéka, ezt mindkettőt jó jelnek veszem.

Remélem mindenki szépen ott lesz fejben innentől kezdve és kihozza ami benne rejlik, akkor rendben kell a dolgoknak lennie!

GPG!
amaru
kiegészítenélek picit a tegnapi meccsel kapcsolatban - tök pozitív még, hogy megismertük a St. Brown családot, ez a mez kialakítás zseniális:


több mint 2 éve
gerappa Green Bay Packers 95
Off:

Zimmer, Spielman, Nagyi, Pace repült.

A jövő izgalmas a csoportban ... 😀

Szerkesztette: gerappa
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Az NFC PO-mezőnyből az Eaglesnek, a Tampának és a Friszkónak 3 veresége van idegenben, a Dallasnak és a Ramsnek 2, az ARI-nak viszont csak 1. De legalább a Szentekkel nem kell számolni, idén biztosan nem fog beütni az „alapszakasz átok”. (Amúgy sajnálom őket.)
JL-tól végre láthattunk néhány szép passzt: elhatároztam, hogy ezen kívül nem írok róla semmit.
nagylaza
Sokat töprengtem, hogy kit szeretnék a Packersnek vagy kit kellene elkerülni, de arra jutottam, hogy igazából teljesen mindegy, mindenkiből lehet mumus legyen akár csak hatodik/hetedik kiemelt. Az Eagles nekem is olyannak tűnik, mint aki talán gyengébb, de mindannyian tudjuk milyen az, ha egy wild card csapat lendületbe kerül, tehát, ha továbbjutnak, az se lenne leányálom. Úgy érzem semelyik csapatnál sem tökéletes a kép, mindenhol vannak nehézségek, de ha valaki jó napot fog ki ellenünk (és erre bármelyik gárda képes lehet) és mi nem leszünk jó passzban, akkor szerintem bárhol kieshetünk. Viszont, ha mi hozzuk a potenciált, ami a csapatban rejlik úgy érzem nem kell aggódnunk. Összességében véve rajtunk áll a zászló, nem csak a home field miatt, úgyhogy lehet a legjobb lesz befelé figyelnünk.

Tegnapról számomra amúgy a megszokottakhoz képest a két legnagyobb pozitívum Lazard feljavult teljesítménye (ez már pár hete tart) és Myers centerjátéka, ezt mindkettőt jó jelnek veszem.

Remélem mindenki szépen ott lesz fejben innentől kezdve és kihozza ami benne rejlik, akkor rendben kell a dolgoknak lennie!

GPG!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Az NFC PO-mezőnyből az Eaglesnek, a Tampának és a Friszkónak 3 veresége van idegenben, a Dallasnak és a Ramsnek 2, az ARI-nak viszont csak 1. De legalább a Szentekkel nem kell számolni, idén biztosan nem fog beütni az „alapszakasz átok”. (Amúgy sajnálom őket.)
JL-tól végre láthattunk néhány szép passzt: elhatároztam, hogy ezen kívül nem írok róla semmit.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az NFL remek munkájaként a 17- ellenfelünk jövőre a Titans lesz.
Alias tegyük össze a két első kiemeltet
zacknorb
Így fair. Az 1/2-es Lions is megkapta az 1/1-es Jagst. 😊
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 831 — Kinek mit intézett a kormánya
Az NFL remek munkájaként a 17- ellenfelünk jövőre a Titans lesz.
Alias tegyük össze a két első kiemeltet
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Bocs, hogy elszúrtam a követőt
hage
Basszus, nem tudom, mit csináltál, de utána már nem tudtam hozzászólni.😊
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Más már biztos észrevette a menetrend kihirdetésekor, nekem csak nemrég tűnt fel, hogy 10 éve ugyanúgy egy Saints elleni meccsel kezdődött az alapszakasz és egy tét nélküli Lions ellenivel fejeződött be.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
nem nagyon tudtunk hozzászólni.
ja, Love-ék sem.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Maga módján szórakoztató meccs volt.
Lényeg, hogy a Bakh bejáratta magát, és Myers is visszatérhetett.
Úgy láttam, csak MVS-t ültették le sérülés miatt, ami azért egész jó eredmény.

több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
31+ kapott pont = vereség
Nem valami nagy meglepetés
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Bocs, hogy elszúrtam a követőt
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
ebben elévülhetetlen érdemei vannak neki is
nando89
Ez nem is lehet kérdés. Már csak a PO-val kellene kezdenie valamit. Remélem, az előző két évben összegyűjtött annyi muníciót, hogy a rájátszásra képes legyen mentálisan is megújítani a csapatot.
(Itt jegyzem meg, hogy ezzel a Dallasszal nekem továbbra is nagyon rossz érzéseim vannak...)
nagylaza
Én is épp azon gondolkoztam, hogy kitől is féljek legjobban a PO-ban... ugye mi mindig a legalacsonyabb seed-el fogunk játszani, aki gyakorlatilag bármelyik bejutó csapat lehet.
Akár még a NO is, aki agyonvert minket az első fordulóban (meg 2x a Tampát is, így hiába ők tűnnek a leggyengébbnek, biztosra nem lehet ellenük menni.)
Az SF lehet a másik épp hogy bejutó, hát ezt talán nem kell ecsetelni, hogy velük miért nem szeretnék játszani, különösen ha a kezdő futóik épp hadra foghatóak.
A PHI talán az egyetlen csapat, akitől nem tartanék különösebben, nem azért mert rosszak, de nem látok olyan tényezőt, ami számunkra megoldhatatlan feladat lenne. De lenézni persze őket sem szabad.
Az ARI kétarcú csapat, de egy egészséges Murray-vel és skill player garnitúrával bárkit verhetnek, így minket is. De azért itt inkább a GB-re fogadnék, ha nagyon kellene.
Ezt viszont már nem állítanám a Rams esetében, még ha őket tavaly is vertük. Azt hiszem, Staffordon múlna a dolog, ha jó napja van, akkor lehet gondunk bőven.
Papíron nézve a Cowboysé a legjobb offense, brutális skill player brigáddal, minden poszton van kiemelkedő játékosuk ( Prescott elit, 2 jó futó, hatékony TE, az elkapóknál pedig még Gallup kiesése után is liga TOP 3 a lamb-Cooper-Wilson trió) De ellenük azért valahogy mindig megy a játék, s hát Mike is extra motíváció lenne..
S hát a végén, de nem utolsósorban a TB...az mindenképpen kemény dió, s nem túl jó matchup számunkra, még ha tavalyhoz képest nem tűnnek annyira acélosnak és stabilnak, de a PO-ra ez változhat, főleg ha Lanny is visszatér 😉

Szóval ezek alapján nincs könnyű ellenfél, de én talán a TB-SB duótól tartok legjobban, s rossz érzéseim lennének egy NO elleni meccs előtt is.
esz-ki-mo
A PO második fordulójában a 2. és 3. seed-en bejutó csapattal matematikailag nem játszhatunk, csak a főcsoport döntőben.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Én is épp azon gondolkoztam, hogy kitől is féljek legjobban a PO-ban...
esz-ki-mo
Ugyanez.😊 Végigvettem, hogy kivel lenne jó találkozni, és mindegyik csapatnál volt valami, ami miatt úgy gondoltam, hogy inkább ne. Konklúzió: egyikkel sem.😊
Valóban, én se örülnék a Szenteknek (se). GB-ben kezd – nem feltétlenül követendő – hagyománnyá válni, hogy a PO-ban jön az L, ha olyan ellenféllel futunk össze, akitől már jól kikaptunk az alapszakaszban.
Nincs mese, bárkit dob a gép, le kell győzni. Senkinél nem vagyunk rosszabbak, és a hazai pálya sokat jelenthet. (Remélem.)
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
ebben elévülhetetlen érdemei vannak neki is
nando89
Ez nem is lehet kérdés. Már csak a PO-val kellene kezdenie valamit. Remélem, az előző két évben összegyűjtött annyi muníciót, hogy a rájátszásra képes legyen mentálisan is megújítani a csapatot.
(Itt jegyzem meg, hogy ezzel a Dallasszal nekem továbbra is nagyon rossz érzéseim vannak...)
nagylaza
Én is épp azon gondolkoztam, hogy kitől is féljek legjobban a PO-ban... ugye mi mindig a legalacsonyabb seed-el fogunk játszani, aki gyakorlatilag bármelyik bejutó csapat lehet.
Akár még a NO is, aki agyonvert minket az első fordulóban (meg 2x a Tampát is, így hiába ők tűnnek a leggyengébbnek, biztosra nem lehet ellenük menni.)
Az SF lehet a másik épp hogy bejutó, hát ezt talán nem kell ecsetelni, hogy velük miért nem szeretnék játszani, különösen ha a kezdő futóik épp hadra foghatóak.
A PHI talán az egyetlen csapat, akitől nem tartanék különösebben, nem azért mert rosszak, de nem látok olyan tényezőt, ami számunkra megoldhatatlan feladat lenne. De lenézni persze őket sem szabad.
Az ARI kétarcú csapat, de egy egészséges Murray-vel és skill player garnitúrával bárkit verhetnek, így minket is. De azért itt inkább a GB-re fogadnék, ha nagyon kellene.
Ezt viszont már nem állítanám a Rams esetében, még ha őket tavaly is vertük. Azt hiszem, Staffordon múlna a dolog, ha jó napja van, akkor lehet gondunk bőven.
Papíron nézve a Cowboysé a legjobb offense, brutális skill player brigáddal, minden poszton van kiemelkedő játékosuk ( Prescott elit, 2 jó futó, hatékony TE, az elkapóknál pedig még Gallup kiesése után is liga TOP 3 a lamb-Cooper-Wilson trió) De ellenük azért valahogy mindig megy a játék, s hát Mike is extra motíváció lenne..
S hát a végén, de nem utolsósorban a TB...az mindenképpen kemény dió, s nem túl jó matchup számunkra, még ha tavalyhoz képest nem tűnnek annyira acélosnak és stabilnak, de a PO-ra ez változhat, főleg ha Lanny is visszatér 😉

Szóval ezek alapján nincs könnyű ellenfél, de én talán a TB-SB duótól tartok legjobban, s rossz érzéseim lennének egy NO elleni meccs előtt is.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
ebben elévülhetetlen érdemei vannak neki is
nando89
Ez nem is lehet kérdés. Már csak a PO-val kellene kezdenie valamit. Remélem, az előző két évben összegyűjtött annyi muníciót, hogy a rájátszásra képes legyen mentálisan is megújítani a csapatot.
(Itt jegyzem meg, hogy ezzel a Dallasszal nekem továbbra is nagyon rossz érzéseim vannak...)
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Belefutottam egy érdekes statba h MLf előtti három évben 23-24-1 volt az összesített mérlegünk , és oké ebből 7-8 vereség mindenki kedvencével Hundleyval jött össze de így is zongorázni lehet a különbséget az azóta eltelt három év 39-9-vel szemben , remélem idén végre megkapja az év edzője díjat nem tudom mi kéne még hozzá?!

Nagyon el van könyvelve kint is h ez kb csak Aaron érdeme , de azért reálisan nézve és egymás mellé téve a számokat vastagon látszik h ebben elévülhetetlen érdemei vannak neki is 😊
több mint 2 éve
SGBP 241
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Ha SB-ba jutunk ARod bojkottálni fogja a meccset, és nem lép pályára az NFL COVID protokolljai miatt..
Ugyanakkor biztos forrás szerint azt is mondta, hogy JLo készen áll arra, hogy SB döntőt játszon.

 bleacherreport.com/articles/10023184-aaron-rodgers-denies-claims-of-super-bowl-protest-after-boomer-esiasons-comments
SGBP
Inkább riszáljon félidőben a szinpadon
davemayer
😀 majd Eminem, meg a Snoop
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Ha SB-ba jutunk ARod bojkottálni fogja a meccset, és nem lép pályára az NFL COVID protokolljai miatt..
Ugyanakkor biztos forrás szerint azt is mondta, hogy JLo készen áll arra, hogy SB döntőt játszon.

 bleacherreport.com/articles/10023184-aaron-rodgers-denies-claims-of-super-bowl-protest-after-boomer-esiasons-comments
SGBP
Inkább riszáljon félidőben a szinpadon

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Boomer Esiason allitolag kapott egy SMS-t, hogy Rodgers bojkottalja majd a SB-t, hogy igy tiltakozzon a liga Covid-policyje ellen.
Amekkora marhasag ez, annal sokkal viccesebb, amit Rodgers, Love es Benkert muvel azota a Twitteren, es mar Matt Flynn is beszallt 😆
casaubon
Legnagyobb, hatalmas az a shitstorm amit ezek 4-en letolnak.
zacknorb
Avassatok be, kérlek, nem vagyok a Twitteren.
nagylaza
Csak keress ra, hogy Aaron Rodgers Twitter, regisztracio nelkul is lathatod a posztokat.
több mint 2 éve
SGBP 241
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Boomer Esiason allitolag kapott egy SMS-t, hogy Rodgers bojkottalja majd a SB-t, hogy igy tiltakozzon a liga Covid-policyje ellen.
Amekkora marhasag ez, annal sokkal viccesebb, amit Rodgers, Love es Benkert muvel azota a Twitteren, es mar Matt Flynn is beszallt 😆
casaubon
Legnagyobb, hatalmas az a shitstorm amit ezek 4-en letolnak.
zacknorb
Avassatok be, kérlek, nem vagyok a Twitteren.
nagylaza
A lényeg, hogy ezt figurázzák ki, de kb minden mással is poénkodnak, de mindig erre reflektálva.
zacknorb
A legjobb Arodnal a sok #boycott mellett a #Lafleursbrows 🤣🤣🤣
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 831 — Kinek mit intézett a kormánya
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Boomer Esiason allitolag kapott egy SMS-t, hogy Rodgers bojkottalja majd a SB-t, hogy igy tiltakozzon a liga Covid-policyje ellen.
Amekkora marhasag ez, annal sokkal viccesebb, amit Rodgers, Love es Benkert muvel azota a Twitteren, es mar Matt Flynn is beszallt 😆
casaubon
Legnagyobb, hatalmas az a shitstorm amit ezek 4-en letolnak.
zacknorb
Avassatok be, kérlek, nem vagyok a Twitteren.
nagylaza
A lényeg, hogy ezt figurázzák ki, de kb minden mással is poénkodnak, de mindig erre reflektálva.