Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Egy Hopkins sokat dobna a tamadosor potencialjan...
esz-ki-mo
DHop contendernél akar játszani. Most őszintén nézzünk szembe a tényekkel idén nem vagytok azok. Arról nem is beszélve hogy DHop pár napja nyilatkozta mely QBkal akikkel szívesen játszani és hát Love nem volt köztük. Aztán idén pénz se nagyon lenne rá. Szóval jah biztos sokat dobna az O-n , de szinte kizárt hogy ide jöjjön…
Tomcsik
Jó mondjuk ezzel azért várjunk, nem lepődnék meg (és inkább ez a valószínűbb) ha a végén elmenne valami PO esélyes, de nem contender csapathoz a nagyobb pénz miatt
ThySoul
Na de itt a nagyobb pénzt se tudja megkapni. Olyanokat láttam Twitteren hogy 20+ millás szerződést akar… Tegyük hozzá hogy valszeg annyit nem fog kapni, de egy olyan 15-16 körülötte lehet hogy igen. Szerintem DHop mindenképp contendert akar amúgy. Felsorolta melyik QB az akikkel szívesen játszana. Hát mondjuk az ő csapataik közül egyik se dúskál a cap spaceben 😊
Tomcsik
Hírek alapján a chiefs volt közel a megszerzéséhez csak nekik keresztbe tett a Ravens OBJ szerződés, szóval gondolom 15 misi körül/felett szeretne, annyit meg egy contender se fog neki adni, mikor WR2 szerepkörre keresnek embert.

Ezért mondtam, vagy lead az igényeiből vagy egy gyengébb csapat fizeti meg, a pókösztönöm szerint az utóbbi történik majd meg.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Egy Hopkins sokat dobna a tamadosor potencialjan...
esz-ki-mo
DHop contendernél akar játszani. Most őszintén nézzünk szembe a tényekkel idén nem vagytok azok. Arról nem is beszélve hogy DHop pár napja nyilatkozta mely QBkal akikkel szívesen játszani és hát Love nem volt köztük. Aztán idén pénz se nagyon lenne rá. Szóval jah biztos sokat dobna az O-n , de szinte kizárt hogy ide jöjjön…
Tomcsik
Jó mondjuk ezzel azért várjunk, nem lepődnék meg (és inkább ez a valószínűbb) ha a végén elmenne valami PO esélyes, de nem contender csapathoz a nagyobb pénz miatt
ThySoul
Na de itt a nagyobb pénzt se tudja megkapni. Olyanokat láttam Twitteren hogy 20+ millás szerződést akar… Tegyük hozzá hogy valszeg annyit nem fog kapni, de egy olyan 15-16 körülötte lehet hogy igen. Szerintem DHop mindenképp contendert akar amúgy. Felsorolta melyik QB az akikkel szívesen játszana. Hát mondjuk az ő csapataik közül egyik se dúskál a cap spaceben 😊

több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Egy Hopkins sokat dobna a tamadosor potencialjan...
esz-ki-mo
DHop contendernél akar játszani. Most őszintén nézzünk szembe a tényekkel idén nem vagytok azok. Arról nem is beszélve hogy DHop pár napja nyilatkozta mely QBkal akikkel szívesen játszani és hát Love nem volt köztük. Aztán idén pénz se nagyon lenne rá. Szóval jah biztos sokat dobna az O-n , de szinte kizárt hogy ide jöjjön…
Tomcsik
Jó mondjuk ezzel azért várjunk, nem lepődnék meg (és inkább ez a valószínűbb) ha a végén elmenne valami PO esélyes, de nem contender csapathoz a nagyobb pénz miatt
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Érdekesek ezek a szakértők, nálunk az "A-"-tól a "C-"-ig terjed a skála. Elég nagy szórás. Mondjuk, a "B+"-ból van a legtöbb.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Egy Hopkins sokat dobna a tamadosor potencialjan...
esz-ki-mo
DHop contendernél akar játszani. Most őszintén nézzünk szembe a tényekkel idén nem vagytok azok. Arról nem is beszélve hogy DHop pár napja nyilatkozta mely QBkal akikkel szívesen játszani és hát Love nem volt köztük. Aztán idén pénz se nagyon lenne rá. Szóval jah biztos sokat dobna az O-n , de szinte kizárt hogy ide jöjjön…

több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 3 925
Egy Hopkins sokat dobna a tamadosor potencialjan...
esz-ki-mo
Csak nem valoszinu, hogy annyiert alairna, amennyit adni tudnank neki.
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Egy Hopkins sokat dobna a tamadosor potencialjan...
több mint 3 éve
twitch(4thline) Alabama Crimson Tide 835 — twitch@citromail.hu
Na, ilyen is van
Green Bayben lesz a 2025-ös draft
zacknorb
Rodgers fogja bejelenteni a Packers elsőkörös elkapóját.
Tactful Cactus
Vagy | irányítóját | , de ezt kitakarom, a szavaknak teremtő erejük van.
Dzsokijuing
Kevésbé lenne luxus az első nyolcban, mint wr-t húzni.
több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
Na, ilyen is van
Green Bayben lesz a 2025-ös draft
zacknorb
Rodgers fogja bejelenteni a Packers elsőkörös elkapóját.
Tactful Cactus
Vagy | irányítóját | , de ezt kitakarom, a szavaknak teremtő erejük van.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Na, ilyen is van
Green Bayben lesz a 2025-ös draft
zacknorb
Rodgers fogja bejelenteni a Packers elsőkörös elkapóját.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, ilyen is van
Green Bayben lesz a 2025-ös draft
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Születésnapom van, egyebek között ezt kaptam🙂:
 willisport.hu/termek/golyostoll-nfl-green-bay-packers-9231
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
És a 6+ om volt az optimista túlzás 😀
Legyen igazatok és legyünk "bátorak".
Elvégre volt egy lista valahol, az NFC 3. legrosszabb irányítója és egy csikócsapat indul az évnek. Mikor legyünk sötét ló, ha nem most?
Gergőbácsi
Mi az, hogy az NFC 3. legrosszabb irányítója? Milyen alapon?
Egyébként megint úgy vagyok a menetrenddel, ahogyan a legtöbb szezon előtt: minél többet nézem, annál kevésbé teccik. A kivétel pont az előző év volt. Akkor azt gondoltam, hogy egyszerűen semmi gond nem lehet, sima PO.🙂
nagylaza, főpohárnok
volt valami szubjektív lista valamelyik szagértőtől. Ridder volt az uccsó helyezett, felette kettővel Love

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 3 925
Jonathan Owens? 🤨
Mondjuk ha meg jon egy kezdo S, akkor cserenek pont jo lesz, csak nem nagyon van arra mar penz.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
így is (túl) sok a prime-time meccs, mondjuk a hálaadásnapi első meccs pozíciója több mint kiváló.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
És a 6+ om volt az optimista túlzás 😀
Legyen igazatok és legyünk "bátorak".
Elvégre volt egy lista valahol, az NFC 3. legrosszabb irányítója és egy csikócsapat indul az évnek. Mikor legyünk sötét ló, ha nem most?
Gergőbácsi
Mi az, hogy az NFC 3. legrosszabb irányítója? Milyen alapon?
Egyébként megint úgy vagyok a menetrenddel, ahogyan a legtöbb szezon előtt: minél többet nézem, annál kevésbé teccik. A kivétel pont az előző év volt. Akkor azt gondoltam, hogy egyszerűen semmi gond nem lehet, sima PO.🙂
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
És a 6+ om volt az optimista túlzás 😀
Legyen igazatok és legyünk "bátorak".
Elvégre volt egy lista valahol, az NFC 3. legrosszabb irányítója és egy csikócsapat indul az évnek. Mikor legyünk sötét ló, ha nem most?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
8-9 a tippem, ha a BYE ellen is nyerünk, akkor 9-9
Kampman
Én 9-8at mondok , és az NFC gyengesége miatt wc nem lesz messze sztm .
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Azt néztem tömbösítve kaptuk a prime time meccseket.
4-5 (itt kvázi mini bye week lesz a TNF-MNF miatt)
12-13-14
és a végén a 17-ben
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 525
8-9 a tippem, ha a BYE ellen is nyerünk, akkor 9-9
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Ti már teljesen kiszivárogtatok 😛


dande2
2 éve erre simán rámondtam volna egy 13-4-et...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ti már teljesen kiszivárogtatok 😛

több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 3 925
 www.espn.com/nfl/story/_/id/37589412/aaron-rodgers-packers-jets-trade-nfl-deal-contract
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 044 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UDFA EDGE Brenton Cox egy állat a csávó, nagy fogás lenne, ha kinőne végre az agya…
Egy próbát megér hátha 💪🏼

 youtu.be/WfEfEx6nmCk
SGBP
Höri imádta, csak nem olyan okból, ami miatt egy GM vagy a csapata szurkolói örülnének neki.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ki tudja felsorolni a jelenlegi roster 28 évnél idősebb tagjait fejből?
alatriste
Bakhtiari, Preston es O’Donnell biztosan, rajtuk kivul talan Jones, Campbell, esetleg Eric Wilson? Clarkon gondolkodnek meg, de ot nagyon fiatalon draftoltuk.
casaubon
Közel tökéletes, Campbell-es bizonytalanságon múlt a 100%
De'Vondre Campbell - 29
Preston Smith - 30
David Bakhtiari - 31
Pat O'Donnell - 32


Liverpool Fc