Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
A páromnak is, aki alig várja, hogy vége legyen a szezonnak és ne szólaljon meg hajnal kettőkor az ébresztő, ami után én "finoman" kikászolódom az ágyból és "halkan" elindulok a nappali felé.
SBL
Én már száműzve vagyok a dolgozószobámba: vettem egy felfújható vendégágyat, hajnali meccs előtt azon próbálok egy-két órát szundítani.😊 Csak az a baj, hogy nem nagyon megy: ahogyan közeledik a kick off, úgy nő az adrenalin, amitől nem tudok aludni. Ahogyan utazás előtt szokott lenni (nálam legalábbis).😊
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Velem meg ez jött szembe 🤣

 youtu.be/3aqFO201Ga0
SGBP
A többszörösen visszaeső Robert Quinn most már tanulhatna a saját hibájából!😊
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Velem meg ez jött szembe 🤣

 youtu.be/3aqFO201Ga0
SGBP
Jaaa persze ugyanazzal a zenével 😀
SGBP
Igen, a zene lényeg. Az adja az életérzést😊
több mint 2 éve
SGBP 241
Velem meg ez jött szembe 🤣

 youtu.be/3aqFO201Ga0
SGBP
Jaaa persze ugyanazzal a zenével 😀
több mint 2 éve
SGBP 241
Velem meg ez jött szembe 🤣

több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Egy nehéz nap és másfél üveg bor után ilyen faszságokat hallgatok a Jutyubon.
 www.youtube.com/watch?v=XZxCpnoce-Y
Küdöm mindenkinek, aki szereti!
A páromnak is, aki alig várja, hogy vége legyen a szezonnak és ne szólaljon meg hajnal kettőkor az ébresztő, ami után én "finoman" kikászolódom az ágyból és "halkan" elindulok a nappali felé.
Ui.:Érdemes a kommentekbe is beleolvasni!
SBL
Erről a zenéről mindig Driver és Jordy TD-k ugranak be.
Tactful Cactus
Same here
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Egy nehéz nap és másfél üveg bor után ilyen faszságokat hallgatok a Jutyubon.
 www.youtube.com/watch?v=XZxCpnoce-Y
Küdöm mindenkinek, aki szereti!
A páromnak is, aki alig várja, hogy vége legyen a szezonnak és ne szólaljon meg hajnal kettőkor az ébresztő, ami után én "finoman" kikászolódom az ágyból és "halkan" elindulok a nappali felé.
Ui.:Érdemes a kommentekbe is beleolvasni!
SBL
Erről a zenéről mindig Driver és Jordy TD-k ugranak be.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 twitter.com/SherbyFranky

 www.tmj4.com/news/local-news/aaron-rodgers-doppelganger-heads-back-to-germany

Hamar világsztár lett ez a müncheni ürge 😀
James007
Valahol felsír Tom Wrigglesworth.
Tactful Cactus
Ha már ott voltam rákerestem.
Beszarás!!!
Nem is annyira a csávó, hanem az, hogy ebben a városban minden a footballról szól.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Egy nehéz nap és másfél üveg bor után ilyen faszságokat hallgatok a Jutyubon.

Küdöm mindenkinek, aki szereti!
A páromnak is, aki alig várja, hogy vége legyen a szezonnak és ne szólaljon meg hajnal kettőkor az ébresztő, ami után én "finoman" kikászolódom az ágyból és "halkan" elindulok a nappali felé.
Ui.:Érdemes a kommentekbe is beleolvasni!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
 twitter.com/SherbyFranky

 www.tmj4.com/news/local-news/aaron-rodgers-doppelganger-heads-back-to-germany

Hamar világsztár lett ez a müncheni ürge 😀
James007
Valahol felsír Tom Wrigglesworth.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
 twitter.com/SherbyFranky

 www.tmj4.com/news/local-news/aaron-rodgers-doppelganger-heads-back-to-germany

Hamar világsztár lett ez a müncheni ürge 😀
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
újra miénk az 1. kiemelés. köszi kosok!
Fontos_Vidra
S a hátralevő ellenfeleket tekintve igazából rajtunk múlik, hogy meg is tartjuk-e ezt.... (persze nem azt mondom, hogy a BAL-CLE-MIN hármasugrás sétagalopp lesz, de azért vastagon mi vagyunk az esélyesek)
Én viszonylag nyugodt vagyok, mert az elmúlt pár meccsen AR valami olyan magabiztossággal játszik, hogy ebből bármi kisülhet...hát még ha az újabb sérülések helyett újabb gyógyulásokat hoznának a következő hetek...
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
újra miénk az 1. kiemelés. köszi kosok!
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Emlékszem amikor 2 éve hozták Tyler Ervint, mert a special team kb. negatív visszahordott yardmennyiséggel rendelkezett december környékén. Az a csapat a mostaninak egész jó alternatívája lenne 😊
Most már inkább azon gondolkozom, hogy egyáltalán minek kell visszahordó embert odaállítani? Mert ami most így hirtelen eszembe jut az tegnapról ugye a Malik Taylor + Amari Rodgers bénázás, korábban Cobb is csinált egy turnovert, Kylin Hillnek meg a szezonjába került, hogy megpróbált visszahordani.
Másik oldalon meg rúgjanak touchbacket minden alkalommal azt kész.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 838 — Kinek mit intézett a kormánya
Rasul Douglas viszont remek húzás volt, ha visszajön Jaire és Stokes is fejlődik akkor ott megvagyunk, már csak mélyseg kell, meg King kirúgása.
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
A hasonmás pedig üde színfolt volt a közvetítésen.
Fontos_Vidra
Elgondolkodtatott, hogy esetleg a Saints ellen nem ő játszott e az első fordulóban..?
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Emlékeim szerint a Chargers már járt úgy, hogy ligaelit volt az offense és defense is, de a special team annyira lehúzta őket, hogy a PO se lett meg.
Fontos_Vidra
A 2010-es szezonban produkáltak egy ligaelső O és ligaelső D mellett 9-7-es szezont.

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Emlékeim szerint a Chargers már járt úgy, hogy ligaelit volt az offense és defense is, de a special team annyira lehúzta őket, hogy a PO se lett meg.

Sajnos csak a rövid összefoglalót néztem, de már gyanús volt, mikor a 15 percbe beleférnek az ellenfél visszahordásai, hogy ott baj lesz.

Rodgers (innentől hivatalosan a Bears apucija) szépen hozza a számokat, lehet a végén izgi lesz az MVP verseny.

Szegény Quinn nem tanulta meg a múltkori óta, hogy a discount doublecheck belt-et nem szabad piszkálni. Egyébként az hogy nem volt taunting? Ok sack, majd felé fordulva mutatja az övet, miközben még fekszik Arod (ráadásul saját ünneplése).

A hasonmás pedig üde színfolt volt a közvetítésen.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:
-Kickoff out of bounds
-Corey Bojorquez 22-yard shank
gamerkr
Bocsi, de ez a kettő 14 visszahordott ponttól mentett meg minket..
Én már drukkoltam, hogy minden rúgás inkább menjen ki oldalra.
James007
egyértelmű, ezek a kisebbik rosszak voltak a tegnapi produktumot látva.
Viszont a lenti listából sajnos kettő is elég lesz, hogy egy esetleges playoff-ban kizúgjunk a francba.
gamerkr
Pont ezt akartam. Bármilyen hülyén hangzik: az ST-n, ha így folytatja, akár még a rájátszás SB is elmehet.
(Esetleges PO?😊 Ennél azért jobban állunk.😊😊)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:
-Kickoff out of bounds
-Corey Bojorquez 22-yard shank
gamerkr
Bocsi, de ez a kettő 14 visszahordott ponttól mentett meg minket..
Én már drukkoltam, hogy minden rúgás inkább menjen ki oldalra.
James007
egyértelmű, ezek a kisebbik rosszak voltak a tegnapi produktumot látva.
Viszont a lenti listából sajnos kettő is elég lesz, hogy egy esetleges playoff-ban kizúgjunk a francba.

több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:
-Kickoff out of bounds
-Corey Bojorquez 22-yard shank
gamerkr
Bocsi, de ez a kettő 14 visszahordott ponttól mentett meg minket..
Én már drukkoltam, hogy minden rúgás inkább menjen ki oldalra.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:

-97-yard punt return TD allowed
-34-yard punt return allowed
-42-yard kick return allowed
-40-yard kick return allowed
-Kickoff out of bounds
-Muffing kickoff headed out of bounds to give your offense a start at its own 5-yard line
-Corey Bojorquez 22-yard shank
-Amari Rodgers muffed punt bailed out by Bears player running out of bounds on his own
-MVS muffing onside kick recovery

gamerkr
Nehéz fokozni, de ha van ST, ami képes lehet erre, akkor az a miénk.
Izgatottan várjuk a folytatást.

Ui.: Punt helyett a 4&20-ra is rá kell menni akár saját térfélen is és csak onside kick-et szabad rúgni, mert ha nem sikerül sem leszünk rosszabb pozicióban mint ha visszahordják
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:

-97-yard punt return TD allowed
-34-yard punt return allowed
-42-yard kick return allowed
-40-yard kick return allowed
-Kickoff out of bounds
-Muffing kickoff headed out of bounds to give your offense a start at its own 5-yard line
-Corey Bojorquez 22-yard shank
-Amari Rodgers muffed punt bailed out by Bears player running out of bounds on his own
-MVS muffing onside kick recovery

több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Miután az elején az egyik Bears védő sack után nyomott egy discount double checket, sejtettem, hogy nem lesz valami körömrágós meccs...
Az első félidőért Nagy megérdemelne egy hosszú szerződést.
Peszinter Ferenc
Másoknak is feltűnt az axióma:
 www.facebook.com/photo/?fbid=10158865762903720&set=gm.3141177272805716
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..