Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Nemrég néztem utána, hogy 2011-ben 4 olyan meccs volt az alapszakaszban, ahol 31+ pontot kapva sikerült győzni. Azóta ilyen meccseken 5 győzelem 28 vereség, lehet jó, hogy 2 pontosra mentek.
Peszinter Ferenc
Várjál. 30 pontot kaptunk.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Nemrég néztem utána, hogy 2011-ben 4 olyan meccs volt az alapszakaszban, ahol 31+ pontot kapva sikerült győzni. Azóta ilyen meccseken 5 győzelem 28 vereség, lehet jó, hogy 2 pontosra mentek.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Kimondottan elveztem a meccset, gratulalok nektek, mondanam hogy egy SB visszavagoert lelegelnek ket hold csalant, de tartok tole az se lenne eleg hozza nekunk. De hatha. Sayonara Packers! 🙏👍☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Szép győzelem lett a végére!
Az ST edzőnek már rég nem kellene itt lennie, a D-nél is vannak gondok, de majd Clark és Alexander visszatér.
Kemény lesz bárkinek is Január végén hozzátok menni, szerintem a 49ers lesz az. Addigra rendezni kell a futás elleni D-t.
Rodgers az Rodgers.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Nem gondoltam volna, hogy Clark ennyit számít. Nélküle a védelem a régi 2010-es évekbeli hagyományokat idézte
Kemény csata volt, a lényeg a W, a többit meg heverjük ki.
Azt a kvótadíszpintyet meg küldjék már el a spec team környékéről is!

Szerkesztette: James007
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Észak mostmár tényleg nem elég , de azért harmadszor zsinórban nem rossz 😊
nando89
A Ravens ellen viszont nem volt sétagalopp. Finoman fogalmazva.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Észak mostmár tényleg nem elég , de azért harmadszor zsinórban nem rossz 😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
közben a Lions besegített picit
gamerkr
közben a Lions besegített picit
gamerkr
Áttört a gát...😊
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
közben a Lions besegített picit

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Sajnos egyre simábbnak tűnik ez a meccs (koppkoppkopp), és persze HA nyerünk, akkor örülni kell a W-nek, de az elmúlt 2 évben végig az volt az érzésem, hogy az AFC-ből nekünk a Ravens lenne a legnagyobb falat. Ezért nagyon reméltem, hogy idén két ereje teljében lévő gárda csap össze, hogy lássuk mit tudunk.
Fontos_Vidra
Már Áprilisban a menetrend kihirdetése után kivettem a Hétfő Kedd nappalt munkába a meccs miatt.
Nagyon vártam és várom is, de ez nem az a meccs lesz mint aminek kellett volna lenni. Rodgers az Rodgers, nagyon vártam, most csak a tisztes helytállás a lényeg és Huntley adja el magát jövőre valahova egy jó kompenzációs pickért. 😃
Ennyi maradt nekem.
KeyG
Én is nagyon vártam, kíváncsi voltam, mire lesz képes a D egy mobilis QB ellen. Ha még Lamar se játszik, akkor végképp kuka a meccs. Sajnálom.
nagylaza
Jackson hivatalosan is inaktív.

L

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Sajnos egyre simábbnak tűnik ez a meccs (koppkoppkopp), és persze HA nyerünk, akkor örülni kell a W-nek, de az elmúlt 2 évben végig az volt az érzésem, hogy az AFC-ből nekünk a Ravens lenne a legnagyobb falat. Ezért nagyon reméltem, hogy idén két ereje teljében lévő gárda csap össze, hogy lássuk mit tudunk.
Fontos_Vidra
Már Áprilisban a menetrend kihirdetése után kivettem a Hétfő Kedd nappalt munkába a meccs miatt.
Nagyon vártam és várom is, de ez nem az a meccs lesz mint aminek kellett volna lenni. Rodgers az Rodgers, nagyon vártam, most csak a tisztes helytállás a lényeg és Huntley adja el magát jövőre valahova egy jó kompenzációs pickért. 😃
Ennyi maradt nekem.
KeyG
Én is nagyon vártam, kíváncsi voltam, mire lesz képes a D egy mobilis QB ellen. Ha még Lamar se játszik, akkor végképp kuka a meccs. Sajnálom.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Sajnos egyre simábbnak tűnik ez a meccs (koppkoppkopp), és persze HA nyerünk, akkor örülni kell a W-nek, de az elmúlt 2 évben végig az volt az érzésem, hogy az AFC-ből nekünk a Ravens lenne a legnagyobb falat. Ezért nagyon reméltem, hogy idén két ereje teljében lévő gárda csap össze, hogy lássuk mit tudunk.
Fontos_Vidra
Már Áprilisban a menetrend kihirdetése után kivettem a Hétfő Kedd nappalt munkába a meccs miatt.
Nagyon vártam és várom is, de ez nem az a meccs lesz mint aminek kellett volna lenni. Rodgers az Rodgers, nagyon vártam, most csak a tisztes helytállás a lényeg és Huntley adja el magát jövőre valahova egy jó kompenzációs pickért. 😃
Ennyi maradt nekem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Sajnos egyre simábbnak tűnik ez a meccs (koppkoppkopp), és persze HA nyerünk, akkor örülni kell a W-nek, de az elmúlt 2 évben végig az volt az érzésem, hogy az AFC-ből nekünk a Ravens lenne a legnagyobb falat. Ezért nagyon reméltem, hogy idén két ereje teljében lévő gárda csap össze, hogy lássuk mit tudunk.
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Matt LaFleur said the Packers don't have any additional COVID cases. He doesn't anticipate Kenny Clark playing Sunday against the Ravens.

Egyfelől jó, hogy a mindenhol terjedő esetszám nálunk "csak" 1 ember. Azonban Kevés nála fontosabb ember lehetne az az egy.
alatriste
Amennnyire sok a hiányó a túloldalon, ezt a meccset Clark nélkül is hozni kell. Legalább pihentebb lesz a továbbiakra.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Matt LaFleur said the Packers don't have any additional COVID cases. He doesn't anticipate Kenny Clark playing Sunday against the Ravens.

Egyfelől jó, hogy a mindenhol terjedő esetszám nálunk "csak" 1 ember. Azonban Kevés nála fontosabb ember lehetne az az egy.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Nálunk is kezdődik újra Kenny Clark covid listán ..
nando89
Csak azt nem értem, miért írja a PHC, hogy Clark "szinte biztosan" hiányzik majd a Ravens ellen. Ha egyszer Covid-listára került, akkor 110 százalék, nem?
nagylaza
Sztem csak close contact, lehet hogy le tud még kerülni 2db negatív tesztel, bár én már nem tudom követni mi a pontos szabály
jabi
Mivel szinte biztosan oltott, close contactkent nem kerulne listara, csak ha pozitiv. Az uj protokoll miatt van nemi eselye jatszani: ha tunetmentes marad, egy negativ teszt utan is visszaterhet mar.
több mint 2 éve
jabi Green Bay Packers 128
Nálunk is kezdődik újra Kenny Clark covid listán ..
nando89
Csak azt nem értem, miért írja a PHC, hogy Clark "szinte biztosan" hiányzik majd a Ravens ellen. Ha egyszer Covid-listára került, akkor 110 százalék, nem?
nagylaza
Sztem csak close contact, lehet hogy le tud még kerülni 2db negatív tesztel, bár én már nem tudom követni mi a pontos szabály
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Nálunk is kezdődik újra Kenny Clark covid listán ..
nando89
Csak azt nem értem, miért írja a PHC, hogy Clark "szinte biztosan" hiányzik majd a Ravens ellen. Ha egyszer Covid-listára került, akkor 110 százalék, nem?
nagylaza
TJ Watt, TJ Watt, TJ Watt a válasz, hiszen ő lejött COVID IR-ről 2 negatív teszttel és nem hagyott ki meccset.

De ő metahumán, szóval mindegy!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Nálunk is kezdődik újra Kenny Clark covid listán ..
nando89
Csak azt nem értem, miért írja a PHC, hogy Clark "szinte biztosan" hiányzik majd a Ravens ellen. Ha egyszer Covid-listára került, akkor 110 százalék, nem?
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Nálunk is kezdődik újra Kenny Clark covid listán ..
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Rodgers egyébként 3 td-re van, hogy beállítsa Favre franchise rekordját.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
A páromnak is, aki alig várja, hogy vége legyen a szezonnak és ne szólaljon meg hajnal kettőkor az ébresztő, ami után én "finoman" kikászolódom az ágyból és "halkan" elindulok a nappali felé.
SBL
Én már száműzve vagyok a dolgozószobámba: vettem egy felfújható vendégágyat, hajnali meccs előtt azon próbálok egy-két órát szundítani.😊 Csak az a baj, hogy nem nagyon megy: ahogyan közeledik a kick off, úgy nő az adrenalin, amitől nem tudok aludni. Ahogyan utazás előtt szokott lenni (nálam legalábbis).😊
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Velem meg ez jött szembe 🤣

 youtu.be/3aqFO201Ga0
SGBP
A többszörösen visszaeső Robert Quinn most már tanulhatna a saját hibájából!😊
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Velem meg ez jött szembe 🤣

 youtu.be/3aqFO201Ga0
SGBP
Jaaa persze ugyanazzal a zenével 😀
SGBP
Igen, a zene lényeg. Az adja az életérzést😊