Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
he thinks three weeks between games would be "a long time off."
SBL
Tegnap én is ezt bátorkodtam írni...
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Jobban szeretem az underdog szerepet, de ennel csak a playoff meccseket szeretem jobban a Lambeun!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Kíváncsi vagyok, hogy Detroitban Love-val megyünk majd neki a meccsnek vagy Arod be akarja biztosítani a MVP címet és már nem fáj annyira az a lábujj.
Úgy is fel lehetne tenni a kérdést, hogy Love boy vagy lábujj?
Tippek?
SBL
Nem fog már játszani sztem, meg van az MVP neki szvsz, nem egy Detroit elleni tét nélküli meccsen fog múlni..
Első kiemelt a csapat, sőt az egész ligában legjobb mérleg, a 3 vereségből az egyiken nem játszott, valszeg az is W lett volna, mert akkor még nagyon döcögött a KC.
Burrow: 30 TD 14 INT, most őt mondogatják még esélyesként
Rodgers: 33 TD 4 INT

2010-ben volt Arodnak utoljára olyan szezonja, ahol több mint 10 INT-et dobott.
Azóta az INT-ek száma évadonként: 6, 8, 6, 5, 8, 7, 6, 2, 4, 5, 4. Elképesztő a fickó 😀
valaki egy szezon alatt többet dob mint ő 10 év alatt kb 😀

Azért a PO nagyon nehéz lesz, az O és a D# is bármikor képes leállni egy-egy negyedre/akár félidőre is, ez még visszaüthet és egy meccsen bármi megtörténhet.
Jaire, Zada és Bakh visszatérése külön-külön emelhetne még 1 szintet a csapaton.

ARod nagyon akarja azt a második gyűrűt, viszont ha most sem jönne össze, akkor nem érzem, hogy maradna és szerintem megpróbál majd máshol nekifutni, ahol úgy érzi több esélye lesz. Rengeteg fontos lejáró szerződésű játékos lesz, nehéz lesz egyben tartani a csapatot(Jaire, Adams is ha jól emlékszem), úgyhogy ki kéne használni a lehetőséget, talán a GB a legesélyesebb most az SB winre(na meg a KC).
Go Pack Go!!
Pep71
Én is inkább arra szavaztam, hogy pihenni fognak a kezdők a Detroitban.
Ugyanakkor ez a MLF nyilatkozat jön szembe.

Packers HC Matt LaFleur says no decision has been made on whether Aaron Rodgers and the key starters will play in Week 18, but he thinks three weeks between games would be "a long time off."

Valószinűleg a kezdők kezdenek majd, de a cserék jóval több lehetőséget fognak kapni mint általában, függtelenül a meccs állásától.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Kíváncsi vagyok, hogy Detroitban Love-val megyünk majd neki a meccsnek vagy Arod be akarja biztosítani a MVP címet és már nem fáj annyira az a lábujj.
Úgy is fel lehetne tenni a kérdést, hogy Love boy vagy lábujj?
Tippek?
SBL
Nem fog már játszani sztem, meg van az MVP neki szvsz, nem egy Detroit elleni tét nélküli meccsen fog múlni..
Első kiemelt a csapat, sőt az egész ligában legjobb mérleg, a 3 vereségből az egyiken nem játszott, valszeg az is W lett volna, mert akkor még nagyon döcögött a KC.
Burrow: 30 TD 14 INT, most őt mondogatják még esélyesként
Rodgers: 33 TD 4 INT

2010-ben volt Arodnak utoljára olyan szezonja, ahol több mint 10 INT-et dobott.
Azóta az INT-ek száma évadonként: 6, 8, 6, 5, 8, 7, 6, 2, 4, 5, 4. Elképesztő a fickó 😀
valaki egy szezon alatt többet dob mint ő 10 év alatt kb 😀

Azért a PO nagyon nehéz lesz, az O és a D# is bármikor képes leállni egy-egy negyedre/akár félidőre is, ez még visszaüthet és egy meccsen bármi megtörténhet.
Jaire, Zada és Bakh visszatérése külön-külön emelhetne még 1 szintet a csapaton.

ARod nagyon akarja azt a második gyűrűt, viszont ha most sem jönne össze, akkor nem érzem, hogy maradna és szerintem megpróbál majd máshol nekifutni, ahol úgy érzi több esélye lesz. Rengeteg fontos lejáró szerződésű játékos lesz, nehéz lesz egyben tartani a csapatot(Jaire, Adams is ha jól emlékszem), úgyhogy ki kéne használni a lehetőséget, talán a GB a legesélyesebb most az SB winre(na meg a KC).
Go Pack Go!!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Kíváncsi vagyok, hogy Detroitban Love-val megyünk majd neki a meccsnek vagy Arod be akarja biztosítani a MVP címet és már nem fáj annyira az a lábujj.
Úgy is fel lehetne tenni a kérdést, hogy Love boy vagy lábujj?
Tippek?
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Harmadik éve megvan a 13 győzelem ennyi veletlen nincsen gratt a csapatnak és a stábnak , viszont jó lenne mostmár feltenni az i-re a pontot ! : )
nando89
szomorú, hogy nálunk egyelőre az i inkább csak az nfc championship game, nem a sb-n szoktunk elvérezni 😀
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Harmadik éve megvan a 13 győzelem ennyi veletlen nincsen gratt a csapatnak és a stábnak , viszont jó lenne mostmár feltenni az i-re a pontot ! : )
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
King of the (NFC) North


Ja meg itt van még ez is.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
azt tartom legfontosabbnak, h MLF es ez az edzoi stab nalunk van. Ez nemi eselyt ad, h csúcsQB nelkul sem kezdunk evekig tarto melyrepulesbe.
jossbeaumont
Barry esetében tévedtem, örülnék, ha JL-val is így járnék, de tőle kb. semmit nem várok. (A különbség az, hogy Barryről az előélete alapján mondtam véleményt, Love-ot viszont láttam játszani.) MLF hiába épít olyan rendszert, ami top QB nélkül is működik, Love szerintem leverné a lécet. Nem szívesen próbálnám ki.
Egy vereség mondjuk Detroit ellen lehet jobb lenne, ami felrázza a csapatot.
Fontos_Vidra
Magam részéről inkább hanyagolnám a vereséget, akkor is, ha megvan az első kiemelés. Ha a PO és a hazai közönség nem rázza fel a csapatot, akkor más sem fogja.
nagylaza
Akkor nem pihentetnéd Arod-ot (is)?
hage
Ha az egészségi állapota nem indokolja, akkor nem pihentetném. A PO előtt túl sok lenne két-három három-négy hét kihagyás (én legalábbis így gondolom). A csere QB-val felálló MIN ellen fél gőzzel is hozni kell a magabiztos W-t, de még a DET ellen is idegenben. Feltéve, hogy komolyan vesszük azt a Super Bowlt.
nagylaza
Rodgers így se edz rendszeresen. Inkább pihenjen 3 hetet a lábujja miatt, múlt héten is megtaposták.
Szurkolni kell a Cardinalsnak, megverni a Vikingst és pihentetni mindenkit, akit lehet, nehogy elveszítsünk még egy játékost egy remélhetőleg tét nélküli Lions meccsen.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
azt tartom legfontosabbnak, h MLF es ez az edzoi stab nalunk van. Ez nemi eselyt ad, h csúcsQB nelkul sem kezdunk evekig tarto melyrepulesbe.
jossbeaumont
Barry esetében tévedtem, örülnék, ha JL-val is így járnék, de tőle kb. semmit nem várok. (A különbség az, hogy Barryről az előélete alapján mondtam véleményt, Love-ot viszont láttam játszani.) MLF hiába épít olyan rendszert, ami top QB nélkül is működik, Love szerintem leverné a lécet. Nem szívesen próbálnám ki.
Egy vereség mondjuk Detroit ellen lehet jobb lenne, ami felrázza a csapatot.
Fontos_Vidra
Magam részéről inkább hanyagolnám a vereséget, akkor is, ha megvan az első kiemelés. Ha a PO és a hazai közönség nem rázza fel a csapatot, akkor más sem fogja.
nagylaza
Akkor nem pihentetnéd Arod-ot (is)?
hage
Ha az egészségi állapota nem indokolja, akkor nem pihentetném. A PO előtt túl sok lenne két-három három-négy hét kihagyás (én legalábbis így gondolom). A csere QB-val felálló MIN ellen fél gőzzel is hozni kell a magabiztos W-t, de még a DET ellen is idegenben. Feltéve, hogy komolyan vesszük azt a Super Bowlt.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
azt tartom legfontosabbnak, h MLF es ez az edzoi stab nalunk van. Ez nemi eselyt ad, h csúcsQB nelkul sem kezdunk evekig tarto melyrepulesbe.
jossbeaumont
Barry esetében tévedtem, örülnék, ha JL-val is így járnék, de tőle kb. semmit nem várok. (A különbség az, hogy Barryről az előélete alapján mondtam véleményt, Love-ot viszont láttam játszani.) MLF hiába épít olyan rendszert, ami top QB nélkül is működik, Love szerintem leverné a lécet. Nem szívesen próbálnám ki.
Egy vereség mondjuk Detroit ellen lehet jobb lenne, ami felrázza a csapatot.
Fontos_Vidra
Magam részéről inkább hanyagolnám a vereséget, akkor is, ha megvan az első kiemelés. Ha a PO és a hazai közönség nem rázza fel a csapatot, akkor más sem fogja.
nagylaza
Akkor nem pihentetnéd Arod-ot (is)?
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Bojorquez, Lewis és kb. mindenki lekerült a Covid listáról, ez jó hír nagyon. Mellette jött visszahordónak David Moore WR, már rosteren is van.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
azt tartom legfontosabbnak, h MLF es ez az edzoi stab nalunk van. Ez nemi eselyt ad, h csúcsQB nelkul sem kezdunk evekig tarto melyrepulesbe.
jossbeaumont
Barry esetében tévedtem, örülnék, ha JL-val is így járnék, de tőle kb. semmit nem várok. (A különbség az, hogy Barryről az előélete alapján mondtam véleményt, Love-ot viszont láttam játszani.) MLF hiába épít olyan rendszert, ami top QB nélkül is működik, Love szerintem leverné a lécet. Nem szívesen próbálnám ki.
Egy vereség mondjuk Detroit ellen lehet jobb lenne, ami felrázza a csapatot.
Fontos_Vidra
Magam részéről inkább hanyagolnám a vereséget, akkor is, ha megvan az első kiemelés. Ha a PO és a hazai közönség nem rázza fel a csapatot, akkor más sem fogja.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem mintha panaszom lehetne a falembereinkre, 🙂 de azèrt Runyant irígylem tőletek, hiába a nèv kötelez 🙂 (az apja nálunk volt elit OL a 2000s èvek elejèn)
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 287
Egészen elképesztő, hogy várhatóan ismét a Nijman-Runyan-Patrick-Newman-Kelly O-line fog kezdeni, az ideálisnak tartott Bakh-Jenkins -Myers-Runyan-Turner ötöshöz képest...s az még elképesztőbb, hogy milyen jól teljesítenek...
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Megnéztem: a mostani szezonban már 5, azaz öt olyan meccsünk volt, amikor a Packers max. FG-nyi különbséggel (három vagy annál kevesebb) ponttal nyert. 2019-ben – MLF első évében – csak kettő ennyire szoros W volt (mindkettő a DET ellen), tavaly pedig egyetlenegy sem.
Tehát: bármennyire jó látni, hogy a GB vezeti a konferenciát (és a ligát is), azt erős túlzás lenne állítani, hogy dominálja a mezőnyt. Ezért sem ártana két idegnyugtató, sima győzelem a hátralévő fordulókban.
nagylaza
Azért tegyük hozzá, hogy idén nagyon nem egészséges a csapat és van amikor a cserék cseréi játszanak. Előző évben az egyik legegészségesebb csapat voltunk, 19re nem emlékszem, de nem rémlik, hogy ilyen foghíjas lett volna a csapat.
Egy vereség mondjuk Detroit ellen lehet jobb lenne, ami felrázza a csapatot. Persze ezt csak akkor, ha már biztosan miénk az első kiemelés. 😀
több mint 2 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Most hogy itt a finish kezdem elhinni a nyilatkozatok alapján a last dance hozzáállást. Szerintem Rodgers visszavonul, ha megnyeri az SB-t a csapat (es megkapja az MVP címet).
Fontos_Vidra
Akkor esetleg én is el tudom képzelni, bármi más esetben nem.
Kampman
Sajna, én a legrosszabb forgatókönyvre készülök. És ez nem a visszavonulás.
nagylaza
Az ha elmegy mashova nalad rosszabb mintha visszavonulna es nem latnank tobbet jatszani ezt a zsenit?
JéBé
Igen, nálam rosszabb. (Tudom, te másként gondolod.)
nagylaza
Ja no offense, megertem de tudjatok nalam jatekos > csapat. Oszinten kivancsi lennek egy mini felmeresre ezzel kapcsolatban. Tobbiek, ha GB-ben nem marad szivesen latnank meg jatszani par evet mashol vagy vonuljon vissza?
JéBé
Egyértelműen a csapat. Fájna nagyon, hogy elmegy, mert azt jelentené, hogy egy időre vége az aranykornak GB-ben. Szurkolnék neki, de nem vennék Raiders mezt miatta, ahogy Jordy miatt sem vettem, pedig nekem ő volt (lesz) az all time kedvenc.
Ha hazahozza a Lombardit akkor nyugodtabb szivvel engedném el és még azt is megbocsájtanám ha lilában látnám vagy ha a "tulajdonában lévő" | (no offense, Bears szurkolók.😊 | csapat mezében futna ki. Persze nagyon furcsa érzés lenne, de azt gondolom ez nem fog megtörténni. Favre sértődötten távozott, ami miatt volt egy nagyadag bosszúvágy benne és ezért ment el a Vikingekhez.
Arod nem fog ilyent tenni, mert nem akarja lerombolni azt a kultuszt, ami GB-ben körülveszi.
Sőt, szerintem ha lát egy kis esélyt egy újabb SB runra 2021 után is, simám marad. Ha a csapattól vonul vissza biztos szobrot állítanak neki Lambeau előtt, az pedig nagyon jól esne a májának.
SBL
Az idei nyilatkozatai alapjan ugy latom, h béket kötöttek a felek, de a cap miatt (hacsak nem mondana le 10 milliokrol Arod) jövőre nagytakaritas utan nem tud GB-ben csodacsapat lenni. Nagyon sokakat idén latunk utoljara. Aaron mindig is esszel taktikazott, nem megy el nagyon nagy penzert sem, bosszubol sem olyan helyre, ahol nem SB eselyes a csapat, es nem védi meg a fal.
Nalam csapat>jatekos, de egyelore azt tartom legfontosabbnak, h MLF es ez az edzoi stab nalunk van. Ez nemi eselyt ad, h csúcsQB nelkul sem kezdunk evekig tarto melyrepulesbe.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Megnéztem: a mostani szezonban már 5, azaz öt olyan meccsünk volt, amikor a Packers max. FG-nyi különbséggel (három vagy annál kevesebb) ponttal nyert. 2019-ben – MLF első évében – csak kettő ennyire szoros W volt (mindkettő a DET ellen), tavaly pedig egyetlenegy sem.
Tehát: bármennyire jó látni, hogy a GB vezeti a konferenciát (és a ligát is), azt erős túlzás lenne állítani, hogy dominálja a mezőnyt. Ezért sem ártana két idegnyugtató, sima győzelem a hátralévő fordulókban.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Skacook, ne akarjátok már ennyire büntetni minket! 😀 Büntetjük mi épp eléggé magunkat! 🙂
Inkább azt ecseteljétek, hogy az NFC döntőben milyen taktikával fogtok SB-be jutni! 😜
PatrickSKOL
Megpróbálunk egyel több pontot szerezni, mint az ellenfél. Ez általában működik. 😊
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Skacook, ne akarjátok már ennyire büntetni minket! 😀 Büntetjük mi épp eléggé magunkat! 🙂
Inkább azt ecseteljétek, hogy az NFC döntőben milyen taktikával fogtok SB-be jutni! 😜
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 338
Érdekes hogy elmarad az a nagy kurvaanyázás amit Rodgers kapott, miközben a Vikings rájátszás esélyei most úsztak el.
Fontos_Vidra
Azért legyunk objektívek legalább ebben Kirk nem csinált ebből zsákbamacskát h nem oltat , ehhez meg joga van mindenkinek bármit is gondlunk erről , Aaronnal is az volt inkább a gond h azt mondta h immunizalva van , és úgy is viselkedett a protokolok szempontjából .
nando89
Bocs, de amennyire én tudom Arod sem csinált ebből titkot a csapat és a liga felé és betartotta a nem-oltottakra vonatkozó protokolt kivéve azt, hogy a sajttájon maszkot viseljen. Amit egyébként Cousin is megszegett néha.
Azt, hogy miért nem merte bevállalni nyíltan a nyílvánosság előtt is nem értem. Ez a mismásolás a immunizálással nem volt jó húzás részéről.
SBL
Jól tudod 🙂
Az még a ligát minősíti, hogy amiért Rodgers utólag kapott büntetést (sajtótájékoztatók), azt miért csak hónapokkal később kapta (hiszen folyamatosan az orruk előtt zajlott), és pl. Cousins miért nem kapott ugyanazért büntetést.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Érdekes hogy elmarad az a nagy kurvaanyázás amit Rodgers kapott, miközben a Vikings rájátszás esélyei most úsztak el.
Fontos_Vidra
Azért legyunk objektívek legalább ebben Kirk nem csinált ebből zsákbamacskát h nem oltat , ehhez meg joga van mindenkinek bármit is gondlunk erről , Aaronnal is az volt inkább a gond h azt mondta h immunizalva van , és úgy is viselkedett a protokolok szempontjából .
nando89
Bocs, de amennyire én tudom Arod sem csinált ebből titkot a csapat és a liga felé és betartotta a nem-oltottakra vonatkozó protokolt kivéve azt, hogy a sajttájon maszkot viseljen. Amit egyébként Cousin is megszegett néha.
Azt, hogy miért nem merte bevállalni nyíltan a nyílvánosság előtt is nem értem. Ez a mismásolás a immunizálással nem volt jó húzás részéről.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Érdekes hogy elmarad az a nagy kurvaanyázás amit Rodgers kapott, miközben a Vikings rájátszás esélyei most úsztak el.
Fontos_Vidra
Azért legyunk objektívek legalább ebben Kirk nem csinált ebből zsákbamacskát h nem oltat , ehhez meg joga van mindenkinek bármit is gondlunk erről , Aaronnal is az volt inkább a gond h azt mondta h immunizalva van , és úgy is viselkedett a protokolok szempontjából .
nando89
Ez oké. Csak sok embernek az volt a baja, hogy Rodgers nem csapatjátékos stbstb. Most az hogy mi nem tudtuk, hogy nincs beoltva az nem számít, a csapatnak/ligának nem hazudott.
Az hogy Cousins kiállt és azt mondta, hogy "If I die, I die." nem teszi nagyobb csapatjátékossá.
Illetve furcsának tartom, hogy nem Mondot kezdetik, akkor minek draftolták?
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Érdekes hogy elmarad az a nagy kurvaanyázás amit Rodgers kapott, miközben a Vikings rájátszás esélyei most úsztak el.
Fontos_Vidra
Azért legyunk objektívek legalább ebben Kirk nem csinált ebből zsákbamacskát h nem oltat , ehhez meg joga van mindenkinek bármit is gondlunk erről , Aaronnal is az volt inkább a gond h azt mondta h immunizalva van , és úgy is viselkedett a protokolok szempontjából .

Szerkesztette: nando89