Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Volt egy ilyen tippsorom, amit nem játszottam meg: GB, Colts, Bengals, Pats és SEA W. Ha a másik három is bejön, morcos leszek.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
mondani se kell h po-ban ez instant kiesés lett volna .
nando89
Eléggé lehangolt a CLE elleni produkció, annak ellenére, hogy volt néhány gyönyörű play. Egyetlen pillanatig sem gondoltam rá, hogy kikaphatunk, aztán mégis majdnem bukó lett a vége.
Azzal vigasztalom magam, hogy (idézet az NFL-es közhelyszótárból) nem az alapszakaszban kell csúcsformát mutatni. Ha minden tökéletesen működne, akkor meg az lenne a bajom, hogy „túl korai, mi lesz így a PO-ban”. Semmi se jó.😊
Hanem: a Vikingek és a Lions ellen végre illene dominálni, két magabiztos W-vel ráfordulni a rájátszásra, mert az mégsem járja, hogy most már sorozatban nem mi nyerjük meg, hanem az ellenfelek veszítik el a meccseinket.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Hat sok pozitívum nem volt tegnap , annak azért lehet örülni h Aaronnak megvan a rekord nagyon megerdemelt , meg tan annak is h a spec team magához képest már már jó volt .

Ami meg becsulendo h ez a fal nem engedett sacket pedig Nijman rendszeresen Garettel nézett szembe .

Amúgy meg sok szempontbol elkell felejteni ezt a meccset , vedelem futás ellen kriminális volt , intek szépek de abból kettő sajnos hatalmas bírói hiba , amit nagyon sajnálok ennél a rájátszásban több kell .

Támadó oldalon meg a második félidő értékelhetetlen volt egy jó drive még harmadik negyed elején amiből meg lett egy fg aztán a nagy semmi , mondani se kell h po-ban ez instant kiesés lett volna .
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Jó hogy sikerült INT-eket szerezni, így a 4. negyedig nem volt lehetőség muffed puntot összehozni.
A Seahawks elleni 0-zós meccs óta olyan 2011-es jellegű a védelem, gyanús hogy a végeredmény is hasonló lesz. | Hacsak nem fújják végre egyszer a bírók Super Bowl győzelemig "kedvenc csapatukat", ha már úgyis évek óta ezt kell olvasni, legalább eredmény is legyen |
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Meg sem tudom mar szamolni hanyadik ilyen ugly W a LaFleur eraban, de az a fontos hogy ezek mindig felenk billennek.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 608 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát, az idei bejglit alaposan megtöltöttük turnover mákkal.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Mi a franc volt ez? - teszem fel a kérdést...
nagylaza
Kinek mázli, kinek pech.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Mi a franc volt ez? - teszem fel a kérdést...
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 804
Köszönjük a sporiknak is...
A védelem a futást kivéve nagyot játszott, az O meg lealibizte a második félidőt.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 608 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben King is covid list
pecsi92
Merry Xmas
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
Mondjátok, hogy lesz hó Green Bayben. Encsen van, szóval ha más nem kiülök és nézem kint. 😃
KeyG
Nem lesz.
Kampman
Már Green Bay sem a régi😕
pfefe8
Nem baj, megyünk Encsre meccset nézni.
nagylaza

30 perce keltem és tudtam meg, hogy Huntley Covid out. Elkészítek mindent, hogy Green Bayben érezzétek magatokat, pálinkát hozzatok igyam le magam de úgy, hogy ez a két nap foci maradjon ki, jobb lenne. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Jean-Charles Covid
Taylor, Summers IR

Mindharman a special teambol estek ki. Lehet, ez javit vegre valamit az egysegen?
casaubon
Közben King is covid list
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Jean-Charles Covid
Taylor, Summers IR

Mindharman a special teambol estek ki. Lehet, ez javit vegre valamit az egysegen?
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Mondjátok, hogy lesz hó Green Bayben. Encsen van, szóval ha más nem kiülök és nézem kint. 😃
KeyG
Nem lesz.
Kampman
Már Green Bay sem a régi😕
pfefe8
Nem baj, megyünk Encsre meccset nézni.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
(Továbbra is képtelen vagyok eligazodni azon, hogy mikor, kit, milyen feltételek teljesülése esetén engednek pályára lépni a Covid-listára kerültek közül, de ez legyen az én bajom.)
nagylaza
Oltva vagy - pozitivat tesztelsz - nincs tuneted -> egy negativ teszt utan visszaterhetsz
Oltva vagy - pozitivat tesztelsz - van tuneted -> tunetek elmulta utan min. 24 oraval kell egy negativ teszt es visszaterhetsz
Nem vagy oltva - close contact vagy -> 5 nap karanten
Nem vagy oltva - pozitivat tesztelsz -> 10 nap karanten, es utana is kell negativ teszt, hogy visszaterhess (hogy egy vagy ketto, azt mar nem tudom).
Kb. ennyi, ha jol kovettem az utolso modositasokat.
casaubon
Minden elismerésem!😊
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
(Továbbra is képtelen vagyok eligazodni azon, hogy mikor, kit, milyen feltételek teljesülése esetén engednek pályára lépni a Covid-listára kerültek közül, de ez legyen az én bajom.)
nagylaza
Oltva vagy - pozitivat tesztelsz - nincs tuneted -> egy negativ teszt utan visszaterhetsz
Oltva vagy - pozitivat tesztelsz - van tuneted -> tunetek elmulta utan min. 24 oraval kell egy negativ teszt es visszaterhetsz
Nem vagy oltva - close contact vagy -> 5 nap karanten
Nem vagy oltva - pozitivat tesztelsz -> 10 nap karanten, es utana is kell negativ teszt, hogy visszaterhess (hogy egy vagy ketto, azt mar nem tudom).
Kb. ennyi, ha jol kovettem az utolso modositasokat.
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Mondjátok, hogy lesz hó Green Bayben. Encsen van, szóval ha más nem kiülök és nézem kint. 😃
KeyG
Nem lesz.
Kampman
Már Green Bay sem a régi😕

Steelers fan
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Mondjátok, hogy lesz hó Green Bayben. Encsen van, szóval ha más nem kiülök és nézem kint. 😃
KeyG
Nem lesz.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
Mondjátok, hogy lesz hó Green Bayben. Encsen van, szóval ha más nem kiülök és nézem kint. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Már éppen írni akartam, hogy a CLE Covid-listáját elnézve emberi számítás szerint csak az a kérdés, hány ponttal nyer a GB ma este. Aztán olvasom, hogy végül Mayfield is, mások is játszani fognak. Akkor viszont nincs előre lefutva a meccs. (Továbbra is képtelen vagyok eligazodni azon, hogy mikor, kit, milyen feltételek teljesülése esetén engednek pályára lépni a Covid-listára kerültek közül, de ez legyen az én bajom.)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Csatlakozom az előttem szólóhoz: minden Sajtfejűnek boldog karácsonyt!
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 278
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

MLF jelenleg a második befutó az év edzője díjra. Elfogult vagyok, ezért szerintem megérdemelné a sok sérült és a mérleg miatt, hiába Rodgers az irányítója.

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Bakhtiari megint nem edz , nincsenek jó érzéseim ezzel kapcsolatban , egyre inkább úgy tűnik reális esély Jaire játékára van csak a következő hetekben .
nando89
Bakhkal kapcsolatban én már annak is örülnék, ha valaha visszatérne, rossz érzéseim vannak.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Adams telefonján hordozza a Ravens meccs elleni védő felállások fotóit, amik elő is kerültek a riporterek előtt, a kérdéseknél.

 twitter.com/jonas_shaffer/status/1473342796790648842/photo/1

Eszméletlen.