Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Most már remélem csak ez az N/A nevű csávó sérül meg, az nem lenne akkora érvágás




Peszinter Ferenc
Bakhtiarival kapcsolatban abban biznak, hogy decemberben jatszhat. Vagyis a Rams ellen ismet jon Nijman, aki az idei harom meccsen azert nem volt annyira rossz. A Rams ellen viszont a fal belsejere leszek nagyon kivancsi, foleg Newmanre, Donald ellen.
casaubon
Ezen a rams elleni meccsen egy fontos dolog van h Aaron ne sérüljön meg és mostmár nagyon más se , pihenő hét után nyerhető meccsek jonnek , főleg ha visszatérnek lassan a kulcs emberek ,13-4 12-5 reális lehet ahogy elnézem az NFC-t 13-4 lehet a legtöbb elcsapatnak is a reális nagy lesz a tülekedés a kiemelésért 😊
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
Most már remélem csak ez az N/A nevű csávó sérül meg, az nem lenne akkora érvágás




Peszinter Ferenc
Bakhtiarival kapcsolatban abban biznak, hogy decemberben jatszhat. Vagyis a Rams ellen ismet jon Nijman, aki az idei harom meccsen azert nem volt annyira rossz. A Rams ellen viszont a fal belsejere leszek nagyon kivancsi, foleg Newmanre, Donald ellen.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 708 — 中国加油
Most már remélem csak ez az N/A nevű csávó sérül meg, az nem lenne akkora érvágás



több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Volt néhány horrorgyőzelmünk idén, a Viks elleni meccsen a másik irányba lengett az inga. Ezzel együtt tartom magam ahhoz, hogy be kellett volna húzni a W-t.
Kénytelen vagyok belátni, hogy nehezen viselem a vereséget.😊 Pedig - egyik volt főnököm örökbecsű mondása szerint - aki nem tud veszíteni, az nem tud győzni sem.😊😊
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
MLF-nek 18-2(.900) a rekordja a Lambeau-n, ami első 20 meccsen HC-ként rekord(ha jól olvastam csak beállítás, valakinek vagy valakiknek már sikerült ez). Nem rossz 😄 kinézhet egy coach of the year, bár tartom magam ahhoz, hogy a Dallas , Tampa kettős sorsolása jóval könnyebb és inkább ők az esélyesek az első seed-re, de ha MMCarthy lesz a COTY akkor besz.arok 😄
Pep71
Általában egy meglepetéscsapat edzőjének szokták adni ezt a díjat.
Kampman
Fura, hogy a Shahanan tree-ről: mind három főedző McVay, Nagy, MLF is 7 győzelemmel többet könyvelhetett el menesztett elődje után az első évében, és mindezt egymás utáni években, az egyiküknek sikerült még egy győzelem a rájátszásban is.
hage
Nem igazán értem jól amit gondolsz. MLF mindkét főedzői évében ért el playoff győzelemt...
gbol
McVay első évében 2017-ben COTY, Nagy is 2018-ban COTY, 2019-ben MLF (Harbaugh lett a COTY), így gondoltam egymás utáni évek.

Arod-dal, Davante-val, Smiths-ekkel, a Shanny O-val és a NFCC vereséggel nem lehetett nyerni COTY-t abban az évben pedig sokan kinevették James Jones 13-3-s előrejelzését.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Sziasztok ahogy más fórumon láttam: sokáig csak olvasó most már hozzászóló👍 Én nem a bikavér híve vagyok hanem jófajta rumot iszogatom kedvenc csapatunk meccsei alkalmával lassan függő leszek nem bírom a nyomást 🥃 Mai meccshez: lehet az volt a gond hogy több pontot kaptunk mint az előző 3 meccsen összesen ? GB mindörökké és gyerünk részvényt venni 👍
Diplomatico_4GB
Ha jól számolom, pont annyit kaptunk, mint az előző három meccsen.😊
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Talan most eloszor ereztem hogy elfogytunk alapanyagban D oldalon. Offense barmennyire is nyogvenyelosnek, docogosnek tunik valahogy mindig hozzak azt ami eppen kell, ma a D ezt nem tudta melle rakni. Crosby az egy rohadt nagy WTF, 20 eve csinalja amit csinal, tavaly top, iden bekezd 9/9-el es utana igy szet esik. Meg mindig hajlok arra hogy tett o annyit ezert a csapatert hogy ne rugjuk ki szezon kozben, de kurva gyorsan ossze kell szednie magat.
JéBé
Hát ja, ha volt nyomás az Cousins-nak sem ízlett. Nagyon hiányzik ZS és Gary.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
És ez se segít azért.

 twitter.com/RobDemovsky/status/1462538821837463560

turf toe = a nagylábujj meghúzódása/törése
gamerkr
Anderson 3 kör futás 😀
Pep71

több mint 2 éve
Diplomatico_4GB Green Bay Packers 1
Sziasztok ahogy más fórumon láttam: sokáig csak olvasó most már hozzászóló👍 Én nem a bikavér híve vagyok hanem jófajta rumot iszogatom kedvenc csapatunk meccsei alkalmával lassan függő leszek nem bírom a nyomást 🥃 Mai meccshez: lehet az volt a gond hogy több pontot kaptunk mint az előző 3 meccsen összesen ? GB mindörökké és gyerünk részvényt venni 👍
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
És ez se segít azért.

 twitter.com/RobDemovsky/status/1462538821837463560

turf toe = a nagylábujj meghúzódása/törése
gamerkr
Anderson 3 kör futás 😀
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Bosszantó és fájó is, de legalább nem lett sima. Jó lenne, ha nem csak egyre többen esnének ki, hanem lassan valaki jöhetne is már vissza a kezdők közül. Illetve a rúgó posztot lassan illene megoldani valamilyen módon. 🙄 A múlt héten megénekelt Barry felé D nem igazán tudott hozzá tenni, sőt! Kb már azt éreztem jobban járunk, ha gyors TD-t/ket engedünk és Rodgers kezébe adjuk a labdát. Aki a végére nagyot ment!
twitch(4thline)
Azért ez elég inkorrekt , most így ezután h eddig meg hozták a meccseket .. de főleg annak fényében h pass rusher szekcionkból konkrétan Psmith maradt , azért ha csak Gary van jobban meg lett volna kergetve Kirk .
nando89
De maga a hívás volt sokszor rossz (meg a coverage)... A sok sérült az igaz, de Kirk messze nem egy qb zseni. A KC sokat szenvedett korábban, Wilson sérüléséből jött vissza, fixen nem volt 100%-os. Nem varnám a D nyakába, meg nyilván fejlődtek/ volt előre lépés. De két ilyen meccs utána itt liga elit D-ről ment a beszélgetés. Holott egyelőre nem a PO-ban a legjobb támadó sorok ellen alkottak nagyot. Ezt a részét nem értettem annyira egy héttel ezelőtt... Ma meg konkrétan az történt, hogy hosszú percekig fent voltak, de az esélyét nem láttam, hogy kritikus pillanatokban megállítanák a vikings offenset...Az idő meg fogyott.
twitch(4thline)
Magam részéről sosem írtam h liga elit D , viszont h klasszikust idézzek az előrelépés megkérdőjelezhetetlen ..sztm azért volt ez emlegetve mert sokan előre szapulták már Joe Barryt , és a kopaszhoz képest nekem upgrade a csóka . Majd akkor ugrik a majom a vízbe ha lesz újra Zada Gary és Jaire ...a csapat playmakerei védő oldalon , reméljük by week után ez is összejön 😊
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
És ez se segít azért.

 twitter.com/RobDemovsky/status/1462538821837463560

turf toe = a nagylábujj meghúzódása/törése

több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Talan most eloszor ereztem hogy elfogytunk alapanyagban D oldalon. Offense barmennyire is nyogvenyelosnek, docogosnek tunik valahogy mindig hozzak azt ami eppen kell, ma a D ezt nem tudta melle rakni. Crosby az egy rohadt nagy WTF, 20 eve csinalja amit csinal, tavaly top, iden bekezd 9/9-el es utana igy szet esik. Meg mindig hajlok arra hogy tett o annyit ezert a csapatert hogy ne rugjuk ki szezon kozben, de kurva gyorsan ossze kell szednie magat.
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 658 — twitch@citromail.hu
Bosszantó és fájó is, de legalább nem lett sima. Jó lenne, ha nem csak egyre többen esnének ki, hanem lassan valaki jöhetne is már vissza a kezdők közül. Illetve a rúgó posztot lassan illene megoldani valamilyen módon. 🙄 A múlt héten megénekelt Barry felé D nem igazán tudott hozzá tenni, sőt! Kb már azt éreztem jobban járunk, ha gyors TD-t/ket engedünk és Rodgers kezébe adjuk a labdát. Aki a végére nagyot ment!
twitch(4thline)
Azért ez elég inkorrekt , most így ezután h eddig meg hozták a meccseket .. de főleg annak fényében h pass rusher szekcionkból konkrétan Psmith maradt , azért ha csak Gary van jobban meg lett volna kergetve Kirk .
nando89
De maga a hívás volt sokszor rossz (meg a coverage)... A sok sérült az igaz, de Kirk messze nem egy qb zseni. A KC sokat szenvedett korábban, Wilson sérüléséből jött vissza, fixen nem volt 100%-os. Nem varnám a D nyakába, meg nyilván fejlődtek/ volt előre lépés. De két ilyen meccs utána itt liga elit D-ről ment a beszélgetés. Holott egyelőre nem a PO-ban a legjobb támadó sorok ellen alkottak nagyot. Ezt a részét nem értettem annyira egy héttel ezelőtt... Ma meg konkrétan az történt, hogy hosszú percekig fent voltak, de az esélyét nem láttam, hogy kritikus pillanatokban megállítanák a vikings offenset...Az idő meg fogyott.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
Bocs, de szerintem jogosan kaptunk ki.
A Viking hajszálnyival jobb (szerencsésebb) volt. Gyakorlatilag mindkét csapat hasonlóan jó teljesítmény tett le. Ma ők voltak a szerencsésebbek. Talán volt egy kis hazai pálya a fújásoknál, de az int-nél a RTP dobható volt.
SBL
Igy van, a kritikus hivasok jogosak voltak.
Gary nagyon hianyzott, Galeai hiaba villant par playben a helyen.
Jenkins serulese, remeljuk, nem season ending, de nem nezett ki jol.
Crosbynak hany hiba fer meg bele?
casaubon
De az sajnos. ACL.
alatriste
Nagyon sajnálom basszus...remélem Bakh betud szállni mert Nijmannal kiállni a rams D ellen fájni fog .
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az csak szerintem több, mint durva, hogy 10 szakiból mind a 10 Packers győzelmet vár? 😀😀
Egy darab csóringer se mondja azt, hogy a több sérültötök ellenére idegenben egye fene a Vikes okozhat valami meglepetést?
Nyilván tény, hogy csak olyanokban bízhatunk, hogy pl 2-vel kevesebben vagytok a pályán meg ilyenek😀
PatrickSKOL
Én Viking W-t vártam és jósoltam is. Bár szakértő nem vagyok csodálkoztam is, hogy ennyire söpört a GB a tippeléseknél.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
Bocs, de szerintem jogosan kaptunk ki.
A Viking hajszálnyival jobb (szerencsésebb) volt. Gyakorlatilag mindkét csapat hasonlóan jó teljesítmény tett le. Ma ők voltak a szerencsésebbek. Talán volt egy kis hazai pálya a fújásoknál, de az int-nél a RTP dobható volt.
SBL
Igy van, a kritikus hivasok jogosak voltak.
Gary nagyon hianyzott, Galeai hiaba villant par playben a helyen.
Jenkins serulese, remeljuk, nem season ending, de nem nezett ki jol.
Crosbynak hany hiba fer meg bele?
casaubon
De az sajnos. ACL.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Gary hiánya pont eleg volt arra hogy Cousins fel masodperccel tobbet kapott jatekonkent es nagy jatekokat tudott csinalni. Ha az iranyitonak van ideje azert a secondarynk ossze tud omlani, az eddigi sikerek a pass rushnak es a zseb osszetomoritesenek voltak koszonhetoek.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Bosszantó és fájó is, de legalább nem lett sima. Jó lenne, ha nem csak egyre többen esnének ki, hanem lassan valaki jöhetne is már vissza a kezdők közül. Illetve a rúgó posztot lassan illene megoldani valamilyen módon. 🙄 A múlt héten megénekelt Barry felé D nem igazán tudott hozzá tenni, sőt! Kb már azt éreztem jobban járunk, ha gyors TD-t/ket engedünk és Rodgers kezébe adjuk a labdát. Aki a végére nagyot ment!
twitch(4thline)
Azért ez elég inkorrekt , most így ezután h eddig meg hozták a meccseket .. de főleg annak fényében h pass rusher szekcionkból konkrétan Psmith maradt , azért ha csak Gary van jobban meg lett volna kergetve Kirk .
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jenkins esélyes hogy ACL szakadás.... MRI megmondja :/

Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
nagyon kéne már a bye
hage
késői bye week pont nagyon szarul jön ki.
Ha már az O-line, ha Bakhtiari-val eddig csínján bántunk, akkor ha kérhetem ne a Rams ellen térjen vissza.

A Crosby szituval meg valamit gyorsan kezdeni kéne, mert így ha Rodgersnek hagynak is időt, az automata 3 pontosok híjján nehéz lesz.

több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
Bocs, de szerintem jogosan kaptunk ki.
A Viking hajszálnyival jobb (szerencsésebb) volt. Gyakorlatilag mindkét csapat hasonlóan jó teljesítmény tett le. Ma ők voltak a szerencsésebbek. Talán volt egy kis hazai pálya a fújásoknál, de az int-nél a RTP dobható volt.
SBL
Igy van, a kritikus hivasok jogosak voltak.
Gary nagyon hianyzott, Galeai hiaba villant par playben a helyen.
Jenkins serulese, remeljuk, nem season ending, de nem nezett ki jol.
Crosbynak hany hiba fer meg bele?
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 658 — twitch@citromail.hu
Bosszantó és fájó is, de legalább nem lett sima. Jó lenne, ha nem csak egyre többen esnének ki, hanem lassan valaki jöhetne is már vissza a kezdők közül. Illetve a rúgó posztot lassan illene megoldani valamilyen módon. 🙄 A múlt héten megénekelt Barry felé D nem igazán tudott hozzá tenni, sőt! Kb már azt éreztem jobban járunk, ha gyors TD-t/ket engedünk és Rodgers kezébe adjuk a labdát. Aki a végére nagyot ment!
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
nagyon kéne már a bye
hage
Ramst el kellene verni, és akkor ez a vereség belefért
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
Bocs, de szerintem jogosan kaptunk ki.
A Viking hajszálnyival jobb (szerencsésebb) volt. Gyakorlatilag mindkét csapat hasonlóan jó teljesítmény tett le. Ma ők voltak a szerencsésebbek. Talán volt egy kis hazai pálya a fújásoknál, de az int-nél a RTP dobható volt.
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Általában el szoktam ismerni, ha jogosan kapunk ki, de ez a mostani meccs... A GB távolról se volt a topon, az tény, de a Vikingeknek minden összejött, a büntiket is beleértve. Cousins szerintem nem is érti, hogyan úszta meg INT nélkül.
nagylaza
nagyon kéne már a bye