Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Alapvetően nekem tetszik ez a draft , Van Ness hiányposztra jött és hatalmas potenciál van benne.
Wr és Te jött egy rakat ha csak 2 beválik már fasza .
Wooden és Brooks sztm steal ,mélységet fognak adni védőfalnak .
Cliford az max poén lehet , nem vagyok Love feltétlen híve de nem látom h tud olyan rossz lenni h Cliford pályát fogjon .
Anderson sem tetszik igazán sztm volt még bent jobb K.
Azt értem h idén Ol-ba nem jött ember elöző két drafton hátsó körös projektekből jött egy csomo , meg amugy is megvagyunk .
Safety kérdés már érdekesebb , oda még jó volna vki piacról (Amos).

Nálam ez összeségében elsőre A- , 13 huzásból tényleg Cliford volt csak teljesen homály , az meg ennyi picknél belefér sztm.

Mostantól azzal már nem lehet majd takarózni ha Love gyenge lesz h nincs társ , attól viszont felkurom magam h ezt a szintű segítséget miért nem adtuk egyszer meg Aaronnak is ...
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 900
Tegnap Gute azt mondta kapcsolatban vagyunk Amossal , így a draft után nem lepne meg ha végül visszajönne.
nando89
Engem sem. A rosteren lévő társaság és az egy hetedikkörös rookie nem tűnik életbiztosításnak. Valamit lépni kell még ezen a poszton.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Tegnap Gute azt mondta kapcsolatban vagyunk Amossal , így a draft után nem lepne meg ha végül visszajönne.
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 900
UDFAk-ról valami?
zacknorb
A Cheeseheatv.com szerint ez most a jelenlegi állás.

WR Duece Watts, Tulane, 7.00 RAS, per Tom Silverstein

WR Malik Heath, Mississippi, 6.58 RAS, per Aaron Wilson

TE Camren McDonald, Florida State, 2.52 RAS, per Tom Silverstein

TE Henry Pearson, Appalachian State, 4.51 RAS, per Zach Jacobson

OG Chuck Filiaga, Minnesota, 7.89 RAS, per Zach Jacobson

OT Kadeem Telfort, Alabama-Birmingham, 1.59 RAS, per Aaron Wilson

DL Jason Lewan, Illinois State, 8.54 RAS, per Aaron Wilson

EDGE Justin Ademilola, Notre Dame, 2.21 RAS, per Zach Jacobson

EDGE Keshawn Banks, San Diego State, 2.09 RAS, per Tom Silverstein

LB Jimmy Phillips, Southern Methodist, 3.44 RAS, per Zach Jacobson

DB Benny Sapp III, Northern Iowa, 4.40 RAS, per Aaron Wilson

S Christian Morgan, Baylor, 8.67 RAS, per Aaron Wilson

P Shane McDonough, NC State, per Tom Silverstein

 cheeseheadtv.com/blog/tracking-the-packers-2023-post-draft-udfa-signings-510
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
UDFAk-ról valami?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 044 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grant DuBose-nak nagy sztorija van lásd a videót, elméletileg ott kezdődik, ahogy linkeltem. Remélem beválik az NFL-ben is. Nagyon feel good story lenne.
 www.youtube.com/watch?v=VJyEjq7xRmo&t=2423s
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Megvan a TE/WR.
Ez is valami.
esz-ki-mo
Musgrave nagyon tetszik jó Pick és nagy needre.
Reed már érdekes elég reach szagú a dolog sok jobbra értékelt wr volt meg bent valamiert ő nálunk előrébb volt boardon .
A két le csere meg hasznos lesz holnap !
nando89
Nekem 56. volt a boardonom Reed. Baromira szerettem. 😊
alatriste
Szeressen téged baromira alatriste, így akár még 56. is lehetsz.😉
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Cliffordnál csak Spencer Petras lett volna rosszabb
Újabb remek Gute ötlet
zacknorb
Hát az valóban wtf pick volt ma , viszont a többi mai pick nagyon tetszik , két dl pick főleg fizikálisak gyorsak .
nando89
Brooks nekem lieblingem volt
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Cliffordnál csak Spencer Petras lett volna rosszabb
Újabb remek Gute ötlet
zacknorb
Hát az valóban wtf pick volt ma , viszont a többi mai pick nagyon tetszik , két dl pick főleg fizikálisak gyorsak .
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Cliffordnál csak Spencer Petras lett volna rosszabb
Újabb remek Gute ötlet
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 3 925
Na erre a Clifford projektre kíváncsi leszek szidtam eleget a PSUban meglepődnèk ha Loveot lenyomná de az MLFnek is nagy faceplam lenne.
dande2
En azon is meglepodnek, ha o lenne az elso szamu backup…
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na erre a Clifford projektre kíváncsi leszek szidtam eleget a PSUban meglepődnèk ha Loveot lenyomná de az MLFnek is nagy faceplam lenne.
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Meglátjátok, jó lesz ez

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Megvan a TE/WR.
Ez is valami.
esz-ki-mo
Musgrave nagyon tetszik jó Pick és nagy needre.
Reed már érdekes elég reach szagú a dolog sok jobbra értékelt wr volt meg bent valamiert ő nálunk előrébb volt boardon .
A két le csere meg hasznos lesz holnap !
nando89
Nekem 56. volt a boardonom Reed. Baromira szerettem. 😊
alatriste
Neztem a műsort , látszott nagyon h nagyon tetszik 😀reméljük bejön , masodik koros wr nálunk csak jó lehet !
nando89
én is most értem a végére
azt szűrtem le, hogy a követős csöcsk nagyon inspiráltak az élős meztelenkedésre
amúgy én már Musgrave helyett is Kraftet húztam volna és hátsóban Whyle-t a Bearcatsből, de ez rendben volt
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Megvan a TE/WR.
Ez is valami.
esz-ki-mo
Musgrave nagyon tetszik jó Pick és nagy needre.
Reed már érdekes elég reach szagú a dolog sok jobbra értékelt wr volt meg bent valamiert ő nálunk előrébb volt boardon .
A két le csere meg hasznos lesz holnap !
nando89
Nekem 56. volt a boardonom Reed. Baromira szerettem. 😊
alatriste
Neztem a műsort , látszott nagyon h nagyon tetszik 😀reméljük bejön , masodik koros wr nálunk csak jó lehet !
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megvan a TE/WR.
Ez is valami.
esz-ki-mo
Musgrave nagyon tetszik jó Pick és nagy needre.
Reed már érdekes elég reach szagú a dolog sok jobbra értékelt wr volt meg bent valamiert ő nálunk előrébb volt boardon .
A két le csere meg hasznos lesz holnap !
nando89
Nekem 56. volt a boardonom Reed. Baromira szerettem. 😊


Liverpool Fc
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nagyon gyűjtjük a pickeket, már 2 letrade volt Musgrave után.
pecsi92
ez konkrétan elég szép mozgásteret jelenthet - hátralévő pick-ek (ebből egy comp.):

116th (4th)
149th (5th)
159th (5th)
179th (6th)
207th (6th)
232nd (7th)
235th (7th)
242nd (7th)
256th (7th)

Szerkesztette: gamerkr

több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Megvan a TE/WR.
Ez is valami.
esz-ki-mo
Musgrave nagyon tetszik jó Pick és nagy needre.
Reed már érdekes elég reach szagú a dolog sok jobbra értékelt wr volt meg bent valamiert ő nálunk előrébb volt boardon .
A két le csere meg hasznos lesz holnap !
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Butler megmondta: mindig remek elkapókat húzunk a 2. körben.
Megnyugodtam.
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Megvan a TE/WR.
Ez is valami.
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 512
Nagyon gyűjtjük a pickeket, már 2 letrade volt Musgrave után.
több mint 3 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Sehogyan se jó ez.nagylaza, főpohárnok
ha mondjuk az első körös WR-ek bustok lesznek, az segít 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Az a szörnyű gyanúm, hogy JSN miatt fogjuk még a rücskös falba verni a fejünket. Gute így legalább elmondhatja, hogy következetes, és korábban nem Áronnal akart kibaszni. Kérdés, hogy ennek mennyire örülünk. (Részemről igen mérsékelten.) Tudom, ha WR jött volna, akkor meg az lenne a baj, hogy miért pont most. Sehogyan se jó ez.
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 3 925
Én is TE - WR kombót várok, TE-ből van bőven minőségi választék, bőven marad nekünk is.
Viszont WR-ből az éjszakai négyes run után nem tudom, hogy ki lenne még igazi erősítés Watsonék mellé... (tudom, bárki....de tényleg minőségire gondolok)
esz-ki-mo
Mingo, Tillman, Rice pl.
TE van meg negy is, akinek lehetne orulni.
De safety is kellene, valoban, hacsak nem cserelunk tenyleg valakiert, akar Bakerert - vagy hozzuk vissza Amost.
casaubon
Nagyon nem szeretnem h a két masodik kor egyike is safety legyen , sztm 3. Körben is lesznek meg használható safetyk.
nando89
A harmadik kor is ma ejjel lesz 😁
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Én is TE - WR kombót várok, TE-ből van bőven minőségi választék, bőven marad nekünk is.
Viszont WR-ből az éjszakai négyes run után nem tudom, hogy ki lenne még igazi erősítés Watsonék mellé... (tudom, bárki....de tényleg minőségire gondolok)
esz-ki-mo
Mingo, Tillman, Rice pl.
TE van meg negy is, akinek lehetne orulni.
De safety is kellene, valoban, hacsak nem cserelunk tenyleg valakiert, akar Bakerert - vagy hozzuk vissza Amost.
casaubon
Nagyon nem szeretnem h a két masodik kor egyike is safety legyen , sztm 3. Körben is lesznek meg használható safetyk.