Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4
gamerkr
A Bakhtiari out nem fér a fejembe. (A gyógyulása szempontjából jó, hogy Gary nem játszik.)
nagylaza
Ha van meg ra esely, hogy iden palyara lep, akkor muszaj volt aktivalni a PUP-listarol, ennek ugyanis van egy hatarideje, ami lejart. Ez meg nem jelenti, hogy 100%-os, es mar jatszhat is.
casaubon
Ezt értem, de korábban az volt, hogy már a KC ellen pályán lesz.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Ha ma ennyi skillplaya hiányzóval is meccsben leszünk, akkor tervezhetünk februárra is meccset
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4
gamerkr
A Bakhtiari out nem fér a fejembe. (A gyógyulása szempontjából jó, hogy Gary nem játszik.)
nagylaza
Ha van meg ra esely, hogy iden palyara lep, akkor muszaj volt aktivalni a PUP-listarol, ennek ugyanis van egy hatarideje, ami lejart. Ez meg nem jelenti, hogy 100%-os, es mar jatszhat is.
casaubon
Hál isten nem kell kapkodni vele mert konkrétan Jenkins is k.rva jó a helyén , ha kell még neki pár hét az is belefér .
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4
gamerkr
A Bakhtiari out nem fér a fejembe. (A gyógyulása szempontjából jó, hogy Gary nem játszik.)
nagylaza
Ha van meg ra esely, hogy iden palyara lep, akkor muszaj volt aktivalni a PUP-listarol, ennek ugyanis van egy hatarideje, ami lejart. Ez meg nem jelenti, hogy 100%-os, es mar jatszhat is.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4
gamerkr
A Bakhtiari out nem fér a fejembe. (A gyógyulása szempontjából jó, hogy Gary nem játszik.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Packers inactives:

WR Allen Lazard
RB Aaron Jones
OLB Rashan Gary
T David Bakhtiari
WR Malik Taylor
DL Jack Heflin
S Vernon Scott

Keke visszatér!!!4

több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Report: Rodgers likely needs to play through toe injury for rest of season
 www.thescore.com/nfl/news/2231377

Ha jól èrtem, ez nem túl biztató...
dande
“Rodgers has refused to say how he suffered the injury.“
Mivel ezt a karantenban szedte ossze, tovabbra is az az elso tippem, hogy otthon belerugott valamibe.
casaubon
Dehogy. Ráejtette a homeopátiás üvegcsét.
nagylaza
😆😆
Akkor meg jol is jart, ld.:  news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/spain/newsid_1994000/1994707.stm
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Report: Rodgers likely needs to play through toe injury for rest of season
 www.thescore.com/nfl/news/2231377

Ha jól èrtem, ez nem túl biztató...
dande
“Rodgers has refused to say how he suffered the injury.“
Mivel ezt a karantenban szedte ossze, tovabbra is az az elso tippem, hogy otthon belerugott valamibe.
casaubon
Dehogy. Ráejtette a homeopátiás üvegcsét.
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Report: Rodgers likely needs to play through toe injury for rest of season
 www.thescore.com/nfl/news/2231377

Ha jól èrtem, ez nem túl biztató...
dande
“Rodgers has refused to say how he suffered the injury.“
Mivel ezt a karantenban szedte ossze, tovabbra is az az elso tippem, hogy otthon belerugott valamibe.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers

Peszinter Ferenc
Nem szeretnék bank lenni a környéken.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Rodgers likely needs to play through toe injury for rest of season
 www.thescore.com/nfl/news/2231377

Ha jól èrtem, ez nem túl biztató...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Sziasztok!
Gondolom az Aréna 4 nem a mi meccsünket adja... Végülis nehogy egy ősrangadó kerüljön a terítékre a tv-ben, hisz így mondjuk már lehet lenne vagy 3 vagy 4 meccsünk, ami tv-t ér. 😀
PatrickSKOL
Szerencsére engem ez nem érint, mert tavaly ősz óta csak nem sikerült minden szolgáltatóval megegyezni, úgyhogy rászoktam a gamepassre.
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Sziasztok!
Gondolom az Aréna 4 nem a mi meccsünket adja... Végülis nehogy egy ősrangadó kerüljön a terítékre a tv-ben, hisz így mondjuk már lehet lenne vagy 3 vagy 4 meccsünk, ami tv-t ér. 😀
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Hihetetlen. Most már egál. Valami történt, amiről én nem értesültem.
nagylaza
Pl. Rodgers es Bakhtiari ugye nem edz, Lazard se, Gary, Savage, MVS limited, Adams tegnap volt az. Ez mar boven eleg, hogy valtozzanak az oddsok.
casaubon
Basszus. Nem volt időm híreket keresgélni. Így már értem. (Gary lehetőleg ne hősködjön. Azt meg nem tudom, mi van pl. MVS-sel és Adams-szel, még ma este utánanézek.)
nagylaza
MVS csipo, Adams vall, de o mar azota full practice.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Hihetetlen. Most már egál. Valami történt, amiről én nem értesültem.
nagylaza
Pl. Rodgers es Bakhtiari ugye nem edz, Lazard se, Gary, Savage, MVS limited, Adams tegnap volt az. Ez mar boven eleg, hogy valtozzanak az oddsok.
casaubon
Basszus. Nem volt időm híreket keresgélni. Így már értem. (Gary lehetőleg ne hősködjön. Azt meg nem tudom, mi van pl. MVS-sel és Adams-szel, még ma este utánanézek.)
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Hihetetlen. Most már egál. Valami történt, amiről én nem értesültem.
nagylaza
Pl. Rodgers es Bakhtiari ugye nem edz, Lazard se, Gary, Savage, MVS limited, Adams tegnap volt az. Ez mar boven eleg, hogy valtozzanak az oddsok.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Az csak szerintem több, mint durva, hogy 10 szakiból mind a 10 Packers győzelmet vár? 😀😀
Egy darab csóringer se mondja azt, hogy a több sérültötök ellenére idegenben egye fene a Vikes okozhat valami meglepetést?
Nyilván tény, hogy csak olyanokban bízhatunk, hogy pl 2-vel kevesebben vagytok a pályán meg ilyenek😀
PatrickSKOL
Pedig szerintem benne van, hogy meglepetés lesz, bár én a maga részéről nem tartanám akkor meglepetésnek a Viking győzelmet. Az idén nem sokat láttam a csapatból, de tavalyról még az maradt meg bennem, hogy ha Cousins ha jónapot fog ki a Thielen-Jefferson duóval és Cook-kal bármelyik védelmet szétszedik.
A mi támadóink pedig elég szerény teljesítményt tettek le az elmúlt két meccsen. Igaz Arod nem volt az egyik meccsen, illetve ép csak beesett a másikra, de akkor is, na!
Jelenleg úgy állunk, hogy a védelem több optimizmusra ad okot.
Elképzelhető, hogy a Vikes O és a Packers D párharca fogja eldönteni a meccset. Pedig általában fodítva szokott lenni.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Hihetetlen. Most már egál. Valami történt, amiről én nem értesültem.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Az csak szerintem több, mint durva, hogy 10 szakiból mind a 10 Packers győzelmet vár? 😀😀
PatrickSKOL
Egyáltalán nem durva, egyszerűen csak értenek hozzá.😊
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Az csak szerintem több, mint durva, hogy 10 szakiból mind a 10 Packers győzelmet vár? 😀😀
Egy darab csóringer se mondja azt, hogy a több sérültötök ellenére idegenben egye fene a Vikes okozhat valami meglepetést?
Nyilván tény, hogy csak olyanokban bízhatunk, hogy pl 2-vel kevesebben vagytok a pályán meg ilyenek😀
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Rodgers questionable még, szerintem ez annak szól látva a chiefs elleni Loveot.
pecsi92
Azt nyilatkozta h biztosan játszik , az jobban érdekel h mi történt Bakhtiarival? ugy volt h a hétvégén már játszik , deeddig nem is edzett a héten.
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?
nagylaza
Rodgers questionable még, szerintem ez annak szól látva a chiefs elleni Loveot.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Csökken a Viks oddsa, a Packersé pedig nő, lassan egybehúzzák fifti-fiftire. Nem tetszik ez nekem. Mit tudnak vajon?